انتخاب هديه براي آقايان

انتخاب هديه براي آقايان
انتخاب هديه براي آقايان


 


 

براي آقايان كادو نخريد مگر...!
 

معمولاً خريدن كادو براي آقايان كار ساده اي نيست، اما وقتي كه زمان تهيه كادو فرا مي رسد( چه آن را دوست داشته باشيم و چه نداشته باشيم) بايد به اين فكر باشيم كه معماي « چه چيز مي توانم به او هديه بدهم كه دوست داشته باشد؟» را به هر نحوي كه شده حل نماييم.
اگر همسري داريد كه هر چيزي كه فكرش را مي كنيد دارد يا يك برادر كه هر روز سرگرمي هايش را تغيير مي دهد يا پدري كه به شما مي گويد هيچ چيز نمي خواهد برايش بخريد، در اين شرايط تهيه كادوي موردعلاقه هريك از افراد مذكور، كار واقعاً چالش آميزي است.
هر چند هيچ هديه مناسبي وجود ندارد كه به وسيله آن بتوان تمام آقايان را راضي نگه داشت، اما اين 6 نكته شما را با ذهنيت خريد هديه آشنا مي كند و به شما كمك مي كند هديه اي را براي شان انتخاب كنيد كه از ته دل آن را دوست بدارند.
1- به كارايي فكر كنيد، نه به احساساتي كه القا مي كنند:
پروفسور مارگارت راكر، دكتراي روان شناسي و متخصص در امور هدايا معتقد است:« در روابط ميان جنس هاي مخالف بايد به اين نكته توجه داشت كه آقايان تصور مي كنند كادو تنها يك مبادله اقتصادي است.»
در حالي كه ممكن است يك خانم از خانه اي پر از گل رز حيرت زده شود، يك مرد بيشتر از هديه اي خوشش مي آيد كه بتواند آن را نگهداري كرده و از آن استفاده كند. حالا به نظرتان يك توپ فوتبال يا يك جفت دمپايي روفرشي جديد چطور است؟
2- ببينيد چه مي خواهد:
همان طور كه مي دانيد خانم ها زماني كه كادويي را مي خواهند، معمولاً در لفافه به آن اشاره كرده و سعي مي كنند با اشاره غيرمستقيم توجه آقايان را به سمت آن جلب كنند، اما آقايان هيچ علاقه اي به انجام اين كار ندارند.
 
