10 رستوران برتر, 10 چشم انداز برتر

10 رستوران برتر, 10 چشم انداز برتر

رستورانها در سراسر دنیا از جمله مکانهایی هستند که افراد زیادی به آنها مراجعه می کنند.این افراد می توانند بومی و ساکن آن کشور باشند، می توانند توریست بوده و برای گردشگری به این مکانها بیایند.

اگر فرض را بر این بگذاریم که غالب مراجعه کنندگان به این رستوران را توریستها تشکیل می دهند،قضیه کمی فرق می کند.

در اینگونه مکانها، علاوه بر کیفیت غذاها که باید در سطح بالا و قابل قبولی باشند، منطره ای که رستوران دارد نیز بسیار مورد  توجه بوده و افراد را به خود جذب می کند،خصوصا اگر این افراد از جنس توریست باشند.

در این پست تصمیم داریم تا شما را با 10 رستوران برتر دنیا به جهت داشتن چشم اندازی فوق العاده و بی نظیر آشنا کنیم:

SUSHISAMBA, لندن

10 رستوران برتر, رستوران برتر, چشم انداز برتر, چشم انداز زیبا


مجله پیپل معتقد است که اولین و زیبا ترین رستوران دنیا در شهر لندن ،انگلستان وجود دارد.این رستوران "SUSHISAMBA" نام داشته و به تازگی در این شهر افتتاح شده است.
مساحت آن 1247 متر مربع بوده و شامل دو تراس بزرگ بر بالای برج هارون در لندن مستقر شده است.منظره ای فوق العاده را به گردشگران مستقر در لندن می دهد.
افرادی که به این رستوران مراجعه می کنند، می توانند از  غذاهایی با ذائقه ژاپنی، برزیلی و انگلستانی لذت ببرند.

Allalin،سوئیس

10 رستوران برتر, رستوران برتر, چشم انداز برتر, چشم انداز زیبا


دومین رستوران زیبای دنیا در دل کوههای آلپ است.در ارتفاع 11000 پایی از سطح زمین رستورانی در میان انبوه برفها وجود دارد که دل هر کوهنوردی را خوش می کند.البته نه تنها کوهنوردان، که توریستهای زیادی نیز به این مکان استثنائی مراجعه می کنند.
این رستوران مجهز به سیستم گردان بوده و چشم انداز زیبایی از اطراف کوههای آلپ و دره پو ایتالیا را نمایش میدهد.بیشتر غذاهایی موجود در این منوفبه صورت گرم بوده و غالبا از ذائقه ایتالیایی و سوئیسی بهره برده است.

At.mosphere، دبی

10 رستوران برتر, رستوران برتر, چشم انداز برتر, چشم انداز زیبا


این رستوران، در حال حاضر رکورددار بلندترین رستوران دنیا بوه و در بالای برج بلند"برج الخلیفه" واقع شده است.زیر بنای آن 1030 متر مربع بوده و 210 نفر گنجایش پذیرایی دارد.دارای یک لابی،سالن و سالن نهارخوری اختصاصی می باشد.در بالایاین برج بلند، تمام شهر در زیر پای گردشگران بوده و احساس خاصی را به آنها القاء می کند.

Näsinneula، فنلاند

10 رستوران برتر, رستوران برتر, چشم انداز برتر, چشم انداز زیبا


Näsinneula نام برجی بلند به ارتفاع 550 فوت از سطح زمین است که مشرف به سواحل تامپره می باشد.این شهر کوچک در کمال تعجب،پر جمعیت ترین شهر موجود در منطقه شمال اروپا می باشد.این رستوران نیز به شکل گردان بوده و با چرخش خود نمایی زیبا از این ساحل و منظره شهر به تماشاگران هدیه می کند.

 Sirocco, بانکوک

10 رستوران برتر, رستوران برتر, چشم انداز برتر, چشم انداز زیبا


هتل لبوئا(lebua) در بانکوک،از جمله هتل هایی است که در بانکوک مشهور بوده و در دنیا نیز به زیبایی از آن یاد می شود.این هتل در برج بلندی در بانکوک واقع شده که در طبقه 63 آن رستورانی زیبا و دل نشین وجود دارد.
در این ارتفاع می توان کرانه مدیترانه و تصویری پانوراما از شهر و رودخانه Phraya چائو نمایان می کند.

Georges, فرانسه

10 رستوران برتر, رستوران برتر, چشم انداز برتر, چشم انداز زیبا

رستوران جرج در بالای بزرگترین موزه هنرهای مدرن اروپا در فرانسه با نام پمپیدو واقع شده است.در این رستوران انواع غذاهای بین المللی سرو شده و فضایی شاعرانمه و صمیمانه برای بازدیدکنندگان این موزه و رستوران به وجود آورده است.

Sky Restaurant 634, توکیو

10 رستوران برتر, رستوران برتر, چشم انداز برتر, چشم انداز زیبا


این رستوران در ارتفاع 350 متری از سطح زمین واقع شده و در یکی از بلندترین برجهای دنیا واقع شده است.برج Skytree، که خود از حیث بلندی و زیبایی مرکز توجهی برای توریستها به شمار می رود،اما رستورانی که در این برج واقع شده نیز به علت چشم اندازهای زیبایی که می توان در این مکان دید،مزیدی بر علت شده تا حجم بازدید کنندگان به این مکان بیشتر شود.در این رستوران، غذاهای سنتی چینی سرو می شود.

