در گوشی با آقایان :چگونه محبوب خانمها باشیم

چگونه محبوب خانمها باشیم ( در گوشی های روانشناس با آقایان )


خانم ها به نوع خاصی از مردها علاقه دارند، به همین دلیل از مردهایی که دارای یک سری خصوصیات خاص هستند به شدت پرهیز می کنند. این امر در دوران اولیه ارتباط از اهیمت ویژه ای برخوردار است درست زمانی که خانم ها در حال قضاوت خصوصیات اخلاقی آقایان هستند.
در زیر خصوصیات ۸ تیپ از مردانی را که خانم ها سعی می کنند خودشان را از آنها دور نگه دارند آمده است. ما این اطلاعات را از طریق مصاحبه هایی که با جمع کثیری از خانم ها انجام داده ایم، بدست آورده ایم.

البته اگر یکی یا چند تا از خصوصیات زیر در شخصیت شما وجود داشت جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد چرا که اغلب آنها باعث بر هم خوردن رابطه نخواهند شد. نظر ما این نیست که خصوصیات اخلاقی خود را به طور کلی تغییر دهید بلکه مراقب آن دسته از رفتاری که به مزاج خانم ها چندان خوشایند نیست باشید. خواندن مقاله را ادامه دهید تا متوجه شوید که خانم ها چه چیزهایی را دوست ندارند. از این طریق نوبت بعد که با همسر یا دوست دخترتان ملاقات داشتید راحت تر می توانید اثر گذار جلوه کنید.

