واقعیت این است که حتی پول دوست‌ترین زنان هم از اینکه شوهرانشان بیشتر از پول احساس خرج زندگی‌شان کنند بیشتر خوشحال می‌شوند.


برخی از آقایان فکر می‌کنند وظیفه آنها در زندگی مشترک، کار کردن و پول آوردن به خانه است. اگر جزو این گروه هستید مطمئن باشید زندگی‌تان را در مسیر غلطی راهبری می‌کنید. واقعیت این است که حتی پول دوست‌ترین زنان هم از اینکه شوهرانشان بیشتر از پول احساس خرج زندگی‌شان کنند بیشتر خوشحال می‌شوند.
البته شاید برخی مردان از آغاز به دلیل بلد نبودن این مهارت به دام کار زیاد افتاده باشند. شاید هم پرداخت اقساط، تعویض منزل یا خودرو، فراهم کردن رفاه برای خانواده، تامین آینده فرزندان، ارتقای شغلی و… بهانه ‌این آقایان برای فرار از زندگی به سمت کار باشد.
غایب‌ ها
در هر حال باید بدانید که شما با در پیش گرفتن این سبک زندگی، روز به روز از خانه، همسر و فرزندان خود، دور و دور‌تر می‌شوید، کم‌کم از نظر احساسی و عاطفی و ذهنی با آنها فاصله می‌گیرید و خودتان می‌خواهید که خانواده، شما را به عنوان یک منبع در‌آمد در نظر بگیرند.
این دسته از آقایان، مردان غایب نامیده می‌شوند. مردانی که آنقدر خود را درگیر کار می‌کنند که فرصت انتقال احساسات‌شان به خانواده را از دست می‌دهند و همین باعث می‌شود جایگاه آنها در خانه تغییر هویت بدهد.
خاموش‌ها
مردان دیگری را نیز می‌توان در این طبقه قرار داد. آنهایی که شاید این همه مشغله نداشته یا از محیط خانواده دور نیستند، ولی از نظر عاطفی، احساسی و ذهنی فاصله زیادی با همسران‌شان و فرزندانشان دارند. ما آنها را مردان خاموش می‌نامیم. آنها کسانی هستند که بی‌احساس نیستند اما مهارت گفت‌وگو را نیاموخته‌اند و از همین رو مهارت بروز احساسات را ندارند.
حرف زدن و بروز احساسات به صورت کلامی ‌برای آنها از کندن یک کوه هم سخت‌تر است. این مردها معمولا برای فرار از مورد خطاب قرار گرفتن مشغول تعمیر لوازم منزل می‌شوند یا اینکه در حال تماشای تلویزیون یا پای کامپیوتر یا در حال خواندن روزنامه و کتاب هستند.
شاید جالب باشد اما گاهی این مردها شنونده‌های خوبی هم هستند اما آنها از مهارت‌های ارتباطی فقط بخش گوش دادن را یاد گرفته‌اند و در نتیجه مهارت‌های حسی را هم یاد نگرفته‌اند یا تمرین نکرده‌اند یا انگیزه‌ای برای انجام آن ندارند.
حالا اگر شما جزو هر کدام از این دو دسته هستید: مردان غایب یا مردان خاموش بهتر است بدانید برای همسران شما یک جمله عاشقانه، یک شاخه گل، حتی یک همدردی یا بیان چند جمله درباره روزی که سپری کرده‌اید حکم طلا را دارد. ما برای شما چند راهکار ساده داریم تا کم‌کم به سمت خانواده برگردید و در داد و ستد احساساتی با خانواده سهمی‌ داشته باشید.
به خانه برمی‌گردیم
مردان غایب که معمولا خانه را با خوابگاه اشتباه گرفته‌اند کافی است در قدم اول طوری برنامه‌ریزی کنند که روزی یک ساعت زودتر به خانه بر‌گردند و حداقل روزی یک ساعت همراه با خانواده باشند.
در قدم اول لازم نیست که خیلی حرف بزنید یا یک میزگرد خانوادگی را هدایت کنید. همین که خانواده حضورتان را احساس کند کافی است.
در قدم دوم که می‌تواند یکی، دو هفته بعد برداشته شود شما می‌توانید برای آخر هفته‌ها یک برنامه وی‍ژه برای خانواده تدارک ببینید.
پیشنهاد یک برنامه دسته‌جمعی یا اگر یک زندگی دو نفره دارید پیشنهاد یک پیک‌نیک دو نفره بسیار کارساز است. شما حتما نگاه متعجب افراد خانواده را احساس خواهید کرد.
در قدم بعدی اما بهتر است شما به جز کار کردن بیرون منزل مسئولیت‌هایی در داخل خانه را هم به عهده بگیرید. مثلا کمک کردن به درس‌های فرزندتان، درست کردن یک وعده از غذا یا کمک به همسرتان در تغییر چیدمان منزل اما یادتان باشد شما تازه به جمع خانواده وارد شده‌اید و هنوز تا یک مرد با احساس شدن فاصله دارید.
در قدم بعد کافی است از محل کار روزی یکی، دو بار به همسرتان زنگ بزنید و فقط حال او را بپرسید. اظهار دلتنگی یادتان نرود. خریدن شاخه گل و هدیه برای بچه‌ها و بیان کلمات ساده احساسی مثل اینکه تو برای من چقدر مهم هستی، دوست‌تان دارم و… هم شدیدا توصیه می‌شود. خب !مردان غایب ورود شما را به جمع خانواده خوش آمد می‌گوییم.
کار سخت مردان خاموش
مردان خاموش کار به مراتب دشوار‌تری را پیش‌رو دارند زیرا آنها عمیقا مردان بی‌احساسی نیستند اما سکوت‌شان به بی‌احساسی شما تعبیر می‌شود و طرف مقابل هم کاملا حق دارد این طور فکر کند.
اگر جزو این گروه آقایان هستید کافی است مهارت حرف زدن‌تان را تقویت کنید و کمی ‌به خود‌افشاگری روی بیاورید. البته برای شما که عادت کرده‌اید با گفتن جملات کلی از زیر بار هر نوع مکالمه‌ای فرار کنید قرار حرف زدن و بروز احساسات‌تان مثل کندن کوه است.
در قدم اول بفهمید که می‌توانید تغییر کنید و از الگوهای تربیتی و رفتاری گذشته ذهن خود را رها کنید. اینجا نقش همسران شما مهم‌تر است. همسران شما نقش اصلی ترغیب‌کننده را دارند. اما شاید آنها دیگر از سکوت شما حسابی کلافه شده باشند پس خودتان ابتکار عمل را به دست بگیرید.
از امروز در پاسخ به سوال‌ها هر قدر هم کلی باشد جواب دادن هر نوع جواب کلی ممنوع است. اگر همسرتان از شما پرسید امروز چطور بود گفتن کلمه‌هایی مثل خوب بود.بد نبود و… ممنوع است. حداقل چهار جمله در جواب چنین سوال‌هایی بگویید.
در قدم بعدی پیشقدم شوید و درباره روزی که گذرانده‌اید حداقل ۱۰ جمله بگویید. حالا که حرف زدن اینقدر سخت است گل خریدن که دیگر خیلی سخت نیست!
بسیاری از مردان خاموش کسانی هستند که معمولا در مواجهه با مادران یا همسران‌شان بعد از گفتن دو یا سه جمله سرزنش شده‌اند و برای همین راه سکوت را ناخودآگاه برگزیده‌اند.
این نکته ساده را با همسرتان در میان بگذارید و از او بخواهید اگر تغییر شما را می‌خواهد دست از گفتن جملات سرزنش‌آمیز بردارد.
در نهایت هفته‌ای یک ساعت برای شروع با همسرتان قرار گفت‌وگو بگذارید. در این یک ساعت هر گله‌گذاری که دارید به هم بگویید. گاهی همین گلایه‌ها مانع بروز احساسات می‌شود.


منبع: آسمانی ها

خصوصیاتی که شعله تمایلات جنسی مردها و زن ها را خاموش میکند - مردمان

http://www.mardoman.net/family/toffs/

خانم ها آیا می دانید که چه چیزهایی شعله جنسی آقایون را خاموش می کند؟ خیلی چیزها البته ممکن است رفتار یا خصوصیتی که شعله جنسی یک مرد را خاموش می کند، برای مرد ...

خصوصيت مردان متولد فروردين

http://www.hasht.com/services/Horoscopes/month.asp?mth=1&filna=1

چگونه مي توانيد يك مرد متولد فروردين را جلب كرده و خشنود سازيد ... او مي تواند مدتي شمارا غرق در شوق و حرارت بكند و بعد در يك لحظه مثل يك تكه يخ سرد و خاموش بشود.

خصوصيت مردان متولد دي

http://www.hasht.com/services/Horoscopes/month.asp?mth=10&filna=1

چگونه مي توانيد با يك مرد متولد دي ازدواج سعادتمندي داشته باشيد ... قدرت طلب، خانواده دوست، خوددار و سرد، و در عرصه عشق كم حرف و كم تظاهر از ويژگيهاي مهم مرد متولد دي ماه .... او هرگز در نقش يك عاشق دل خسته ظاهر نمي شود، اما شعله علاقه هرگز در دل وي خاموش ...

خصوصیت مردان متولد شهریور - Karaj.info :: شبکه اطلاعات شهری کرج

http://www.karaj.info/horoscope/?id=57&m=6

چگونه می توانید یک مرد متولد شهریور را جلب کرده و خشنود سازید .... به علت وجود همین ویژگی هم هست که عشق او ( البته اگر نسبت به کسی عشق پیدا کند ) همیشه ... این کار صورت گرفت، دیگر تقریبا محال است که کسی بتواند آن را خاموش کند پس از آنکه ...

میگنا - این خصلت بزرگترین "ویژگی مردان" است!

http://www.migna.ir/vdcgyn9x.ak9w74prra.html

مردان در مواجه با مشکلات درون گرا می‌شوند و مشکلات را در ذهن خود حل می‌کنند دنیای مردان ... ویژگی‌های افراد خلاق کدام است؟ ... یک پژوهش نشان داد: نوشابه، قاتل خاموش سلولها.