آنها دقيقاً چيزي را كه مي خواهند،‌ به زبان مي آورند. به جاي اين كه وقت خود را تلف كنيد و به دنبال يك سورپرايز براي آنها باشيد، فقط چيزي كه آنها مي خواهند را براي شان تهيه كنيد. خواهيد ديد كه اين مطلب آنها را بيش از پيش خوشحالي مي كند. نكته اصلي اين است كه ببينيد او چه مي خواهد و همان را برايش تهيه كنيد، نه چيزي كه خودتان دوست داريد را بخريد يا چيزي كه فكر مي كنيد برايش مناسب است.
3- به علايق او توجه كنيد:
ما به دنبال خريد كادويي كاربردي براي آقايان هستيم. به همين دليل بايد مطمئن شويم كه او به آن علاقه دارد. اگر احساس مي كنيد به هنر علاقه دارد، مي توانيد برايش بليت يك كنسرت موسيقي را خريداري كنيد. مردي كه باغباني را دوست داشته باشد، يك وسيله باغباني يا يك گياه كمياب، او را بيش از پيش خوشحال خواهد كرد. آيا او به تماشاي فيلم علاقمند است؟ شايد يك DVD Player يا سيستم صوتي دالبي يا حتي چند تا CD و DVDبرايش جالب تر از هر وسيله ديگري باشد.
4- از هداياي معمولي پرهيز كنيد:
اين قانون همان طور كه براي خانم ها كاربرد دارد، در مورد آقايان نيز صحت دارد. بيشتر مردم، از جمله آقايان، هيچ ارزشي براي كادوهاي رايج و پيش پا افتاده قايل نيستند. اين قبيل هدايا مانند جوراب و لباس كه هر سال به او مي دهيد، به عنوان كادوهايي كم ارزش شناخته مي شوند و طرف مقابل احساس مي كند كه شما براي تهيه آنها هيچ زحمتي به خودتان نداده ايد.
5- چيز جالبي در آن وجود داشته باشد:
هرچند تعداد بسيار زيادي از آقايان براي يك كادوي كاربردي ارزش بسيار زيادي قايل مي شوند( يك دست لباس كار جديد، لوله آبياري و...) اما اگر بخواهيم كلي صحبت كنيم، آقايان بيشتر كادويي را دوست دارند كه براي شان جالب باشد، البته اينجا يك استثنا هم وجود دارد و مربوط مي شود به كساني كه داراي درآمد ثابتي هستند و سن و سالي از آنها گذشته. در اين مورد آنها بيشتر چيزي كه در حال حاضر به آن نياز دارند را ترجيح مي دهند. بايد چيزي را پيدا كنيد كه آقايان از آن استفاده كنند، اما در عين حال استفاده كردن از آن نيز براي شان جالب باشد. هديه شما نبايد چيزي باشد كه تنها به درد كار بخورد. براي مثال اگر براي يك مرد، يك ست كامل جعبه ابزار بخريد، مثل اين است كه براي يك خانم جاروبرقي بخريد، مگر اين كه آقا عاشق مكانيكي باشد و شما هم همان جعبه ابزاري را برايش تهيه كنيد كه مدت ها به دنبالش بوده.
6- از عقل تان هم كمي استفاده كنيد:
آقايان هم بدشان نمي آيد كه احساس دوست داشته شدن بكنند. يك هديه متفكرانه به راحتي مي تواند در آنها احساس عشق و پشتيباني را بيدار كند. اما به راستي چه چيز باعث مي شود يك كادو متفكرانه جلوه كند؟ پيدا كردن چيزي كه او دوست دارد و به آن علاقمند است. هرچند وقت يك بار هم مي توانيد كادويي به او هديه دهيد كه خودتان برايش درست كرده باشيد مثل تابلويي كه روي آن تصوير موردعلاقه اش را نقاشي كرده ايد يا يك جعبه پر از شيريني هاي خانگي كه دوست دارد.
انتخاب هديه براي آقايان - تصویر 2
منبع: نشريه كوچه ما، شماره 8. 

هدیه مناسب برای آقایان جوان کمتر از 35 سال | ورچین

http://www.varchin.com/gift/for-him/men-younger-than-35.html

اگر به دنبال هدیه مناسبی برای یک آقای جوان هستید سایت ورچین انتخاب های مناسبی را به شما پیشنهاد می کند.

انتخاب هدیه رمانتیک و شاعرانه برای آقایان | ورچین

http://www.varchin.com/gift/m-romantic-gifts.html

انتخاب هدیه برای آقایان خیلی آسان نیست و احتیاج به دقت و توجه زیاد در سلیقه آن ها دارد. اگر در موقعیتی همچون سالگرد ازدواج هستید٬ یا می خواهید کسی را که دوستش ...

خرید هدیه تولد برای آقایان

http://gift-for-man.mihanblog.com/

همیشه خریدن هدیه بسیار مشکل است مخصوصاً خریدن هدیه برای آقایان! جدا از تصمیم گیری و انتخاب هدیه مناسب و صرف وقت برای تهیه کردن آن، بسته بندی و کادو پیچ ...

|هدیه برای خانمها | هدیه برای آقایان |دیبا چرم - کیف چرم

http://www.dibacharm.net/?cid=cms&gid=303

gift for men,gift for ladies,خرید یک هدیه مناسب می تواند کار مشکلی باشد ولی اگر ... اصولی که در ذیل گفته میشود می تواند راهنمای خوبی در انتخاب یک هدیه مناسب باشد:.

چگونه هدیه ای مناسب برای آقایان تهیه کنیم؟ - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat-raz/perfect2-gift-men.html

هدیه ای مناسب برای آقایان هدایای معمولی,هدیه متفکرانه,خریـدن کادو برای آقـایـون ... با ذهنیت خرید هدیه آشنا می کند و به شما کمک می کند هدیه ای را برایشان انتخاب کنید که  ...

کتاب‌هایی برای مردان - شهر کتاب

http://www.bookcity.org/news-872.aspx

27 آوريل 2011 ... اگرچه تعداد کتاب‌هایی که در قرن بیستم برای آقایان چاپ شده کم است و نظرشان را ... شما هم می‌توانید یکی از این ده کتاب را برای هدیه انتخاب کنید.

