احضار نکونام به دادسرا

به گزارش جوان ایرانی به نقل از پارس، محسن بزرگی معاون حقوقی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران در گفت و گو با ایرنا ضمن اعلام این خبر افزود : احضاریه دادسرا به فدراسیون فوتبال ابلاغ شده است.

 
این مقام مسئول در باشگاه استقلال تهران یادآور شد: بر اساس احضار صورت گرفته، جواد نکونام موظف است ظرف سه روز پس از ابلاغ برای پاسخگویی به برخی سئوالات در شعبه بازپرسی دادسرای فرهنگ و رسانه حضور یابد.
 
بزرگی در ادامه از اقدام قضایی جدید علیه یک روزنامه ورزشی و حسین کعبی بازیکن سابق تیم ملی خبر داد و گفت: در تماسی که با وکیل قلعه نویی داشتم وی اعلام کردکه طی روزهای آینده ازیک روزنامه ورزشی وکعبی شکایت خواهد کرد و احتمالا پس فردا شکایت ثبت می شود.
 
معاون حقوقی باشگاه استقلال تهران اضافه کرد : البته این شکایت ها از طرف باشگاه انجام نمی شود و وکیل قلعه نویی شکایت ها را مطرح کرده و می کند.
 
بزرگی همچنین در خصوص آخرین وضعیت شکایتی که پیشتر وکیل قلعه نویی از سه روزنامه ورزشی انجام داده است، نیز گفت: مدیر مسئول و نویسنده یکی از روزنامه های مورد شکایت به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شدندوبرای مدیر مسئول ونویسنده یکی دیگراز روزنامه ها نیز احضاریه ارسال شده وطی روزهای آینده باید در دادسرا حضور یابند. 
 
این مقام مسئول در باشگاه استقلال تهران افزود: مدیر مسئول و نویسنده یکی دیگر از روزنامه های موردشکایت نیز در دادسرا حضوریافته و از اتهامات انتسابی دفاع کرده اند. 
 
بزرگی تاکید کرد: در شکایت های صورت گرفته از روزنامه ها، از مدیر مسئول و نویسنده مطلب شکایت می شود، چرا که طبق قانون مطبوعات مسئولیت هر مطلبی که در رسانه مکتوب یا خبرگزاری منتشر می شود با مدیر مسئول است. 
 
وی اظهارداشت:البته اگر یادداشت یا مقاله ای منتشرشود مسئولیت با نویسنده و مدیر مسئول خواهد بود بنابراین کسی نمی تواند بگوید چون فلانی مصاحبه کرده و مطلبی را گفته، نویسنده ومدیر مسئول مسئولیتی ندارد. 
 
بزرگی همچنین درخصوص عناوین مجرمانه مطرح شده از سوی وکیل قلعه نویی علیه تعدادی از روزنامه ها و برخی بازیکنان نیز گفت: این مساله بستگی به مطلب منتشره دارد، اما احتمالا در چارچوب یکی از عناوین مجرمانه شامل توهین، افترا یا نشراکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی خواهد بود. 
 
معاون حقوقی باشگاه استقلال تهران درمورداقدام صورت گرفته درخصوص مهدی رحمتی بازیکن سابق استقلال که اظهاراتی را علیه قلعه نویی عنوان کرده بود گفت: در مورد رحمتی نیز مدیر عامل باشگاه نامه ای به کمیته اخلاق فدراسیون نوشت و درخواست کرد افرادی که علیه باشگاه مصاحبه کرده اند احضار شوند و اسناد و مدارک دال بر اثبات ادعای خود را ارایه کنند و چنانچه ثابت شد فسادی در هر سطحی در استقلال بوده با افراد فاسد برخورد شود و اگر چنین مساله ای نبود قطعا باید طبق قوانین وآیین نامه کمیته اخلاق با کسانی که فضا را ملتهب می کنند برخورد صورت گیرد. 
 
