تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگ – قسمت دوم

سهره نر بیشتر از هر پرنده دیگری مسئولیت این را داشته که آدم های بیشتری را ترغیب کند تا کتاب در مورد جانوران بنویسند. اینها ترکیب بی نظیر آشنایی، شهرت و سبک هستند: سایه ای قرمز رنگ که نمی توانید ازش چشم بردارید. حتی ماده های قهوهای تاجی با رنگ تند و صدای گرمی دارند. این پرنده مهاجرت نمی کند و پرهایش هم نمی ریزد پس زیبایی آن در فصل زمستان چند برابر می شود. در تابستان آواز شیرین شان اولین صدایی است که صبحها به گوش می رسد.

1. طوطی دم بلند Lear….طوطی دم بلند Lear (Anodorhynchus leari) طوطی نیلی نیز نامیده می شود، این طوطی برزیلی تماما آبی بزرگ است که عضو خانواده بزرگ طوطی های متعلق به آمریکای جنوبی و نواحی گرمسیری آمریکای شمالی است. اولین بار چارلز لوسین بناپارت این طوطی را در سال 1856 توصیف کرد. طوطی دم بلند 70 تا 75 سانتیمتر است. و حدود 950 گرم وزن دارد. این طوطی رنگ آبی متالیک دارد با مقدار جزئی رنگ سبز کمرنگ که به ندرت قابل تشخیص است و یک تکه رنگ زرد در نقطه آغازین منقار سنگین مشکی اش. این طوطی با یک حوزه محدود شده خیلی کمیاب است.


تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگ - قسمت دوم

2. مرغ ماهیخوار… مرغ های ماهیخوار با منقار لک لکی بیشتر ماهی می خورند درحالیکه از منقارهای بزرگ سنگین خود استفاده کرده و شکار خود را گرفته و می کشند. آنها از ارتفاع حدود 2 تا 4 متر بالاتر از آب در آب شیرجه می زنند. آنها خرچنگ، حشرات، قورباغه، موش، مارمولک و پرندگان و تخم هایشان را هم می خورند. مرغ های ماهیخوار معمولا در نزدیکی آب های تازه و در امتداد سواحل و خانواده شاه پسندان، خصوصا در مناطق قابل سکونت که محل فرود مناسب دارند شکار می کنند. برخلاف Collared، این نوع مرغ ماهیخوار به ندرت در نزدیکی مناطق شهری یافت می شوند.


تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگ - قسمت دوم


3. طاووس….طاووی مرغ بهشتی رنگارنگ (با رنگ غالب سبز و آبی) و بزرگی که به خاطر دم رنگین کمانی اش شهرت دارد. پرهای دم پرنده از هم باز شده و مانند یک بادبزن باز می شود که بیشتر از 60 درصد طول بدن طاووس را تشکیل می دهد و با نشان هایی که شبیه چشم است با رنگ های آبی، طلایی، قرمز و دیگر رنگ ها فخر فروشی می کند. به گزارش پارس ناز این پر بزرگ در موقع معاشقه و نمایش مخصوص جفت گیری مورد استفاده قرار می گیرد. پرها مانند یک بادبزن بزرگ است که پشت پرنده باز شده و از دو طرف به زمین می رسد. گفته می شود که ماده ها براساس رنگ، سایز و کیفیت پرهای نر جفت خود را انتخاب می  کنند.

تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگ - قسمت دوم

4. سهره کاکل قرمز شمالی….سهره نر بیشتر از هر پرنده دیگری مسئولیت این را داشته که آدم های بیشتری را ترغیب کند تا کتاب در مورد جانوران بنویسند. اینها ترکیب بی نظیر آشنایی، شهرت و سبک هستند: سایه ای قرمز رنگ که نمی توانید ازش چشم بردارید. حتی ماده های قهوهای تاجی با رنگ تند و صدای گرمی دارند. این پرنده مهاجرت نمی کند و پرهایش هم نمی ریزد پس زیبایی آن در فصل زمستان چند برابر می شود. در تابستان آواز شیرین شان اولین صدایی است که صبحها به گوش می رسد.

تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگ - قسمت دوم


5. کرکس کالیفرنیا…کرکس کالیفرنیا (Gymnogyps californianus) لاشخور دنیای جدید است و بزرگ ترین پرنده آمریکای شمالی محسوب می شود. این کرکس ساکن آریزونای شمالی و جنوب یوتا (شامل منطقه گراند کانیون و پارک ملی ژیون)، کوه های ساحلی مرکز و جنوب کالیفرنیا، و شمال باجا کالیفرنیا است. این پرنده تنها عضو باقیمانده از خانواده Gymnogyp است.

تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگ - قسمت دوم


6. ماهیخوار کاکل دار آفریقایی….این ماهیخوار کاکل دار (Balearica regulorum) پرنده ای از خانواده ماهیخواران است. این پرنده اگرچه لازم است محل زندگی اش کمی مرطوب باشد، در جنوب زمین های خشک آفریقایی سحرای ساهارا زندگی می کند. آنها در مرداب ها، زمین های زراعی و زمین های پست چمن دار نزدیک رودها و رودخانه ها از شرق اوگاندا و کنیا تا جنوب آفریقا زندگی می کنند. این حیوانات مهاجرت نمی کنند. و تنها دو زیرگونه دارند. B. r. gibbericeps شرق آفریقا (ماهیخوار کاکل دار) که در شرق جمهوری دموکراتیک کونگو در سرتاسر اوگاندا، جاییکه منزل بومی این پرنده است و از کنیا تا جنوب شرق آفریقا. در این گونه قسمت بدون پر قرمز پوست بالای تکه سفید پوست وسیع تر از گونه های کوچکترB. r. regulorum  است (ماهیخوار کاکل دار جنوب آفریقا) که از قسمت پایین آنگولا تا جنوب آفریقا زاد و ولد می کنند.


تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگ - قسمت دوم
 
 
 
 

تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگ – قسمت دوم - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_28179.html

تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگ - قسمت دوم. 3. طاووس….طاووی مرغ بهشتی رنگارنگ (با رنگ غالب سبز و آبی) و بزرگی که به خاطر دم رنگین کمانی اش شهرت دارد .

عکس های پرندگان و حیوانات - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_cats_240.html

عکس پرنده,عکس حیوانات,تصاویر پرنده,عکسهای پرنده,تصاویر حیوانات,عکسهای حیوانات,عکس جانوران,حیوان ... تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگقسمت دوم.

عکسهای زیبا از حیوان های مختلف سفید رنگ - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/beautiful-pictures-of-different-animals-white.html

عکس های زیبا از حیوانات و پرنده های مختلف سفید رنگ. عکسهای زیبا از حیوان های .... تصاویر پرندگان زیبا و خوش آب و رنگقسمت دوم · کلافه شدن حیوانات از گرمای ...

حیوانات | ileev.com

http://www.ileev.com/category/25/9/حیوانات.html

تصاویر برگزیده ی ماه نوامبر 2012 · 6 حقیقت ... جالب ترین پرندگان خوش آب و رنگ ( قسمت دوم) ... او در این مجموعه عکس زیبایی های مارهای سمی را به تصور کشیده است.

گالری عکس های دیدنی و جالب - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_cats_1.html

طراحی بسیار زیبای خالکوبی سه بعدی روی بدن · تصاویر دیدنی از مدل ... تصاویر بسیار زیبا از پرندگان رنگارنگ ... جملات تصویری الهام بخش برای زندگی (سری دوم) .

انـگيـزه زنـدگـي

http://mehdirajaby1.blogfa.com/

تصاوير بسيار زيبا از دكوراسيون اتاق خواب · عكسهاي هنري ... دنیـای زیبـای رنـگ ها .. . تصاوير زيبا از اعماق ... آب بـازی پـرنده ها زیـر بـارون ... جلسه عزاداری ... مدل های مختلف بافتنی برای خانم های خوش پوش · تصــاويري ..... تاريخ : جمعه دوم آبان 1393. سرنوشت ... تاريخ : شنبه بیست و دوم شهریور 1393 ... در اين قسمت

آشنایی با پرندگان گیلان - نصیرمحله

http://nasirmahaleh.persianblog.ir/tag/آشنایی_با_پرندگان_گیلان

تصاویری زیبا از روستای والیسرا شفت(۱) ..... در آب های شیرین و شور مناطق آبی کم عمق زندگی می کند. ... پرنده ی نر سر بلوطی رنگ با یک نوار چشمی سبز و آینه ی بال سبز براق دارد. .... در ایران در قسمت های شمالی کشور در استان های خراسان شمالی ، گلستان ، مازندران، گیلان ،آذربایجان های شرقی و غربی ..... سری دوم زیباترین پرندگان دنیا ...

پرندگان ایران

http://www.iranian-bird.blogfa.com/author-iranian-bird.aspx

در نقشه های درج شده برای پرندگان ؛ رنگ قرمز نشان دهنده منطقه زاد و ولد و رنگ آبی ... به زادوولد پرنده در بخشی از منطقه پراکندگی آن کافی نبوده است ؛ در آن قسمت علامت سوال ( ؟ ) ... بنابراین در زمستان هایی که بارندگی زیاد و تالاب های سراسر ایران پر آب است ... همینطور تصاویر درج شده در این وبلاگ از مجلات ، تصاویر ارسالی هموطنان ایرانی و ...

