هر چیزی را که مرتباً تمرین کنید ....

موفقیت ( قسمت چهارم)


هر چیزی را که مرتباً تمرین کنید .... - تصویر 1

1. هر چیزی را که مرتباً تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می شود.

2. هر چه بیشتر تلاش کنید، بخت و اقبال بهتری پیدا می کنید.

3. شانس در واقع به هم پیوستن موقعیت و آمادگی است . علمکرد خوب ، نتیجه آمادگی کامل است که مراحل کسب آن اغلب از هفته ها، ماه ها و سال ها قبل آغاز می شود.

4. در هر حوزه ایموفق ترین افراد آنهایی هستند که همواره در مقایسه با افراد ناموفق وقت بیشتری را صرف کسب آمادگی برای انجام کار می کنند.

5. هر چه بیشتر کار کنید کارایی بیشتری پیدا می کنید . اما اگر بخواهید بیش از حد توانتان انجام امور مختلف را به عهده بگیرید نتیجه ای جز این نخواهد داشت که بفهمید توانایی شما برای انجام کارها حدی دارد.

6. مصمم بودن از ویژگی های اساسی افرادموفق است.

7. در زندگی شما هر جهشی در جهت پیشرفت هنگامی حاصل می شود که در موردی تصمیم روشنی گرفته باشید.

8. ذهن شما می تواند به هر چیزی که برایش قابل درک باشد و آن را باور داشته باشد دست یابد.

هر چیزی را که مرتباً تمرین کنید .... - تصویر 2

9. هر نوع پیشرفتی در زندگی تان با یک ایده آغاز می شود و چون توانایی شما در خلق ایده های جدید نامحدود است آینده شما نیز محدودیتی نخواهد داشت.

10. در تعیین اهداف خود قاطعیت داشته باشید، اما درمورد روش دستیابی به آنها انعطاف پذیر باشید.

11. در عصر تحولات سریع، رقابت شدید و کهنه شدن مدام همه چیز، انعطاف پذیری و سازگاری ، شرایط اساسی موفقیت است.

12. "استقامت" ویژگی اساسیموفقیت است . اگر شما به اندازه کافی استقامت کنید، طبیعتاً سرانجام موفق می شوید.

13. شما در فکر کردن، درک کردن و تصمیم گرفتن صد درصد احساسی عمل می کنید . با احساستان تصمیم می گیرید و با عقلتان توجیه می کنید.

14. هرگز برای این که تجربه خوشی از دوران کودکی داشته باشید دیر نیست. کافی است گذشته را مرور کنید و روشی را که برای تفسیر تجربیات خود داشته اید تغییر دهید.

15. هر چیزی که به روشنی و با تمام وجود تجسم کنید نهایتاً در زندگی شما به واقعیت می پیوندد.

مطالب مدیریتی - سایت اختصاصی شرکت فرهیختگان

http://www.fzs.ir/مطالب-مدیریتی.html

فقط راجع به چیز هایی فکر کنید که طالب آن هستید و راجع به آنچه که طالب آن نیستید فکر نکنید. ..... هر چیزی را که مرتبا تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می شود.

هر روز با یک قانون موفقیت - یک روز جدید

http://1newday.persianblog.ir/page/10

هر چه بیشتر سعی کنید که عزت نفس را در دیگران افزایش دهید، خودتان را نیز بیشتر دوست خواهید ... هر چیزی را که مرتبا تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می شود.

120 قانون جهاني موفقيت :: نكته در راهكار مديريت

http://www.mgtsolution.com/olib/103683668.aspx

همیشه درباره ی چیز هایی فکر کنید که واقعا طالب آن هستید و از فکر کردن درباره ی چیزهایی که .... هر چیزی را که مرتبا تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می شود.

صدو بيست قانون برایان تریسی - سایت فکرنو

http://www.fekreno.org/articlefekreno/arfek304.htm

هميشه درباره چيزهايی فکر کنيد که واقعا طالب آن نستيد و از فکر کردن درباره چيزهايی که خواستار .... هر چيزی را که مرتبا تمرين کنيد تبديل به يک عادت جديد می‌شود .

موفقیت - تبیان

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=284

... تحلیل نیاز به وقت دارد. هنگامی که ایده جدیدی را مطرح می کنید، به طرف مقابل زمانی برای فکر. .... هر چیزی را که مرتباً تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می شود. 2.

قانون جذب | فیس‌بوک - Facebook

https://fa-ir.facebook.com/Jazebe

‏نیرویی که با آشکار شدن آن، می‌توانی سلامتی، ثروت و شادی را به هر جنبه‌ای از زندگی‌ات... ... هر چیزی را که مرتبا تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می شود . و يك عادت ...

تمرکز هنگام مطالعه

http://www.studygs.net/persian/concen.htm

چیزهایی که در هنگام مطالعه می توانید کنترل کنید: "من اینجا مطالعه ... اما مثل هر تمرین دیگری، بالا و پایین و سطح های مختلف دارد. این تمرینات ... و به آرامی توجه خودتان را به موضوع برگردانید و این تمرین را مرتبا تکرار کنید، مطمئن باشید که جواب می دهد!

مثبتی ها

http://mosbatiha.blogfa.com/

حتما تاحالا برات پیش اومده که چیزی رو ازته دلت وباتمام وجودت بخوای. ارزویی که ذره ... هر چیزی را که مرتبا تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می شود . و يك عادت خوب ...

