شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

درمان سرطان به کمک گل یاس

محققان موفق به تولید داروی ضد سرطانی شده اند که عناصر سازنده آن از گل یاس حاصل شده است.

میوه‌ای با خواص درمانی بی‌شمار

اگر بدانید زیتون و روغن آن چه خواص درمانی دارد ، شگفت‌زده نمی‌شوید که بشنوید اسپانیایی‌‌ها در پذیرایی عصرانه خود از میهمانشان ، با نان و روغن زیتون پذیرایی می‌کنند.

خوراکیهای که شکم شما را بزرگ می‌کند

اندازه شکم تنها در موضوع اضافه وزن مطرح نیست بلکه در ارتباط با گوارش نیز اهمیت می‌یابد. در واقع در برخی موارد، عملکرد نامناسب دستگاه گوارش باعث برآمدن و متورم شدن شکم می‌شود. در این مقاله که حاصل تلاش همکارانمان در گروه ترجمه روزنامه خورشید است برآن شدیم تا با چندنکته، به خانم‌ها و آقایانی که تمایل دارند شکم صافی داشته باشند متذکر شویم، از خوردن برخی مواد غذایی اجتناب کنند.

خوراکی های زنانه

انتخاب تغذیه ء مناسب یکی از ارزان ترین، سهل ترین و در عین حال بهترین راه برای مراقبت از بدن و زیبایی تان است. آنچه که در طی روز می خورید تاثیر بسیار مهمی در ظاهر و احساس شما خواهد داشت. یک رژیم غذایی سالم به شما انرژی لازم جهت فعالیت های روزانه تان خواهد بخشید، تناسب اندام تان را حفظ خواهد کرد و موجب خواهد شد در نهایت زیبایی بدرخشید.

خوراکی مفید برای كاهش كلسترول خون

یك متخصص تغذیه گفت: مصرف این خوراکی باعث كاهش كلسترول و چربی‌های خون می‌شود و از انعقاد خون داخل رگ‌ها جلوگیری می‌كند.

خواب آورهای طبیعی مجاز و خوراکی کدامند

غذاهایی که میل می کنید، می توانند به شما احساس انرژی یا کسالت و خواب آلودگی بدهند. در واقع خوردن یک وعده غذایی ممکن است از شما یک فرد پر انرژی بسازد و غذای دیگری شما را خسته و خواب آلوده کند. اثرات اصلی مواد غذایی را می توان به محتویات آنها نسبت داد و اینکه چگونه بدن ما نسبت به آنها واکنش نشان می دهد.

با خوردن این خوراکی ها جوان‌ تر شوید

آیا می‌خواهید چین‌وچروک پوستتان را از بین ببرید، حافظه‌تان را تقویت کنید، از ابتلا به بیماری‌ها پیشگیری کنید و با عوارض سالخوردگی مقابله کنید؟ راه و روش رسیدن به اینها روی میز آشپزخانه است!

درست غذا خوردن ۱۲ شرط دارد

غذا خوردن شرط هایی دارد. چنانچه دست هایتان را شسته باشید، صرفا پیش شرط خوردن را به جاى آورده اید.

در بعضی بیماری ها خوردن آجیل ممنوع است

یک متخصص کلیه گفت: دیالیزی‌ها تا حد امکان آجیل نخورند و در صورت تمایل به مصرف آن از آجیل‌های بی‌نمک و تازه استفاده کنند و این کار را در نزدیک زمان دیالیز انجام دهند تا ترکیبات آجیل زودتر از بدنشان خارج شود.

خوردنی های طبیعی در نقش مسواک

اگر برای مسواک زدن با مشکل خاص مواجه شدید می توانید از برخی خوردنی های طبیعی برای جلوگیری از پوسیدگی دندان کمک بگیرید. در فواید مسواک زدن شکی نیست و چه بهتر که این موضوع به طور مرتب و اصولی دنبال شود اما گاهی در شرایطی قرار می گیریم که دسترسی به مسواک یا خمیردندان مناسب فراهم نیست و باید به دنبال راهی بود تا جبران مسواک نزدن با امکاناتی ساده فراهم شود.

خوردن میوه با معده خالی ممنوع

پزشکان توصیه می‌کنند قبل از خوردن میوه مقداری آب بنوشید حتی کم زیرا کمک می کند تا ویتامین های میوه راحت تر و سریعتر جذب بدن شوند. مطالعات جدید دانشمندان نشان میدهد خوردن میوه های شیرین به صورت ناشتا باعث ریفلاکس معده می شود.

خوردن این میوه باعث كاهش كلسترول می شود

تحقیقات تازه در فرانسه نشان می‌دهد كه خوردن دو تا سه عدد سیب در روز سطح كلسترول خون را پایین می‌آورد.

خوردن انار چه فایده ای دارد؟

برای هزاران سال انار به عنوان گنجینه قدرت شناخته می شد.انسان ها برای زیبا تر شدن از این میوه استفاده می کردند.در مصر،مردگان را با انار دفن می کردند.

خوردن آب را فراموش نکنید !

آب مهمترین منبع برای حفظ و شادابی پوست به شمار می‌رود، برای سلامت قلب مفید است، انرژی را افزایش داده و باعث کاهش وزن است.آب ترکیب اصلی نسوج بدن است و به طور متوسط حدود 65 درصد وزن بدن یک شخص بالغ را آب تشکیل می‌دهد که این مقدار برای کودکان بیشتر است.

با خوردن گوجه فرنگی خطر سکته را کم کنید !

نتایج مطالعات محققان فنلاندی نشان داد که مصرف گوجه فرنگی خطر سکته مغزی را کاهش می دهد. یکی از آنتی اکسیدان های موجود در گوجه فرنگی به نام لیکوپن (رنگدانه قرمز) در بروز این اثر نقش دارد.

با خوردن این غذاها چربی بدن را بسوزانید

با خوردن این غذاها چربی بدن را بسوزانید

افزایش عمر با خوردن ماهی

ماهی «دوكوزاهگزانوئیك اسید» موجود در ماهی به طور جدی در كاهش خطر مرگ ناشی از بیماری های كرونر قلبی تاثیر دارد.

آب خوردن

ما روزانه به میزان مشخصی از آب نیازمند هستیم به طوری که باید نزدیک به ۸ لیوان آب در طول روز مصرف کنیم. البته بسیاری از ما این مقدار را رعایت نمی‌کنیم و به همین علت دچار مشکل کم آبی هستیم. کم آبی بدن در کنار خود می‌تواند بیماری‌های متفاوتی را به همراه داشته باشد به همین علت باید این میزان آب روزانه را در نظر داشته باشید.

میوه‌ای برای برطرف کردن بوی بد دهان !

میوه انجیر از ویتامین‌های A,B,C سرشار است. خداوند در سوره تین به آن قسم یاد می‌كند. در تورات نیز از انجیر به نیكویی یاد شده و بوداییان آن را میوه‌ای مقدس به شمار می‌آوردند و معتقدند كه بودا در زیر درخت انجیر به معرفت الهی دست یافت.

میوه هایی که باعث لاغری می شوند

چکیده: واژه غذاهای دارای کالری منفی در حقیقت به غذاهایی اطلاق می گردد که بدن برای هضم و جذب و نیز استفاده از آنها، به صرف مقادیر بالاتری از انرژی در مقایسه با محتوای انرژی موجود در این غذا ها، نیازمند می باشند. که این در نهایت موجب سوختن مقداری انرژی توسط بدن می گردد. غذاهای دارای کالری منفی چه هستند؟

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه