گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس

پرندگان حیواناتی بالدار و دو پا هستند و به طبقه مرغان تعلق دارند. اگرچه تمام پرندگان بال دارند اما همه آنها نمی توانند پرواز کنند. امروزه هزاران گونه پرنده وجود دارد و هر کدام متفاوت از دیگری است. پرندگان به طور کلی موجوداتی هوشمند هستند، اما از نظر ویژگی های بدنی، عادت ها، محل سکونت، حرکت و تولید مثل متفاوتند. به خاطر یگانگی پرندگان برخی از عاشقان حیوانات انواع مختلف آنها را جمع کرده و به عنوان حیوان خانگی نگه می دارند. هرقدر یک پرنده زیبا تر و خاص تر باشد قیمتش نیز در مغازه بیشتر است. در اینجا لیست ده پرنده گران قیمت جهان را آورده ایم.

10. طوطی رنگین کمانی
طوطی رنگین کمانی، گونه ای از طوطی استرالیایی، پرنده ای که اغلب  در جنگل های بارانی و مناطق جنگلی Vanuatu، جزایر سالومون، اندونزی، استرالیا و پاپوا در گینه نو زندگی می کند. این پرنده طوطی ای با سایز متوسط است که از 25 تا 30 سانتی متر درازا داشته و طول بالهایش به 17 سانتی متر می رسد. این پرنده به خاطر کوچ کردنش و برای نشستن روی گل های درختان و گرفتن گرده و شهد گلها نیز شناخته شده است.

 
گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس
 

9. پرنده بهشتی کوچک

این پرنده که با نام پرنده بهشت معروف است، پرنده ای با اندازه متوسط، بدنی قهوهای- خرمایی و تاجی زرد رنگ دارد. این پرنده 32 سانتی متر طول داشته و قسمت بالایی پشتش رنگ زرد  مایل به قهوه ای  است. گفته شده  این پرنده زهری در پوستش دارد که آنرا از کرم هایی که شکار می کند می گیرد. پرنده نر گلویی به رنگ سبز زمردی و دم بلند با پرهای تزئینی در قسمت پهلو دارد. این پرنده نر یکی از حیوانات مشهور در طبیعت است که تعدد زوجات دارد. پرنده ماده هنگام تولید مثل دو عدد تخم مایل به صورتی با لک های تیره در لانه اش می گذارد و رویشان می خوابد.
 
گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس

8. اردک جنگلی
اردک جنگلی که بیشتر با نام اردک کارولینا مشهور است، یگ گونه از اردک perching است که در شمال آمریکا ساکن است. اردکی با اندازه متوسط و بدنی به درازای از 47 سانت تا 54 سانتی متر و بالهایی به اندازه 66 تا 73 سانتی متری دارد. اردک نر پرهای تزئینی رنگین کمانی و چشم های قرمز دارد درحالیکه اردک ماده رنگ های برجسته خیلی کم و گلوی سفید رنگ دارد و دور چشمش حلقه سفید دارد. محل سکونت این اردک در مرداب ها و نهرهای داخل جنگل است. این پرنده آشیانه اش را در زمین های مرطوب می سازد و از چنگال های تیزش برای بالا رفتن از درختان استفاده می کند.
 
گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس

7. سهره آمریکایی
این پرنده که سهره شرقی نیز نامیده می شود، پرنده کوچکی است که در شمال آمریکا منزل دارد. در فصل تولید مثل، مسیر کوچ این پرنده از آلبرتا به سمت شمال کالیفرنیاست، درحالیکه در طول زمستان از جنوب کانادا به سمت مکزیک سفر می کند. این پرنده زمان جفت گیری از نظر رنگ آمیزی تغییر شکل داده و رنگ زردش تبدیل به سبز زیتونی می شود. علامت مشخصه این پرنده منقار مخروطی است که برای برداشتن دانه های میوه ها استفاده می کند و نیز پاهای چابکش که برای چسبیدن به ساقه های گیاهان استفاده می شود.
 
گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس

6. سهره شمالی
این پرنده گنجشکی به خانواده سهره ها تعلق دارد و در شمال و جنوب آمریکا زندگی می کند. این پرنده سینه سرخ  و شنل قرمزی نیز نامیده می شود . سهره شمالی نوک منقار خیلی قدرتمندی دارد، 12 سانتی متر قد و 85 گرم وزن دارد. پرنده به خاطر رنگ قرمز سینه کاملا قابل تشخیص است و شباهت نزدیکی به سهره کاتولیک دارد. پرنده نر و ماده وقتی جفت گیری می کنند تمام عمر با هم می مانند تا یکی از آنها بمیرد. چیزی که بیشتر از همه این سهره را جذب می کند دانه های گلهای آفتاب گردان است.
 
گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس

5. پرنده آبی کوهستان
این پرنده به خاطر رنگ یکدست برجسته و چشمان مشکی اش متمایز است، پرنده آبی کوهستان جثه متوسط و حدود 30 گرم وزن و 16 تا 20 سانتی متر طول دارد. پرنده بالغ نر منقار آبی فیروزه ای روشن و باریکی دارد ولی پرنده ماده با بال ها و دم تیره آبی و نیز تاج  و سینه خاکستری اش مشخص می شود. پرنده آبی وقتی می خواهد حشره ای را شکار کند، ابتدا بالاتر از سطح زمین پرواز کرده و بعد پایین آمده و به طعمه حمله می کند. این حیوان عاشق خوردن کرم ها، تمشک و بادام زمینی است.
 
گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس

4. مرغ  انجیر خوار شمالی
این پرنده که Baltimore Oriole نیز نامیده می شود، در بالهایش رگه های مشکی دارد و در شمال شرقی آمریکا زندگی می کند. این یک پرنده مهاجر کوچک است که نامش را از لرد بالتیمور گرفته است، چونکه رنگش به رنگ کت لرد شباهت داشته است. تابستان ها در Nearctic دیده می شوند. فصل تولید مثل نیز از ویسکونسین به Main مهاجرت می کنند و بعد به قسمت مرکزی می سی سی پی و آلباما می روند و از آنجا هم به شمال جورجیا کوچ می کنند. پرنده ماده با صدای بلند آواز می کند و از بالای درخت ها سوت می زند.
 
گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس

3. Scarlet Tanager
این یک پرنده آوازخوان آمریکایی است که پرهای تزئینی و آواز خواندنش شباهت خیلی زیادی به سهره دارد. پرنده نر منقار صاف و محکم کمرنگ و دم و بال های مشکی و قرمز درخشان دارد. از سوی دیگر پرنده ماده با رنگ مایل به زردش یا بدن زیتونی  یا بال ها و دم قهوه ای زیتونی شناخته می شود. این  پرنده در اکثر زمان ها در دیدرس ما نیست چون همیشه در ارتفاعات بالای درخت ها سر می کند. برای تولید مثل در مناطق جنگلی بزرگ خصوصا جاهایی که درخت بلوط دارد مثل شمال شرق آمریکا سکونت می گزینند.
 
گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس

2. فلامینگو
فلامینگو پرنده ای که در آب راه می رود به طبقه Phoenicopterus تعلق دارد. این پرنده بیشتر در کارائیب، جنوب آمریکا، شرق میانه، اروپا و آفریقا یافت می شود. نامش از کلمه «فلامنکو» که به معنی آتش است گرفته شده و با مرغابی شانه به سر خویشاوندی دارد. معمولی ترین مشخصه فلامینگو ها این است که شناگرانی قدرتمند و از نظر پرواز نیز  قوی هستند. آنها می توانند با سرعت 35 مایل در ساعت پرواز کرده و می توانند زمانی که در آب هستند و از شکارشان تغذیه می کنند منقارشان را به صورت برعکس نگه دارند. منقار فلامینگوها معمولا کوچک و صاف است اما وقتی سنشان بیشتر می شود کمی خمیدگی پیدا می کند.
 
گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس

1. طوطی دم بلند یاقوتی
این طوطی پرنده بومی جنوب شرق آمریکاست. طول بدنش به 100 سانتیمتر می رسد و از دیگر گونه های طوطی کشیده تر است. وزنی بالغ بر 3.5 کیلوگرم دارد و بزرگ ترین طوطی پروازی شناخته شده است و اغلب اوقات با طوطی Lear اشتباه گرفته می شود. امروزه به خاطر از بین رفتن محل سکونت و تله گذاری ها برای تجارت و فروش جمعیت این پرنده در حال کاهش است.
 
گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس
 
 
 
 

گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_28304.html

گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس. پرندگان حیواناتی بالدار و دو پا هستند و به طبقه مرغان تعلق دارند. اگرچه تمام پرندگان بال دارند اما همه آنها نمی توانند پرواز کنند ...

عکس های پرندگان و حیوانات - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_cats_240.html

عکس پرنده,عکس حیوانات,تصاویر پرنده,عکسهای پرنده,تصاویر حیوانات ... آشنایی با پهن بال ترین پرندگان دنیا + عکس ... گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس.

با زیبا و گرانترین پرنده های دنیا آشنا شوید (عکس) - ایران ناز

http://www.irannaz.com/meet-the-beautiful-and-expensive-bird-world-photo.html

پرندگان حیواناتی بالدار و دو پا هستند و به طبقه مرغان تعلق دارند. اگرچه تمام پرندگان بال دارند ولی همه آنها نمیتوانند پرواز کنند. امروزه هزاران گونه پرنده وجود دارد و هر یک ...

عکس های گرانترین هواپیماهای جنگی دنیا - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_10805.html

عکس های گرانترین هواپیماهای جنگی دنیا. مجموعه : گالری عکس های دیدنی و ... از سراسر وب. بیشتر بخوانید .... ماشین عروس! +عکس · پرنده ای که با بالهایش آواز می خواند ...

گرانترین و معروفترین مارک های لباس جهان را بشناسید - بیتوته

http://www.beytoote.com/mode/mode/expensive3-clothing2-brands.html

شانل گرانترین مارکهای لباس لوییس ویتونگرانترین برندهای جهان , برندهای معروف لباس , آشنایی با ... این برند در سراسر جهان برای کالاهای چرمی با کیفیت عالی و سبک مد ایتالیایی مشهور است. .... بلیط های زیر قیمت ( عجله کنید) · جزیره ایی به شکل پرنده در حال پرواز - مالدیو · بهترین و مجلل ترین هتل ... گالری عکس های جراحی بینی.

گران‌ترین کلکسیون‌های سکه در جهان+تصاویر - بیتوته

http://www.beytoote.com/news/selective-news/mnews6816.html

اخبار جمع کردن سکه سکه ,بازار سکه ,اخبار گوناگون , گران‌ترین کلکسیون‌های سکه در جهان ... زنده کردن پرنده با تنفس مصنوعی+تصاویر ... و در طول سالیان طولانی از سراسر جهان تعدادی از کمیاب ترین سکه ها را خریداری کرد. ... در این مجموعه تعدادی از کم یابترین سکه های جهان موجود است که ارزش یکی از آن ها گاهی بیش از 10 میلیون دلار است.

پارسیا سریال | فیس‌بوک - Facebook

https://fa-ir.facebook.com/ParsiaMarket

‏اخبار،عکس ها و اطلاعات جالب به زبان پارسی‏ ... http://miro.ir/عکس-های-کمتر-دیده-شده- از-ایران ... عکس: ‏گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس ادامه عکسها: http:.

vaji73

http://vaji73.blogfa.com/

رژیم های غذایی با کربوهیدرات پایین که نان، پاستا و سیریال را دشمن سلامتی معرفی می کردند، ... من روزی در این دنیا بودم. .... گرانترین پرنده ها در سراسر دنیا + عکس.

"'گران‌ترین" تلویزیون دنیا آماده فروش شد + عکس و قیمت

http://www.yjc.ir/fa/news/4921360/گران‌ترین-تلویزیون-دنیا-آماده-فروش-شد-عکس-و-قیمت

23 جولای 2014 ... به گزارش اورژانس IT باشگاه خبرنگاران،گران‌ترین تلویزیون دنیا با اندازه ... بر اساس آخرین شنیده ها قیمت تلویزیون 105 اینچی منحنی سامسونگ ...

تاپ ناپ - Top Nop - گرانترین پیراهن دنیا (2 عکس)

http://topnop.ir/10018-گرانترین-پیراهن-دنیا-(2-عکس).html

20 مه 2014 ... ... قصد دارد آن را در کتاب رکورد های گینس ثبت کند. ,تاپ ناپ - جدیدترین ، عجیب ترین ، جالب ترین و زیبا ترین عکسهای سراسر وب بصورت روزانه.

گرانترین و زیباترین ماشین های پلیس - بهترین سایت عکس و سرگرمی

http://fun92.persianblog.ir/tag/گرانترین_و_زیباترین_ماشین_های_پلیس

29 ا کتبر 2013 ... گرانترین و زیباترین ماشین های پلیس .... قصاب خوش ذوق و با سلیقه(۱) عکسهای فوق العاده از دنیای پرندگان(۱) اسامی معروف ترین افراد عاشق!

گران‌ترین نوشابه‌های دنیا+تصاویر | وبسایت خبری تحیلی کمال مهر

http://kamalemehr.ir/گران‌ترین-نوشابه‌های-دنیاتصاویر/

1 روز پیش ... در گوشه کنار دنیا هستند افرادی که گاهی اوقات حاضرند برای یک قوطی نوشابه که به ... تصاویر بکر از پرندگان /با کیفیت بالا · اولین نشست هم اندیشی سازمانهای ... اینکه ارسال آن‌ها به سراسر دنیا رایگان است، اما قیمت هر ست آن‌ها 1400 دلار است. ... برای فروش قرارگرفته ویکی از گران‌ترین نوشابه ها در دنیا محسوب می‌شود.

آلبوم عکس - خانه و کاخ ها

http://absaralbum.blogfa.com/cat-5.aspx

آلبوم عکس - خانه و کاخ ها - ABSARALBUM. مسرور. ... تصاویری نفس گیر از گرانترین پنت هاوس جهان! "اسکای پنت هاوس" در ... عکس هایی بسیار دیدنی از قلعه های زیبا و رویایی در سراسر جهان ... تنها هتل دنیا که از نمک ساخته شده، در دشت نمک بولیوی قرار دارد. .... عکس های مذهبی · بناهای تاریخی · طبیعت · حیوانات.پرندگان. حشرات.آبزیان

گرانترین عروسک باربی جهان ! + عکس - کلیشه

http://www.kelishe.com/گرانترین-عروسک-باربی-جهان.html

+ عکس - Stefano Canturi جواهرساز مشهور جهان برای طراحی گران ترین عروسک ... عکس جنجالی بستنی خوری با طعم فضله پرنده ... ارسال شده در تاريخ ۷ آبان ۱۳۹۱ و ساعت | ديدگاه ها: ۰ | بازديد: | دسته بندي: مطالب جالب. گرانترین عروسک باربی جهان ! + عکس ... تصاویر دیدنی و جالب از سراسر دنیا · طرز تهیه یک دسر ساده در خانه · سبک هایی ...

گران‌ترين شاسي‌بلند تاريخ/عکس | واکنش | وب سایت خبری و سرگرمی ...

http://vakonesh.com/news-2/اقتصاد/گران‌ترين-شاسي‌بلند-تاريخعکس/

13 سپتامبر 2014 ... انجام خرید های اینترنتی از سراسر دنیا · برای کسب درآمد میلیونی کلیک کنید · تور ارزان و باور ... vakonesh.com 7eafd7698e3ce3798b491fbe131922db1 گران‌ترین شاسی‌بلند تاریخ/عکس ..... تصاویری از پرنده کوچک و زیبا.

گران قیمت ترین مواد جهان (+عکس) - عصر ایران

http://www.asriran.com/fa/news/244672/گران-قیمت-ترین-مواد-جهان-عکس

6 دسامبر 2012 ... ... پیام های تبریک عید غدیر · دانلود بازی پرندگان خشمگین استلا · دانلود نرم ... کوکائین هم از دیگر مواد گرانقیمت در سراسر جهان است که هر گرم آن ... این ماده مخدر خطرناک هم برخلاف تصور خیلی ها، گران است و هر گرم آن 130 دلار ارزش دارد. 11. شاخ کرگدن. به ظاهرش نمی آید، اما شاخ کرگدن هم در میان گرانترین مواد دنیا جای دارد و ...