شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

آمنه مجلسی

بانوی علوی اصفهانی

« ستارگان شرق »

ابو سهل ویجن بن رستم کوهی

زندگینامه علی نسوی

" محمد حسن کرجی "

ستارگان ادب فارسی

سیری در زند گی مفسر کبیر آیة الله میرزا جواد آقا تهرانی(قدس سره)

" مهاتما گاندی ، رهبر ضد استعمار هند "

" آخرین دقایق زندگی دهخدا "

هنری دونان

ابوعلی سینا

زكریای رازی ، اعجوبه ی علم پزشكی

دلوار زادگاه رئیس علی

یک ایرانی، انیشتین بعدی جهان

اگر این 10 دانشمند نبودند!

جهان امروز ما دائما در حال گسترش هست و این را مدیون دانشمندانی هستیم که دائما در حال کار و تلاش برای پیشرفت علم و دانش می باشند. در این مقاله قصد داریم که 10 تن از بزرگترین دانشمندان تاریخ علم جهان را معرفی نماییم

ابوریحان بیرونی

ابوریحان محمد بن احمد بیرونی از دانشمندان بزرگ ایران در علوم حکمت و اختر شناسی و ریاضیات و تاریخ و جغرافیا مقام شامخ داشته، در سال ۳۶۲ هجری قمری در حوالی خوارزم متولد شده و از این جهت به بیرونی یعنی خارج از خوارزم معروف شده.

بلز پاسکال (Blaise Pascal)

بلز پاسکال در محیطی ثروتمند پرورش یافت پدر او بازرگانی متمول و جز اشراف بود زمانی که او سه ساله بود مادرش فوت کرد پدرش به تحصیل او توجه داشت و از آن موقع برای او معلم سر خانه گرفت پدر پاسکال تصمیم گرفت تا کتابهای مربوط به هندسه را تا 15 سالگی پاسکال دور از دسترس او قرار دهد تا پسرش بتواند توجه خود را بر موضوعهای دیگر متمرکز کند با این وجود او از 12 سالگی در اوقات فراغا به طور مخفیانه به مطالعه هندسه می پرداخت.

توماس ادیسون (thomas edison)

توماس ادیسون در سال 1847 در شهر «میلان»، در ایالت «اوهایو» امریکا متولد شد. تام در کودکی مانند دیگر بچه ها در مدرسه موفق نبود و مادرش تصمیم گرفت او را در خانه تحت تعلیم قرار دهد....

پرفسور محمد حسابی

محمد حسابی در سال 1281 (ه.ش) از پدر و مادری تفرشی در تهران زاده شدند. پس از سپری کردن چهار سال از دوران کودکی، از تهران به همراه خانواده‌ی خود عازم شامات گردیدند. در هفت سالگی تحصیلات ابتدایی خود را در بیروت با تنگدستی و مرار‌ت‌های دور از وطن، در مدرسه‌ی کشیش‌های فرانسوی آغاز کردند. ایشان قرآن کریم را حفظ و به آن اعتقادی ژرف داشتند.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه