آیا تاکنون یکی از آن زمانهایی که خودتان را در آینه نگاه کرده و از قیافه تان ترسیده اید را تجربه کرده‌اید؟ دلواپس نباشید، شما تنها نیستید! مهم نیست چقدر پوست خوبی داشته باشید، چنین اتفاقی برای هر خانمی می‌افتد. با اینحال می‌توانید پوست زیبایی که در سر دارید را در ۲۴ ساعت بدست بیاورید! رنگ رخسار شما، فشاری که در زندگی تحمل می‌کنید، چیزهایی که خورده‌اید، و شبی که تا دیروقت سپری کرده‌اید را منعکس می‌کند. اگر برنامه‌ی ما را دنبال کنید متوجه تغییرات محسوسی خواهید شد، تنها در یک روز!

یک روزه پوست خود را زیبا و شفاف کنید

آیا تاکنون یکی از آن زمانهایی که خودتان را در آینه نگاه کرده و از قیافه تان ترسیده اید را تجربه کرده‌اید؟ دلواپس نباشید، شما تنها نیستید!

مهم نیست چقدر پوست خوبی داشته باشید، چنین اتفاقی برای هر خانمی می‌افتد. با اینحال می‌توانید پوست زیبایی که در سر دارید را در ۲۴ ساعت بدست بیاورید!

رنگ رخسار شما، فشاری که در زندگی تحمل می‌کنید، چیزهایی که خورده‌اید، و شبی که تا دیروقت سپری کرده‌اید را منعکس می‌کند. اگر برنامه‌ی ما را دنبال کنید متوجه تغییرات محسوسی خواهید شد، تنها در یک روز!

ساعت ۱۰ شب:

یک خواب شبانه‌ی خوب را آغاز کنید. شاید تا بحال عبارت «خواب زیبایی» را شنیده باشید، این دقیقا همان چیزی است که احتیاج دارید. یک خواب خوب شبانه، نه تنها باعث خواهد شد عضلاتتان استراحت کند، بلکه به بدنتان فرصت خواهد داد تا خودش را ترمیم کند. این مرمت، پوستتان را نیز شامل می‌شود.

هنگامی که دارید هفت پادشاه را خواب می‌بینید، سلول‌های شما خودشان را تمیز می‌کنند و دوباره خودشان می‌سازند، بنابراین شما با درخشش جدیدی از خواب بر می‌خیزید.

ساعت ۶ تا ۶:۱۵ صبح:

حالا که یک خواب شبانه‌ی خوب را سپری کرده‌اید، زمان آرامی را برای خودتان در نظر بگیرید. از سکوت و آرامش صبح استفاده کرده و کمی تفکر و تمرکز کنید تا بدنتان از استرس خالی شود.

چه باور کنید چه نه، استرس می تواند برای پوستتان سنگین تمام شود. اگر زمان کوتاهی را به تنفس عمیق و آرامش دادن به روحتان در نظر بگیرید، پوستتان بابت این موضوع سپاسگزار شما خواهد بود.

ساعت ۷ تا ۷:۳۰ صبح:

دوشی بگیرید و از پوستتان لایه برداری کنید تا سلول های مرده‌ی پوستتان که مانع بنمایش در آمدن سطح درخشان پوست شما شده‌اند از بین برود.

لایه بردارها هر آلودگی را از بین برده و یک لایه‌ی جدید یا تازه و پر طراوت را برایتان باقی خواهند گذاشت. فراموش نکنید که پوستتان را تمیز و مرطوب کنید.

ساعت ۸ صبح:

یک صبحانه‌ی متعادل بخورید. یکی از مهم ترین چیزها برای داشتن پوستی زیبا این است که سالم غذا بخورید. از غذاهای خیلی شیرین خودداری کرده و در عوض چیزهایی مغذی بخورید. نظرتان درباره‌ی یک نیمرو بهمراه کمی سبزیجات و یک میوه در کنارش چیست؟ نه تنها بنظر خوشمزه میآید، بلکه برایتان مفید هم هست.

می‌توانید کمی طالبی هم بعنوان میوه مصرف کنید، چرا که به خلاصی از پوست خشک کمکتان می‌کند. یک لیوان آب پرتقال هم، پر از ویتامین سی است و به تولید کلاژن در پوست شما کمک میکند.

ساعت ۹ صبح:

وقتی به سر کار یا دانشگاه یا هر جایی می روید، ۲ لیوان آب سرد بنوشید. باید مطمئن باشید که در طول روز بدنتان هیدراته می‌ماند، بنابراین پوستتان می‌تواند صاف و نرم بماند.

ساعت ۱۰ صبح:

یک استراحت به خودتان بدهید و چند نفس عمیق بکشید. مقداری اکسیژن بیشتر به گردش خونتان کمک و پوستتان را زیبا خواهد کرد.

ساعت ۱۱ صبح:

از جایتان بلند شوید و کمی فعالیت فیزیکی داشته باشید، خونتان را به جریان بیندازید و عضلاتتان را تکان دهید تا گردش خونتان به خوبی صورت بگیرد. شاید متوجه شوید کمی گونه هایتان قرمز شده، این یک علامت خوب است!

ساعت ۱۲ ظهر:

۲ لیوان دیگر آب خنک بنوشید تا بدنتان هیدراته بماند.

ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱ ظهر:

یک ناهار سالم بخورید. از غذاهای فراوری شده بپرهیزید، چرا که سرشار از سدیم اند و باعث خواهند شد نفخ کنید. یک سالاد پر اسفناج بهمراه پروتئین کم چرب انتخاب خیلی خوبی است.

ساعت ۳ بعد از ظهر:

بعد از ظهر یعنی زمانی که خسته و کوفته از کار هستید، خودتان را یک لیوان چای سبز مهمان کنید. در واقع شما به امثال شکر احتیاج ندارید، بلکه بدنتان ولع انرژی‌های طبیعی را دارد. چای سبز به پوستتان کمک خواهد کرد که ظاهر جوان بخود بگیرد.

اگر هم نیاز دارید تا چیزی بخورید، کمی زغال اخته یا بادام انتخاب‌هایی عالی هستند.

ساعت ۵ بعد از ظهر:

۲ لیوان آب دیگر بنوشید تا دوباره به بدنتان آبرسانی شود.

ساعت ۶ بعد از ظهر:

به فعالیتی مثل یوگا مشغول شوید. این کار باعث خواهد شد عضلاتتان به کار افتاده و کلاژن‌های پوستتان به کار خود ادامه دهند.

ساعت ۷ شب:

از یک شام متعادل لذت ببرید. کلم پیچ، کاهو و سایر سبزیجات، می توانند بدن شما را سم زدایی کرده و درخشش خاصی به پوست شما ببخشند.

ساعت ۸ شب:

خیلی جمع و جور، کمی به پوست صورتتان برسید. صورتتان را تمیز کرده و ماسک سم زدا استفاده کنید. حالا ماسک را بشویید، و دوباره صورتتان را مرطوب کنید.

ساعت ۹ شب:

۲ لیوان دیگر آب بنوشید و برای خوابی آرام آماده شوید.

منبع : مجله پزشکی دکتر سلام

پوستی شفاف به لطافت گل

http://soorateziba.blogfa.com/

به آرامی خامه را اضافه کنید؛ هر دفعه یک قاشق چایخوری اضافه کنید. ... برای شستشوی پوست خود، می توانید از شستشو دهنده های مطمئن مانند صابون های مناسب استفاده نمایید. ... اﻧﺴﺎن ﮐﺮده و در ﺣﺎل ﺣﺎﺿﺮ ﻣﯽﺗﻮان اﯾﻦ ﻧﻘﺸﻪ را در ﺑﺴﯿﺎری از ﮐﻠﯿﻨﯿﮏھﺎی ﭘﻮﺳﺖ و زﯾﺒﺎﯾﯽ ﻣﺸﺎھﺪه ﮐﺮد.

چگونه بدون دارودرمانی پوستی سالم داشته باشیم؟ - بیتوته

http://www.beytoote.com/attire/cuticle/how-skin-therapy-without-medication-have-healthy.html

ماسک صورت,لک صورت,پوست زیبا آرایش صورت,تاتو,پوست,جوش صورت,درمان جوش ... با یك منوی ویژه از سبزی‌ها و میوه‌ها با روشی سالم و مطمئن به هدف خود دست پیدا كنید.

پنج راز برای داشتن پوستی روشن و شفاف - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_15122.html

راز شماره 5 برای داشتن پوستی روشن: به خود وقت کافی بدهید. ... بهتر نشد آنگاه مواد مصرفی خودتان را عوض کنید و یا به یک متخصص پوست مراجعه کنید. elizabet rolex. جدید ترین مطالب بهداشت و زیبایی و فشن .... عکس های آتلیه ای ناز از نوزادان 14 روزه.

چه بخوریم تا پوستی سالم داشته باشیم؟ - تبیان

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=75350

27 سپتامبر 2008 ... بسیاری از افراد برای سلامتی پوست خود، هزینه های گزافی را می پردازند. ... شما با استفاده از کرم ها و لوسیون ها لایه خارجی پوست خود را شفاف و تمیز می کنید، اما لایه داخلی پوست هنوز بیمار است. ... ماست کم چرب، نه تنها دارای ویتامین A می باشد، بلکه دارای یک نوع باکتری زنده ... پوستی زیبا با مصرف آنتی اكسیدان.

برخی از مشکلات پوستی بزرگسالان - پزشک آشنا

http://www.pezeshkashna.com/برخی-از-مشکلات-پوستی-بزرگسالان/

11 سپتامبر 2014 ... اما با ادامه این بیماری پوست دچار قرمزی، تاول هایی در یک قسمت از بدن می شود ... بیشتر اوقات کهیر به صورت خود به خود در ظرف مدت هشت هفته از بین می رود و می .... برای تشخیص پزوریازیس روزه ا به آزمایش خون نیاز است. ... پوست خود را شفاف کنید ... بخش آخر · چگونه یک مرد جذاب باشیم · 11 دستور خانگی برای زیبایی ..

15 روزه پوست تان را جوان کنید - سیمرغ

http://www.seemorgh.com/lifestyle/2154/206907.html

این برنامه ۱۵ روزه یک برنامه بسیار خوب و موثری است. همه موارد را تست کرده‌اید؟ ... نحوه مراقبت از بدن-با این نسخه جادویی پوست تان را شفاف و زیبا کنید. با این نسخه ...

با يخ پوست را جوان و شفاف كنيد

http://sepidbarfi.com/با-يخ-پوست-را-جوان-و-شفاف-كنيد/

21 سپتامبر 2014 ... خانه / خواندني‌هاي بانوان / با یخ پوست را جوان و شفاف کنید ... ملکه روسیه اکاترینا، هر روز صبح برای حفظ زیبایی و جوان نشان دادن چهره خود، روی صورت، گردن و پوستش را با کمک قطعه‌ای از یخ مالش می‌داد. ... اگر به‌طور مداوم، روزانه یک تا دو دقیقه یخ را بر روی جوش‌ها بمالید، شاهد .... رژیم کانادایی ۱۵ روزه برای تناسب اندام.

برای روشن کردن پوستتان | زیباشو دات کام

http://www.zibasho.com/archives/6884

4 ا کتبر 2012 ... پس از این که از خوردن یک پرتقال لذت بردید، پوست‌های آن را دور نیندازید! ... سپس با آب ولرم پوست خود را بشویید و آن را به صورت ضربه‌ای با ... دو بار در هفته به پوست خود بمالید تا به پوستی زیبا و صورتی شفاف و ... به عنوان محصولی بی‌خطر برای روشن کردن پوست خود از آن استفاده کنید. .... چند روزه نتیجه میده؟

راز و رمز لطافت پوست | بویر نیوز

http://boyernews.com/111108/راز-و-رمز-لطافت-پوست/

2 جولای 2014 ... از نظر کره‌ای‌ها، داشتن پوستی نرم، صاف و شفاف بدون هیچ نقصی مهم‌ترین قدم ... در مراقبت از پوستشان بتواند به شما نیز در داشتن پوستی زیبا کمک کند. ... ۱۵ تا ۲۰ دقیقه صبر کنید تا شیر روی صورت خشک شود بعد آن را آب بکشید و از یک .... این نوع پوست، او را مستعد چین و چروک کرده و اگر به پوست خود رطوبت لازم ...

