میامی, اسکای رایز, برج,بلند ترین برج میامی,زیبلترین هتل میامی,عکس هتل,عکس بزرگ ترین هتل میامی,مجهز ترین هتل میامی,اخبار داغ,اخبار روز,ايران مطلب

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدا

معرفی بزرگ ترین هتل فلوریدا (عکس)

ایران مطلب : این روزها شاهد اجرای طرح‌های مدرن و بعضاً عجیبی در قالب آثار معماری هستیم که در نوع خود بی‌نظیر هستند. یکی از این پروژه‌ها که بسیار بحث برانگیز شده، ساخت برج بلندی به شکل سنجاق سر، در شهر میامی است. سازه‌ای که بنا به نظر سرمایه‌گذار و توسعه دهنده‌ی آن، روزی به عنوان برج ایفل این شهر شناخته خواهد شد. برای آشنایی بیشتر با این سازه و نقاط قوت و ضعف آن، ما را در ادامه‌ی این مطلب همراهی کنید.

به دنبال آرای موافق اعضای شواری شهر میامی (Miami) و اعضای عمومی آن، این شهر قرار است میزبانی برج بلندی با ارتفاع 304 متر (1000 فوتی) را بر عهده گیرد. بر طبق گفته‌های مجری و سرمایه گذار فعلی این طرح، این برج که اِسکای رایز(SkyRise) نامیده می‌شود،  بلندترین برج فلوریدا خواهد بود. این سازه دارای امکانات سرگرم کننده و قابل توجهی است که از آن جمله می‌توان به سالن سینمای متحرک، سکوی بانجی جامپینگ (Bungee Jumping) و یک دستگاه سقوط آزاد اشاره کرد.

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدا

هم اکنون جزئیات چندانی پیرامون عملیات ساخت یا دیگر خصوصیات و ویژگی‌های منحصر بفرد این برج در دست نیست، اما توسعه دهنده‌ی طرح برج میامی اِسکای رایز، اعلام کرده اصول  بهینه‌ سازی مصرف انرژی در طراحی آن رعایت شده و امید می‌رود که این سازه موفق به دریافت گواهینامه‌ی طلایی ساختمان سبز"LEED" گردد. در جایی دیگر اشاره شده  این برج به محض افتتاح، دست کم 17.000 فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدا

میامی اِسکای رایز، دارای یک باشگاه خصوصی، سه عرشه‌ی دیده‌بانی، سالن رقص، یک رستوران  و کلوب شبانه است. اما خبری خوب برای عاشقان آدرنالین، همانگونه که اشاره کردیم از دیگر امکانات جالب توجه دیگر این برج  سقوط با طناب یا همان بانجی جامپینگ است که به نام "دراپ اسکای رایز" ( SkyRise Drop) نامیده می‌شود. البته اگر از این پرش از ارتفاع نیز جان سالم به در بردند شاید بد نباشد سری هم به سالن سینمای متحرک این برج بزنند که کمی تا قسمتی  به "سینمای در اوج دیزنی" شباهت دارد. در ادامه یک سقوط آزاد به یادماندنی (SkyRise Plunge) هم تدارک دیده شده که به بازسازی تجربه‌ی سقوط از هواپیما خواهد پرداخت.

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدا
بلندترین برج میامی


بلند ترین برج میامی

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدا

عکس بزرگ ترین هتل

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدا


"سینما در اوج" دیزنی (Disney's Soarin theater)

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدا

جف برکوویتز (Jeff Berkowitz)، مجری این پروژه می‌گوید:

    " بنا بر پیش بینی‌های صورت گرفته، اِسکای رایز دست کم سالانه  3.2 میلیون بازدید کننده خواهد داشت. به نظر می‌رسد این سازه  در شمار آثار به یادماندی این شهر قرار گیرد،  شاید بتوان گفت اِسکای رایز برج ایفل میامی خواهد بود. ما حقیقتاً از استقبال عمومی که از این طرح صورت گرفته  شگفت زده و خشنودیم."

برکوویتز 30 میلیون دلار در این پروژه سرمایه گذاری کرده و امیداوار است که در حدود نیمی دیگر از سرمایه‌ی مورد نیاز برای ساخت این سازه را، از طریق سرمایه‌گذاری خارجی و در قالب برنامه‌های مهاجرتی EB-5 تأمین کند. مشمولان این طرح بین 500 هزار تا یک میلیون دلار در طرح‌های عمرانی و پروژه‌های سرمایه‌گذاری دیگر به ودیعه گذارده و در مقابل گرین کارت دریافت می‌کنند. او همچنین مدعی است  با سرمایه گذاری شهر روی این پروژه عواید قابل توجهی نصیب میامی خواهد شد که با توجه به ویژگی‌های این سازه این حرف پر بیراه نیست. هر چند به عقیده‌ی گروهی دیگر، آقای برکوویتز بیش از اندازه خوش بین بوده و شاید این آمارها چندان نیز به واقعیت بدل نگردند. این افراد  در مورد به واقعیت تبدیل نشدن این وعده‌ها نگران هستند. استدلال آنها  بر آمار گردشگرانی که سالانه به میامی سفر کرده و در سواحل آن به گشت و گذار می‌پردازند استوار است، آنها می‌گویند شمار گردشگران با چنین بازدید گسترده‌ای، همخوانی ندارد. از سوی دیگر گردآوری سرمایه‌ی مورد نیاز برای ساخت این سازه نیز از دیگر عوامل نگرانی است. اما جف برگوویتز، تمامی این نگرانی‌ها را بیهوده دانسته و همچنان بر مواضع خود پافشاری می‌کند.

