عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها

اگرچه تمام سگ ها باهوش هستند، اما برخی از نژادها در انجام مهارت های خاص از نژادهای دیگر باهوش ترند. ما می دانیم که هر سگی متفاوت است و برخی از نژادهای مختلط جزو باهوش ترین ها هستند، بنابراین می خواهیم این نژادهای باهوش را معرفی کنیم. اگر شما نژاد دورگه یا مخلوط (یا هر نژادی) دارید، در یک مهارت خاص تبحر دارد.

1. Border Collie – بورد کولی
این سگ را کاری ترین سگ جهان می دانند و به خاطر هوشمندی و توانایی کار کردنشان قیمت بالایی دارند. Border Collie ها در چالالی و زیرکی نیز نسبت به نژادهای دیگر برتری دارند. این نژاد غریزه فوق العاده ای دارد و به خاطر اینکه شاد بماند نیاز دارد تا حتما کاری انجام دهد.
 
عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها

2.German Shepherd – جرمن شپرد
نژاد جرمن شپرد در کارهای پلیسی فوق العاده باهوش است. آنها را با عنوان پلیس راهنمای جهان، نظامی و سگ محافظ می شناسند. این سگ ها باوفا و قابل اعتماد نیز هستند.
 
عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها
3. Bloodhound – بلاد هوند
Bloodhoundها در ردیابی بهترین اند. این سگ ها اغلب در کارهای پلیسی و جستجو و دنبال کردن استفاده می شوند. توانایی بویایی آنها انقدر استثنایی است که نتیجه ردیابی یک سگ از نژاد Bloodhound  در دادگاه مورد قبول واقع می شود.
 
عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها

4. Beagle – بیگل
 بیگل ها تمایل دارند دنباله روی بینی شان باشند، که این خصلت آنها را در کار بازرسی و ردیابی استثنائی کرده است. تا چند سال گذشته ساس ها یک مشکل عمده برای صاحبان مشاغل و صاحب خانه ها به حساب می آمدند، اما بیگل ها برای نجاتشان آمدند. شرکت های نابود کننده حشرات  با استفاده از بینی عالی این سگ ها محلی که ساس ها آنجا پنهان شده اند را پیدا کرده و صاحب خانه را از دستشان خلاص می کنند.
 
عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها

5.Laboratory Retriever – لابرادور رتریور
لاب ها باهوش ترین سگ های راهنما هستند. این سگ ها به میزان بالایی قابیلت آموزش دادن دارند و خیلی مشتاقند صاحبشان را خوشنود سازند. و بهمین خاطر است که این نژاد بهترین حیوان خانگی است و درمیان دیگر سگ ها مشهورتر است.
 
عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها

6. Newfandland – نیوفاندلند
نیوفاندلندها در عملیات نجات از آب باهوش ترین هستند. ظرفیت شش های این سگ زیاد است و آنها را قادر می سازد که در شنای مسافت های طولانی استاد باشند و در آب غریزه های نجات دادن واقعی زندگی دارند. این سگ با هوشمندی و به آسانی مورد آموزش و تمرین قرارمی گیرد.
 
عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها

7. Belgian Malinois – میلینوس بلژیکی
Belgian Malinois واقعا سگ های نظامی باهوشی هستند. این سگ ها قوی، چابک، به شدت قابل آموزش و میل قوی برای کار کردن دارند. آنها مطمئن و طبیعتا محافظ هستند که این خصوصیت بلگیان ها را در کارهای نظامی موثر می سازد.
 
عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها

8. Siberian Husky – هاسکی سیبری
هاسکی سیبری در سورتمه کشی عالی است. انها را در شمال شرق آسیا با نام سگ های سورتمه کش می شناسند و تحمل و پایداری فراوان و اشتیاق به کار کردن دارند.
 
عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها

9. Golden Retriever – گلدن رتریور
گلدن رتریور سگ های دستیار باهوشی هستند. این سگ ها توانایی ذاتی برای کارکردن دارند. آنها باهوش هستند و خیلی مشتاقند از شما فرمان ببرند
 
عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها

10. Australian Shepherd – شپرد استرالیایی
این سگ های استرالیایی سگ های گله خیلی جالبی هستند- این گونه برای همین کار بار می آیند. آنها وفق پذیر با محیط، پر انرژی، باهوش و غریزه های گله داری قوی به صورت طبیعی دارند
 
عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها
 
 
 
 

عکس هایی از باهوش ترین نژاد سگ ها - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_28145.html

اگرچه تمام سگ ها باهوش هستند، اما برخی از نژادها در انجام مهارت های خاص از نژادهای دیگر باهوش ترند ما می دانیم که هر سگی متفاوت است و برخی از ن.

باهوش ترین سگ جهان که دانشمندان را متعجب کرده - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_12736.html

بیشترین انتظاری که می توان از موجودی با عنوان باهوشترین سگ جهان داشت، چه می تواند باشد ... منظور بررسی وجود محدودیت احتمالی در تعداد واژه هایی که یک سگ از نژاد سگ های گله اسکاتلندی می تواند یاد بگیرد، طی پروژه ای سه ساله آموزش این تعداد از واژه ها را به آرامی به "چیسر" آغاز کردند. ... خطرناک ترین و مهیج ترین دوچرخه ی جهان ( عکس).

معرفي نژاد انواع سگ ها | فیس‌بوک

https://www.facebook.com/pages/معرفي-نژاد-انواع-سگ-ها/474922975877714

این نژاد باهوش ترین نژاد شناخته شده است. ... آن ها خیلی سگ های تند ، چالاک و بااستعدادی هستند. .... عکس: ‏افغان هاند (Afghan Hound) : توضیحات: اَفغان هاند یک سگ.

تاپ ناپ - Top Nop - کوچک ترین سگ های دنیا (19 عکس)

http://topnop.ir/4381-کوچک-ترین-سگ-های-دنیا-(19-عکس).html

15 آگوست 2014 ... با عرض پوزش تعدادي از عكس ها بدليل مغايرت با قوانين ستاد ساماندهي سايت هاي اينترنتي حذف شده اند .... سلام دوستان عزیز همه این سگهای کوچولو قشنگن و نژاد اصیل اما حتما در خرید سگ خیلی ..... سگ زیباست یا بطری باهوش ..... واقعآدوست داشتنی اند به نظر من سگ ها فوق العاده ترین موجودات دنیان من خودم دو تا سگ دارم ...

باهوش ترین نژاد های سگ در جهان - تمام عیار

http://tamamayar.com/باهوش-ترین-نژاد-های-سگ-در-جهان.html

20 جولای 2014 ... عکس های خنده دار (۱) · داستان اعرابی و رسول ... این سگ یکی از باهوش ترین نژاد سگ که همچنین بسیار مهربان و دوست داشتنی هستند. این سگ ها به ... ۸- نژاد Papillon. آیا می دانستید این سگ های به عنوان یکی از مهربان ترین سگ ها هستند؟

عشق و محبت مادری در دنیای حیوانات | ileev.com

http://www.ileev.com/ar-1941/عشق-و-محبت-مادری-در-دنیای-حیوانات-.html

11 آگوست 2014 ... عشق و محبت مادر به فرزند تنها مختص انسان ها نیست خداوند این موهبت و عشق عظیم ... آیا برای انتخاب کیک به مغازه های شیرینی فروشی رفته و ناامید بازگشته اید؟ ... این مجموعه عکس خلاقانه متعلق به Ulric Collette شباهت بین اعضای ... ما می دانیم که هر سگی متفاوت است و برخی از نژادهای مختلط جزو باهوش ترین ها هستند، ...

آرشیو ماه های قبل-آذر 1392 | ileev.com

http://www.ileev.com/archive/9/1392

عکس هایی با کیفیت بالا از لباسی زیبا و تاج الماس بر روی روکش لحاف و بالش ... ما می دانیم که هر سگی متفاوت است و برخی از نژادهای مختلط جزو باهوش ترین ها هستند، ...

نژادسگ پامِرانیان - بیتوته

http://www.beytoote.com/scientific/nature/nzhadsg1-pamranyan.html

اطلاعات در باره نژاد سگ پامرانيان نژاد سگ پامرانيان ,تربيت سگ,عكس سگ پامرانيان ... باهوش ، مشتاق برای آموختن ، بسیار باوفا و شجاع است و غالباً با سایر سگها و ...