زنگ خطر برای پینگ پنگ ایران


محمد باقر پسران کارشناس پینگ پنگ ایران در خصوص وضعیت این روزهای این رشته با تبیان همکلام شد. تیم تنیس روی میز ایران در مجارستان اردوی خوبی خواهد داشت. اما این اردو به دلیل برگزاری دیرهنگام ثمری ندارد. فاصله ما تا مسابقات جهانی کم است و این رفت و آمدها جز دردسر برای ما عایدی نخواهد داشت. برای مسابقات مهم جهانی باید تا به اینجا چند اردو پشت سر می گذاشتیم تا تیم آماده و مهیا شود.

محمدباقر پسران

متاسفانه مسابقات انتخابی هم برگزار نشد تا اوضاع بدتر شود. در گذشته با برگزاری مسابقات انتخابی همه نفرات ملزم به شرکت در آن بودند. در رشته های انفرادی این یک اقدام اصولی و موثر است. با این که به نظر من شاید همین نفرات در مسابقات انتخابی برگزیده می شدند اما بازهم باید این رقابت را به وجود می آوردیم تا کسی خود را انتخاب شده قطعی نداند. ما باید امثال عالمیان را حفظ کنیم. اگر او خود را از قبل انتخاب شده بداند پسرفت خواهد کرد.

در مسابقات جهانی همه کشورهای قدر خواهند آمد. حدود 60 تیم می آیند که رده ما در حدود سی و سوم جهان است. این بالاترین رده مسابقات تیمی جهان است از ارزش بالایی برخوردار می باشد. در کنار آن ما مسابقات آسیایی را در پیش داریم. 17 سال پیش ما رده هفتم این قاره را داشتیم و در دوره پیش پس از سالها توانستیم به رده هشتم برسیم. به گمانم اگر بتوانیم همین رده را حفظ کنیم کار بزرگی است. تازه این اتفاق هم باید در غیبت یک تیم مثل کره شمالی رخ دهد.

در شرایط فعلی من نیاز به استفاده از مربی خارجی را احساس می کنم . این کار به ویژه باید در مورد نوشاد انجام شود. او به جز این به حریفان خارجی خوب هم نیازمند است تا رشد خود را ادامه دهد. بی توجهی ها باعث شده تا او نه این که رو به جلو نمی رود بلکه این اواخر پسرفت هم داشته است و این یک زنگ خطر به شمار می رود. فدراسیون باید در کنار نوشاد عالمیان چند بازیکن جوان و مستعد را حمایت کند و با برنامه ای مدون آینده را تضمین کند. در غیر این صورت پینگ پنگ ما مشکلات سختی خواهد داشت.

مسابقات جهانی همه کشورهای قدر خواهند آمد. حدود 60 تیم می آیند که رده ما در حدود سی و سوم جهان است. این بالاترین رده مسابقات تیمی جهان است از ارزش بالایی برخوردار می باشد. در کنار آن ما مسابقات آسیایی را در پیش داریم. 17 سال پیش ما رده هفتم این قاره را داشتیم و در دوره پیش پس از سالها توانستیم به رده هشتم برسیم. به گمانم اگر بتوانیم همین رده را حفظ کنیم کار بزرگی است. تازه این اتفاق هم باید در غیبت یک تیم مثل کره شمالی رخ دهد

متاسفانه این اواخر نوشاد عالمیان درگیر با بحث های خارج از حوزه ورزش از آرامش لازم دور ماند. او نباید دغدغه خدمت سربازی را داشته باشد. فدراسیون پینگ پنگ باید قدر این سرمایه بزرگ را بداند و در کنار آن در صدد رشد کیفی سایر ملی پوشان باشد. در این راه قطعا وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک باید حامی باشند. متاسفانه امروزه شکاف عمیقی بین اعضای جامعه تنیس روی میز به وجود آمده که باید هر چه زودتر در صدد رفع این مشکل باشیم.