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدااسکای رایز

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدا

 این برج از دیدی مناسب رو به بخش‌های جنوبی میامی برخوردار بوده، همچنین به دلیل ویژگی‌های خاص خود (سقوط آزاد از 50 طبقه و پرش از یک آسمان خراش)، قطعاً ماجراجویان زیادی را به سمت خود جلب خواهد نمود.

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدا

این سازه به گونه‌ای طراحی شده که از مقاومتی بالا در مقابله با طوفان و گردبادهای دریایی برخوردار است، اما شاید کمی بیش از اندازه نزدیک به خطوط ساحلی قرار گرفته. برکوویتز معتقد است  میامی یکی از هیجان انگیزترین نقاط زمین است، پس بالطبع بهترین نقطه برای ساخت این برج نیز همین شهر خواهد بود.
قرار است این برج در قسمت مرکزی شهر ساخته شود،  از این رو به بسیاری از مکان‌های گردشگری و تفریحی دیگر میامی نزدیک خواهد بود. هزینه‌ی ساخت اِسکای رایز در حدود 430 میلیون دلار برآورد می‌شود. ساخت آن اواخر امسال آغاز شده و تا اوایل سال 2017 به پایان خواهد رسید.

اخبار داغ,اخبار روز,هتل فلوریدا

منبع : zoomit.ir

معرفی بزرگ ترین هتل فلوریدا (عکس) - ایران مطلب

http://iranmatlab.ir/fa/news/52754/معرفی-بزرگ-ترین-هتل-فلوریدا-عکس

میامی, اسکای رایز, برج,بلند ترین برج میامی,زیبلترین هتل میامی,عکس هتل,عکس بزرگ ترین هتل میامی,مجهز ترین هتل میامی,اخبار داغ,اخبار روز,ايران مطلب.

هتل - گردشگری

http://iranmatlab.ir/fa/services/12/112

هتل 8 ستاره لوکس هتل 8 ستاره هتل 8 ستاره لوکس در دل کوه عکس های هتل 8 ستاره عکس هتل هتل هتل های جهان گردشگری جهان. معرفی بزرگ ترین هتل فلوریدا (عکس).

زیباترین و بزرگترین هتل های جهان + عکس - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_603.html

خاطرات جالب و گران قیمت پسری در سفر با هواپیمای فوق لوکس · شکستن رکورد گینس با ... زیباترین و بزرگترین هتل های جهان + عکس. مجموعه : آشنایی با شهرها و ...

عکس های لوکس ترین هتل جهان در ترکیه - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_10567.html

عکس های لوکس ترین هتل جهان در ترکیه ... این هتل دارای ۲۷۱ اتاق استاندارد، ٦۲ اتاق بسیار بزرگ، 16 سوئیت سلطنتی با الهام گیری از کاخ دلماباغچه، ۳۸ .... بازار روز; انواع فال; فقط بخند; عاشقانه .... دیناسور آبهای فلوریدا به دست صیادان افتاد (عکس).

سفر دریایی رویایی با بزرگترین کشتی تفریحی جهان - روزنه

http://www.rozanehonline.com/جهان-گردي/سفر-دریایی-رویایی-با-بزرگترین-کشتی-تفریحی-جهان.html

معرفی سلف سرویس های صبحانه در تهران .... در زیر تعدادی از عکس ها و آمار واطلاعات این کشتی وجود دارد که چشم اندازی از این غول عظیم الجثه به دست ... استفاده شده اند میتوانند در فاصله ی بین فورت لادردیل در فلوریدا تا جنوای آلاسکا کشیده شوند. ... علاوه بر این در این کشتی بزرگترین سردخانه ی کشتی برای انبار کردن کلیه مواد قابل ...

عجیب ترین شهرهای دنیا +عکس - بیتوته

http://www.beytoote.com/iran/wonders/amazing2-cities-photos.html

در این مطلب شهرهای مختلفی در سراسر دنیا را معرفی کرده ایم که هر کدام به دلیل خاصی عجیب و جالب توجه هستند ... به گونه ای که در میدان اصلی شهر یک شطرنج بزرگ ساخته شده است. ... گیبسونتون – فلوریدا .... ارزانترین و لوکس ترین هتل های مشهد (عکس).

زیباترین سرسره های پارک های آبی دنیا - بیتوته

http://www.beytoote.com/iran/pastime/most1-beautiful-park-slides.html

هتل های لوکس و گران و جذاب,لوکس ترین هتل های جهان,گرانترین هتل ... اورلاندوفلوریدا. پارک های ... بزرگ ترین ترن هوایی آبی دنیا ظرفیت 4 سرنشین را دارد و آنها را از ارتفاع 10 متری با زاویه 45 درجه و در عرض 2.5 دقیقه به پایین می برد. .... معرفی بهترین هتل های ایران ... کولوسئوم,عکس های کولوسئوم در ایتالیا,مکانهای تاریخی ایتالیا ...

اسپانیا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

http://fa.wikipedia.org/wiki/اسپانیا

گنجینه ویلنا (فرهنگ آرگاری) یکی از بزرگترین اندوخته‌های باستانی طلا مربوط به ..... در همان حال تحلیلگران اقتصادی هشدار می دادند که قیمت شگفت آور املاک و کسری تجارت ..... سازوکار رتبه‌بندی هتل‌ها و اقامتگاه‌ها در اسپانیا بسیار سختگیرانه‌تر از دیگر ... به نام لا فلوریدا در منطقه آلوارادو با پیشی‌گیری از ایالات متحده به بزرگترین ...