Sixteen, شیکاگو

10 رستوران برتر, رستوران برتر, چشم انداز برتر, چشم انداز زیبا


این رستوراندر بالای برج 16 طبقه هتل بین المللی شیکاگو واقع شده و منظره ای زیبا دارد.در این نمای رستوران، برج ساعت هارش، دریاچه میشیگان و رودخانه شیکاگو در یک نگاه دیده می شوند و این موقعیتی استثنائی است که در کمتر جایی در شیکاگو دست می دهد.همچنین در شنبه ها و چهارشنبه ها آتش بازی زیبایی در این رستوران برگزار می شود.

 Ding Xian, تایوان

10 رستوران برتر, رستوران برتر, چشم انداز برتر, چشم انداز زیبا


رستورانی که در برج بلند 101 طبقه تایپه واقع شده است، دینگ یان نام دارد.در این رستوران انواع غذاهای دریایی با ذائقه تایوانی موجود است.این رستوران در زبقه 85 این برج واقع شده است.

 Brassiere Le Phare de la Méditerranée, فرانسه

10 رستوران برتر, رستوران برتر, چشم انداز برتر, چشم انداز زیبا


بر بالای برج قدیمی آب در فرانسه رستورانی زیبا وجود دارد که چشم اندازی از ناحیه ساحلی فرانسه و ایتالیا را نمایان می کند.این رستوران بر روی یک نوار شنی واقع شده که در واقع جدا کننده دریاچه مدیترانه و دینرز می باشد.غذاهای دریایی این رستوران،در دنیا مشهور است./ روزگارنو

8 چشم انداز برتر دنیا +عکس - بیتوته

http://www.beytoote.com/iran/pastime/prospects-world-best.html

8 چشم انداز برتر دنیا +عکس. مجموعه: مکانهای تفریحی جهان; اخبار،سرگرمی ..... رستورانی شبیه به بیمارستان + تصاویر .... وحشت را با 10 فیلم ترسناک تجربه کنید ...

ده جاذبه برتر گردشگری در گوا - قصر شیرین

http://www.ghasreshirin.com/page/Top-10-Tourist-Attractions-in-goa

ده جاذبه برتر گردشگری در گوا. 1)شهر و ... 5) رستوران مارتین (پاتوق مشاهیر) ... 6) دونا پائولا به خاطر چشم انداز فوق العاده ... 10) ساحل پالولم به خاطر حس میامی گونه اش.

ده جاذبه برتر گردشگری مالزی - قصر شیرین

http://www.ghasreshirin.com/page/10-Top-Tourist-Attractions-in-malaysia

ده جاذبه برتر مالزی, مالزی دو تجربه بسیار متمایز شبه جزیره و جزیره برنئو (جزیره ای مشترک با ... چشم انداز منحصر به فرد ساختمانی و فرهنگی این شهر بدون هیچ تشابهی با دیگر مکان ها در آسیای جنوب ... رایج ترین سواحل در ساحل غربی با انتخاب رستوران های متنوع و برخی از بهترین تفرجگاه ها در لنکاوی قرار دارند. ... 10-غارهای مولو

کانون آگهی و تبلیغات پیک برتر - Peyke Bartar - درباره ما

http://peykebartar.com/index.aspx?siteid=1&pageid=462

با آغاز طرح توسعه پیک‌برتر که از ماه‌های پایانی سال 91 آغاز شد، چشمانداز پیک ... 5- مجله اینترنتی چاشنیک : اطلاع‌رسانی جامع درباره رستوران‌های موجود در سطح شهر تهران. ... و از 10 ها خدمت دیگر که در اختیار خانواده‌ها و اصناف قرار می‌گیرد استفاده کنید.

مدرسه سالم، دانش آموز سالم، یادگیری برتر

http://towardhealth.blogfa.com/

مدرسه سالم، دانش آموز سالم، یادگیری برتر - به سوی جامعه ای سالم - مدرسه سالم، دانش آموز سالم، ... مدرسه در افق چشم انداز 1404: برپايه ى اين چشم انداز، مدرسه جلو ه اي است از تحقق مراتب حيات .... در مهد کودک های ژاپن 9 صندلی را قرار می دن و به 10 نفر از بچه ها می گن اگه یکی روی صندلی جا نشد همه باختین! .... رستوران | خرید کلیپس هات بانز.

مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

http://www.bartarinha.ir/

شاید هتل هایی با معماری های فوق العاده و طراحی های عالی، خدمات بی‌شمار و چشم اندازهای نفس گیر چیزی نباشند که همه مردم از عهده ... 10 درس زندگی که حین ورزش دو یاد گرفتم ... علاوه بر آنكه در گروه غذاهای خانگی و رستورانی جای دارند، پای ثابت مجالس عزاداری و ..... اسامی داوران هفته سیزدهم لیگ برتر ... این زن عجیب ترین چشمان دنیا را دارد +عکس .

معمار برتر: سایت تخصصی معماری

http://memarbartar.ir/

گزارش معمار برتر : پروژه خانه مسکونی سامبادی در سال ۲۰۱۴ توسط تیم معماری spaceworkers در شهر ... پروژه رستوران کیونا ... دانلود ژورنال برنامه ریزی چشم انداز.

10 شهر برتر گردشگری جهان را بشناسید - اصفهان امروز

http://www.esfahanemrooz.ir/fa/news/39894/10-شهر-برتر-گردشگری-جهان-را-بشناسید.html

3 نوامبر 2013 ... 10 شهر برتر گردشگری جهان را بشناسید ... معتبر بین‌المللی ورزشی و هنری، تعدادی از بهترین رستوران‌های جهان را نیز در خود جای داده است. ... این شهر زیبا علاوه‌ بر دارا بودن معماری مدرن از یک چشم‌انداز زیبای روستایی نیز بهره می‌برد.

10 شهر برتر توریستی جهان در سال 2014 - بهترین سایت عکس و ...

http://fun92.persianblog.ir/post/1461/

17 ا کتبر 2014 ... 10 شهر برتر توریستی جهان در سال 2014 .... رستوران های جدید در کنار ساختمان های میراث این شهر حال و هوای کلاسیک در عین حال مدرنی به ...... برای گردشگری(۱) عکس های بسیار زیبا و چشم نواز از غروب خورشید - آکا(۱) چشم انداز هایی به ...

آخرین اخبار پایگاه خبری ایران مطلب - تی نیوز

http://tnews.ir/Agencies/اخبار-ایران-مطلب

عمومی |۶ ماه قبل; news list. 10 رستوران برتر, 10 چشم انداز برتر · عمومی |۶ ماه قبل; news list ... اعتیاد چشم و درمان آن · عمومی |۶ ماه قبل; news list. رژیم لاغری برای لاغر ...

10 کمپانی برتر آی تی جهان / مجموعه تصویری - خبرآنلاین

http://www.khabaronline.ir/detail/237309/ict/internet

21 آگوست 2012 ... تازه ترین آمار و ارقام متعلق به 10 کمپانی برتر آی تی جهان بر مبنای ارزش ... چشم انداز شغلی مدیران اجرایی در دنیای 5 سال آینده آی تی · از هر 20 هندی ...

معرفی وب سایت های برتر ایران

http://makhmaleabi-f.blogfa.com/

معرفی وب سایت های برتر ایران - معرفی برترین وب سایت های ایران در حوزه های مختلف. ... و بهترین تخفیف های رستوران ها،‌ مراکز ورزشی،‌ مراکز تفریحی،‌ فروشگاه ها و. ... که فارغ از هياهوي بازار به ديدار دريا و چشم انداز هاي زيباي طبيعت اطراف برويد و در .... فاصله هتل از فرودگاه 10 کیلومتر، از مرکز شهر 12 کیلومتر و از شهر باستانی ...

10 مقصد گردشگری برتر دنیا در فصل بهار - آکا - دیدنی های جهان از هر ...

http://jahangasht.akairan.com/asia/word/201461414747.html

10 مقصد گردشگری برتر دنیا در فصل بهار گردشگری,فصل بهار,,دیدنی های جهان از هر پنج قاره. ... عکس هایی از قرارهای دوستانه هنرمندان معروف سینما در رستوران ها ..... چشم انداز کلی این منطقه قطعاً شما را به یاد مناظر شهر توسکانی ایتالیا خواهد انداخت.

گزارش تصویری / 10 هتل لوکس دنیا

http://banki.ir/ads/3982-ten-hotel

کدام بانک بهتر است؟ » 200 شهر برتر جهان ... همچنین رستوران های اسپانیایی، آسیایی و کوبایی نیز در محوطه هتل در اختیار مهمانان است. پروگو، کیمپنسکی ... به علاوه استخر و چشم انداز زیبای شهر از مزیت های قابل ذکر این هتل است. توکیو، شانگری لا ...

مکانهای تفریحی جهان - iranbanou.com-ایران بانو

http://iranbanou.com/default.aspx?id=74&ctgr=مکانهای تفریحی جهان

41, جاذبه های گردشگری برتر جهان در فصل بهار (عکس). 42, زیباترین ... 53, نگاهي به 10 پل زيبا و شگفت انگیز در جهان ... 116, 10 رستوران برتر, 10 چشم انداز برتر.

با 10 آسمان‌ خراش برتر جهان بیشتر آشنا شویم +تصویر - جذاب

http://www.jazzaab.ir/news_detail_24174.html

با 10 آسمان‌ خراش برتر جهان بیشتر آشنا شویم +تصویر ... در کنار قسمت‌های اداری در این بنا، مراکز خرید، هتل‌ها، رستوران‌ها و همچنین سکوهایی برای مشاهده اطراف وجود دارند که ... این آسمان‌خراش افسانه‌ای که در سال 1931 ساخته شد ،قطعا چشم انداز جالبی دارد.