انجمن اطلاع رسانی دیابت گابریک | دیابت | انواع دیابت | دیابت حاملگی

http://www.gabric.ir/pages/147

اگر یکی از موارد بالا در مورد شما صادق است، حتما از پزشک خود بخواهید که آزمایش دیابت حاملگی را .... حتماً قبل از هر چیز، با پزشک خود مشورت کنید و از او بپرسید که آیا این مقادیر برای شما ... از پزشکتان خود بخواهید که مرتباً قند خون شما را آزمایش کند.

مرکز مشاوره موسسه آموزش عالی دارالفنون

http://darolfonoonmoshavere.blogfa.com/

ای امیرالمؤمنین، صفت‌های افراد مؤمن را برای ما طوری بیان کنید که گویا در برابر چشم ماست و به آن ... 5- هر چیزی را که مرتباً تمرین کنید تبدیل به یک عادت جدید می‌شود.

بیست قانون موفقیت

http://www.iaush.ac.ir/upload/4/karafarini files/kholase kotobe karafarini/20 ghanoone movafaghiyat.pdf

ﻫﺮ ﭼﻴﺰ ﺑﻪ دﻟﻴﻠﻲ رخ ﻣﻲ دﻫﺪ . ﺑﺮاي ﻫﺮ ﻋﻠﺘﻲ ﻣﻌﻠﻮﻟﻲ ﻫﺴﺖ ، و ﺑﺮاي ﻫﺮ ﻣﻌﻠﻮﻟﻲ ﻋﻠﺖ ﻳﺎ ﻋﻠﺖ ﻫﺎي ﺑﺨﺼﻮﺻﻲ وﺟﻮد دارد ... ﻫﺮ ﭼﻴﺰي ﻛﻪ روي آن ﺗﻤﺮﻛﺰ ﻛﻨﻴﺪ و ﻣﺮﺗﺒﺎ ﺑﻪ آن ﻓﻜﺮ ﻛﻨﻴﺪ در زﻧﺪﮔﻲ واﻗﻌﻲ ﺷﻜﻞ ﻣﻲ ﮔﻴﺮد و ﮔﺴﺘﺮش ﭘﻴﺪا ﻣﻲ ﻛﻨﺪ . ﺑﻨﺎﺑﺮاﻳﻦ ﺑﺎﻳﺪ ﻓﻜﺮ ﺧﻮد را ﺑﺮ ﭼﻴﺰﻫﺎﻳﻲ ... ي اﻧﺠﺎم ﻧﺸﻮﻧﺪ ﺗﻤﺮﻳﻦ و ﺗﻜﺮار آﮔﺎﻫﺎﻧﻪ و ﻣﺪام آﻧﺮا اداﻣﻪ دﻫﻴﺪ.

10 عادت ثروتمندترین انسان های دنیا - ثبت شرکت

http://bisabt.ir/post/10-habits-the-richest-people-the-world

18 جولای 2014 ... این راز بزرگ را می توان در سخنان ارسطو نیز یافت: “ما چیزی هستیم که مرتبا انجام می دهیم. ... عمل تنظیم هدف به خودی خود یک تمرین بسیار پرارزش است، زیرا کمک می ... را حتما انجام بدهید, “10% از هر پولی که به دستتان می رسد را پس انداز کنید. ... همانطور که وارن بافد گفت: “بعد از هزینه کردنتان هر چیزی که باقی بماند پس ...

7 سوال کلیدی که کسب‌و‌کارها باید پاسخ دهند - مدیر سبز

http://www.modiresabz.com/article.aspx?id=1000412

سؤالاتی که هر کسی در شرکت باید مرتبا آن‌ها را بپرسد و قادر به پاسخگویی باشد. ... «نظریه ارزشی‌آفرینی» تبدیل کنید که افرادتان آن را بدانند، به یادآورند و تمرین کنند. .... مرور منظم استراتژی‌های شرکت باید دائما سه سؤال را مطرح کند: چه چیزی تغییر ...

چگونه زن جذاب‌تری باشیم؟ - سرخاب سفیداب

http://sorkhabsefidab.com/fashion/7-ways-to-become-a-more-attractive-woman/

16 مه 2014 ... فکر می‌کنید شهوت انگیز بودن تنها راهی است که می‌توانید جذاب بنظر برسید؟ ... پس بیایید باهم ببینیم چه چیزهایی می‌تواند یک زن را جذاب کند، در حدی که هر مردی آرزویش را ... دهان و دندان، شادابی و خوشبو بودنتان وقت بگذارید و تمرین کنید. ... مرتبا به فروشگاه‌ها سر بزنید تا بتوانید از آخرین کپ لباس‌ها، طرح‌های جدید ...

ماده‌باوری - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

http://fa.wikipedia.org/wiki/ماده‌باوری

خواهشمندیم در روشن‌شدن اعتبار منابع مورد اختلاف کمک کنید. ... به عبارت دیگر، ماده تنها چیز است و واقعیت عملاً همان کیفیت‌های در حالِ رخ دادنِ ماده و انرژی است. ... ماده‌باوری: به کسی گفته می‌شود که بر این باور است که هر آنچه در هستی وجود دارد ماده یا .... دهد و پاسخ علم که در طول تاریخ مرتباً مستحکم‌تر و قاطع‌تر و مستدل‌تر شده آن است که ماده ...

رشد و تکامل کودکان

http://old2.mui.ac.ir/khoor/images/stories/food/rt.doc

با کودک مرتباً عمل گرفتن و رها کردن اشیاء را تمرین کنید . .... نکته مهم این است که نام هر چیز باید بلافاصله به محض اشاره به آن ذکر شود در صورتی که فاصله بیافتد ...