بزرگی اضافه کرد:کمیته اخلاق مانند کمیته انظباطی است و همه کارهای کمیته انضباطی را کمیته اخلاق نیز می تواند انجام دهد. 
 
وی درخصوص امکان مصالحه درشکایت های صورت گرفته نیرگفت:دراین خصوص اولا تصمیم با قلعه نویی است و ثانیا وی به دنبال اثبات حقانیت خود است اما مصالحه نیز مکانیزمی دارد و اگر فرد مورد شکایت کسی را واسطه کند احتمال مصالحه نیز وجود دارد البته مستلزم این است شخص ابراز ندامت کند و اشتباه خود را بپذیرد. 
 
بزرگی ادامه داد: اما وقتی پای قانون روی گردن متخلف یا مجرم قرار می گیرد آن موقع طبیعتا طرف دست به دامن افراد مختلف می شود تاواسطه ای برای مصالحه قرار گیرند.

احضار نکونام به دادسرا / شکایت قلعه نویی از کعبی - ایرنا

http://www.irna.ir/fa/News/81277564/فوتبال_و_فوتسال/احضار_نکونام_به_دادسرا___شکایت_قلعه_نویی_از_کعبی

18 آگوست 2014 ... محسن بزرگی معاون حقوقی باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن اعلام این خبر افزود : احضاریه دادسرا به ...

احضار نکونام به دادسرا / شکایت قلعه نویی از کعبی - عصر ایران

http://www.asriran.com/fa/news/351146/احضار-نکونام-به-دادسرا-شکایت-قلعه-نویی-از-کعبی

18 آگوست 2014 ... جواد نکونام بازیکن سابق استقلال تهران که پیشتر صحبت هایی را علیه امیر قلعه نویی سرمربی آبی پوشان انجام داده و با شکایت وی مواجه شده بود، به ...

حسين کعبي | ورزش 3

http://www.varzesh3.com/cat.do?tagid=199&tagname=حسين کعبي

باشگاه استقلال خوزستان به دليل مصاحبه‌هاي اخير حسين کعبي عليه اين باشگاه از او به ... شکايت قلعه‌نويي از نکونام در مرحله جديد. جواد نکونام به دادسرا احضار شد.

سندافشاگری جواد علیه‌ قلعه‌نویی+عکس - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/336432

18 آگوست 2014 ... کاپیتان تیم ملی یکی از اتفاقات جنجالی 3 سال پیش را به یاد قلعه نویی آورده است. ... احضار نکونام به دادسرا ... پاسخ نکونام به تهدید قلعه‌نویی.

حکم مایلی‌کهن در پرونده دایی اعلام شد - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/336959/حکم-مایلی‌کهن-در-پرونده-دایی-اعلام-شد

19 آگوست 2014 ... به گزارش مشرق، با شکایت علی دایی علیه محمد مایلی‌کهن و نادر فریادشیران به دلیل ... اعتراض مايلی کهن به رای دادگاه ... احضار نکونام به دادسرا.

فوتبال - ترنم نیوز

http://taranomnews.com/Pages/Cats-فوتبال_-105-1.aspx

جواد نکونام به دادسرا احضار شد ترنم نیوز: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، که صحبت‌هایی را علیه امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال تهران انجام داده بود، به دادسرا احضار ...

ورزش - ترنم نیوز

http://taranomnews.com/Pages/Cats-ورزش_-98-1.aspx

جواد نکونام به دادسرا احضار شد ترنم نیوز: کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، که صحبت‌هایی را علیه امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال تهران انجام داده بود، به دادسرا احضار ...

قلعه‌نويي: مصاحبه نکونام چیز خوبي است - صراط نیوز

http://www.seratnews.ir/fa/news/191762/قلعه‌نويي-مصاحبه-نکونام-چیز-خوبي-است

17 آگوست 2014 ... امیر قلعه نویی که به نظر می رسید از صحبتهای جواد نکونام اطلاعی ندارد. بعد از شنیدن گفتگوی او به ... احضار جواد نکونام به دادسرا. برچسب ها: صراط ...