روز پیش از ترک سانفرانسیسکو در خیابان مارکت گردش می‌کردم. ناگاه در پشت جعبه‌ی آیینه‌ی دکان کوچکی که پرده‌ای هم به آن آویخته بودند، لوحه‌ای دیدم. روی لوحه نوشته بود: «با یک دلار، کف دست شما را می‌بینیم و با ورق، آینده‌ی شما را می‌گوییم.»

روز پیش از ترک سانفرانسیسکو در خیابان مارکت گردش می‌کردم. ناگاه در پشت جعبه‌ی آیینه‌ی دکان کوچکی که پرده‌ای هم به آن آویخته بودند، لوحه‌ای دیدم. روی لوحه نوشته بود: «با یک دلار، کف دست شما را می‌بینیم و با ورق، آینده‌ی شما را می‌گوییم.» قدری ناراحت وارد شدم و با مخلوقی گرد و قلمبه روبرو شدم که در حدود چهل سالی داشت. از اتاقک ته مغازه آمد و هنوز دهانش می‌جنبید، چون او را سر ناهار غافل‌گیر کرده بودم. با بی‌اعتنایی هر چه تمام‌تر میز کوچکی را که روبروی در ورودی به دیوار تکیه داشت نشانم داد و بی‌آن‌که به قیافه‌ام نگاه کند گفت: «لطفاً بنشینید!» و خودش هم روبروی من نشست. حرکاتش تند و عجولانه بود. باز گفت: «بفرمایید این ورق‌ها را بر بزنید و سه بار کوپ کنید. بعد، دست‌تان را روی میز طوری بگذارید که کف دست به طرف من باشد.» 
سپس، دست‌های مرا برگرداند و نگاه کرد و پس از مدتی گفت: «سفر دور و درازی در پیش دارید، یعنی می‌خواهید از آمریکا بروید، ولی به‌زودی برخواهید گشت و فعالیت تازه‌ای خواهید داشت... که با آنچه الان دارید، کمی فرق خواهد کرد...» 
‏این جا خودش هم دچار تردید شد و کمی دستپاچه به نظر رسید. باز گفت: «بلی، بالاخره تقریباً همان کار است، ولی البته با کمی اختلاف. من در این کار تازه‌ی شما پیشرفت فوق‌العاده‌ای می‌بینم. در پیش پای شما راه فوق‌العاده خوبی باز است و کار بسیار خوبی در انتظار شماست، ولی نمی‌توانم بگویم چیست.» 
برای ‏نخستین بار نگاهم کرد، بعد دستم را گرفت: «در طالعت سه ازدواج می‌بینم که دو تای اول موفق نیست، ولی سومی موفق است و شما عمر خود را با زن سوم به خوشبختی به سر خواهید برد. سه بچه هم در طالع شماست.» (در این مورد اشتباه ‏کرد!) بعد، دوباره ‏دست مرا به دقت وارسی کرد و باز گفت: «بلی، شما ثروت کلانی به هم خواهید زد، و در سن هشتاد و دو سالگی از بیماری ذات‌الریه خواهید مرد. لطفاً یک دلارتان را بدهید. دیگر سؤالی ندارید؟»
به خنده ‏گفتم: ‏
«نه، و گمان می‌کنم که همین کافی باشد.»

مرگ در اثر انجماد (داستان کوتاه واقعی)

http://story24.ir/مرگ-در-اثر-انجماد-داستان-کوتاه-واقعی-962

داستان کوتاه یک عکس غم انگیز · فالگیر (داستان کوتاه واقعی) · کارخانه‌ی ... داستان کوتاه مرتفع‌ترین خط آهن جهان; كودكي دانشمند (داستان کوتاه واقعي); سنگ معدن ...

فالگیری - پارست

http://www.parset.com/C13_فالگیری.html

فالگیری. ... کفاشیان:بعد از 3ساعت جلسه با ضرغامی فهمیدیم همه صحبتها داستان. ... با مراجعه اي کوتاه به انواع سايت ها و مجلات زرد و حتي خانوادگي و اجتماعي،مي توانيد ده ... و به علاوه کسي هم کلمات مبهم غزليات حافظ را عين واقعيت خارج و پيش بيني صد ...

فالگیری و اپیزودهای آن | زیباشهر

http://zibashahr.com/1392.11/2007.html

12 فوریه 2014 ... داستان کوتاه · شعر ... فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی آینده (معمولاً آینده یک فرد) از راه ... برای مثال فالگیر در فال قهوه، پیشگویی درباره آینده فرد را با توجه به شکل ایجاد .... پنج گزینه ی واقعی برای تصمیم گیری بهتر.

داستان های عاشقانه گریه دار واقعی - سایت عاشقانه رویای خیس

http://royayekhis.ir/Asheghane/13/داستان-عاشقانه.html

داستان های واقعی من و تو,داستان های غمگین گریه دار,داستان خودکشی,خیانت در عشق, داستان جدایی,داستان های زیبا و کوتاه,داستان عشق دختر و پسر,داستان مرگ,داستان احساسی و رمانتیک,لاو,داستان عاشقانه و فانتزی ... داستان زیبا دختر عاشق و فالگیر .

انواع فال و طالع بینی - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_cats_4.html

واقعیت هایی در مورد بندهای انگشت · تحولات جالب طالع ... داستان های واقعی از تجربیات نزدیك به مرگ ... فالگیری یا فال سازی ! ..... داستان کوتاه انیشتین و راننده اش.

