مردان در هنگام دروغگویی نشانه‌هایی از خود بروز می‌دهند که توجه به آن می‌تواند به کشف این موضوع کمک کند.

مردان در هنگام دروغگویی نشانه‌هایی از خود بروز می‌دهند که توجه به آن می‌تواند به کشف این موضوع کمک کند.

دفعه بعد که شما از یک مرد سوال می‌پرسید حتما به این ۴ نشانه توجه کنید تا متوجه شوید آیا او راست می‌گوید یا در حال پنهان کردن واقعیت است.

۱٫ او به بالا و سمت چپ نگاه می‌کند

دفعه بعد که از او سوال پرسیدید یا در مورد چیزی توضیح خواستید دقت کنید که او به چه جهتی نگاه می‌کند. اگر چشمان او به سمت بالا و راست می‌نگرد، احتمالا او در حال به یاد آوردن جواب است. اما اگر او به بالا و سمت چپ نگاه می‌کند این احتمال وجود دارد که او در حال ساختن یک جواب برای شماست.

۲٫ او چشم یا گوشش را لمس می کند

اگر یک مرد در هنگام پاسخ دادن به شما مرتبا چشم یا گوشش را لمس می‌کند اگر مبتلا به آلرژی نباشد می‌تواند نشان دهنده دروغگویی او باشد. در هنگام دروغ گفتن معمولا جریان خون به سمت صورت بیشتر می‌شود. در این هنگام بینی و گوش‌ها گرم شده و شروع به خارش می‌کنند. به همین دلیل او به طور ناخودآگاه ممکن است آن‌ها را بخاراند.

۳٫ او روی صندلی خود جابه جا می‌شود یا تکان‌های بی‌مورد می‌خورد

این تیک‌ها می‌تواند نشان دهنده عصبی بودن او باشد. اگر او در حال توضیح دادن به شما این حرکات را دارد می‌تواند نشان دهنده دروغ گویی باشد.

۴٫ او صورتش را با دستانش می‌پوشاند

در این حالت احتمالا مرد در حال دروغگویی است. زمانی که او دید شما را از دهانش مسدود می‌کند شاید نشان دهنده این باشد که او تلاش می‌کند تا از درز حقیقت به بیرون خودداری کند. به علاوه ممکن است در این حالت او با لب‌های خود را با زبانش مرطوب کند یا نگاهش را از شما دور کند. این حرکات می‌تواند نشان دهنده این باشد که چیزی او را اذیت می‌کند.

دکتر من

چهار نشانه که مردان دروغ می‌گویند - آکاایران - روانشناسی فردی

http://ravanpezshk.akairan.com/khanevadeh/fardi1/12907.html

مردان در هنگام دروغگویی نشانه‌هایی از خود بروز می‌دهند,چهار نشانه که مردان دروغ می‌گویند, می‌تواند به کشف این موضوع کمک,راست می‌گوید,متوجه,واقعیت,سوال,دفعه.

دروغ های زنانه را بشناسید - بیتوته

http://www.beytoote.com/psychology/zanashoe/woman3-lying-know.html

دروغ های زنانه را بشناسید دروغگويي ,دروغ‌ گفتن,عادت دروغ گفتن ,مشكل ... این نشانه ها می گوید زندگی شما رو به سوی طلاق است ... تفاوت ذهن زنان وذهن مردان ؛دیوار حائل ذهنی ! هدیه دادن .... 4- فرار از دعوا بهترين راه‌حل نيست: اگر دروغ مي‌گوييد تا از يك مشاجره و ...

نشانه های عشق شدید مردان به زنان - عصر ایران

http://www.asriran.com/fa/news/289072/نشانه-های-عشق-شدید-مردان-به-زنان

5 آگوست 2013 ... يك مرد عاشق در چنين شرايطي به جاي اينكه به جان شما غرغر كند و از شما توقع داشته ... همچنين او معتاد به حقيقت است و دروغگويي را دوست ندارد و شما مي‌توانيد ... 4. از دستپخت شما تعريف مي‌كند گاهي پيش مي‌آيد كه به دلايل مختلف غذايي را ...

