سرویس کشکول جام نیوز:

یکی از سلاطین به نام «اساطرون» در شهری کنار رود فرات سلطنت می کرد. او در اداره امور کشور خود به اندازه ای قدرت به خرج داده بود که «شاپور ذوالاکتاف» احترام او را داشت.


وقتی که «شاپور» با دولت «روم» صلح کرد، در فکر تسخیر شهر «اساطرون» افتاد. پس سپاهی مجهز را حرکت داد و گرداگرد شهر را گرفت. ولی بخاطر استحکام حصار قلعه، از فتح آن مأیوس گردید و پیوسته در خارج شهر راه می رفت تا شاید چاره ای پیدا کند.


روزی دختر «اساطرون» بالای حصار شهر آمده بود و لشگر دشمن را تماشا می کرد.ناگاه چشمش به قامت مردانه «شاپور» افتاد و با همین یک نگاه عاشق او شد. پنهانی نامه ای به او نوشت که: «اگر مرا به ازدواج خود در آوری، وسیله تسخیر شهر را فراهم می کنم.» «شاپور» نیز پذیرفت.


دختر شبانه وسایل ورود لشگریان را فراهم نمود و «شاپور» با سپاهیانش وارد شدند و شهر را فتح کردند.«اساطرون» را کشته و سر او را به نیزه زدند و به مردم نشان دادند. مردم نیز پس از مشاهده سرِ سلطان خود، از «شاپور» اطاعت کردند.


شهریار ایران هم به پیمان خود عمل نمود و با دختر ازدواج کرد و مدتی با او بسر برد.
شبی چشم «شاپور» به پشت دختر افتاد که بر اثر خراشیدگی، خون آلود شده بود. پرسید: «این خراش از چیست؟»


گفت: «در محل استراحت من برگ «موردی» (برگی است لطیف که برای تقویت موی سر و صورت بکار برده می شود) بود که بر اثر تماس با او، بدنم خراش برداشت.»
«شاپور» گفت: «پدرت، تو را چه اندازه با ناز پروریده است که چنین پوست لطیفی پیدا کرده ای؟»
او گفت: «پدرم مرا با بهترین وسائل، پرورش می داد و غذایم را از مغز سر گوسفند و زرده تخم مرغ و عسل قرار داده بود.»


«شاپور» مدتی سر به زیر انداخت و پس از مدتی تفکر، سر برداشت و گفت: «تو با پدری چنین مهربان اینگونه بی وفایی کردی! چگونه با من پایداری خواهی کرد؟!» پس دستور داد که گیسوان او را بر دم اسبی بسته و در میان خارستانی کشیدند تا به درک واصل گردید.

 

جام نیوز :: JamNews - عاقبت دختر خائن

http://www.jamnews.ir/detail/News/366942

1 جولای 2014 ... روزی دختر «اساطرون» بالای حصار شهر آمده بود و لشگر دشمن را تماشا می کرد.ناگاه چشمش به قامت مردانه «شاپور» افتاد و با همین یک نگاه عاشق او شد.

افکارنيوز - عاقبت ۳۱ افسر خائن عراقی+ عکس

http://www.afkarnews.ir/vdccxiq1i2bqei8.ala2.html

12 سپتامبر 2014 ... ۳. آذوقه یک دختر پیشمرگه/عکس ... من یک دختر هفده ساله هستم و با یک پسر هم سن خودم دوست هستم. این دوستی ما ... عاقبت ۳۱ افسر خائن عراقی+ عکس.

چرا خیانت بکنیم ؟!

http://khiyanatchera.blogfa.com/

عاقبت خانواده تسلیم عشق آتشین دخترک شد و وصلت صورت گرفت . ... زنان خائن... دختران شهوتى و پسران شهوتى تر... پس چه شد؟؟!!!... چیدن یك سیب و این همه تقاص؟

عاقبت بد 31 افسر خائن به مردم‌عراق+عکس - رهیاب نیوز

http://www.rahyabnews.com/Pages/News-50890.aspx

12 سپتامبر 2014 ... رهیاب نیوز :به گفته یکی از سران قبایل موصل، تروریست های تکفیری در روزهای گذشته ۳۱ تن از افسران عراقی را که در حین ورود داعشی ها به موصل با ...

عصر تبلیغ دین - مطالب داستان

http://www.atdin.ir/post/category/45

روزی دختر «اساطرون» بالای حصار شهر آمده بود و لشگر دشمن را تماشا می کرد. ... برچسب ها : عاقبت دختر خائن دختر اساطرون شاپور خیانت به پدر عاقبت خیانت دختر  ...

از تجربه های تلخ و تکان دهنده دختران بخوانید شاید... - طلبه پاسخگو

http://t-pasokhgoo.ir/مشاوره-و-خانواده/سوالات-جنسی-و-زناشویی/319-از-تجربه-های-تلخ-و-تکان-دهنده-دختران-بخوانید-شاید.html

داستان های سکسی خیانت زنان و دختران. ... سایت های همسریابی · داستان دختر · داستان عاقبت هوسرانی · داستان فریب خوردن یک دختر · داستان عاقبت دوست پسر داشتن .... هر شبق تا به صبح خواب گذشته و اون آدم خائن رو مي بينم،،هر چند ازدواج كرده ولي هرشب  ...

اخبارحوادث,تجاوز جنسی,روزنامه حوادث,اخبار داغ,تجاوز به دختر ... - جذاب

http://www.jazzaab.ir/news_cats_5.html

مرد عجیبی که با 150 دختر مرده زندگی می کرد+عکس · خوراندن اسید به ... عاقبت عکس گرفتن مخفیانه از دختران دانشجو در حمام .... زن خائن طراح نقشه قتل شوهرش.

گروه خبری پرداد,خبرهای داغ,اخبار روز,اخبار ایران و جهان,اخبار ایران و ...

http://www.pardad.ir/_خبرهای-جذاب_69.aspx

عاقبت عشق و دوستی های خیابانی ! .... روش عجیب یک دختر 19 ساله برای پیدا کردن شوهر +عکس ... دستفروشی کردن دختر ثروتمند با پورشه گرانقیمتش +عکس.