شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

جدیدترین عکس های نانسی عجرم

جدیدترین عکس های نانسی عجرم

سوسن فیروز خواننده رپ افغان +تصاویر

سوسن فیروز خواننده رپ افغان +تصاویر

بیوگرافی مرتضی پاشایی همراه با تصاویر

سلفژ در موسیقی چیست؟

جدیدترین عکس های جنیفر لوپز

بیوگرافی بنیامین بهادری + تصاویر بنیامین بهادری

بیوگرافی سیرین عبدالنور یکی از خوانندگان لبنانی + تصاویر

پردرآمد ترین خوانندگان امریکن آیدل در سال 2013

بیوگرافی سلنا گومز + تصاویر سلنا گومز

هنرنمایی عجیب و جالب یک هنرمند+عکس

آشنایی با ساز سه تار

نگاهی به زندگی پایه گذار موسیقی مدرن در ایران

نگاهی به زندگی پایه گذار موسیقی مدرن در ایران

معرفی ساز باغلاما

معرفی ساز باغلاما

آشنایی با هنر زیبا و جالب منبت کاری

منبت کاری با چوب یکی از ظریف ترین صنایع دستی است که تلفیقی از هنر و حوصله هنرمندانی است که با مواد اولیه ی ارزان و ساده، محصولاتی با ارزش خلق می کنند، هنرمندانی که با چند قلم و اسکنه ای فلزی ذهنیات خود را با خطوط کوفی، نقوش اسلیمی، ختایی و گل و مرغ و ... روی چوب کنده کاری می کنند.

هنرهای دستی زیبا و جالب

ايران بشمار مي رود و گليم هاي ان در دنيا مشهور و علاقمندان و خواستاران داخلي و خارجي زيادي دارد. نقوش و رنگهاي الوان و متنوع و طرحهاي زيبا جلوه اي خاص به

اروسی؛ اوج هنر چوب و شیشه

استان کردستان به علت آب و هوای خوبی که دارد محل رویش درختان ‏گوناگونی مانند گلابی، گردو، کیکم و سنجد است و این امر باعث شده که مردم ‏این دیار به هنر چوب و کار با چوب اهمیت زیادی دهند و در این هنر استادان ‏و هنرمندان بزرگی مانند استاد مجید نعمتیان، استاد عباس پسر استاد نجار ‏باشی، استاد عبدالحمید نعمتیان، استاد بهزادیان و استاد نعمت الله محمودی را ‏به خود دیده است.

گفت‌وگو با مژگان شجریان

تا قبل از این‌ها شهرت مژگان شجریانحدود می‌شد به اسمی که پشت جلد آلبوم‌های شجریان به‌عنوان طراح گرافیست آلبوم می‌خورد. اما از وقتی که گروه «شهناز» تشکیل شد، این شهرت رنگ و بویی دیگر به خود گرفت. حالا دیگر مژگان شجریان جای ثابتش شده صندلی کناردستی استاد در تمام اجراهایش. برای همین خیلی زود تبدیل شد به یکی از چهره‌های محبوب طرفداران شجریان. البته هنر مژگان شجریان به همین‌جا ختم نمی‌شود؛ او لیسانس موسیقی و نقاشی دارد و کارشناسی ارشدش را هم در رشته‌ی گرافیک گرفته. اما با همه‌ی این اوصاف این چند س ...

ترمه چيست؟

پارچه ترمه به پارچه ظريف و لطيفي اطلاق ميشود كه از دو سري نخ تار وپود که با دست بافت بافته شده باشد به نحوي كه پود در پشت پارچه به صورت آزاد و تراكم پودي آن زياد باشد .جنس آن از كرك و پشم يا ابريشم با طرحهاي اصيل و سنتي ايران است .

سريال «هوش سياه»

روايت «مسعود آب‌پرور» از جرايم رايانه‌اي در سريال «هوش سياه»

الفبای موسیقی

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه