شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

صادق طباطبایی لبخند می‌زند

بعضی‌ها انگار کتاب زندگی‌شان قطورتر است؛ پر از حکایت‌های مختلف و هزار جور حادثه و ماجرا که دلت می‌خواهد دست بگیری و بی‌هیچ وقفه‌ای جزء به جزئش را بخوانی. زندگی «صادق طباطبایی» قطعاً یکی از آنهاست.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (31)

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند.

با وفادارترین بازیکن لیگ برتر کیست؟

خیلی ها او را با بزرگان وفادار فوتبال دنیا مانند تونی و فرگوسن مقایسه می کنند اما وقتی پای صحبت های ابراهیم صادقی نشستیم دیدیم که او برخلاف آنها فقط این حس را به تنهایی ندارد بلکه به خاطر آن از خیلی مسائل گذشت کرده است.

مهربان ترین پدران هالیوودی کدامند؟

ستاره های زیر بیشتر اوقات در کنار فرزندان خود دیده می شوند و می توان گفت جزو بهترین ستاره ها و پدرهای هالیوودی هستند که لحظه ای فرزندان خود را تنها نمی گذارند.

هاشم بیک زاده: کی روش عاشق منه!

با بسته شدن پرونده رقابت های لیگ برتر حالا همه نگاه ها به رقابت های مرحله نهایی جام جهانی 2014 دوخته شده جایی که ایران هم یکی از تیم های حاضر در این تورنمنت بزرگ در برزیل خواهد بود.

گفتگو با پدربزرگ 34 ساله ایرانی

پدربزرگ! با شنیدن این عنوان شاید اولین چیزی که به ذهنتان برسد تصویر مردی سالخورده با موهای سفید باشد، اما اکبر کمال بین کسی است که در اول جوانی و درست در سن 29 سالگی طعم پدربزرگ شدن را چشیده است.

مجید صالحی رانندگی هم بلده؟

مجید صالحی بازیگر خوبی است، قبول! کارگردان خوبی هم هست، قبول! آدم بامزه ای هم هست، قبول؟ اما آیا راننده خوبی هم هست؟ همه ما، هر چه که باشیم، هر که هستیم گاهی نقش های مساوی ایفا می کنیم.

زوج هنرمند از لذت بچه‌ داشتن می‌گویند

آرش مجیدی و میلیشا مهدی نژاد زوج هنرمندی هستند که این روزها حسابی سرگرم بزرگ کردن فرزند شیرینشان «میشا» هستند که حال و هوای جدیدی به زندگی آنها بخشیده است.

مرور خاطرات ایران در جام جهانی 98 با جلال طالبی

متعصب تر از جلال طالبی نسبت به تیم ملی 98 خودش است. او حتی در یک مصاحبه مکتوب هم نمی تواند این تعصب را پنهان کند و آن را روی دایره می ریزد. سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی 1998 از جمله کسانی است که فکر می کند نباید دنبال شادی های آن سال ها در جام جهانی 2014 گشت.

محمدرضا لطفی، عاشق موسپید موسیقی ایران

او اشعار ماندگار هوشنگ ابتهاج را برایمان به موسیقی بدل کرد تا در «سپیده» را با نوای استاد محمدرضا شجریان برای همیشه به یادها بسپاریم.

عشق بی دریغ معلم معلول به دانش آموزانش

هنوز صدای تق‌تق عصاهایم در ثبت اولین قدم‌ها پیش از ورود به کلاس درس را به یاد دارم. برای من به عنوان یک دختر جوان دارای معلولیت که تا قبل از آن هرگز به شغل معلمی فکر هم نکرده بود لحظات دلهره‌آوری در حال رقم خوردن بود.

گفت‌وگوی بهاره رهنما با امین حیایی

هرسال نوروز تلویزیون سعی می‌کند از تمام ظرفیت‌های خود استفاده کند تا از معرکه رقابت با شبکه‌های ماهواره‌ای عقب نیفتد و اگر مخاطب جدیدی به آن اضافه نمی‌شود حداقل مخاطبان قبلی خود را از دست ندهد.

بختیار رحمانی و حس بغل کردن کاپ قهرمانی

کاپیتان جوان فولاد خوزستان، بختیار رحمانی، جوان ترین کاپیتان تاریخ لیگ برتر است. او با 23 سال سن جام را بالای سر برد تا نامش در فوتبال ایران ثبت شود.

خلیل عقاب اهل «معرکه‌گیری» نیست

هیچ‌وقت معرکه‌گیری نکردم. از معرکه‌گیری بدم می‌آمد. به نظرم شبیه گدایی بود. می‌گفتم معرکه‌گیری برای درویش مارگیر است، نه پهلوانان. قهرمان‌شدن آسان است، اما پهلوانی سخت. پهلوانی مرام و لوطی‌گری و گذشت می‌خواهد که پایه‌اش هم از زورخانه است.

گفتگو با پدیده‌ای به نام «دی‌جی فسنقری»

گپی مختصر و تلفنی با حسین فسنقری داشتیم، تا کمی بیشتر با این کپسول شادی آشنا شویم. ساده و صمیمی با لهجه شیرین سبزواری‌اش به سوالاتمان پاسخ داد.

صادق زیباکلام، به دنبال زندگی آدمیزادی در رشت

اصولا دکتر زیباکلام راهر وقت می بینید یا در رده رفتن به مناظره است یا در حال برگشت از مناظره. کلا زندگی اش طوری با سیاست گره خورده است که به دنبال زندگی آدمیزادی است.

گفت‌و گوی بی پرده با آقای گل جهان

وحید شمسایی که خیلی‌ها او را شناسنامه فوتسال ایران می دانند بعد از قهرمانی در لیگ، خودش را باز هم به قله فوتسال ایران رساند و نشان داد می تواند آینده روشنی در حیطه مربیگری داشته باشد.با طرح پرسش های چالشی گفت‌وگوی بی پرده ای را با وحید شمسایی داشتیم.

هما روستا: ته لهجه من از مسکو آمده!

برای من گفتگو کردن با هما روستا مثل ورق زدن بخشی از تاریخ هنر ایران بود. او سال ها همای حمید، مرد اول تئاتر ایران بود و همجواری با زندگی چنین استادی باعث شده که بینش عمیق تری را نسبت به هنر تئاتر داشته باشد.

صاحب این عکس را می‌شناسید؟

به گواه همکارانش‌، بازیگری با استعداد عجیب، غریب در فهمیدن دنیا و ارتباط بی‌پرده‌اش با انسان و جهان‌، صاف و ساده و یکدست و از بازیگرانی که تنها می‌توانست خودش را بازی کند.

فاطمه هاشمی، یکصدا با زنان ایران

دکتر فاطمه هاشمی یکی از بانوان فعال عرصه زنان و سلامت صمیمانه با ما به گفت‌وگو نشست و از نگاهش به زندگی، خانواده و زنان گفت.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه