مرد موجودی عاشق قدرت است . مرد از این كه قدرتمند باشد حظ میكند . در آسمان اوج میگیرد و شما را نیز همراه خود بالا می برد.از اینكه توانا باشد یا احساس توانایی كند لذت میبرد. تا وقتی كه مشغول كشتن این احساس در مردان هستید بدانید كه تنها میتوانید خواب خوشبختی را ببینید.


مرد موجودی عاشق قدرت است . مرد از این كه قدرتمند باشد حظ میكند . در آسمان اوج میگیرد و شما را نیز همراه خود بالا می برد.از اینكه توانا باشد یا احساس توانایی كند لذت میبرد. تا وقتی كه مشغول كشتن این احساس در مردان هستید بدانید كه تنها میتوانید خواب خوشبختی را ببینید.
اگر قدرت مرد را نادیده بگیرید یا از آن انتقاد كنید بدانید كه دیگر پری رویاهایش نخواهید بود.او دنبال كسی است كه به قدرتهایش ایمان داشته باشد. و حتی ضعفهایش را در جهت تقویت تواناییهایش مثبت جلوه دهد.پس بدانید كه:

1- اگر خودتان دارای درآمد هستید ،هرگز درآمد و پولتان را به رخ همسرتان نكشید.حتی اگر درامد بیشتری داریدهرگز به روی خودتان هم نیاورید.بگذارید همسرتان فكر كند كه همه چیز در دست اوست.و اداره امور خانه به دست قدرتنمد او اداره میشود.

2- مطلقا او را با كسی مقایسه نكنید.شوهر خواهرم دو تا خانه داردفلانی اینقدر درامد دارد و تو مثل گداها هستی.اگر واقعا به بهبود اوضاع مالی فكر میكنید او را برای تلاش بیشتر تشویق كنید.انتقاد دشمن صمیمیت است.

3- . تو بی عرضه ای یعنی فرو ریختن مرد. یعنی به دست خود خانه را خراب كردن. هر مفهوم مشابه " تو بی عرضهای " فاتحه ای بر صمیمیت و عشق متقابل مرد است.

4- شوهر خود را حلال مشكلات بدانید. مشكل را به او بگویید و از او بخواهید آن را حل كند.و تایید كنید كه تنها او قادر به حل این مسئله است.

5- به مردان اندرز ندهید.مردان دوست دارند كه مشكلات را به تنهایی حل كنند.و اگر به شما چیزی نمیگویندیعنی به تنهایی قادر است موضوع را حل كند.و در صورت لزوم با شما در میان میگذارند.با نصیحت نكردن زندگی خود را عاشقانه كنید.

6- سكوت مردان را نشكنید.این اشتباه خانمهاست كه وقتی مرد ساكت است مدام به سمت آنها میروند و با آنها حرف میزنند.اگر او ساكت است به سكوت نیازمند است.و احترام به این سكوت یعنی صمیمیت بیشتر. سكوت طولانی در زنان ممكن است به معنی آزرده خاطر بودن باشد اما در مردها این طور نیست.

7- به مردان فضا بدهید گاهی او را رها كنیدتا با خود خلوت كند. با دوستان به ورزش برود و به خانواده خود تنها سر بزند.مدام دنبال او نباشد. فضای رها شدن! این چیزی است كه مردان گاهی به آن نیاز دارند. اگر به انها این فضا را هدیه بدهید. انها نیز به شما عشق میورزند

8- مرد دوست دارد كه از او قدر دانی شود. تشكر به مرد قدرت پرواز میدهد.از هر كار كوچكی كه برای شما انجام میدهدتشكر و قدر دانی كنید.تا او نیز بی حساب به شما عشق بورزد.

9- مرد باید تایید شود.تواناییهای مرد را تایید كنیدو تاكید كنید او صاحب بهترین تواناییها و شایسته ترین همسر( شوهر) است.

10- باید مورد اطمینان باشد. به او اعتماد كنیدبا اطمینان خاط از اینكه او میتواند ، شما میتوانید به راحتی بسیاری از كارها را به بسپارید.

11- مردها را تشویق كنید.مرد عاشق تشویق است.كف زدن ها را فراموش نمیكند.. مرد، آفرین شما را تا عمر دارد به خاطر میسپارد.

من نیز لبخند شما را بعد از اجرای این قوانین طلایی برای همیشه به خاطر دارم.

نكاتی كه در بالا ذكر شد شاید در نگاه اول بسیار ساده و سطحی و بی اهمیت جلوه كند ولی باور كنید كه با رعایت همین نكات ساده ( و البته بی هزینه ) بسیاری از مشكلات مربوط به نبود صمیمیت بین همسران حل می شود.
موارد بالا برای خانمها است . به همین صورت نكاتی هم وجود دارد كه آقایان باید رعایت كنند كه با رعایت آنها از سوی آقایان و رعایت نكات بالا از سوی خانمها قطعا" صمیمیت در زندگی پر رنگ تر خواهد شد .آری صمیمیتی كه اگر در خانه حاكم باشد همه مشكلات كم رنگ میشوند و حاضر نخواهید بود كه انرا با دنیا عوض كنید.
مگر ما از زندگی چیزی جز صمیمیت و یكدلی و فضایی با عشق و محبت میخواهیم؟ مگر نه اینست كه حتی آن كسی كه بدنبال كسب ثروت است هدفش رسیدن به آرامش است؟

ایران ناز

به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند - آشیانه ما

http://nicegirll.persianblog.ir/page/2

به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند . مرد موجودی عاشق قدرت است . مرد از این که قدرتمند باشد حظ میکند . در آسمان اوج میگیرد و شما را نیز همراه خود بالا می برد.

خانم‌ها! اگر خوشبختی پایدار می‌خواهی - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

http://www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/351-1389-02-26-15-17-59

به مردان قدرت دهید، تا صمیمیت فوران کند، مرد موجودی عاشق قدرت است‌. ... اگر قدرت مرد را نادیده بگیرید و یا از آن انتقاد کنید بدانید که دیگر پری رویاهایش نخواهید بود.

راه های جذب مردها

http://jazbemard.mihanblog.com/

برای کسانیکه می خواهند مرد مورد علاقه شان را به خود جذب کنند! اول می خواهم چند سوال ..... به مردان قدرت دهید، تا صمیمیت فوران کند، مرد موجودی عاشق قدرت است‌. مرد از این که ...

لعنت به هوس

http://www.mashur.blogfa.com/

کمک می کند که فرد شناخت عقلانی ( نه احساسی) نسبت به طرفش کسب کند باید دارای شرایطی ... به مردان قدرت دهید، تا صمیمیت فوران كند، مرد موجودی عاشق قدرت است‌.

میخواهی عاشقت بماند؟ - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat-raz/should-you-wish-to-remain.html

به مردان قدرت دهید، تا صمیمیت فوران کند!مرد موجودی عاشق قدرت است. مرد از این که قدرتمند...

raze movafaghiat

http://mehde91sh1362.blogfa.com/

به دنبال فرصتی باشید که نشان دهید تحت تاثیر سخنانش قرار گرفته اید و واکنشی هیجانی چون ناراحتی ، شادی ، ذوق ...... به مردان قدرت دهید تا صمیمیت فوران کند .

مردها را بهتر بشناسید-پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه نیوز

http://daneshgahnews.com/0fa6980idcontent.htm

... حقارت می كنند.این گونه مردان به حمایت بیشتری نیاز دارند تا خلاء بیشتری را در زندگی خود احساس نكنند. .... به مردان قدرت دهید تا صمیمیت شان فوران کند. مرد را حلال ...

زنان و مردان - اطلاعات عمومی

http://iranpassage.persianblog.ir/tag/زنان_و_مردان

در دو سوم یا بیشتر زنان باردار مبتلا به سیفیلیس اولیه عفونت از طریق جفت به جنین سرایت می کند. ..... به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند. نویسنده : - ساعت  ...

دانستنیهای بعد از ازدواج - علمی هنری سرگرمی

http://stormboy.persianblog.ir/tag/دانستنیهای_بعد_از_ازدواج

29 ژوئن 2009 ... امتحان کنید:به مردان قدرت دهید ، تا صمیمیت فوران کند ... اگر قدرت مرد را نادیده بگیرید یا از آن انتقاد کنید بدانید که دیگر پری رویاهایش نخواهید بود ...

مردان را بهتر بشناسیم - تبیان

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=158384

6 مارس 2011 ... اگر تاریخ را ورق بزنیم در هیچ دوره ای نخواهیم دید که انسان ها خواه به صورت رسمی و خواه به صورت غیر ... به مردان قدرت دهید تا صمیمیت شان فوران کند.

دانستنی های موفقیت | زندگی | اعتماد به نفس - آفتاب

http://www.aftabir.com/lifestyle/subcategory/46/دانستنی-های-زندگی-اعتماد-به-نفس?subject=698

ارسال پست الکترونیک امروز به یکی از راه های رایج برقراری ارتباط بدل شده است، ارتباط هایی ... به مردان قدرت دهید، تا صمیمیت فوران کند، مرد موجودی عاشق قدرت است‌.

آبان 1390 - ابوالفضل صادقیان

http://sadeghianabolfazl.blogfa.com/1390/08

به مردان قدرت دهيد ، تا صميميت فوران كند . مرد موجودي عاشق قدرت است . مرد از اينكه قدرتمند باشد حظ ميكند . در آسمان اوج ميگيرد و شما را نيز همراه خود بالا ميبرد. از اينكه  ...

پرواز در افق

http://taranoom111.blogfa.com/

4 جولای 2014 ... ﺗـﺎ ﻣَﺒﺎﺩﺍ ،. ﺗَﻮﻗُﻌﺶ ﺯﯾﺎﺩ ﺷَﻮﺩ !! ﺩِﻝ ﺍﺳﺖ ﺩﯾﮕﺮ … ﻣﻤﮑﻦ ﺍﺳﺖ ﻓَﺮﺩﺍ ﺧﻮﺩَﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺑﺨﻮﺍﻫـَﺪ . .... به مردان قدرت دهید، تا صمیمیت فوران كند، مرد موجودی عاشق قدرت است‌. مرد از این ...

small pychologist

http://www.ravanshenasiyoon.blogfa.com/

به مردان قدرت دهيد ، تا صميميت فوران كند . مرد موجودي عاشق قدرت است . مرد از اينكه قدرتمند باشد حظ ميكند . در آسمان اوج ميگيرد و شما را نيز همراه خود بالا ميبرد. از اينكه  ...

1-همسرانه - آموزه های زندگی و زناشویی

http://www.wifely.blogfa.com/category/20

به مرد قدرت دهید تا صمیمیتشان فوران کند. ... ✿وقتی که دیگر نیازی به تنهایی نبود و پیش او بودید، با بیانی صمیمانه به او علت ناراحتی خود را بگو و او را مطمئن ساز ...

۲۵ ابزار گوگل برای پژوهشگران و دانشگاهیان - بنی ادم اعضای یک ...

http://baziran.blogfa.com/8805.aspx

به مردان قدرت دهيد ، تا صميميت فوران كند . مرد موجودي عاشق قدرت است . مرد از اينككه قدرتمند باشد حظ ميكند . در آشمان اوج ميگيرد و شما را نيز همراه خود بالا ميبرد. از اينكه  ...