چند نکته طلایی برای حفظ آرامش در عروسی

مجموعه : سبک زندگی

چند نکته طلایی برای حفظ آرامش در عروسی

چند نکته طلایی برای حفظ آرامش در عروسی

بالاخره روز عروسی فرا رسیده؛ روزی که خیلی وقت است منتظرش بوده‌اید و برای آمدنش کارهای زیادی را انجام داده‌اید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرامش خود را حفظ کنید و برنامه‌ها را اجرا کنید.

اما توصیه می‌کنیم قبل از شروع برنامه‌های فشرده روز عروسی، کارهای زیر را انجام دهید تا آرامش بیشتری داشته باشید:

1- پیاده‌روی کوتاه یا خواندن دعایی کوتاه برای حفظ آرامش را فراموش نکنید؛ بسته به روحیه خودتان و کارهایی که به صورت معمول در طول روز‌های عادی برای حفظ آرامش می‌کنید می‌توانید یکی از این کارها را انجام دهید.

2- یک حمام آب گرم بگیرید؛ می‌توانید کمی بیشتر از همیشه در حمام بمانید؛ آب باعث احساس آرامش در شما می‌شود.

3- صبحانه فراموش نشود؛ حتی اگر کوچک و کم باشد.

4- قبل از رفتن به آرایشگاه یک کیف دستی کوچک برای اتفاق‌های غیرمنتظره بردارید و پشت ماشین بگذارید. می‌توانید در این کیف یک بسته نخ و سوزن، سنجاق قفلی، یک بطری آب، کمی بیسکویت و یک بسته کوچک دستمال کاغذی یا هر چیز دیگری که فکر می‌کنید ممکن است به آن نیاز پیدا کنید، بگذارید.

5- کمی زودتر از خانه خارج شوید، تا دغدغه ماندن در ترافیک و دیر رسیدن به آرایشگاه و بعد از آن به تاخیر افتادن مراسم را نداشته باشید.

چند نکته طلایی
عروس خانم و آقا داماد؛ برای اینکه روز عروسی خوبی داشته باشید، باید چند نکته را به خاطر بسپارید:

توقع هر اتفاق غیرمنتظره‌ای را داشته باشید. هر چیزی ممکن است اتفاق بیفتد که در برنامه شما نبوده است. سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و اتفاقات غیرمنتظره را بدون اینکه به برنامه اصلی آسیبی وارد کند، مدیریت کنید.

سعی نکنید تا همه کارها را خودتان زیر نظر داشته باشید.

اجازه دهید تا اطرافیانتان اداره امور آن روز را به عهده داشته باشند و شما تنها لذت ببرید. لازم نیست که شما مراقب باشید به همه مهمان‌ها رسیدگی کامل می‌شود یا نه. اجازه دهید تا مادرتان این کار را انجام دهد. هیچ یک از مهمان‌ها توقع این کار را از شخص شما ندارند.

اگر هر لحظه‌ای در طول این روز احساس کردید که دچار استرس شده‌اید نفس عمیقی بکشید و تنها به این فکر کنید که این روز یک بار در زندگی شما اتفاق می‌افتد و باید بهترین روز زندگی شما در خاطره خودتان و همه باشد. پس سعی کنید استرس را از خودتان دور کنید.

و در نهایت به خاطر داشته باشید که هر چقدر شما آرام‌تر باشید اطرافیانتان هم آرام‌ترند و می‌توانند کمک بیشتری به شما بکنند.

راه های حفظ آرامش در جشن عروسی - تبیان

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=278369

22 مه 2014 ... ... را انجام داده‌اید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آرامش خود را حفظ کنید و برنامه‌ها را اجرا کنید. ... چند نکته طلایی. عروس خانم و آقا داماد؛ برای اینکه روز عروسی خوبی داشته باشید، باید چند نکته را به خاطر بسپارید: توقع هر اتفاق ...

7 قانون برای رسیدن به خوشبختی - مجله اینترنتی Viewfun

http://viewfun.ir/7-قانون-برای-رسیدن-به-خوشبختی-858

چند چیزی که می‌توانید بخاطر آن خدا را شکر کنید و قدردان باشید عبارتند از: نور .... چند نکته طلایی برای حفظ آرامش در عروسی · دلیل رنجاندن کسانی که دوست داریم ...

مجلات : به او بگویید دوستت دارم!14 کلید طلایی برای گشودن در خانه عشق

http://www.hawzah.net/fa/magazine/magart/4892/5143/46840

به هر حال، اگر ازدواج کرده اید که تا کنون فهمیده اید و اگر ازدواج نکرده اید، در آینده خواهید ... به همین دلیل، تصمیم گرفتیم تا در هر شماره، در همین صفحه، تعدادی از این نکات را با شما .... هنگامی که رفتار مرد ناگهان تغییر می کند، زن باید آرامش خود را حفظ کند.

مجله علمی,تفریحی,خبری ایساتیس | Isatice

http://www.isatice.com/

چند نکته طلایی برای حفظ آرامش در روز عروسی. ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ نظری بدهید .... ۱۴ نکته برای خرید کیف دستی زنانه · نکاتی درمورد پوشیدن و خرید صندل‌ مردانه · نحوه براق ...

کندو | دانستني هاي ضروي نسخه 1.0 برای اندروید

http://cando.asr24.com/app.jsp?id=3410607

11 ا کتبر 2014 ... 12- چند نکته در مورد گل گاوزبان 13- آشنایی با ... 1- راه های حفظ آرامش در جشن عروسی 2- ازدواج با ... 20- 10 نکته طلایی برای نامزدها 21- این رازها را به ...

بهداشت و زیبایی و فشن - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_cats_13.html

پکیج عظیم 28 مجموعه طلایی ویژه خانم ها. عکس اس ام اس اس ... برای حفظ آرامش قبل از ازدواج این تست را انجام دهید! .... نکته های آرایشی برای پوست های سبزه ... روش های طبیعی برای چند مشکل زیبایی ... اقداماتی که برای حفظ پوست در پاییز باید انجام دهید.

مجله اینترنتی دلگرم | آخرین اخبار-زناشویی-سلامت و سبک زندگی ,چت ...

http://www.delgarm.com/

یک گرم طلای 18 عیار : ۹۴,۶۵۰ تومان ... حتی برخی از دانشمندان بر این باورند که حفظ بقای نسل انسان به. ... نکات مهمی که در آرایش چشم باید رعایت کرد ... جدیدترین لباس عروس و لباس نامزدی مدل 2014 ..... روش های ساده برای داشتن یک خواب راحت و آرام ...

با رعایت این نکات آرامش و راحتی را به اتاق خوابتان بیاورید - پرشین وی

http://www.persianv.com/last/264139.php

19 ا کتبر 2014 ... استفاده از گل در دکوراسیون عروسی .... در زندگی مدرن امروزی بیش از هر چیز باید به حفظ آرامش در اتاق خواب توجه كنید. ... در این قسمت می خواهیم چند نكته ضروری در مورد دكوراسیون اتاق خواب را برای ..... چند نکته طلایی برای انتخاب پرده ...