افراد دروغگو را بشناسید،معرفی نشانه های افراد دروغگو

http://www.delgarm.com/psychology/family-counseling/97856-افراد-دروغگو-و-نشانه-های-افراد-دروغگو

16 ژوئن 2014 ... افراد دروغگو-نشانه های افراد دروغگو-آشنایی با نشانه های افراد دروغگو-معرفی ... هنگام بازگشت همسر به خانه،بهترین روش رفتار زن و مرد چیست؟ .... و رﻓﻊ اون اﯾﻨﻪ ﮐﻪ اﮔﻪ ﮔﺮدن ﺷﺨﺺ واﻗﻌﻦ ﺑﺨﺎره , ﻓﺮد از 4 اﻧﮕﺸﺘﺶ ﺑﺮای ﺧﺎروﻧﺪن اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻧﻪ از ﯾﮏ اﻧﮕﺸﺖ !

میگنا - ريشه‌ يابي علمي علل دروغگویی و راه‌ هاي درمان آن

http://www.migna.ir/vdcj.8exfuqey8sfzu.html

15 جولای 2011 ... تستوسترون مقصر پرخاشگری مردان ... کروموزوم طول عمر مردان شناخته شد ... بسیاری از روانپزشکان دروغگویی دایمی را همیشه به عنوان نشانه ای از وجود مشکل روانی در .... 4 - دروغ انتقام جويانه: از نفرت فرد به شخص يا شيئي ناشي مي‌شود.

نشانه های افسردگی در مردان - روزنه

http://www.rozanehonline.com/سلامت-روان/نشانه-های-افسردگی-در-مردان.html

کارشناسان به ۱۲ مورد به عنوان نشانه های افسردگی در مردان اشاره می کنند که عبارتند از: ... حال ازدواج کردیم ولی بعد از ازدواج فهمیدم که همسرم به من دروغ گفته و اندام ناقص و پاهای چاقی داره و اینها رو از من مخفی .... +4 # حسین از نوراباد فارس 1392-11-18 13:05.

روش‌های درمان دروغگویی - روان شناسی.دلهره.خشم.افسردگی .وسواس ...

http://robabnaz.persianblog.ir/tag/روش‌های_درمان_دروغگویی

12 مارس 2012 ... فرایند دروغ گویی از سن 4 تا 5 سالگی آغاز می شود، یعنی همان زمانی که .... اگر آنها بی قرار بود و مردمک چشم بیش از اندازه گشاد شده بود نشانه از دوغگویی است. ... در این* مقاله* به* دلایل* عمده* دروغ*مردان* به* همسرانشان* خواهیم* پرداخت*.

چگونه دروغ گو رو تشخیص دهید - روان شناسی.دلهره.خشم.افسردگی .وسواس ...

http://robabnaz.persianblog.ir/tag/چگونه_دروغ_گو_رو_تشخیص_دهید

29 فوریه 2012 ... من این کلام را بارها و بارها تکرار کرده ام: مرد است و حرفش. توانایی تشخیص .... اگر آنها بی قرار بود و مردمک چشم بیش از اندازه گشاد شده بود نشانه از دوغگویی است. اگر تمام مدت ... طبقه‌بندی اختلالات روانی در dsm-iv-tr(٤) » ویژگی های ...

مجلات : دروغگویی در خانواده از نگاه سنت رسولخدا(ص)

http://www.hawzah.net/fa/magazine/magart/3992/5193/47725

بدین ترتیب آن مرد پیمان بست که زان پس دیگر دروغ نگوید. ... بازگوی خواری و پستی روح انسان است، به همین سبب از نشانه های دلاوری، صداقت است. ...... 4. کودکان ظرفیت فهم و درک بسیاری از مسائل را ندارند، در عین حال می خواهند از همه چیز آگاه شوند. 5.