بهمن اسدی

بخش ورزشی تبیان

هیئت پینگ پنگ شهرستان دهلران

http://pingpong-dehloran.mihanblog.com/

4 روز پیش ... عملکرد نمایندگان دهلرانی پینگ پنگ استان ایلام در مسابقات قهرمانی نونهالان و ... که البته این یک زنگ خطر برای پینگ پنگ استان ایلام بود!

برنامه نمایندگان‌ایران در روز دوازدهم بازیهای آسیایی +ساعت بازیها ...

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/350307

30 سپتامبر 2014 ... کاروان ایران در روز دوازدهم بازی‌های آسیایی اینچئون برای پیشی گرفتن از قزاقستان تلاش خواهد کرد. ... پینگ پنگ ... زنگ خطر ایران برای قزاقستان.

ساعت 24 - برنامه مسابقات فرداي ورزشكاران ايراني در بازيهاي آسيايي

http://www.saat24.com/fa/doc/news/27708/برنامه-مسابقات-فرداي-ورزشكاران-ايراني-بازيهاي-آسيايي

30 سپتامبر 2014 ... سايت خبري تحليلي ساعت 24- کاروان ایران در روز دوازدهم بازی‌های آسیایی اینچئون برای ... پینگ پنگ .... زنگ خطر مصرف سیگار در ۶۰درصد جامعه.

مسابقات خردسالان هرمزگان و چند نکته - پینگ پنگ , (خردسالان و نونهالان ...

http://ttpars.blogfa.com/post/80

این وبلاگ تنیس روی میز خردسالان و نونهالان استان هرمزگان است - پینگ پنگ , ( خردسالان و نونهالان هرمزگان) ... گالری تصاویر بزرگان پینگ پنگ جهان ... بستک ، فین ، حاجی آباد و قشم در این مسابقات زنگ خطری است برای اینده تنیس روی میز هرمزگان .

فریادگر - بی تفاوتی مسئولان نسبت به كوچ قهرمانان ورزشی از ایران

http://www.faryadgar.com/vdcippap.t1az32bcct.html

27 مه 2013 ... كوچ ورزشكاران ايراني به كشورهاي ديگر مربوط به ديروز يا امروز نيست و قطعا در ... فراوان به خصوص در سالهاي اخير، كسي در اين خصوص زنگ خطر را نمي شنود. ... نداشته كه دووميداني صاحب مدال المپيك شود يا يك پينگ پنگ باز به جمع هشت ...

پیشرفت صنعت آلومینیوم در کشورهای منطقه به منزله هشداری برای ایران

http://www.irna.ir/fa/News/81158761/صنعت_و_معدن/پیشرفت_صنعت_آلومینیوم_در_کشورهای_منطقه_به_منزله_هشداری_برای_ایران

10 مه 2014 ... ایران با تولید حدود 350 هزار تن شمش آلومینیوم در سال 1392 به عنوان نوزدهمین ... اند و این موضوع می تواند زنگ خطری برای مسئولان مرتبط با این صنعت باشد. ... تیم گلستان درمسابقات پینگ پنگ نونهالان و نوجوان گروه دوم کشور اول شد.

یادداشت زنگ خطر ورزش کاشان به صدا درآمد - فارس

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930625000199

16 سپتامبر 2014 ... ... درآورده است. خبرگزاری فارس: زنگ خطر ورزش کاشان به صدا درآمد ... چه خوب بود که به دلایل انصراف باریج اسناس و یا انحلال پینگ پنگ کاشان بعد از صعود به لیگ برتر می پرداختید خداقوت به ... داعش توان تعدی به مرزهای ایران را ندارد.

برترین‌های مسابقات انتخابی پینگپنگ نونهالان قم معرفی شدند - فارس

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930617000056

9 سپتامبر 2014 ... دبیر هیئت پینگ پنگ استان قم گفت: رقابت‌های قهرمانی و انتخابی پینگ‌پنگ رده سنی نونهالان قم به منظور ... نگاه 150 سال گذشته استعمار در قبال ایران تغییر نکرده است .... زنگ خطر نفت آبادان برای مدعیان/ 4 امتیاز برای اهوازی‌ها.