شرح حال کاملی از آلفرد پاچینو

مجموعه : بیوگرافی بازیگران خارجی

شرح حال کاملی از آلفرد پاچینو

شرح حال کاملی از آلفرد پاچینو

آلفرد پاچینو در 25آوریل 1940 در محلة هارلم نیویورك به دنیا آمد.

او تنها فرزند سالواتور ((Salvator و رز (Rose) پاچینو بود كه وقتی آل تنها 2 سال داشت از یكدیگر جدا شدند. او از آن پس همواره مادرش زندگی می‌‌كرد. نمایش از همان كودكی برایش جذاب بود طوری كه دیدن نمایش‌های مختلف همراه مادر، برایش سرگرمی بزرگی بود.

او بازی كردن در مدرسه را با اجرای نمایش‌‌های بداهه برای بچه‌ها آغاز كرد. تا اینكه در 14 سالگی تصمیم گرفت به دبیرستان هنرهای نمایشی برود ولی چون در زبان انگلیسی ضعیف بود، مجبور شد خیلی زود از دبیرستان بیرون بیاید. بعد از آن برای اینكه بتواند در مدرسة بازیگری ثبت نام كند نیاز یه پول داشت پس شغل‌های مختلفی را مثل كارگری و كنترل چی سینما تجربه كرد تا اینكه آن اتفاق غم‌انگیزی یعنی مرگ مادرش رخ داد. این واقعه سبب شد كه او چند روزی در بیمارستان روانی بستری شود. پس از مرگ مادر او تصمیم گرفت تا تمام وقت خود را صرف نمایش كند و بلاخره موفق شد در مدرسة«هربرت برگهف»زیر نظر چارلز لاتن آموزش ببیند.

او مهارتهایش را تقویت كرد تا اینكه توانست در نمایش«كافه سینو»نقشی را به عهده بگیردو با تلاش بسیار موفق شد وارد«اكتور استودیو»شود. و این بار از«لی استراسبرگ»درس‌های فراوانی گرفت و با بازی در نقش كوچكی، در نمایش«آیاببر كراوات می‌زند؟»بار دیگر خوش درخشید. پس از یك سال كار كردن، توانست جایزه ابی(Obie) را برای نمایش«سرخ پوستی كه برانكس را می‌خواهد»از آنِ خود كند. بازیش در فیلم بعدی یعنی«وحشت در نیدل پارك»توجه فرانسیس فوردكوپولا را به خودجلب كرد، كسی که با وجود مخالفتهای تهیه‌كننده و استودیو، او را برای نقش مایكل كورلئونه در«پدر خوانده»انتخاب كرد. بازیگران دیگری هم مثل:جك نیكلسون، كلینت ایستود و بسیاری دیگر برای این نقش كاندیدا شده‌بودند اما نظر كوپولا فقط روی پاچینو بود.

در تمام مدت فیلمبرداری این ترس در او وجود داشت كه هر لحظه، ممكن است كنار گذاشته شود. نقش مایكل، بسیار ظریف و دوگانه بود كه پاچینو با بازی خودجوش و تلاش زیاد به خوبی از عهده آن برآمد و با این نقش ماندگار شد. مطمئناً كمتر كسی می‌توانست این گونه، نقش را به سامان برساند. بازی در این فیلم، به خصوص هم‌بازی بودن با مارلون براندو، درس بزرگی برای تمام زندگی هنری اوبود. این نقش نامزدی اسكار را برایش به ارمغان آورد.

او با فیلم«سرپیكو»، كه تجربه‌ای متفاوت بود، كارش را ادامه داد. تا اینكه برای«پدر‌خوانده (2)»دعوت شد و باز هم برای هر دو فیلم سرپیكو و پدر‌خوانده(2)نامزد دریافت جایزه شد. بعد از آن در فیلم«بعدظهر نحس»بازی كرد. او حتی خود را با فیلم«مؤلف! مؤلف! »در ژانر كمدی، محك زد. آل بدون هیچ كندی و لغزشی، راهش را برای ایجاد لحظه‌های بهتر، روی پرده ادامه داد.

او تنها بازیگر مردی است كه در طول سال، هم برای بهترین بازیگر نقش اول و هم برای بهترین بازیگر نقش دوم، نامزد دریافت جایزه شده‌است. روش او در بازیگری، طرز عمل بسیاری از دیگر بازیگران در طول دوران‌های مختلف بوده‌است. تعدد بی‌نظیر نقش‌هایش او را در بین بازیگران هم‌عصرش به یك ستاره تبدیل كرده و تسلطش بر روی پرده او را در عالم سینما، پابرجا كرده‌است.