119 علامت ظهور مهدی(عج) - مطالب جالب در مورد امام زمان

http://parsitel4.blogsky.com/1389/10/10/post-9/

و در روایات نشانه های فراوانی به عنوان علائم ظهور آمده است که مربوط به مدت اندکی قبل از ظهور و مربوط به آستانه و آغاز ظهور ... 4- ودیدی دین همچون ظرف،توخالی و بی محتوا شده است ... 7- ودیدی چنان فسق و فجور آشکار شده که مردان به مردان و زنان به زنان اکتفا کنند ... 9- ودیدی شخص بد کار دروغ گوید و کسی دروغ و نسبت ناروای او را رد نمی کند.

10 نشانه خیانت در زنان - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

http://www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/95-10-

در زیـر 10 نشانـه اصلی که ممکـن است ( نه لزوما" ) دلیـل خیـانت یـک زن باشد را می خوانید: ... از خودتان می پرسد ( این امر نشانگر یافتن یک جستجوی ذهنی برای دروغگویی است ) ضنین و مشکوک باشید. ... معمولا" مـردان دوسـت دارند با مـعشـوقه جدیدشان ملاقات کنند و این امر موجب غفلت و بازماندن از انجام مشغولیات گذشته می گردد . ... نشانه شماره 4.

شخصیت شناسی مردان / مقاله و خبر - صفحه 2 - ایران سلامت

http://forum.iransalamat.com/بعد-از-ازدواج-423/شخصیت-شناسی-مردان-مقاله-و-خبر-50767/index2.html

31 مه 2013 ... معمولا به نشانه ها و جزئیات توجه زیادی نشان می دهد و دقت و صبوری اش هم زیاد است. .... جیبش کند نباید تصور کنید که چیزی را از شما پنهان می کند یا دروغگو است. ...... 4. احترام فقط در لحن خوب و رفتار پرمحبت خودش را نشان نمی‌دهد. پس اول ...

نشانه های قبل از ظهور حضرت مهدی علیه السلام-ویژه نامه میلاد حضرت مهدی ...

http://portal.anhar.ir/node/995/?ref=sbttl

در اخبار و روایات اسلامی و شیعی به نشانه های قبل از ظهور اشاره شده است و برخی از ... ۷ ) ودیدی که: چنان فسق و فجور آشکار شده که مردان به مردان وزنان به زنان اکتفاء می کنند . ۸) ودیدی که: افراد با ایمان سکوت کرده و سخنشان را نمیپذیرند. ۹) ودیدی که: شخص بدکار ، دروغ گوید و کسی دروغ و نسبت ناروایاو را رد نمی کند. ..... 4- قتلنفس زکیه؛.

روان شناسی زن و مرد - تبیان

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=72695

چهارشنبه 7 آبان 1393 - 4 محرم 1436 - 29 اکتبر 2014 ... یا بالعکس کسانی که بویی از غیرت نبرده‌اند آیا وجود این صفت در مردان خوب است یا بد؟ .... سرنخ‌های عاشقانه از مردهای بی‌احساس; اگر شما در زندگیتان با مردی زندگی می کنید که بیان احساسات عاطفی را نشانه ی ضعف می داند این مقاله می تواند ... دروغ هایی که به خودمان می گوییم!

نشانه های عشق شدید مردان به زنان - خانواده - سلامت نیوز

http://www.salamatnews.com/news/79680/نشانه-های-عشق-شدید-مردان-به-زنان

5 آگوست 2013 ... مردان به طور ذاتی دارای ویژگی‌ حامی و پشتیبان بودن هستند و به همین دلیل هرچه میزان ... همچنین او معتاد به حقیقت است و دروغگویی را دوست ندارد و شما می‌توانید ... 4. از دستپخت شما تعریف می‌كند گاهی پیش می‌آید كه به دلایل مختلف غذایی ...

راهکارهاي جلوگيري از دروغگويي کودکان - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/336750/راهکارهاي-جلوگيري-از-دروغگويي-کودکان

19 آگوست 2014 ... مثلا يک کودک 4 ساله از اتفاقي که ديشب در اتاقش افتاده است و باعث ترس او شده، ... کودکان براي اين که بتوانند نشانه هاي دروغگويي خود را بپوشانند بسيار .... جزئیات بیشتر از هویت مرد زن نمای بازداشت شده در اصفهان+عکس (۸۱ نظر).