شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

متوسط عمر بشر چقدر است و چرا زنان بیش از مردان زندگی می کنند؟

بهترین داروی ضد پیری چیست؟

دانش > پزشکی - بزرگ‌ترین عامل مرگ که احتمالا چیزی در مورد آن نشنیده‌اید، تضعیف و از بین رفتن ماهیچه‌ها است که با بالاتر رفتن سن رخ می‌دهد. خوشبختانه ورزش آن را به تاخیر می‌اندازد.

استاتین‌ها ابولا را درمان می‌کنند؟

کدام رژیم لاغری مؤثر است، یخ‌درمانی، خواب مناسب، غذای تکراری یا ... ؟

دانش > پزشکی - پژوهش جدیدی نشان می‌دهد که گذاشتن یک بسته یخ روی بافت چربی می‌تواند به سوختن کالری در بدن کمک کند. اما به‌راستی کدام حقه رژیم‌های لاغری واقعاً کار می‌کند؟

دم‌نوش پیچ امین‌الدوله، داروی قوی ضد آنفلوانزا

دانش > پزشکی - جوشاندن گیاه پیچ امین‌الدوله، مولکولی را آزاد می‌کند که علیه آنفلوانزا می‌جنگد. نوشیدن دم‌نوش این گیاه می‌تواند ویروس آنفلوانزا را دفع کرده و از بین ببرد.

نابینایان 4 برابر اشخاص بینا کابوس می‌بینند

بعد از 40 سال تحقیق مشخص شد: زنان دمدمی مزاج، بیشتر آلزایمر می‌گیرند

دانش > پزشکی - نتایج پژوهشی 38 ساله در مورد زنان مشخص کرد که استرس، دمدمی‌ مزاج بودن و تمایلات عصبی، احتمال بیماری آلزایمر را در زندگی زنان دو برابر خواهد کرد.

داروهای روزمره‌ای که عمرتان را افزایش می‌دهند

دانش > پزشکی - شواهد جدید و روزافزونی بدست آمده که برخی از داروهای رایج در بازار می‌توانند اثر ضدسالخوردگی داشته باشند و طول عمر مردم را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

بویایی‌تان ضعیف شده؟ خطر مرگ را جدی بگیرید

دانش > پزشکی - از دست دادن احساس بویایی یکی از دقیق‌ترین نشانه‌های از دست دادن سلامتی است. احتمال مرگ افراد سالمندی که بویایی ضعیفی دارند 4 برابر سالمندان دیگر است.

10 آب‌میوه‌ای که قندشان از نوشابه هم بیشتر است

دانش > پزشکی - شکر موجود در آب‌میوه یکی از دلایل اصلی فاسد شدن دندان‌ها در کودکان است و قند برخی از آب‌میوه‌های موجود در سوپرمارکت‌ها بیشتر از قند نوشابه‌ها است.

فناوری فضایی ناسا در خدمت پیوند اعضاء

دانش > پزشکی - شاید سفرهای فضایی درظاهر برای همه مردم فایده نداشته باشد، اما به زودی دریافت‌کننده‌های پیوند اعضا از یکی از مزایای آن یعنی فناوی تشخیص میکروب‌های خطرناک سود خواهند برد.

آزمایش روانشناختی مشهوری که موفقیت بچه‌ها را در بزرگ‌سالی پیش‌بینی می‌کند

دانش > پزشکی - آزمایش معروف به تست مارشملو برای بررسی خودکنترلی کودکان ۴ تا ۶ سال انجام می‌شود. به تازگی مشخص شده که نتایج این تست با موفقیت کودکان در بزرگسالی مرتبط است.

شکنجه‌های علمی: 5 آزمایش روان‌شناسی که ممنوع شده‌اند

دانش > پزشکی - در طول قرن بیستم و با پیشرفت علم روان‌شناسی، آزمایش‌های متنوعی برای درک هرچه بهتر سازوکار روان انسان انجام شد که امروزه برخی از آنها به خاطر مسایل اخلاقی ممنوع شده است.

شیرین‌کننده‌های مصنوعی هم باعث چاقی و دیابت می‌شوند

دانش > پزشکی - جدیدترین آزمایش‌ها روی موش‌ها و 7 داوطلب انسانی نشان می‌دهد که خطر شیرین کننده‌های مصنوعی برای چاقی بیشتر از چیزهایی است که شکر طبیعی دارند.

عمل جراحی 900,000 تومانی برای زنده ماندن ماهی طلایی

عمل جراحی 900,000 تومانی برای زنده ماندن ماهی طلایی عمل جراحی 900,000 تومانی برای زنده ماندن ماهی طلایی عمل جراحی 900,000 تومانی برای زنده ماندن ماه ...

میکروانسانهای مصنوعی جای موشهای آزمایشگاهی را می گیرند

درمان افسردگی، حلقه فراموش‌شده درمان سرطان

دانش > پزشکی - پژوهشی تازه در دانشگاه‌های آکسفورد و ادینبورگ، نشان می‌دهد که برای سه چهارم بیماران سرطانی که از افسردگی هم رنج می برند، هیچ نوع روان درمانی ارائه نمی‌شود.

همسایه خوب، خطر حملات قلبی را کاهش می‌دهد

دانش > پزشکی - دانشمندان بر این باورند که زندگی کردن در کنار همسایگان خوب و حمایت کننده، احتمال خطر حمله قلبی را در شما کاهش می‌دهد.

جدیدترین داروی ضدسرطان: زهر زنبور، عقرب و مار

دانش > پزشکی - زهر زنبور، عقرب و مار را می‌توان برای درمان سرطان و از بین بردن تومورهای سرطانی به کار برد. آزمایش‌های انسانی برای این شیوه درمانی از سه سال دیگر آغاز می‌شود.

دستاورد بزرگ دنیای پزشکی: آزمایشگاه همراه، فقط با ۸۰،۰۰۰ تومان

دانش > پزشکی - فناوری جدید پژوهشگران دانشگاه هاروارد برای تشخیص شیمیایی مواد، به راحتی به گوشی موبایل وصل می‌شود و داده‌های آزمایش را برای تحلیل به کامپیوترهای دیگر منتقل می‌کند.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه