مثـبت انـدیشی بـه هـمراه خـود صـلح، آرامــش، موفقیت، بـهبود در روابـط و سلامت جسمی را به دنبال دارد. با اتکا به تفکرات مثبت کارهای روزمره را راحت‌تر می توان به پایان رسـاند

مثـبت انـدیشی بـه هـمراه خـود صـلح، آرامــش، موفقیت، بـهبود در روابـط و سلامت جسمی را به دنبال دارد. با اتکا به تفکرات مثبت کارهای روزمره را راحت‌تر می توان به پایان رسـاند، زنـدگی روشـنی در انتـظارتان خواهد بود و نهایتا شادی و رضایت بیشتری پیش رویتان قرار خواهد گرفت. مثبت اندیشی فـرآینـدی همه گیر است. افرادی که در کنارشما هستـند، از تـفـکرات و حـالات درونـی شـما تـاثیر می پـذیرنـد. سعی کنید تا جایی که می توانید به خوشحالی، مـوفـقـیت و سلامت فکر کنید. با چنین طرز تفکری دیگران تمایل پیدا می‌کنند تا شما را در کارهایتان یاری کنند. آنها از امواج مثبتی که شما از خود ساطع می کنید به شدت لذت می برند.

به منظور بهره‌گیری تمام و کمال از انرژی مثبت درونی، شما ملزم هستید تا تغییراتی را در درون خود ایجاد کنید. باید با دیدی مثبت به زندگی نگاه کنید، نتیجه موفقیت آمیز تمام تلاش های خود را از ابتدا در ذهنتان مجسم نمایید و همچنین از هر گونه اقدام لازمی برای تثبیت موفقیت تان مضایقه نکنید.
مثبت گرایی موثر
چنین طرز فکری خیلی بیشتر از تکرار چند جمله مثبت و یا اینکه دائما به خودتان تلقین کنید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت، می باشد. باید طرزفکر و نگرش خود را به طور کلی تغییر دهید و در عمیق ترین لایه های مغزی خود، انرژی مثبت را جایگزین کنید. مثبت‌اندیشی موقتی آن هم تنها برای چند لحظه کوتاه، چیزی عایدتان نخواهد کرد. باید ترس های خود را کنار بگذارید و سست ارادگی و بی عقیدگی را از خود دور کنید. همان طور که پیش‌تر نیز بدان اشاره شد، کمی تلاش و اقدام موثر درونی در این زمینه از ملزومات قضیه به شمار می رود. آیا به راستی قصد دارید که در درون خود یک تغییر بنیادین ایجاد کنید؟ آیا قصد دارید که روش اندیشیدن خود را تغییر دهید؟ آیا دوست دارید صاحب قدرتی ذهنی شوید و با استفاده از آن تاثیر مثبتی بر روی خود، اطرافیان و محیط پیرامون تان بگذارید؟ 
در این قسمت نکاتی ارائه شده است که با استفاده از آن به راحتی می‌توانید قدرت مثبت اندیشی را در خود افزایش دهید: 
در مکالمه های درونی فقط از عبارات مثبت استفاده کنید. از لغاتی نظیر «من می‌توانم‌»، «من قادر هستم‌»، «چنین چیزی ممکن است‌» و «از عهده انجام آن بر می آیم‌» استفاده کنید.
همواره شادی، قدرت و موفقیت را در وجود خود زنده نگه دارید. 
از افکار منفی به شدت دوری کنید. با حفظ آرامش، ذهن خود را از منفی گرایی منحرف سازید و آنها را با افکار سازنده و شادی بخش جایگزین کنید. 
در هنگام صحبت کردن با دیگران از لغاتی استفاده کنید که حس احترام، شادی و موفقیت را در آنها زنده کند. 
پیش از اینکه هر یک از پروژه های خود را عملی کنید، نتیجه موفقیت بخش آن را در ذهن خود مجسم کنید. اگر این کار را با تمرکز و ایمان کامل انجام دهید، مطمئنا از نتیجه به دست آمده شگفت‌زده خواهید شد. 
سعی کنید حداقل روزی یک بار یک صفحه از اشعار امید بخش ادبی را مطالعه کنید. 
فیلم و سریال هایی را تماشا کنید که باعث ایجاد خوشحالی در شما می‌شوند. 
اخبار نگاه کنید و روزنامه بخوانید، اما این کار را کاملا بی‌طرفانه و بدون جانب داری از فرد یا گروه خاصی انجام دهید. 
با افرادی معاشرت کنید که خودشان منشأ نیروهای مثبت هستند. 
فقط مثبت فکر کنید و در افکار خود تنها نتایج مثبت را مورد محاسبه قرار دهید. اگر در حال حاضر زندگی بر وفق مراد شما نیست، مطمئن باشید که با مثبت‌اندیشی می‌توانید همه چیز را تغییر دهید.

