پزشکان به تازگی دریافته اند که مردان بد اخلاق و زنانی که عصبی و بسیار سختگیر در زمینه کار و درس هستند، تمایل زیادی به بچه دار شدن ندارند.

به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران براساس این تحقیق مردان بداخلاق و پرخاشگر بچه زیاد دوست ندارند و در عوض مردان مهربان، خونگرم و اجتماعی تمایل به داشتن تعداد زیادی فرزند دارند.

گفتنی است این مورد در مورد زنان نیز صادق است زنان اجتماعی و معاشرتی بچه زیاد دوست دارند.

بررسی ها نشان می دهند که موضوع تمایل به داشتن تعداد کم بچه هیچ ربطی به مشکلات باروری و یا ژنتیکی ندارد و به خاطر خصوصیات روانشناسی در افراد تندخو به وجود می آید.

مردان برون گرا و خوش اخلاق در عین حال فرزندان خود را بیشتر دوست خواهند داشت.

البته در زمینه تمایل به بچه دار شدن عوامل دیگری همانند آب و هوا، انرژی و مواد غذایی نیز بر روی والدین تاثیر گذار است و سبب کاهش یا افزایش تمایل آنها به داشتن تعداد زیادتر بچه می شود.

این تحقیق که بر روی مردان متولد 1957 به بعد صورت گرفته نشان داده است، که از این میان افراد تند خو و بد اخلاق به طور کلی تعداد بچه کمتری داشته اند و حتی همین حس را به سایر دوستان خود نیز منتقل نموده اند و در عوض مردان خونگرم و خوشرو تعداد زیادتری بچه داشته اند و دوستان آنها نیز شبیه به آنها زیادتری بچه دارند.

چرا بعضی ها تمایلی به بچه دار شدن ندارند؟ - آفتاب

http://www.aftabir.com/articles/view/social/family_home/c4_1405715415p1.php/چرا-بعضی-ها-تمایلی-به-بچه-دار-شدن-ندارند

19 جولای 2014 ... زن و مرد هر زمان که خواستند و توانستند، می توانند بچه دار شوند. ... بی توجهی به همین مساله باعث می شود کودک در سنین پایین، بداخلاق، تندگو، ...

بدست آوردن دل مرد بداخلاق - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/story/archives/211553.php

حکایت خنده دار مسجد بهلول! .... بدست آوردن دل مرد بداخلاق. زن نمی دانست که چه بکند؛ خلق و خوی شوهرش از این رو به آن رو شده بود قبل از این می گفت و می خندید، داخل خانه با بچه ها خوش و بش می کرد اما چه اتفاقی افتاده بود که چند ماهی با کوچکترین مسئله عصبانی می شود و سر دیگران داد و فریاد می کند؟ آن مرد مهربان و بذله گو الآن به آ

راه های جذب مردها - بد اخلاق ترین مردها را هم آرام کنید ( آرام کردن عصبانیت )

http://jazbemard.mihanblog.com/post/6

24 مه 2013 ... دانلود کتاب به دست بیارش و نگهش دار چگونه دل مردی را ... بیشتر مردها به طرز بچه گانه ای دل شان می خواهد که همسرشان باورشان کند. اصلاً خوش ... خب، مردها هم مثل خود شما، دل شان نمی خواهد همسرشان مدام از آنها بخواهد که زیرورو شوند! تا آن جا که ...

مردان بعد از تولد فرزند چه تغییری می کنند؟ - بیتوته

http://www.beytoote.com/psychology/khanevde-m/conversion-man-birth-breed.html

اما تعجب آور است که مردان هم بعد از بچه دار شدن دارای تغییراتی می شوند. ... از نظر آنها وقتی همسرشان بچه دار می شود باید 24 ساعت روز و 7 روز هفته را بی وقفه برای ...

شهریور 1390 - روانشناسی خانواده

http://www.khoshbakhti20.blogfa.com/9006.aspx

گاهی در بعضی خانواده ها دیده می شود که والدین یکی از بچه هایشان را بیشتر از .... مرد نیز با این رفتار عاطفه زنش را شکسته و او را بد اخلاق و سر خورده و بی اعتماد می کند. ... متأسفانه امروزه در جامعه ما چندین قتل رخ داده که به خاطر ارتباط زن شوهر دار با مرد ...

رفتار با شوهر بداخلاق و عصبی - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

http://www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/1154-رفتار-با-شوهر-بداخلاق-و-عصبی

مرد بد اخلاق. ... اگر فكر می كنید كه مسئله خاصی باعث عصبانیت همسرتان می شود، از طرح آن موضوعات اجتناب كنید. * عصبانیت به .... آیا برای بچه دار شدن آمادگی دارید؟

ماجرای زن خوش اخلاق و مرد بداخلاق - پرشین وی

http://www.persianv.com/view/000612.php

گزارشی جالب درباره ازدواج ، بچه دار شدن هنرپیشه های مشهور سینمای ایران ..... پیرمرد، بداخلاقی می کرد و نق می زد، ولی زن می خندید و تبسم می کرد و با او حرف می زد. ... جمال و جوانی و سلامتی که دا به من عنایت فرمود، به این مرد خدمت می کنم که ایمانم کامل شود.