میگنا - 8 خصوصیت یک مرد واقعی

http://www.migna.ir/vdcdnf0f.yt0xf6a22y.html

24 ژوئن 2012 ... یک پژوهش نشان داد: نوشابه، قاتل خاموش سلولها ... ویژگی اول: یک مرد واقعی محکم و قوی است ... ویژگی سوم: یک مرد واقعی، اهمیت خانواده را درک می کند

چطور قلب یک مرد را تسخیر کنید؟ - تبیان

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=250162

29 ژوئن 2013 ... چون هدیه دادن یك ویژگی مردانه به حساب می‌آید و اگر یك خانم بیش از اندازه‌ای ... یا زود مرد زندگی‌اش را از خود دور می‌كند و دكمه عشق یك‌باره در مرد خاموش می‌شود.

راه زندگی - وظایف اخلاقی مردان در خانواده

http://doctormortezaee.blogfa.com/post-102.aspx

ويژگي ايي که زن را « محور و ستون خانواده » قرار مي دهد. ... به گفتن يک مسأله به صورت مستقيم نباشد فقط نياز به يکسري اقدامات به صورت خاموش و بدون مظهر باشد.

مردان متولد تیر ماه « طالع بینی خورشیدی - یک دوست دات کام

http://www.1doost.com/horoscope/sun/4-1.htm

طالع بینی خورشیدی مختص مردان متولد تیر ماه. ... بعید نیست در بحبوحه هیجان خاص و عاشقانه ناگهان سرد و خاموش بشود و شروع به خواندن یک قصیده بلند بالای عاشقانه ...

طالع بینی هندی مرد متولد مرداد - بیتوته

http://www.beytoote.com/fun/astronomy/born-mordada-man.html

صبر كنید كامپیوتر را خاموش نكنید و با عجله برای یافتن او بیرون نروید . ... اگر به قدرت برسد كافی است تا كمی ویژگیهای منفی داشته باشد آن وقت به دیكتاتور ، و ...

18 راز درباره شخصیت مردان که زنان باید بدانند - همسران - خانواده - سلامت ...

http://www.salamatnews.com/news/89865/18-راز-درباره-شخصیت-مردان-که-زنان-باید-بدانند

16 ژوئن 2014 ... اگر چه ویژگی های شخصیتی افراد با هم متفاوت می باشد اما ویژگی هایی وجود دارد که بین ... اما شواهد نشان می دهد که مردان به طور خیلی جدی متعهد می شوند. .... بفرمایید نوبرانه‌های پاییزی · سقوط خاموش کارگران در گودال مرگ · كشتي كف روب و ...

ویژگی های افراد مبتلا به اختلال شخصیت نمایشی - اختلالات روانی ...

http://www.salamatnews.com/news/108688/ویژگی-های-افراد-مبتلا-به-اختلال-شخصیت-نمایشی

7 آوريل 2014 ... احساس صمیمیت سریع با دیگران و پیشروی در آن از ویژگی‌های یک شخصیت نمایشی به شمار می‌رود. ... رفتار مردان نمایشی همانند زنان این گروه نیست. .... مراکز تحقیقاتی به دلیل نبود اعتبارات خاموش هستند · مردان خیابانی عامل افزایش ...

مشخصات کلی متولدین خرداد ماه - آکاایران - طالع بینی شخصیت - سرگرمی

http://fun.akairan.com/talebini/shakhsiat/9802.html

... گاهی شاد و گاهی غمگین ، گاهی پر حرف و گاهی خاموش ، نکته سنج ، اهل هنر ، خواهان وفاداری ، کم حرف ، آب ... مرد متولد خرداد .... 8 ویژگی اندروید آبنبات چوبی که iOS 8 ندارد ...

ویژگیهای مردان وفادار همراه با تست میزان وفاداری همسرانتان !!

http://www.delgarm.com/marriage/engagement,-marriage-and-after-marriage/112475-ویژگیهای-مردان-وفادار-همراه-با-تست-میزان-وفاداری-همسرانتان

24 آگوست 2014 ... ویژگیهای مردان وفادار,مردان وفادار, تست میزان وفاداری ,وفاداری مردان ,شوهر وفادار, وفادار ... هشدار به خانمها :این کارها شعله جنسی آقایون را خاموش می کند!

انواع مردان by Jean Shinoda Bolen — Reviews, Discussion ...

http://www.goodreads.com/book/show/17885125

در این کتاب دکتر ژان شینودا بولن در باره‌ی ویژگی‌های درونی مردان و کهن‌الگوهایی که شخصیت و رفتارهای آنها را (در دنیای کار، روابط، درگیری‌ها و ...) شکل می‌دهد، سخن ...

مردان را بهتر بشناسيد - Iran News

http://www.irannewsdaily.com/Site/Pages/CMSPrint.aspx?lng=fa&content=2138

در ادامه یادداشت به چند نمونه از ویژگی‌های خاص مردان و چگونگی برخورد زنان با آن اشاره ... هم کلام شدن با همسر در خانم ها گاهی با گوش های سنگین و سکوت مردان خاموش می شود.