کلیدهای طلایی موفقیت - ماهيت انرژي مثبت چيست؟

http://goldenkeys.blogfa.com/post-82.aspx

کلیدهای طلایی موفقیت - تمام کلیدها روی یه جا کلیدی آویزان نیستن. ... به همین دلیل است که روانشناسان تأکید دارند همواره مثبت فکر کنید و نسبت به دیگران نیز خوش بین ... در این قسمت نکاتی ارائه شده که با استفاده از آن به راحتی می توانید قدرت مثبت اندیشی را در خود افزایش دهید: ... چطور میتوانیم بسوی موفقیت گام برداریم؟

نگرش مثبت ،زندگی زیباتر - بیتوته

http://www.beytoote.com/psychology/zendegi-behtar/positive2-attitude-beautiful.html

این روزها مقالات و کتاب‌‌های زیادی درمورد مثبت‌اندیشی به چاپ می‌رسد اما خیلی‌ از ما ... شهری کوچک کنار محل‌کارتان، انبوه درختان در محله یا جاده‌ای زیبا در تعطیلات آخرهفته باشد. .... تازه های روانشناسی(مشاوره خانواده، روانشناسی کودکان، روانشناسی زناشویی، تست روانشناسی،موفقیت و...) .... این نشانه ها می گوید زندگی شما رو به سوی طلاق است  ...

مثبت اندیش باشید !!!!! - بیتوته

http://www.beytoote.com/psychology/zendegi-behtar/keep2-thinking-positive.html

مثبت اندیش بودن اتفاقات مثبت و زیبا,کلمات امیدوار کننده,ناامیدی,انتظارات منفی ... در حالی‌که وقتی به آینده امیدوارید و دعا می‌کنید، رحمت خداوند را به‌سوی خود می‌کشید. ... امید جاده‌ای است روشن که به مقصود نهایی، منتهی می‌شود. .... تازه های روانشناسی(مشاوره خانواده، روانشناسی کودکان، روانشناسی زناشویی، تست روانشناسی،موفقیت و...) ...

موفقیت - شماره اول - خوشبختی - Vista News Hub

http://vista.ir/magazine/21

چگونه به آزادی مالی و ثروت برسیم؟ چگونه بهتر فکر ... مـثبـت‌انـد‌یشـی؛ کـلیـد‌ موفـقیـت · ماشین عروس به مثابه پوشاندن چیزها · مبارزه با منفی ممنوع!به مثبت رای بده!

بررسی تأثير مثبت انديشی از ديدگاه قرآن و حدیث

http://sirehalavi.ir/maghalat/mosbat.pdf

ﺍﺯ ﺳــﻮﯼ ﺩﻳﮕﺮ ﺍﻧﺴــﺎﻥ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﺪ ﺑﺎ ﺭﺍﻫﮑﺎﺭﻫﺎﻳﯽ ﻧﮕﺮﺵ ﻣﺜﺒﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺧــﻮﺩ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﻭ ﺑﻪ. ﺳﻮﯼ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﮔﺎﻡ ﺑﺮﺩﺍﺭﺩ. ... ﻣﻮﺍﻧﻊ ﻭ ﺷــﻴﻮﻩ ﻫﺎﯼ ﺗﻘﻮﻳﺖ ﺁﻥ، ﻧﻘﺶ ﻣﺜﺒﺖ ﺍﻧﺪﻳﺸــﯽ ﺩﺭ ﻣﻮﻓﻘﻴﺖ ﺍﻧﺴــﺎﻥ ﺑﻴﺸــﺘﺮ ﺑﺎ ﺍﻟﻬﺎﻡ ﺍﺯ. ﺁﻣﻮﺯﻩ ﻫﺎﯼ ﻗﺮﺁﻥ ...... (ﻣﺘﻴﻮﺱ، ۸۴). ﻭ ﺍﻣﺎﻡ ﺣﺴــﻴﻦ(ﻉ) ﺑﺨﻞ ﺭﺍ ﻋﺎﻣﻞ ﺧﻮﺍﺭﯼ ﻭ ﭘﺴــﺘﯽ ﺷــﻤﺮﺩﻩ، ﻣﯽ ﻓﺮﻣﺎﻳﺪ: «ﻣﻦ ﺟﺎﺩ ﺳﺎﺩ ﻭ ﻣﻦ.

زندگی بهتر - زندگی امید موفقیت

http://oboor.persianblog.ir/tag/زندگی_بهتر

19 ا کتبر 2014 ... مثبت اندیشی به ما کمک می کند که بتوانیم تغییرات مفیدی در رفتار، .... این بصیرت به ما یاری میدهد تا دریابیم که جاده‌ای بسوی خوشبختی وجود ...

