ساعت ۲۲:۱۱ وقتی زهرا(هدیه )۲۵ ساله از جلو در منزلشان در شهرک کوثر ربوده می شود، خواهر زهرا به پلیس ۱۱۰ تلفن می کند و ربوده شدن کودک را اطلاع می دهد.

ساعت ۲۲:۱۱ وقتی زهرا(هدیه )۲۵ ساله از جلو در منزلشان در شهرک کوثر ربوده می شود، خواهر زهرا به پلیس ۱۱۰ تلفن می کند و ربوده شدن کودک را اطلاع می دهد.
همسایگان دیده اند که کودک توسط یک پژو مشکی ۲۰۶ ربوده شده است .مراتب ، به آگاهی قزوین اطلاع داده و عملیات پلیسی برای یافتن کودک انجام می شود.آدم رباها چندین بار با خانواده زهرا تماس گرفته و درخواست ۱۰ میلیون تومان پول می کنند، اما سرقرار حاضر نمی شوند.در همین احوال یک پژو مشکی ۲۰۶ به علت سرقتی بودن مورد تعقیب کارآگاهان گشت آگاهی تهران قرار می گیرد و پس از یک تعقیب و گریز و تیراندازی یکی از دو سرنشین پژو مجروح شده و پژو متوقف می گردد.وقتی کارآگاهان برای دستگیری سرنشینان ، پژو را محاصره می کنند، متوجه کودکی می شوند که کف اتومبیل خوابیده است ، پس از بررسی معلوم می شود این کودک از قزوین ربوده شده و همان زهرا (هدیه )است .

ماجرای ربوده شدن زهرا از این قرار است که «محمد حسن .ب »به خواستگاری خواهر بزرگ زهرا می رود و بالاخره بعد از آمد و رفت ها خواهر زهرا به عقد محمد حسن در می آید.بعد از عقد، محمد حسن به اتهام سرقت مسلحانه در کهریزک قم دستگیر و پس از محاکمه به سه سال زندان محکوم می شود.او به حکم صادره اعتراض می کند و پرونده به دادگاه تجدید نظر فرستاده و وی با قید ضمانت آزاد می شود.
از طرفی خانواده همسر محمد حسن او را تحت فشار قرار می دهند تا دخترشان را طلاق دهد و طبق قانون از دادگاه تقاضای طلاق می کنند.از این رو محمد حسن با یکی از دوستانش نقشه ای کشیده و اول اتومبیل پژویی را سرقت کرده ، سپس اقدام به ربودن خواهرزنش می کند که این سرقت ، همان طور که ذکر شد، ناکام می ماند و حالا محمدحسن باید به اتهام سرقت اتومبیل و ربودن خواهرزنش محاکمه شود.

مرگ در اثر انجماد (داستان کوتاه واقعی)

http://story24.ir/مرگ-در-اثر-انجماد-داستان-کوتاه-واقعی-962

... عشق به پول (داستان کوتاه واقعی) · داستان کوتاه خواستگار، خواهر کوچولو را دزدید · به‌خاطر باران (داستان کوتاه واقعی) · پروژه‌ی آنت‌وِرپ (داستان کوتاه واقعی) · داستان ...

رمــــــان زیبــا

http://www.romanario.blogfa.com/

داستان در مورد دختری به نام یاسه که ترم آخر رشته ی حسابداریه این دختر چهار سال تو ... فردي كه دخترش را دزديده بود كودكش را در اتومبيلي گزاشته و آن را به ته دره مي .... طلاق میگیرد و با پسرعمویش منصور که سالها پیش خواستگار او بود و حال همسر و ..... و در این مورد عقیده ای مثل همسرش دارد، دختر کوچولو را به خانه می برند و به هر ترتیبی که ...

جملات کوتاه زیبا - داستان کوتاه

http://jkz.blogfa.com/cat-3.aspx

19 آگوست 2010 ... شک کرد که همسایه اش آن را دزدیده باشد، برای همین، تمام روز اور ا زیر نظر گرفت. ..... گمانم مي خواست سر صحبت را باز كند و بيايد خواستگاري؛ اما شرط اول من براي ازدواج ..... پسر کوچولو نصف شب با صداي برادر کوچکش از خواب مي پره.