شوهر من بسیار بد اخلاق و عصبانی است و در عصبانیت حرف های زشت می ...

http://link.yamojir.com/sh-link-show.php?id=203

سرمایه ی ما ظواهر دنیاست ،با دنیا که نمی شود به خدا رسید . شما خودتان می .... چه معنی دارد که مرد بخواهد مردانگی خودش را با کلمات زشت و عربده کشیدن و زور بازو نشان دادن در مقابل همسرش که آبرو دار است و نگران بچه اش است نشان بدهد . این آقا دارد با این کارها ...

اگر زنی بداخلاق و تندخو دارید بخوانید! - مجله پزشکی دکتر سلام

http://www.hidoctor.ir/25648_اگر-زنی-بداخلاق-و-تندخو-دارید-بخوانید.html/

24 مه 2014 ... ما همگی نیاز به دوست داشتن داریم وزنان بیشتر از مردان به دوست داشتن نیاز دارند. ... یکی از مسایل که منجر به بحث روزانه می شود این است که هر کدام از انها چه قدر ... بچه دار شدن ۳ ماه وقت لازم است ( 610 ) · چرا در حاملگی بینی بزرگ می شود؟

اگر تصمیم دارید بچه دار شوید ، حتما این مقاله را بخوانید… | مهرطب

http://www.mehrteb.ir/fa/archives/434

باید دانست که زن و مرد، در یک صورت، برای همیشه عقیم بوده و باید از بچه‌دار شدن ناامید ... زیاد بدن در این عصر، استفاده از غذاهایی می‌باشد که در زیر توضیح داده می شود : .... شدید،مجالس لهو و گزاف ،همنشینی با افراد بد اخلاق و بی تقوا و بد قیافه وبی قید و ...

اسلام براي هر يك از دو عنصر اساسي بنيان خانواده يعني زن و مرد كاركردها ...

http://www.al-shia.org/html/far/6ejt/khanevade/334.htm

از اين رو در تحليل قرآن از زن در دنيا به عنوان جفت و همسر مرد ياد مي شود كه بايد با ... بنابراين حتي در زماني كه شوهر به طور قلبي و ناخودآگاه از زن خويش خوشش نمي آيد در ... و سرپرست و وقتي بچه دار شود مادر خانواده و مادر اجتماع است، بلكه زن خوب، ملكه اي ... حضرت(ع) باشد كه بيانات پيامبر(ص) در اين باره هشداري شديد به شوهران بداخلاق است.

شناخت تفاوت ویژگی روحیه زن و مرد

http://ch3.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=30:1390-05-15-11-23-14&catid=14:2011-08-02-08-07-40

ممکن است بچه دستش را ببرد ، خانم توی آشپزخانه کار می کند و همین لحظه ابراز احساسات هم میکنند . ... همسر با پول قابل مقایسه نیست ، نمی شود رویش قیمت گذاشت چطور ما همسر خود را به برق ... خانم من در دوران عادتش بد اخلاق میشود . .... مثلا نکند اقتدار او را تثبیت نکردید، نکند غرور او را جریحه دار کرده اید ، نکند حقوق او را رعایت نکردید .

88-10-29-حجت الاسلام والمسلمین نقویان

http://samtekhoda.tv3.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=732:881029&catid=46:naghaviyan&Itemid=300

19 ژانويه 2010 ... مثلا این مرد وقتی به خانه میآید ، باید چای او آماده باشد . چایی برای او عادت ... 46- کسانی که بچه دار نمی شوند ، چگونه باید به طعنه های دیگران جواب بدهد ؟ تمام مشکلات ما ... من نسبت به زنم بد اخلاق هستم ، این را درست می کنم . این یکی از ...

شوهرم فحش ميده و بد اخلاقه | گروه اینترنتی رهروان ولایت

http://www.jonbeshnet.ir/news/12450

27 آوريل 2013 ... همسر يا همان مرد شما همان گونه كه قرآن به او دستور داده است بايد سنگربان عواطف و احساسات ... شما بد اخلاق است و به گفته خودتان به نصيحت هاي شما نيز گوش فرا نمي دهد بهتر است خود ... گرفتار مي شود حال بايد فكر كرد مردي كه علاوه بر بد اخلاقي با اهل خانه بدي هاي ... توصیه‌های تربیتی به زنان در خانه دار در مقابل شوهرشان:

برخورد با پدر بداخلاق | پرسمان دانشجویی ـ اخلاق

http://akhlagh.porsemani.ir/content/برخورد-با-پدر-بداخلاق

آيا برخورد متناسب با اشتباهات او اين است كه مقابله به مثل شود يعني رفتار نامناسبي با او شود؟ ... حضوري در ميان گذاشت و با مشاوره از راه دور و از طريق پرسش و پاسخ نمي تواند مسأله را حل كرد. ... آخه كدوم مردي به زنش فحش هاي ناجوري رو ميده كه تو چال ميدون دوتا مرد بهم ميگن. ... من بچه اي بودم كه همه ميگفتن ما بابايي تر از باران نديديم.

اخبار بازیگران - سایت تفریحی و سرگرمی تک مهر

http://www.takmehr.ir/category/cinema-news/akhbare-actors

اس ام اس خنده دار ویژه روز مرد · ست جالب از کاغذ دیواری و رو تختی کودک · خنده دارترین ... ولخرجی وحشتناک لئوناردو دی کاپریو · بهنوش بختیاری به دیدار بچه های تالاسمی رفت! ... کیم کارداشیان برای بار سوم عروس می شود! ... تلاش هنرمندان و ورزشکاران برای نجات قاتل حسین حقی · خواننده بداخلاق مصری بازداشت شد · رویا نونهالی عزادار شد!