داستان دختری که خدا از او عکس می‌گرفت! | زیباشو دات کام

http://www.zibasho.com/archives/263

16 دسامبر 2010 ... دختر كوچكی هر روز پیاده به مدرسه می‌رفت و بر می‌گشت. ... تجربه ی آشپزي با ماكروويو · مثبت اندیشی، جاده‌ای به سوی موفقیت · آیا کرم معجره گر وجود ...

قانون یقین یا قانون جذب

http://law-of-attraction.blogfa.com/

برترین فیلم های راز و سخنرانی های استادان بزرگ موفقیت یکجا فقط صد هزارتومان .... داریم هر چیزی که به نظرمان به ظاهر مطلوب و خواستنی می آید را به سوی خود جذب کنیم . ... آن چه افراد را در جاده های زندگی سردرگم می سازد بی اعتنایی به این جهت یاب درون .... آنرا قبول بکنیم ولی اگر منظور این است که ما مثبت اندیش باشیم ، خواسته هایی که ...

معجزه ذهن

http://ziyaiyan.mihanblog.com/

18 آگوست 2014 ... كاهش افكار مثبت مغزی ممكن است باعث كوچك شدن مغز شود. ... ﺍﯾﻦ ﺭﻣﺰ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﺗﻮﺳﺖ ..... وقتی هم مقاومت در میان باشد سیگنال منفی است که به سوی کاینات گسیل می شود و در نتیجه در نهایت ...... مثبت اندیش باش ... جاده ای یتا بینهایت موفقیت.

حسین برخوردار - موفقیت - blogfa.com

http://www.movafaghiat12.blogfa.com/author-movafaghiat12.aspx

اگر قرار است کاری را انجام بدهیم باید آن را تا انتها و به درستی به پیش ببریم تا نتیجه تلاش خود را دریافت کنیم. سعی کنید مثبت اندیشی را عادت خویش قرار دهید.

TheBankers - گوناگون

http://thebankers.blogfa.com/cat-27.aspx

مثبت انديشي، جاده‌اي به سوي موفقيت. مثـبت انـدیشی بـه هـمراه خـود صـلح، آرامــش، موفقیت، بـهبود در روابـط و سلامت جسمی را به دنبال دارد. با اتکا به تفکرات مثبت ...

جملات زیبا.تارنمای مجله جادوی کلمات

http://www.mosbatandishan1.blogfa.com/

به زودي پرتال جديد مجله با دامنه ir راه اندازي مي شودمنتظر باشيد ... شنبه بیست و پنجم مرداد 1393 - 8:10 قبل از ظهر; دسته بندی : مثبت اندیشی; نویسنده: مدیریت جادوی .... Success is not final, failure is not fatal — it is the courage to continue that counts.

روانشناسی بالینی - مثبت گرايي

http://blogfa26.blogfa.com/cat-229.aspx

پیش از او روان‌شناس‌های انسان‌گرایی مثل راجرز و مازلو هم کم ‌و بیش چنین دیدی به انسان‌ها ... مثبت خود را به سوی بهزیستی و تعلق داشتن به معنایی مثبت هدایت می‌کنند. .... درحقیقت همچون جاده ای است که همواره درحال ساخته شدن و بازسازی های مجدد می باشد. ... به کارگیری تجربه های گذشته زمینه های سریعتر و بهتر موفقیت را فراهم می کند.

دانلود کتاب خوشبختی

http://www.takbook.com/2872-success-ebook/دانلود-کتاب-خوشبختي/

7 سپتامبر 2011 ... ۲۶ تکنیک بزرگ از رازهای رسیدن به موفقیت • ۳ گام تا ... با مدیریت معکوس به سوی خوشبختی بروید .... مثبت‌اندیشی مهم‌ترین راه رسیدن به موفقیت

جملات مثبت - قوانین ثروتمندی و راز ثروت - blogfa.com

http://3rvat4u.blogfa.com/cat-18.aspx

قوانین ثروتمندی و راز ثروت - جملات مثبت - روانشناسی ، خدا شناسي ، موفقیت و ثروت - قوانین ثروتمندی و راز ثروت. ... من هیچ گاه به جاده ای که مرا به آن میخوانی‌ نخواهم آمد زیرا راه من از تو جداست. ... آن است كه خود، مانع رسيدن جريان پول به‌ سوي خودتان شده‌ايد و اين كار را هم با افكارتان انجام داده‌ايد! .... تاثیر خوش بینی و مثبت اندیشی در زندگی.

خاطره Archives - موفقیت - جی 5 لاینموفقیت – جی 5 لاین

http://g5line.com/category/memory/

16 ا کتبر 2014 ... موفقیت و مثبت اندیشی با یک لیوان چای روح. جی5 لاین ... او می گوید، وقتی احساس کرد که می خواهد از رویایش دست بکشد، به یاد ” رادنی دنجر […].