عکس و مطالب جالب و خنده دار: سرگرمی - تفریح

http://parsvip.blogsky.com/

دﺧﺘﺮ ﺧﺎﻟﻢ و ﭘﺴﺮ ﺩﺍﯾﯿﻢ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺧﺎﻟﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻣﯿﮑﺮﺩﻥ. ... خود سگه رو دزدیدن! ..... مورد داشتیم تو خواستگاری پدره دختره از پسره پرسیده : .... کافیه فقط یه "بله" کوچولو بگی اونم با هزار منت و ناز و کرشمه. ... برچسب‌ها: یه عالمه داستان کوتاه قشنگ، یه عالمه داستان کوتاه جدید، گلچین داستان کوتاه جدید، مجموعه داستان های آموزنده، مجموعه داستان کوتاه، منبع ...

زیباترین ها - زیباترین داستان های کوتاه

http://www.peyvandha.blogfa.com/category/2

18 سپتامبر 2013 ... زیباترین ها - زیباترین داستان های کوتاه - . ... دو برادر با هم در مزرعه خانوادگی کار می کردند که یکی از آنهاازدواج کرده ... دیروز یک نفر کیف مرا که صد دلار در آن بود دزدید. ..... به جز اون قورباغه کوچولو که بعد از تلاش زیاد تنها کسی بود که به نوک .... آمد شهر، سه ماه کارگری کرد، برایش خبر آوردند فاطمه خواستگار زیاد دارد، ...

داستان شب

http://dastane-shab.blogfa.com/

داستان شب - ... وقتی به پلیس مراجعه میکنه میفهمه یه پسر بچه هم دزدیده شده به همون سن و سال ... این داستان کوتاه درباره یک وبلاگ نویس است که دست سرنوشت ... سرش رو انداخت پایین ، فکر کنم هنوز متوجه نشده خواهر برادر یعنی چی که اینقدر ... یک دو سه ماهی هم هست که ازم می خواد با پدرم صحبت کنم تا بیاد خواستگاری اما من روم نمیشه .

کارادایی - mozhganfilm

http://mozhganfilm6.persianblog.ir/tag/کارادایی

4 روز پیش ... فریده به دیدن ماهور در اداره پلیس می ره و باهاش حرف می زنه و او هم دزدیده شدن ایتن ... اینور می ره دنبال نظیف کوچولو و از انجا به خانه ای می روند که بوراک برای انها گرفته. ... داستان به نژدت و محمت برمی گردد که نژدت می گوید که سینان خیلی سعی ... و یاسین موضوع را حل کردیم ماهور می گه ممکن بود بلایی سر خواهرم بیاد و فریده ...

من میگم تو گوش بده !

http://www.farzad.blogfa.com/

یه کمی نشست وقتی دید هیچ کسی اونجا نیست، پرید و مجسمه مریم مقدس رو دزدید و از کلیسا فرار کرد. بعدش مستقیم ... ۶) خواندن کتاب، در کوتاه مدت برای بسیاری از ما، لذت ایجاد نمیکند. .... دختر کوچولو وارد بقالی شد و کاغذی به طرف بقال دراز کرد و گفت : ... داستان طنز. ... 2-موقع خواستگاری نگران به هم خوردن تعادل سینی چای نیستیم.

اخبار : جدیدترین خبرها و رویداد های مهم خبری در ایران و سراسر جهان

http://www.niksalehi.com/newspaper/view/2011_12.php

خواهر احمدی‌نژاد وقتی که نامزد انتخابات مجلس شد/ عکس .... درخواست ‌خانواده لیلا کوچولو از رئیس قوه ‌قضائیه .... داستان جالب معروفترین عکس دنیا + عکس .... توصیه ای کوتاه از پیامبر(ص) پیرامون یلدا ... رواج دزدیدن عروس ، همسران و زنان یکدیگر + تصاویر .... تجاوز به ۲ خواهر توسط خواستگار تبهکار ...