با يخ پوست را جوان و شفاف كنيد

http://sepidbarfi.com/با-يخ-پوست-را-جوان-و-شفاف-كنيد/

21 سپتامبر 2014 ... خانه / خواندني‌هاي بانوان / با یخ پوست را جوان و شفاف کنید ... ملکه روسیه اکاترینا، هر روز صبح برای حفظ زیبایی و جوان نشان دادن چهره خود، روی صورت، گردن و پوستش را با کمک قطعه‌ای از یخ مالش می‌داد. ... اگر به‌طور مداوم، روزانه یک تا دو دقیقه یخ را بر روی جوش‌ها بمالید، شاهد .... رژیم کانادایی ۱۵ روزه برای تناسب اندام.

با خوراکی‌ها مي‌توان پوستي شفاف داشت

http://sepidbarfi.com/با-خوراکی‌ها-مي‌توان-پوستي-شفاف-داشت/

21 سپتامبر 2014 ... مزایای شگفت انگیز نوشیدن چای · رژیم کانادایی ۱۵ روزه برای تناسب اندام · خانه / دانستنیهای ... این خوراکی‌ها به شما پوستی زیبا و شفاف می‌بخشند: از ویتأمین‌ها و ... حداقل یک بار در روز غلات سبوس‌دار بخورید، به عنوان مثال نان در هر صبحانه. مواد مغذی ... سالادتان را همراه با اضافه کردن روغن زیتون یا روغن کلزا میل کنید.

به کمک هویج منافذ عمیق پوست خود را پاکسازی کنید - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/pezeshki/view/216167.php

9 جولای 2014 ... برنامه 9 روزه برای سم‌ زدایی بدن ... 5789پوست‌تان را با این نسخه‌های جادویی شفاف کنید .... شاید فکر کنید برای حفظ سلامت و پوست خود باید هزینه های سنگینی بپردازید اما ... با ما همراه باشید تا مطالبی را در زمینه ی زیبایی پوست به کمک هویج در اختیار .... نگار جواهریان و گوهر خیراندیش درافتتاح یک جشنواره +عکس ...

راه های داشتن پوستی درخشان و زیبا به سبک کره ای - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/pezeshki/view/215813.php

30 ژوئن 2014 ... برنامه 9 روزه برای سم‌ زدایی بدن .... از نظر كره‌اي‌ها، داشتن پوستي نرم، صاف و شفاف بدون هيچ نقصي ... يك قاشق غذاخوري عسل را با شيرخشك و سفيده تخم‌مرغ مخلوط كنيد و به كمك يك .... چگونه مژه های خود را بطور طبیعی بلند تر کنیم ؟

دنیای گیاهان دارویی

http://shafaland.blogfa.com/

این عمل باعث می شود تا پوست صورت حالت طبیعی و اسیدی خود را باز یافته و بدون ... مخلوط کنید وبه عنوان ماسک زیبایی از آن استفاده نمایید و پس از یک ربع ساعت ، پوست را با آب گرم بشویید. ... مالیدن هر روزه این ماسك باعث می شود تا پوست هیچ گاه خشك نشود. ... این ماسك شفاف كننده بوده و در درازمدت لكه های پوستی را برطرف می كند.

Lahzehname.ir | پوستی مثل ملکه های یخی - لحظه نما

http://lahzehnama.ir/fa/news/14810/پوستی-مثل-ملکه-های-یخی

13 ا کتبر 2014 ... تا به حال شده برای یک قرار مهم کاری یا هر مسئله مهم دیگری سعی کنید به ... یک مرطوب کننده استفاده کنید با این حال فکر نکنید انجام هر روزه این ... آیا دیده اید برخی از افراد صورت شان یک گلگونی خاصی دارد که زیبایی چهره شان را دو چندان می کند. ... یا یخ های میوه ای مشکلات پوستی خود را برطرف کنید یا پوست

پوست جوان باطب چینی - جذبه

http://www.jazabe.com/پوست-جوان-باطب-چینی.html

پوست جوان باطب چینی,چطور پوستی صاف و زیبا داشته باشیم - ما در طب چینی ... چرب بودن پوست را در طب چینی تعریف کنید؟ ... یک روزه پوست خود را شفاف کنید !