زیباکده - 5 کادو رمانتیک برای آقایان

http://www.zibakade.com/Article/5-کادو-رمانتیک-برای-آقایان-AD2087/

28 آوريل 2014 ... 5 کادو رمانتیک برای آقایان همه خانم ها در زمان تولد همسرشان و یا در روز مرد نمی توانند یک کادو خوب انتخاب کنند و این موضوع به صورت یک مشکل بزرگ ...

فروشگاه هديه

http://registeredparalegal.tv/

جعبه جواهرات موزیکال بهترین هدیه برای دختر ها و خانم های جوان .... ويژه هديه براي آقايان دخترها از چه پسرهايي خوششان مي آيد انتخاب اسم براي دختر متولد ارديبهشت هديه به ...

هدیه روز مرد، فراموش تان نشود! - پارست

http://www.parset.com/C11006_هدیه_روز_مرد،_فراموش_تان_نشود!.html

معمولاً خریدن هدیه برای آقایان از کارهای مشکلی است که اگر آن را درست انجام دهیم می ... را با ذهنیت خرید هدیه و فوت و فنهای روانشناسانه ای که برای انتخاب هدیه برای آقایان ...

ارسال هدیه رایگان | کادو تولد برای خانمها آقایان دختر و پسر

http://kadoi.ir/

امکان ارسال هدیه قابلیت جدید اینترنتی از سایت کادویی است كه به شما این امكان را میدهد كه كالا و بسته بندی شیك آن را انتخاب كرده پیام خود را روی آن درج نموده برای ...

آقای شهردارگلپایگان هزینه ضیافت افطاری و اعطای کارتهای هدیه به ...

http://golpakhabar.com/archive/4317

10 جولای 2014 ... البته به نظر اينجانب وقتي هديه و ضيافت افطار براي برخي خبرنگاران ... و طرح ضعف ها بردارد تا در گزينش انتخاب و دعوت گردد و هديه نيز تعلق به او ...

اشتباه فدراسیون کشتی انتخاب رئیس به عنوان سرمربی!! | گفتگو با ...

http://www.monazereh.ir/fa/v/1668/اشتباه-فدراسیون-کشتی-انتخاب-رئیس-به-عنوان-سرمربی-----گفتگو-با-آقای-پژمان-درستکار

اشتباه فدراسیون کشتی انتخاب رئیس به عنوان سرمربی!! | گفتگو با آقای پژمان درستکار ... قوچان نژاد: بچه‌ها مثل شیر دویدند/ پیروزی را به آرژانتین هدیه نمی‌دهیم.

مرد,مردان,سوالت جنسی مردان,روانشناسی مردها,مرد عکس , پسر, پسر ... - جذاب

http://www.jazzaab.ir/news_cats_30.html

انتخاب هدیه برای آقایون…! ترفندهایی برای ... آقایان برای سلامت بیشتر از این غذا ها بخورند !؟ چرا مردان همیشه ... دلایل مردان برای عشقی که به زنها ابراز می کنند چیست؟

فروشگاه اينترنتی سيمرغ - هديه برای آقايان

http://shop.seemorgh.com/index.php?dispatch=product_features.view&variant_id=79

خرید هدیه برای آقایان از دغدغه های همیشگی خانمها است ما در این جا بر اساس نیاز آقایان ... شاید در این گروه ها هدیه مورد علاقه و اما متفاوت با انتخاب های گذشته خود را بیابید.

انتخاب هم فیلتر شد - پایگاه خبری چیچست نیوز

http://chichestnews.ir/?p=3497

2 ا کتبر 2014 ... انتخاب نوشت: پیشتر ، مجموعه ی اخبار مربوط به مرد پشت پرده سیستم بانکی سید ... مدیرمسئول سایت «انتخاب» افزود: ظرف سه هفته اخیر، آقای حمید ...

برگه رأی مردم یا اعضای شورا، در سبد انتخاب آقای شهردار؟ | امید

http://omidnameh.com/news/برگه-رأی-مردم-یا-اعضای-شورا،-در-سبد-انتخاب-آقای-شهردار؟

21 سپتامبر 2014 ... برگه رأی مردم یا اعضای شورا، در سبد انتخاب آقای شهردار؟ ... او افزود: پیش از این نیز این طرح برای تصویب به مجلس فرستاده شده بود، اما با تلاش ...