اگه هیچ کس نیست، خدا که هست...

http://mehdi.mirani.ir/

با گفتنش می‌توان قاپِ کسی را دزدید! پی بردیم که عشق ... یاد گرفتیم که خواهر بنویسیم و خاهر بخوانیم. خورشید ..... خواستگاری و بعله برون و حنا بندون و… خلاصه از ...

بیرجند خنده

http://birjand4jok.blogfa.com/

تو مراسم خواستگاری بودم که دختر خانم با سینی چایی اومد داخل ! شروع کرد به ... رفتم سرِ خاکِ مادربزرگم دارم با یه تیکه سنگ کوچولو میزنم به سنگِ قبرش خانومه اومده .... ۱۳ - هر مغازه ای می رم، دست رو هر چی می ذارم یارو می گه اتفاقا من واسه خواهر خودم اینو ورداشتم خیلی راضیه .... بلکه نصف میشه یا گم میشه یا دزدیده میشه؟ .... داستان کوتاه · طنز.

وطنیم ایران.آنا یوردوم آذربایجـــــــان www.moran.ir - مطالب داستان کوتاه

http://moran.ir/post/category/108

آنا یوردوم آذربایجـــــــان www.moran.ir - مطالب داستان کوتاه - دریاچه ارومیه, تهران, روستای زهرا, خبر, آذربایجان, اردبیل, ورزقان ... مثلن من و ساناز دختر خاله مان خیلی به هم می خوریم. .... توهم خواستگار! .... ‫از فردا پسر شغل پدر پیشه کرد با این تفاوت که کفن از مردگان خلایق می دزدید و چوبی در شکم آن مردگان فرو مینمود وازآن‬ .... مسافر کوچولو.

داستان های کوتاه(عشق)

http://dastandastankotah.persianblog.ir/

20 آگوست 2015 ... قد من کوتاه بود و دستم به تلفن نمی رسید ولی هر وقت که مادرم با تلفن حرف میزد. می ایستادم و گوش می ... روزی که قناری ام مرد با اطلاعات لطفا تماس گرفتم و داستان غم انگیزش را برایش ..... دختر بودن یعنی همونی باشی که مادر و خاله و عمه ت هستن دختر بودن ... سن ۲۸ سالگی: کاش قلم پام می شکست و خواستگاری تو نمیومدم!

داستان های کوتاه و زیبا

http://dastan1999.blogfa.com/

داستان های کوتاه و زیبا - ... که به چه دلهره از باغچه ی همسایه، سیب را دزدیده باغبان از پی او تند دوید ... تو شهر بازی یهو یه دختر کوچولو خوشگل اومد گفت : آقا…آقا.

باهم باشیم » داستان‌ها

http://mer3.de/stories

24 دسامبر 2010 ... از همونجا فرار کردم رفتم خونه‌ی خواهر ِ بسیم. همه چیزو ... بابای ِ بسیم خواسته آرومشون کنه منو دوباره از بابام خواستگاری کرده. گفته هر ... گفتن بسیم منو دزدیده. مامورا اومدن .... موهاشو کوتاه کرده و بود و لباس سیاه تنش بود. ..... وحید سارا امیر نازنین سودابه و محسن و بچه هاشون لیلا کوچولو و برادرش سهراب و منیره خانوم.

شازده کوچولو

http://zico88.blogfa.com/

شازده کوچولو - مرا کسی نساخت ، خدا ساخت ؛ نه آنچنان که " کسی میخواست " ، که من کسی نداشتم، ... داستان های. ..... تنها شش کلاس سواد داشت) گفت « برادر بزرگتر، بيا تا بشماريم چقدر بدست آورده ايم» ... امشب تلويزيون ها در خبرها خواهند گفت ما چقدر از بانک دزديده ايم» .... 1- هیچ وقت مجبور نیستی به تعداد موهای سرت بری خواستگاری.