چگونه با آب لیمو موهای خود را هایلایت کنیم؟ - بیتوته

http://www.beytoote.com/attire/hair-attire/highlight2-hair-lemon.html

قسمت جالب کار این است که نتیجه شما را سورپرایز خواهد کرد و شما نمی دانید که چه رنگی در انتظارتان است. .... بلیط های زیر قیمت ( عجله کنید) · جزیره ایی به شکل پرنده در حال پرواز - مالدیو · بهترین و مجلل ... هتل ویژه و بسیار زیبای ترکیه + تصویر .... رنگ مو,دكلره‌ كردن موهای سر,موهای خشک .... خبر خوش برای همه دانشجوها ( کلیک کنید).

مستند آفاق - صفحه اصلی

http://kordestan.irib.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=32704:مستند-افق

23 جولای 2013 ... با آن که اصل همه آن ها به آب باز می گردد، اما از خلقت متفاوت و شگفت انگیز ... خلقت را به تصویر می کشیم، باشد تا همواره خالق این همه زیبایی و اعجاب را بستاییم و بندگی نماییم. بزرگ ترین حیوان؛ وال آبی رنگ این ویژگی را به خود اختصاص داده است. ... سریع ترین پرنده؛ سویفت (swift) نام سریع ترین پرنده دنیاست.

کاخ‌موزه سعدآباد - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

http://fa.wikipedia.org/wiki/کاخ‌موزه_سعدآباد

ولی در دوران پهلوی دوم، به دلیل بخشیدن آب رودخانه در نیمی از شبانه‌روز به رعایا، و کافی .... قرمز رنگ و گچ بری‌های زیبا می‌باشد، که کالسکه خانه و استراحتگاه سورچی‌ها بوده‌است. ... می‌شود و در قسمت جنوبی قرار دارد، و عمارت اندرونی (موزه چهره‌های ماندگار) در قسمت ... در محوطه این موزه، تصویر و زندگی نامه کوتاهی از چهره‌های ماندگار ایران در رشته‌های ...

عكس قناری

http://akscanari.mihanblog.com/

22 نوامبر 2013 ... سپس تخم قناری رو برداشته و در مقابل سوراخ مقوا(قسمت سیاه رنگ) در ... تخمی كه جوجه زنده یا مرده در آن داره چنانچه در ظرف آب قرار بدهید ، تا نصفه ... پس باید هنگام تکثیر به نکات و شرایط لازم تکثیر پرنده اگاهی داشته باشیم. .... ۱۸- از قناری خوش آواز جهت آموزش جوجه ها استفاده شود تا قناریهای خوش ..... صدای زیبای سهره.

خوش بیان - جامع ترین مجله اینترنتی وسایت خبری، سرگرمی، سلامتی ...

http://khoshbaian.com/

گالری تصاویر مدل مو های کوتاه زنانه ۲۰۱۵ · طرز تهیه ژله به شکل چشم + عکس · کرم مناسب روزهای سرد ... چربی های شکم را در بهار آب کنید! ... اقیانوسی از گل های زرد رنگ + تصاویر · غذاهای مضری که برای رژیم لاغری مفیدند! ..... مخالفت دولت یازدهم با مصوبه دولت دهم .... عکسهای قسمت آخر سریال روزگار تلخ; عکس هایی دیدنی از پرندگان زیبا.

میهن دانلود|دانلود رایگان نرم افزار

http://www.mihandanlod.ir/

این وسیله برای کلیه نوشیدنی های خانواده مثل دوغ و نوشابه های گازدار و یا آب معدنی مناسب ... این لامپ با نورهای بسیار زیبا که دارای رنگهای مختلف می باشد، جذابیت بی ... برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید . ... تی شرت محرم، یک تیشرت فوق العاده شیک و زیبا برای آقایان خوش سلیقه و عزاداران واقعی.

نقاشی های رنگ روغن فوق العاده زیبا از گلها (21 عکس) - تاپ ناپ

http://topnop.ir/3549-نقاشی-های-رنگ-روغن-فوق-العاده-زیبا-از-گلها-(21-عکس).html

6 مارس 2014 ... عکس های بدون شرح ، سری دوم (25 عکس) .... (حدود نیم ساعت پیش) در : لباسی برای خوش اندامی (5 عکس) .... من خودم معلم نقاشیم و اینا برام مثه آب خوردنه،فقط کافیه به مدلت نگا کنی. .... اینا که رنگ روغن نیست همشون ابرنگه ولی خیلی زیبا هستن ..... چون یک کاربر دیگر به نام الهام در قسمت نظرات وجود داشت من نام مستعارم را ...

عکس - سایت تفریحی و سرگرمی تک مهر

http://www.takmehr.ir/category/matlab-ekhtesasi

دختر زیبای ایرانی … ..... رسم های عجیب و غریب عروسی در کره جنوبی · تصاویر زیبا از رانندگی در زیر آب · شگفت انگیزترین جراحی زیبایی قرن · جذاب ترین عکس ...