هزینه‌ای که ایرانیان خرج فالگیری می‌کنند - باشگاه خبرنگاران

http://www.yjc.ir/fa/news/4988992/هزینه‌ای-که-ایرانیان-خرج-فاگیری-می‌کنند

23 سپتامبر 2014 ... گرایش ایرانیان به سمت خرافات و فالگیری و رمالی روز به روز بیشتر ... این یک داستان نبود، ماجرای واقعی بود که مشابه آن هر روز در گوشه و کنار این ...

داستان های غمگین

http://www.sadstory.blogfa.com/

14 ژوئن 2014 ... داستان های غمگین - متن ها و داستان های غمگین. ... یک فالگیر به آنها نزدیک میشود رو به دختر میکند و میگویید بیا فالت رو ..... چشامو خیره به چشاش دوختم و بعد از یه مکث کوتاه نمی‌دونم کی بود که از دهن من حرف زد : ... ولی همه چیز واقعی بود.

ارتباط بین هیپنوتیزم و فالگیری - فراروان

http://fararavan.persianblog.ir/post/11/

28 دسامبر 2009 ... در این جلسه بیشتر راجع به فال و فالگیری صحبت میکنیم شاید فکر کنید ... از تاریخ عهد باستان (و به گواه قران مجید) داستان موسی و فرعون را شنیده ایم که ... فرانسه ،جنگهای جهانی تا وقایع 11 سپتامبر به واقعیت پیوسته یا عارف بزرگ .... امیدوارم در این فرصت کوتاه قدری از ابهامات که حول محور فال و فالگیری در ...

(فال و طالع بینی ) -falgir - آموزش

http://ghazalak69.blogfa.com/cat-16.aspx

داستان هاي آموزنده · اس ام اس ... + نوشته شده توسط فالگیر در جمعه دوازدهم آبان 1391 و ساعت 10 بعد از ظهر | آرشیو نظرات. دانلود تصويري آموزش ... آموزش كوتاه تعبير خواب. برچسب‌ها: ... فال نخود (فالی که حرف دل شما را میزنند و بسیار واقعیت دارد). فال نخود

آیا فال در زندگی تان تاثیر دارد؟ - بیتوته

http://www.beytoote.com/psychology/khanevde-m/have2-impact-your-life.html

فالگیری تاثیر فال در زندگی فال و فالگیری,فالگیرها,تست های خودشناسی,کتاب های طالع بینی و فال,روان شناســی شنــاختی,فال و پیشگویی,فال ونظایر آن.

گره کور زندگی در تارهای عنکبوتی رمالان - بیتوته

http://www.beytoote.com/psychology/khanevde-m/gordian1-spider-rmalan.html

رمالی و فالگیری در جامعه دعانویسی فال ,زندگی زناشویی,رمالی با شیوه های مدرن,نحوه ... آنها نمی گویم و در این میان نمی دانم چرا از نگاه من نخواند که حرفهایم واقعیت نداشت و.

داستان کوتاه - 4JOK.com

http://www.4jok.com/sms/63

داستان کوتاه,داستان عاشقانه,داستان آموزنده,داستان خنده دار,داستان زیبا,داستان غم انگیز,داستان احساسی. ... ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﮐﺎﻣﻼ ﻭﺍﻗﻌﯽ مرگ ﻣﺶ ﻏﻼﻣﻌﻠﯽ :( طنز قوانین عجیب ... فالگیر عزیزُم بیا فالت بگیرُم فال حافظ | فال روزانه | طالع بینی | فال مصری | فال تاروت | .

فال حافظ به همراه تفسیر - 4JOK.com

http://www.4jok.com/fal

ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﮐﺎﻣﻼ ﻭﺍﻗﻌﯽ مرگ ﻣﺶ ﻏﻼﻣﻌﻠﯽ :( ... داستان یک گلابی در كامیون گلابی ! ... فالگیر عزیزُم بیا فالت بگیرُم فال حافظ | فال روزانه | طالع بینی | فال مصری | فال تاروت | .

پرشین فال | فال و طالع بینی

http://www.persianfal.com/

عکس جنیفر لوپز به همراه دو قلوهایش » عکس نفیسه روشن و همسرش » داستان عاشقانه پسر و دختر کم سن » آموزش عکاسی از لبخند کودکان » مدل لباس شب زنانه 2014 ...

فال تاروت | پرشین فال

http://www.persianfal.com/fal-tarot.html

داستان هم از آنجا شروع شد که شما دوست عزیز لایک را بر برهنه ها زدید نه به نجیب ها! .... زندگی کوتاه نیست،مشکل اینجاست که ما زندگی را دیر شروع میکنیم! ... فالگیر: عاشق یک پسر جوان یک پسر قدبلند با موهای مشکی و چشمان آبی .... به طوري كه چون از خانه خود بيرون مي‌آيد، بعضي از افراد را به ‌صورت واقعي خود مي‌بيند و برخي اسرار براي ...

فرزند چندم خانواده هستيد؟ - شخصیت شناسی - محشر دات کام

http://mahshar.com/Omen/article_mahshar_09_05_28_3152.html

شخصیت شناسیفال ، فالگیر ، فالگوش ، فال روزانه ، فال هفتگی ، فال امروز ، فال ماه ، فال هفته ، فال روز ، فال ... و دختر ایرانی آموزش انواع داستان و رمان در کتابخانه محشر سایتهای اینترنتی فارسی لینک های مختلف ایرانی و خارجی ... آنها عاشق واقعیت، افکار و اندیشه ها، و جزئیات هستند. ... از طرد شدن واهمه داشته و افق توجهاتشان کوتاه است.