اگر در ازدواج پیشین خود به بن بست رسیده و سپس طلاق گرفته‌اید و حالا قصد ازدواج مجدد دارید، \nیا به دلیل فقدان همسر پیشین خود به فکر پیدا کردن شریکی برای ادامه زندگی و خروج از تنهایی \nخودتان افتاده‌اید، برای شما چند ریزه کاری و فوت و فن به منظور برداشتن گامهای جدید و بهتر \nدر ازدواج مجددتان داریم.

** اگر قرار است دوباره ازدواج کنید این بار باید جوانب بیشتری را در روابط همسر و خانواده‌اش و همچنین خودتان و خانواده‌تان بسنجید.

 

** به زن یا شوهری که قرار است با شما زندگی کند به عنوان مرد یا زن زندگیتان نگاه کنید. یعنی همه چیزهایی را که وقتی جوان بودید و برای همسرتان به کار می‌بستید سعی کنید اکنون برای او نیز در نظر بگیرید. آدم‌ها وقتی پیر می‌شوند عاطفی‌تر می‌شوند و هیچ زنی هم فقط برای جمع و جور کردن یک پیرمرد با او ازدواج نمی‌کند.

 

** از موقعیت‌های ضعیف هم سوء استفاده نکنید زیرا با این کار خیلی زود انگشتنمای خانواده می‌شوید و بچه‌ها شما را به عنوان الگویی بد و ناسازگار می‌شناسند.

 

** هر شخصی از سال‌ها زندگی با زن و مرد دیگر خاطرات زیادی دارد که خیلی از آن‌ها خوش است. سعی کنید به خانواده همدیگر احترام بگذارید و همسران سابق یکدیگر را دستمایه تحقیر و آزار قرار ندهید.
معیارهای اولیه ازدواج خود را دوباره به خاطر بیاورید و همه چیز را یک بار دیگر مرور کنید. اگر‌‌ همان چیزی است که می‌خواستید بله را بگویید


** اگر می‌خواهید زندگیتان پا بگیرد باید جذاب‌تر از همیشه باشید. گرچه بیمارید، اخلاق خوشی داشته باشید. اگر پرستار می‌خواهید، هرگز زن نگیرید و اگر درمانده‌اید، شوهر نکنید. به عبارت بهتر: تحت هر شرایطی به یک ازدواج نامناسب تن ندهید. گاهی خانه سالمندان خوشایند‌تر از خانه همسری است که تمام اعضای خانواده‌اش به شما با تحقیر نگاه می‌کنند یا سبب آزردگی خاطرتان می‌شوند.


 

** البته شما سنی را پشت سرگذاشته‌اید و کار کشته‌تر از آن هستید که حرف کسی را بشنوید اما به عنوان آخرین سخن معیارهای اولیه ازدواج خود را دوباره به خاطر بیاورید و همه چیز را یک بار دیگر مرور کنید. اگر‌‌ همان چیزی است که می‌خواستید بله را بگویید.

خانواده ایرانی تبیان

سر پیری و معرکه گیری?(ازدواج مجدد سالمندان) - زندگی از آ...تا...ی

http://www.ataye.ir/index.php/psycology/marriage/1176-marriage6789

8 سپتامبر 2014 ... خبری، پزشکی، مد و زیبایی، کودک داری، آشپزی، قنادی، شیرینی پزی، هنر، گرافیک ، صنایع دستی، مدهبی، گردشگری، جهانگردی.

ضرورت ازدواج سالمندان بدون همسر؛ بگذاریم سر پیری معرکه بگیرند ...

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/351568/ضرورت-ازدواج-سالمندان-بدون-همسر-بگذاریم-سر-پیری-معرکه-بگیرند

6 ا کتبر 2014 ... ضرورت ازدواج سالمندان بدون همسر؛ بگذاریم سر پیری معرکه بگیرند! ... به دلیل این طرز تفکرات و نگاه‌های خاصی که نه تنها فرزندانم، بلکه بسیاری از اطرافیانم نسبت به ازدواج مجدد من داشتند، .... برچسب ها: ازدواج ، سالمندان ، معرکه گیری.

معرکه‌گیری مهران غفوریان سرپیری + تصاویر - مشرق نیوز ...

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/165688/معرکه‌گیری-مهران-غفوریان-سرپیری-تصاویر

24 ا کتبر 2012 ... فیلم تلویزیونی «سر پیری معرکه‌گیری» با بازی مهران غفوریان در ... خدا وکیلی 5- 6 تا مطلب تاپ و داغ و مقالات ارزشمند در مورد ازدواج مجدد و چند همسری ...

سر پيري، معرکه بگيريد - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat-raz/ging1-head-wonder.html

دوران سالمندي سالمند و ازدواج دوران پیری ميانسال و سالمندازدواج سالمندان,مادرهاي سالمند ... اي پيدا کنند و احساس کنند براي همسر خود عزيز هستند و مورد توجه قرار مي گيرند.

سر پیری، معرکه گیری- نوری همدانی درهفتاد سالگی تجدید فراش می کند ...

http://www.fozoolemahaleh.com/2010/11/11/ازدواج-نوری-همدانی-با-دختر-هیجده-ساله

11 نوامبر 2010 ... سر پیری، معرکه گیری- نوری همدانی درهفتاد سالگی تجدید فراش می کند! ۳۰ ... ازدواج یک پیرمرد با دختر جوان، و یا یک جوان با زن سال دار و پیر هم از این استثناء بیرون نیست. .... This work is licensed under a Creative Commons ...