فیلم‌ها:

1971:وحشت در نیدل پارك، 1972:پدر‌خوانده، 1973:سرپیكو_ مترسك، 1974:پدر‌خوانده(2)، 1975:بعدظهر

نحس، 1976:بابی دیرفیلد، 1979:و عدالت برای همه:1980:گشت‌زنی، 1982:مؤلف! ، مؤلف! ، 1983: صورت

زخمی1985:انقلاب، 1989:دریای عشق، 1990:پدر‌خوانده(2)‌-دیك‌تریسی 1991:فرانكی‌‌ دجانی، 1992:بوی

خوش‌زن‌ـگلن‌گوی گلن‌راس، 1993:شیوه كارلیتو، 1995:دو همجنس‌ـمخمصه، 1996:در جست‌و‌جوی ریچارد(و

كارگردان)‌ـتالار شهر، 1997:دنی براسكو‌‌ـوكیل مدافع شیطان، 1999:نفوذی‌ـ هر یكشنبه موعود، 2002:نبرد‌های

نهایی‌ـ سیمونه‌‌ـ بی‌خوابی، 2003:عضو جدید.

مروری بر بیوگرافی کامل آل پاچینو - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_28135.html

آلفرد پاچینو در 25آوریل 1940 در محلة هارلم نیویورك به دنیا آمد او تنها فرزند سالواتور Salvator و رز Rose پاچینو بود كه وقتی آل تنها 2 سال دا.

بیوگرافی بازیگران خارجی - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_cats_17.html

بازیگر,بازیگران,بیوگرافی,زندگینامه,بازیگران خارجی,بیوگرافی کیم کارداشیان ... بیوگرافی کامل سلمان خان بازیگر بالیوودی ... شرح حال کاملی از آلفرد پاچینو.

شرح حال کاملی از جودلا - ایران ناز

http://www.irannaz.com/complete-description-of-jvdla.html

در سال 97 موقعیت خودش را برای تماشاگران هالیوودی جا انداخت هر چند آثار او در این سالها ... جدید ترین مطالب بیوگرافی بازیگران خارجی ... شرح حال کاملی از آلفرد پاچینو.

قسمت آخر سریال قبول میکنم

http://www.serialoo.ir/قسمت-آخر-سریال-قبول-میکنم/

... قبول می کنم در سایت موجود است، پیشنهاد می شود از این مطالب هم دیدن کنید: خلاصه داستان سریال قبول میکنم + عکس · بیوگرافی زیا در سریال قبول می کنم + عکس.

سایت خبری تحلیلی کیمیا نیوز - صفحه اصلی

http://www.kimiyanews.ir/

شرح حال کاملی از این هنرمند ایرانی را در مطلب زیر ادامه دهید: اخبار بیشتر... ورزشی .... آلفرد پاچینو در 25آوریل 1940 در محلة هارلم نیویورك به دنیا آمد. اخبار بیشتر.

The Actors Theater Group | Facebook

https://www.facebook.com/pages/The-Actors-Theater-Group/565710623507112?fref=nf

تماشای کامل این نمایش: http://bit.ly/1mnJJkR · Play Video .... Producer-director Alfred Hitchcock during the Australian promotional tour for Psycho (1960). Director ...

آبان ۸٦ - مستغاثی دات کام

http://smostaghaci.persianblog.ir/1386/8/

17 نوامبر 2007 ... ... که رفیقشان را کله پا کرده به نام "ویلی بنک"(بابازی ال پاچینو) تسویه حساب نمایند. ... از دل چنين گروهي است كه آثار قابل بحثي همچون «اعترافات يك ذهن ... آنها با خونسردی کامل یک گلف باز ماجراهای پیچیده و سنگین سرقت ...... اگرچه پیش از آن شاید بتوان آلفرد هیچکاک را مهمترین سازنده این گونه فیلم ها قلمداد کرد .

mhaji/slm - Pasargad

http://pasargad.cse.shirazu.ac.ir/~mhaji/slm/41k_dic.txt

... دهند پايان ارتباط دكتر همراه چهار عشق مثلا مرا وارد علاقه هست آثار زد درصد رنگ نوشته ... نبايد متوجه كامل ندارند اندازه ساير پور هاست تبديل كشورهاي مركز موفقيت باد كل ...... تركسلر تشابه تطابق تكثر تلاقي تلفات تماشايي تمدني جديدتر جر آلفرد جهد .... افتادگي ياراحمدي يافتيم يال يكجا پاراگويه پانزدهمين پاچينو پرآوازه پرسابقه ...

یک عکس ... یک خاطره ( آرشیو شماره 1 ) - نسخه قابل چاپ - تالار کافه ...

http://cafeclassic4.ir/printthread.php?tid=116

25 ا کتبر 2009 ... بوگی افسانه ای در حال عکسبرداری از سگ خانوادگی ! ... پایین: بیلی وایلدر - جورج استیونز - لوئیس بونوئل - آلفرد هیچکاک - روبرت مامولیان.