حضور رئیس جمهور ایران در برزیل باعث افتخارمان است

سرویس ورزش جوان ایرانی؛ بخش فوتبال و فوتسال:

حضور رئیس جمهور ایران در برزیل باعث افتخارمان است - تصویر 1

"سانتیاگو ایرازابال مورائو" در خصوص دعوت از روسای جمهور جهان در برزیل در زمان برگزاری مسابقات جام جهانی، ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: در جریان برگزاری مسابقات جام جهانی 2014، همه روسای جمهور جهان به برزیل دعوت شده‌اند که آقای روحانی هم از این قضیه مستثنی نیست.

سفیر کشور برزیل در تهران همچنین اضافه کرد: این باعث افتخار‌مان خواهد بود که آقای روحانی رئیس جمهور ایران را هم در برزیل ببینیم.

رقابتهای جام جهانی 2014 برزیل از روز پنجشنبه 22 خردادماه با دیدار تیم‌های فوتبال برزیل و کرواسی آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه 22 تیرماه ادامه خواهد داشت.

دعوت از روحانی برای حضور در جام جهانی برزیل - شبکه خبر

http://irinn.ir/news/53355/دعوت-از-روحانی-برای-حضور-در-جام-جهانی-برزیل

31 مه 2014 ... به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سفیر کشور برزیل در تهران ... دعوت شده‌اند که رئیس جمهور ایران هم از این قاعده مستثنی نبوده است. ... گفت: این باعث افتخار‌مان خواهد بود که آقای روحانی رئیس جمهور ایران را هم در برزیل ببینیم.

فدراسیون فوتبال آخرین وضعیت هاشم بیک‌زاده را اعلام کرد - خبرگزاری ...

http://www.mehrnews.com/news/2300215/فدراسیون-فوتبال-آخرین-وضعیت-هاشم-بیک-زاده-را-اعلام-کرد

28 مه 2014 ... در جریان ديدار تیم ملی ايران و مونته نگرو که روز دوشنبه برگزار شد، هاشم ... و همراهي مي كنم · حضور رئیس جمهور ایران در برزیل باعث افتخارمان است ...

خبرگزاری مهر :: Mehr News Agency - پیراهن ایران را می‌پوشم و برابر ...

http://mehrnews.com/detail/news/2298938

28 مه 2014 ... سفیر کشور برزیل در تهران با اعلام حمایت از تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی می‌گوید .... 1. حضور رئیس جمهور ایران در برزیل باعث افتخارمان است.

شهنازی:صعود والیبال به دور نهایی لیگ جهانی کار بزرگی است/چهارم ...

http://www.khabaronline.ir/detail/361622/sport/sport-management

23 ژوئن 2014 ... شهنازی سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی اینچئون خواهد بود. ... اما باعث نشد تا از تلاش دست بردارد. ... دیدگاه کلی ما اجازه به حضور آنها در حداقل سطح فنی است. .... اگر نتیجه هم بگیرد افتخارمان این است که در پیروزی سهیم هستیم. ... قبل از این قضایا تلاش کردیم وزارت ورزش هم از رئیس جمهور قول گرفته اند.

الف - درددل‌های اصحاب رسانه با رئیس‌جمهور

http://alef.ir/vdcepe8wejh8xvi.b9bj.html?234864

18 جولای 2014 ... ر دیدار شب گذشته رئیس‌جمهور با اصحاب رسانه، ۵ تن از اساتید ... گذشته رفتاری در شان جمهوری اسلامی ایران داشته‌اید و تاکنون شاهد قانون گریزی و ... شبه دولتی و حاکمیتی هستیم و این عدم تعادل در طول سال‌ها باعث شده که منابع ... این عدم تعادل قطار رسانه‌ای ما را کند و نشاط فضای رسانه‌ای را گرفته است. .... حضور داشتند.

خاطرات اولین زن ایرانی که به استادیوم رفت - فرارو

http://fararu.com/fa/news/196182/خاطرات-اولین-زن-ایرانی-که-به-استادیوم-رفت

28 ژوئن 2014 ... از رسانه‌ها شنیدم تیم محبوبم پرسپولیس قرار است به کویت بیاید. ... خیلی خوشحال بودم چون آنها به جای جلوگیری از حضور ما مشکل را حل کردند و به من ... ایرانی‌های کویت هم از این موضوع خوشحال بودند و این حرکت مرا باعث افتخارشان می‌دانستند. ... شاید چهل سال پیش کمتر زنی در ایران «پله» ستاره برزیلی را می‌شناخت اما ...

نجات کشتی 20 کشور از دزدان دریایی + فیلم - خبرگزاری بین المللی ...

http://mobile.tasnimnews.com/fa/خبر/1393/04/21/427777

12 جولای 2014 ... این مسئله باعث شد جایگاه نیروی دریایی با حضور در عرصه آب‌های آزاد و این اتفاقی که در ..... مثلا در مورد فوتبال برزیل می‌گویند، به خاطر اینکه پشتشان قوی است و ... ما افتخارمان این است که سرباز این ملت و ولایت باشیم در دنیای سربازی ... اقتدار دریایی" تشکیل شده است که معاون اول محترم رئیس جمهور ریاست جلسه را ...

برگزیده سرمقاله‌های روزنامه‌های امروز - عصر ایران

http://www.asriran.com/fa/news/356586/برگزیده-سرمقاله‌های-روزنامه‌های-امروز

21 سپتامبر 2014 ... دیگر افتخارمان تنها به کشتی آزاد و فرنگی، وزنه برداری و برخی رشته های رزمی ... همکاری جمعی که در قالب آن مادران و پدران، جوانان خود را برای حضور در جبهه ها مهیا ..... نیاورده است و اتفاقاً این تحریم ها و فشارها باعث شد تا جمهوری اسلامی ایران از ... اگر قرار است رئیس جمهوری آمریکا به ما قول انجام کاری را بدهد و ما آن را محترم ...