رویاهای دست یافتنی ما زنان - تبیان

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=261775

4 نوامبر 2013 ... سر پیری و معرکه گیری ... سپس طلاق گرفته‌اید و حالا قصد ازدواج مجدد دارید، یا به دلیل فقدان همسر پیشین خود به ... اگر با کس دیگری ازدواج کرده بودم . ... چه زندگی غم انگیزی، تنها تعداد محدودی از زنها با مردهای میلیونر ازدواج می کنند، و ...

دفتر رسمی ثبت ازدواج شماره هشت سردشت-ربط

http://ezdawaj.blogfa.com/

دکتر رابعه موحد، روان‌شناس نیز در خصوص ازدواج مجدد افراد سالمند می‌گوید: «نکته نخستی که .... برچسب‌ها: بگذاریم سر پیری معرکه بگیرند ..... ایرانیان عمر دارند، اما سر پیری هوس معرکه‌گیری کردند و احتمالا برای بار دوم یا چندم پای سفره عقد نشستند.

طالع بینی چینی سال مار - پرشین فال

http://www.persianfal.com/chini-mar.html

مرگ یک زن به خاطر تصمیم به ازدواج مجدد! .... دوران كودكي و جواني مار معمولا آرام و بي درد سر مي گذرد اما ممكن است سر پيري به فكر معركه گيري بيفتد ؛ زيرا در اين دوران ...

آماری عجیب از ازدواج های کشور: ازدواج زنان 75ساله با پسران 20 ساله!

http://igut.ir/post/119

6 ا کتبر 2014 ... طبق آمار بیشترین ازدواج در ایران میان پسران ۲۰ تا ۲۴ سال با دختران ۱۵ ... عمر دارند، اما سر پیری هوس معرکه‌‌گیری کردند و احتمالا برای بار دوم یا چندم ...

شیخ یوسف قرضاوی چگونه عاشق این دختر شد؟ - شیعه آنلاین

http://shia-online.ir/article.asp?id=15324

23 نوامبر 2010 ... فردای آن روز پر تیراژ ترین روزنامه الجزایر ماجرای اشکال گیری و نکاتی که بیان کرده بودم را در مطلبی .... را بفرستد تا با پدر من صحبت کنند تا شاید پدرم با ازدواج ما که ازدواج دوم شیخ بود موافقت کند. .... سر پيري و معرکه گيري.

29 - موسسه فرهنگي خانواده امين

http://www.aifci.com/article-topic0-page29.html

یك پیرمرد ۱۱۰ ساله مالایی به ضرب المثل “سر پیری و معركه گیری” جامه عمل پوشانده است. ... وی بعد از گرفتن قول ازدواج ازیك پیر زن ۸۲ ساله رسما آمادگی خود را اعلام كرد. .... زمستان 88 زن ميانسالي بامراجعه به شعبه دوم بازپرسي دادسراي سعادت‌آباد از ...

Sub Categories - Tamasha.com - Watch Latest Movies - Watch ...

http://tamasha.com/index.php?option=com_allvideoshare&view=category&slg=watch-latest-movies&orderby=S&Itemid=261

Sharte Ezdevaj- شرط ازدواج · Share Ziba- شهر زیبا ... Scare From This Darkness- . من از این تاریکی می ترسم ... Sare Pire Mareke Giri سر پیری و معرکه گیری.

حسادت‌های برادر نانتی عامل قتل عارف کوچولو - سایت خبری تحلیلی ...

http://www.tabnak.ir/fa/news/439446/حسادت‌های-برادر-نانتی-عامل-قتل-عارف-کوچولو

4 ا کتبر 2014 ... ... به پزشکی قانونی تحت آزمایش دی‌ان‌ای قرار گیرند تا با اطمینان بیشتری .... اونوقت میگن ازدواج مجدد خوبه. ... اینم عاقبت سر پیری و معرکه گیری .

طنز | دانلود آپارات

http://downloadaparat.com/ویدئو/دانلود-ویدیو/طنز/page/4/

ازدواج در چندین کشور و با رسم های مختلف (10 عکس) · ژن سیمونس دارای بلند ... ارسال برای دوستان: Share on Facebook Share on Google+ Email this to someone Tweet about this on Twitter ... پیر مرد موتور سوار – سر پیری و معرکه گیری. 1 Star 2 ...

وا - پارسی طب

http://fa.parsiteb.com/tags.php?q=وا

سر پیری و معرکه گیری ! ... بيش از 15 ميليون جوان مجرد در انتظار ازدواج به سر مي‌برند ..... بررسی تطبیقی ازدواج در اسلام و مسيحيت بخش دوم ...

دفتر رسمی ازدواج شماره 74 سرپلذهاب

http://payvand-74.blogfa.com/

کسانی که چند سالی بیش از متوسط امید به زندگی ایرانیان عمر دارند، اما سر پیری هوس معرکه‌گیری کردند و احتمالا برای بار دوم یا چندم پای سفره عقد نشستند.