شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

روش‌هاي درماني در ديابت بارداري

ديابت بارداري دو راه درماني دارد، يكي درمان با رژيم غذايي و ديگري درمان دارويي. در هر دو روش هدف اين است كه قند خون در زنان حامله طبيعي شود. در هر دو روش درماني فعاليت فيزيكي نقش مهمي دارد .

راههای درمان تهوع دوران بارداری

زنان در بارداري معمولا ويار را به 3 شکل تجربه مي کنند. اکثريت زنان باردار، از تهوع صبحگاهي مختصري شکايت دارند و تعداد کمي از استفراغ هاي شديد....

راه درمان سكسكه كودك

سكسكه براي كودك مفيد است»، شايد شما هم اين جمله را شنيده باشيد و ممكن است كه واقعا درست باشد. به هر حال، سكسكه حالتي جزئي و بدون درد و عارضه است.

درمان لک صورت(درمان لکه های صورت)

درمان لک صورت با پیشگیری از تابش مستقیم اشعه خورشید بر روی صورت از ایجاد لک تا حد زیادی می توان جـلوگـیری کرد.

درمان طبی حاملگی خارج رحمی

زمینه و هدف: حاملگی خارج رحمی (EP) 2% حاملگی‌های سه ماهه اول را تشکیل داده ولی علت 6% مرگ مادر و در واقع علت اصلی مرگ مادر در سه ماهه اول است. تشخیص زودرس EP می‌تواند منجر به درمان غیـر جراحی شـود.

براي پيشگيري از سرماخوردگي در دوران بارداري

در ابتدا باید زنان باردار مراقب باشند تا مبتلا به آنفلونزا و سرماخوردگی نشوند زیرا که پیشگیری بسیار راحت تر از درمان است. مصرف ميوه و سبزيجات تازه به مقدار زياد و غلات كامل. اين دسته از غذاها به بدن شما مواد معدني و ويتامين هاي آنتي اكسيدان از قبيل ويتامين سي را مي رسانند و به كشتن عفونتها در بدن كمك مي كنند.

درمان تهوع با زنجبیل

"زنجبیل" گیاهی است با نام علمی Zingiber officinalis از خانواده Zingiber aceae (خانواده زنجبیل) که از ریزوم (ریشه) آن استفاده می ‌شود. ریشه‌ها را از زمین خارج نموده و پس از پوست کندن به صورت تازه یا پودر استفاده می ‌کنند. تازه ی آن دارای مقدار زیادی رطوبت است که در اثر گذشت زمان خشک می ‌شود.

درمان بیماری های ادراری در دوران جنینی

شاید باور این مسئله كمی برایمان مشكل باشد كه بتوان نوزادی را در رحم مادر مورد ارزیابی های پزشكی قرار داده و در موقع لزوم روی آن عمل جراحی نیز انجام داد.اما علم پزشكی مانند سایر علوم به سرعت برق آسایی رو به پیشرفت بوده و عصری كه عمل پیوند صورت كه چندی پیش غیرممكن تلقی می شد، در حال انجام است، تشخیص و درمان بیماری های نوزادان پیش از تولد بعید به نظر نمی رسد.

درمان با انسولين در بيماران مبتلا به ديابت بارداري

در حالي که برخي از خانم هاي باردار با رعايت رژيم غذايي و انجام فعاليت فيزيکي قادر به درمان بيماري خود مي باشند در بعضي ديگر از بيماران ( حدود 15 درصد ) اين موارد کافي نبوده و نياز به استفاده از انسولين براي درمان می باشد.

درمان افسردگی مادران پس از سقط جنین

برای این که حالش را بفهمیم، شاید تنها راهش این است که خودمان را جای او بگذاریم، ولی آیا می توانیم به همین راحتی خودمان را جای او فرض کنیم؟ متخصصان می گویند نقش اطرافیان در بهبود او بسیار مهم است و چه بسا در رفع مشکل وی مهم ترین و تعیین کننده ترین مهره باشند. تنها یک حالت وجود دارد که ما را به فضای روانی و حال و هوای پر دردش نزدیک می کند و آن زمانی است که حس کنیم یکی از عزیزان خویش را از دست داده ایم...

درمان آسم در بارداری

اصول اساسی درمان و کنترل آسم در زنان باردار همانند زنان غیرباردار و مردان است. البته برخی احتیاط‌ها باید در مورد درمان تشدید آسم در بارداری لحاظ شوند.

تهوع صبحگاهی: علل، نگرانیها و درمان

اگر جز کسانی هستید که در بارداری تهوع ندارید، باید خوشحال باشید؛ و اگر نه، خود را برای مقابله با آن آماده کنید! چرا با این که در طول روز حالت تهوع دارم، باز هم به آن تهوع صبحگاهی می گویند؟

ارتباط خونريزي لثه و زايمان زودرس، راه هاي درمان

عامل خونريزي لثه، تورم و التهاب دهاني است كه به دليل ساخت پلاك هاي دنداني به وجود مي آيد و به طور معمول در افراد بالغ بيشتر ديده مي شود.

4 درمان خانگی سرماخوردگی

استفاده از داروهای سرماخوردگی برای کودکان زیر 4 سال توصیه نمی شود، ولی درمان های خانگی کارساز هستند.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه