کاهش۴۰۰ کالری، آن هم فقط در ۶۰ دقیقه، آرزوی  دست یافتنی برای هر شخص سالم است. البته ما با نفس کشیدن و انجام کارهای نرمال روز مره  هم کالری کاهش می دهیم، ولی انجام  ورزشهای مناسب هر شخص، به انضمام داشتن  لحظاتی خوش، چیز دیگری است.این کار به زمان  یا وسایل خاصی احتیاج ندارد. لیست زیر، فعالیتهای آسانی هستند که شما می‌توانید هر روز برای کاهش 400 کالری در 60 دقیقه انجام دهید.

کالری,کاهش کالری,سوزاندن کالری,رژیم های غذایی,رژیم غذایی چربی سوز,سوزاندن راحت کالری,کاهش۴۰۰ کالری، آن هم فقط در ۶۰ دقیقه، آرزوی  دست یافتنی برای هر شخص سالم است. البته ما با نفس کشیدن و انجام کارهای نرمال روز مره  هم کالری کاهش می دهیم، ولی انجام  ورزشهای مناسب هر شخص، به انضمام داشتن  لحظاتی خوش، چیز دیگری است.این کار به زمان  یا وسایل خاصی احتیاج ندارد. لیست زیر، فعالیتهای آسانی هستند که شما می‌توانید هر روز برای کاهش 400 کالری در 60 دقیقه انجام دهید.

1 - پیاده روی
پیاده روی یکی از تمرینات پایه‌ای است که هرکس می‌تواند انجام دهد. با توجه به وزن، پیاده روی با میانگین سرعت ۷ کیلومتر در ساعت، 400 کالری خواهد سوزاند. راه رفتن، نه فقط ورزشی مفید برای قلب است، بلکه تقریبا همه جا قابل انجام است، حتی می‌توانید آن را در کنار دوستانتان انجام دهید. تنها چیزهایی که احتیاج دارید، یک دست لباس راحت و یک جفت کفش مناسب برای پیاده‌روی است. اگر وضعیت بدنی نسبتا خوبی دارید، می‌توانید در حین پیاده‌روی، با وزنه نیز تمرین کنید تا انرژی بیشتری مصرف کنید.

2 - تغییرات سبک زندگی
سوزاندن ۴۰۰ کالری در روز، به برنامه‌ی خاصی نیاز ندارد. کافی است وقتی به سوپر مارکت می‌روید، ماشینتان را دورتر پارک کنید. همچنین می‌توانید به جای آسانسور، از پله استفاده کنید یا هنگام استراحت، ده دقیقه از پله‌ها بالا و پایین بروید. درنهایت، انجام کارهای خانه مانند ساییدن کف بجای پاک کردن، یا جمع کردن برگها با چنگک بجای استفاده از دستگاه جمع کننده، می‌توانند حداقل ۴۰۰ کالری بسوزانند.

3 - رقصیدن
رقصیدن یکی از مفرح ترین فعالیتهای کالری سوز است که زحمتی برایتان ندارد. بسیاری از باشگاه‌های ورزشی و فضاهای اجتماعی کلاسهایی مانند زومبا، هیپ هاپ، و انواع کلاسهای رقص ورزشی را برگزار می کنند. وقتی می‌رقصید، کالری میسوزانید، بدون اینکه حوصله‌تان سر برود. حتی می‌توانید در خانه با موسیقی مورد علاقه‌تان یک ساعت برقصید تا حداقل 400 کالری بسوزانید.

4 - تنیس
تنیس ورزش بی‌هوازی جذابی است که شما با همبازیتان در فضای آزاد به آن می‌پردازید .تنیس دونفره 400 کالری در ساعت برای افراد با حداقل وزن 80 کیلوگرم خواهد سوزاند. حتی می‌توانید با بازی تنیس تک نفره، 400 کالری یا کمتر مصرف کنید: 40 دقیقه برای فردی به وزن 70 کیلوگرم کافی است.

5 - تمرینات مقاومتی
انجام یک ساعت تمرین مقاومتی بر روی عضلات بزرگ، نه تنها 400 کالری می‌سوزاند، بلکه حتی در زمان استراحتتان نیز کالری سوزی شما حفظ خواهد شد.

6 - تمرینات اینتروال
اکثر برنامه‌های تمرینی اینتروال شدید، مخصوص افراد حرفه‌ای است، اما شما می‌توانید هر نوع تمرین بدنی را با توجه به اهداف و شرایط خودتان مدیریت کنید. مثلا، 5 دقیقه شنا کنید، سپس 5 دقیقه تمرینات کششی انجام دهید تا بدنتان سرد شود، و این چرخه را 6 بار تکرار کنید.
یا 5 دقیقه آهسته بدوید، سپس 5 دقیقه پیاده‌روی کنید و شش بار این سیکل را تکرار کنید تا یک ساعت کامل شود. وقتی وضعیت بدنیتان بهتر شد، می‌توانید در مدت زمان کوتاه‌تری شدت فعالیت را بالا ببرید و همان میزان کالری را در زمان کمتری بسوزانید.

تهیه و گردآوری :گروه سلامت پرداد / منبع : مجله فیتنس

چگونه در یک ساعت 400 کالری بسوزانیم؟ - آکا - بدنسازی بانوان

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/201462852621.html

تنها چیزهایی که احتیاج دارید, یک دست لباس راحت و یک جفت کفش مناسب برای ... با توجه به وزن، پیاده روی با میانگین سرعت ۷ کیلومتر در ساعت، ۴۰۰ کالری خواهد ... در خانه با موسیقی مورد علاقه‌تان یک ساعت برقصید تا حداقل ۴۰۰ کالری بسوزانید.

25 روش برای سوزاندن 500 کالری در یک روز - بیتوته

http://www.beytoote.com/sport/andam/burn2-calories1-day.html

برنامه ای که با کمک آن می توانید در روز 500 کالری بسوزانید و در نهایت هرهفته 1 .... که لازم ندارید تهیه نکنید،برای درست کردن غذایی خوشمزه صرفا 2 ساعت را به پخت و پز ... خوردن یک فنجان چای میوه ای می تواند منجر به ذخیره شدن 400 کالری در بدن شود.

9 روش سوزاندن کالری برای تنبل ها! - بانی اسپرت

http://www.banisport.com/article/b1685/9-روش-سوزاندن-کالری-برای-تنبل-ها!

8 فوریه 2014 ... یک فرد 56 کیلوگرمی به ازای یک ساعت بازی با بچه ها 225 کیلوکالری می سوزاند. 3. ... با انجام آنها در هر ساعت می توانید حدود 100 تا 150 کالری بسوزانید. 9. قرار گرفتن در سرما : یک ساعت 400 کیلوکالری .... خانم راحت طلب از تهران.

رژیم شکم‌صاف - فوت و فن

http://www.footofan.com/fa/contents/detail3884/رژیم-شکم‌صاف/

11 ا کتبر 2014 ... انگار رویایتان به حقیقت پیوسته است: رژیم شکم‌صاف کاهش وزن ۱۵ پوندی ... افزدون یک MUFA در هر وعده یا میان‌وعده به راحتی می‌توان برنامه را دنبال کرد و ... در این رژیم 4 وعدۀ 400 کالری هر 4 ساعت یک بار ارائه می‌شود. ... پس برای کم کردن 15 پوند چربی واقعی در 32 روز باید روزانه 1640 کالری بسوزانید که شدنی نیست.

کاوشگر

http://sjb42.blogfa.com/

با انجام آنها در هر ساعت می توانید حدود 100 تا 150 کالری بسوزانید. ... بدن به ازای هر یک ساعت لرزیدن حدود 400 کیلوکالری می سوزاند تا بتواند خودش را گرم نگه دارد. ..... می کند و ویتامین های B۱ و B۲ موجود در آن باعث آرامش اعصاب و خواب راحت می شود.

بهمن 1392 - لاغری ودیگر هیچ - بلاگفا

http://roshana1.blogfa.com/1392/11

25 ژانويه 2014 ... اگر مي خواهيد کالري بيشتري بسوزانيد بهتر است راهکارهاي زير را که همگي آسان و .... به این ترتیب می‌توان به راحتی نقاط ضعف چهره خود را پوشش داد و ویژگی‌های ..... اگر به یک مهمانی دعوت شده‌اید و می‌خواهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن چین و چروک‌های ..... يك عدد استيك پر چرب (400 كالري) با يك نان ساندويچي (45 گرم نان). 11.

رژیم غذایی لاغری

http://zmam.blogfa.com/

فرد با رسیدن به حداقل وزن، انگیزه خود را برای ادامه دادن این رژیم از دست می دهد و .... با یک ساعت پیاده روی در هر روز می توانید حدود 125 کالری در هر ساعت بسوزانید. ..... در دسترس‌ترین و کم‌هزینه‌ترین ورزش‌ها محسوب می‌شود که به راحتی می‌توانید آن را در .... وزن در هفته، می‌توانید همراه کاهش 400 کالری از رژیم غذایی، روزانه 30 دقیقه طناب بزنید.

چگونه لاغر شویم - رژیم غذایی

http://www.foodregime.com/رژیم-غذایی/مقالات-رژیم-غذایی/269-چگونه-لاغر-شویم.html

26 مه 2013 ... اگر چه از دست دادن وزن به کاهش مقدار کالری دریافتی بستگی دارد ولی فاکتور ... از توسعه بیماری های مرتبط با چاقی )، راحتی ( افراد چاق در خواب به آپنه خواب ... که تقریبا 300 – 400 کالری برای صبحانه، 500 – 600 کالری برای ناهار، 600 ... کمتر بخورید برای مثال بعد از خوردن یک صبحانه خوب، در ساعت 10 صبح یک ...

تربیت بدنی 90 ارومیه

http://www.uphe90.blogfa.com/

به مدت یک دقیقه شدت تمرین را تا حد قوی بالا ببرید و بعد یک دقیقه سرعت .... بارها و بارها شاهد این اتفاق بوده ام به یک شاگرد خانم دمبل ۹ کیلویی برای پرس سینه دادم و او به راحتی ۱۵ تکرار ..... هفته، می‌توانید همراه کاهش 400 کالری از رژیم غذایی، روزانه 30 دقیقه طناب بزنید. .... بیشتر از ۷ ساعت بخوابید تا کالری بیشتری بسوزانید.

خرید ساعت رولکس

http://hours2hours.blog.ir/

16 ساعت قبل ... ساعت رولکس اصل. ... شما می توانید یک پتو اسناگی را به راحتی به تن کرده و با اندازه بزرگ .... که برابر با 400 پاکت پودر است(بر اساس کارکرد عادی روزانه یک نوبت شستشو) .... 2014 Perfect Steps بسیار مناسب است که می توانید به راحتی با آن کالری بسوزانید ... افزایش 2.5 درصدی مصرف اکسیژن و کالری بدن.

رژیم کالری - تلاش من برای جوان ماندن

http://hanalolo.persianblog.ir/tag/رژیم_کالری

25 مه 2013 ... ورزش : یک جلسه ایروبیک پیشرفته + نیم ساعت دستگاه+ بیست ... اگر مقدار کالری بیشتری نسبت به آنچه مصرف می‌کنید،‌بسوزانید؛ به آسانی وزن از دست می‌‌دهید. ... به راحتی می‌‌توانید با خوردن کمتر برنج یا نان اضافه وزن خود را از دست بدهید. ... نهار : خوراک لوبیا سبز یک کاسه پر بدون نون یا برنج دست بالا 400. م.

پرورش اندام - بانوان(تمرینات زیبایی)

http://behzadbodybuilding.blogfa.com/cat-11.aspx

من میتوانم 57 تمرین مخصوص پا برایتان عنوان کنم اما این تمرینات به تنهایی باعث لاغری ... انجام تمرینات وزنه بالاتنه باعث می شود که کالری های بیشتری بسوزانید. ... غذا باید در یک ساعت مشخص و ثابت و در محیطی آرام صرف شود تا هضم آن راحت تر انجام گیرد . .... با نخوردن يك وعده سيب زميني سرخ كرده، 500 -400 كالري ذخيره كرده ايد.

‫رازهای از زنان که هر مردی باید بداند | Facebook‬

https://www.facebook.com/pages/رازهای-از-زنان-که-هر-مردی-باید-بداند/718771844870410

يك ساعت فوق العاده شيك و جديد براي شما كه مي خواهيد به روز باشيد ... این عینک به صورت کاملا اصلی و با یووی 400 و با استاندارد کامل جهانی عرضه میشود … ... فقط با این دستگاه میتوان به راحتی و بدون بازگشت و با صرف زمانی اندک و بدون هزینه های گزاف ... این دستگاه به قسمت های زیر فشار وارد میکند تا چربی و کالری بسوزانید:

بایدها و نبایدهای بدن‌ سازی - تبیان

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=117714

18 مارس 2010 ... روز ها و ساعت‌ ها تمرین می ‌کنند اما با وجود عرق ریختن فراوان، نمی ‌توانند وزن کم کنند. ... بسوزاند اما به شرطی که در وضعیت راحت نشسته یا تکیه داده به جایی نباشید. قرار گرفتن در یک وضعیت خوب و اکسیژن ‌گیری بیشتر و ورزش کردن در ... چه ‌قدر خوب است وقتی با 20 دقیقه ورزش هوازی، 400 کالری بسوزانید اما زیاد ...

آزاد

http://arashamirkhizi.blogfa.com/

2 مارس 2012 ... او فوتبالش ر به عنوان یک پدیده در پست بال چپ آغاز کرد اما در پایان ..... سرعت و راحتی بیشتری، به کاهش وزن خود کمک کنید، مطمئناً دیگر گرسنگی‌های بی مورد را تحمل نمی کنید. ..... با انجام آنها در هر ساعت می توانید حدود 100 تا 150 کالری بسوزانید. ... بدن به ازای هر یک ساعت لرزیدن حدود 400 کیلوکالر

تغییر روش زندگی برای لاغری - رهایی از چاقی .رژیم غذایی.ورزش و چاقی ...

http://robabnaz11.persianblog.ir/tag/تغییر_روش_زندگی_برای_لاغری

ساعت ٤:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/ ... بد از بلند شدن از خواب یک راست به سراغ صبحانه نروید. همین که چشم ... این نرمش کمک می کند 10 کالری بسوزانید. ... با نخوردن یک وعده سیب زمینی سرخ کرده، 500 -400 کالری ذخیره کرده اید. ... اگر لباس راحت مثل شلوار جین، شلوار خاکی، تی شرت اسپورت و کفش راحت بپوشید، تحرک بیشتری خواهید داشت.