۱- مردهای نیازمند
او بیش از اندازه احساساتی است و از همان آغاز کار تمام عواطف خود را به بیرون میریزد. این مرد نسبت به خود شک دارد و دائما نیازمند اطمینان های مکرر در زمینه شغلی دوستی و رابطه ای است.
چرا او جذاب نیست: اعتماد به نفس و استقلال از جمله خصوصیات جذاب آقایون در نظر خانم ها هستند و عدم اطمینان و وابستگی نکوهیده هستند. بیشتر خانم ها به دنبال مرد قدرتمندی هستند که در زندگی بتوانند بر او تکیه کنند. بنابراین اگر شما همیشه بر آنها تکیه کنید – به ویژه در مراحل ابتدایی رابطه – او ممکن است نسبت به توانایی های شما مشکوک شود و از آنجایی که خانم با تمام ناامنی ها به یک رابطه قدم می گذارند دیگر انتظار ندارند که از جانب شما نیز شاهد عدم اطمینان باشند.
اگر چنین فردی هستید چه بکنید: زمان بندی راه حل کار شماست. شما در آغاز ارتباط می بایستی خیلی مراقب اخلاق و رفتار خودتان باشید. نا امنی ها و تمام احساسات خود را یک جا بروز ندهید. زمانی که رابطه شما به اندازه کافی صمیمی شد می توانید عواطف خود را تا آنجا که میل دارید با او در میان بگذارید. در آن زمان او حتی به خاطر انجام این کار از شما سپاسگزار نیز خواهد شد.
۲- مردی که رفتارش قابل پیش بینی باشد
خانمها از این نوع مردها خوششان نمی آید چراکه می توانند به راحتی تمام عکس العمل هایش را پیش بینی کنند. چنینی مردی در ذهن خود پیرو یکسری قوانین و مقررات خاصی است که همیشه رفتارهایش را بر پایه آنها انجام می دهد. به عنوان مثال هیچ گاه برای اینکه خانم را سوپرایز کنند بدون قرار قبلی او را به گردش نمی برند.
چرا او جذاب نیست: خانم ها تا حدی به دنبال رفتار غیر قابل انتظار در آقایون می گردند (مردهایی با روح آزاد) به این دلیل است که اکثر خانم ها به دنبال “پسرهای شیطون” می گردند. این تنها به دلیل شیطنت نیست که خانم ها جذب می شوند بلکه دلیل اصلی آن غیر قابل پیش بینی بودن آنهاست.
اگر چنین فردی هستید چه بکنید: اگر می خواهید در خانم ها تاثیر بگذارید لزوما نباید آدم بدی باشید بلکه سعی کنید خصوصیات مثبت را با هم جمع کنید – به ویژه در ابتدای رابطه - به راحتی با او تماس بگیرید و برای آخر هفته او را به یک پیک نیک و یا شام خوشمزه دعوت کنید. زمانی که این کار را انجام دهید اگر تا چند وقت هم درگیر کارهای روزمره خود باشید او از دست شما ناراحت نمی شود. سعی کنید هر چند وقت یکبار با انجام کار های این چنینی او را شگفت زده کنید و سرزندگی و شادابی را به رابطه خود دعوت کنید.
۳- مردهای متکبر
او بسیار خود خواه و خود بین است. همچنین بی ادب نیز می باشد نه تنها با خانم ها بلکه با تمام افراد و احساس می کند که همه از او پایین تر هستند. حتی اگر در روز ملاقات شخصی که دارای چنین خصوصیتی است با خانم مورد نظر مهربان باشد و برخورد خوبی داشته باشد باز هم کافی نخواهد بود زیرا خانم ها رفتار شما را با سایر افراد را نیز مد نظر می گیرند.
چرا او جذاب نیست: خانم ها اغلب برای ارزیابی خصوصیات اخلاقی مردها رفتار آنها را با افراد دیگر می سنجند. بنابر این اگر در روز ملاقات با او مهربان باشید خانم رفتار شما با سایر افراد را نیز مد نظر قرار می دهد.
اگر چنین فردی هستید چه بکنید: هیچ خانمی دوست ندارد که در جلوی مردی کم بیاورد بنابراین در زمان ملاقات بهتر است خود پرستیتان را پنهان کنید و اگر می خواهید که حقیقتا در او تاثیر بگذارید باید با تمام افرادی که در کنار شما هستند با احترام رفتار کنید. چرا که او در حال نظاره شماست.
۴- مرد خشن و بی نزاکت
چنین مردی در نزد شما خانم های دیگر را هم از زیر نظر خود می گذارند. با خدمتکار رستوران بیش از اندازه صحبت کرده و احساس عشق ورزی می نماید. روی هم رفته او برای خانم ها هیچ گونه ارزش و اعتباری قائل نیست.
چرا او جذاب نیست: این کار نه تنها نوعی بی نزاکتی قلمداد می شود بلکه باعث می شود تا خانم حس عزت نفس خود را نیز از دست بدهند. اگر در اولین قرار ملاقات با یک خانم چنین رفتاری را از خود بروز بدهید بدون شک هیچ شانسی برای برقراری ارتباط پیدا نخواهید کرد.
اگر چنین فردی هستید چه بکنید: اگر نمی توانید چنین اخلاقی را برای مدت زمانی طولانی از خود دور نگه دارید حداقل سعی کنید که در اولین ملاقات چنین کارهایی از شما سر نزند. اگر بخواهید دائما نگاه هایتان را به این طرف و آن طرف بچرخانید این کار پس از مدتی به صورت یک عادت ناپسند در می آید. اگر بخواهیم با صداقت کامل به قضییه نگاه کنیم باید بگوییم که بروز چنین رفتاری در هیچ مرحله ای از رابطه برای طرف مقابل به هیچ وجه قابل قبول نمی باشد.
۵- مردهای چیپ
این نوع از آقایون خانم را به شام دعوت می کنند و زمانی که موقع پرداخت صورتحساب فرا می رسد با وقاهت تمام از خانم می خواهند که پول غذا را دانگی حساب کنند. هیچ گاه پول هایش را به خاطر خرید گل برای همسرش خرج نمی کند و همیشه ارزانترین نوشیدنی را انتخاب می کند. او از همان اولین قرار ملاقات طوری برخورد می کند که گویی در تنگنای مالی قرار دارد.
چرا او جذاب نیست: چند ملاقات اولیه معمولا باید با سخاوت تمام انجام شود. و لغاتی نظیر ” پس انداز” و “بودجه” نباید حرفی برای گفتن پیدا کنند. اگر در اولین قرار ملاقات برایش خاطره ای از جمع کردن پول بسازید شانس خود را برای ادامه رابطه از دست خواهید داد.
اگر چنین فردی هستید چه بکنید: سر کیسه را شل کنید. لازم نیست برای تاثیر گذاری هزینه زیادی در نظر بگیرید اما باید کاری کنید که او تصور کند که وجودش برای شما خاص است. خرید گل هم هر از چند گاهی مزه خوبی دارد.
۶- مرد جر و بحث کن
این تیپ مردها عادت دارند که هر گفتگوی را به سرعت به مشاجره تبدی کنند. اما باید بدانید که اگر خانم ها را مجبور کنید که تمام مدت به دفاع از خود بپردازند زندگی آانچنان که باید و شاید برایشان دلپذیر نخواهد بود. او زمانی که خانم را با خود به بیرون می برد به جای اینکه او احساس کند به گردش و تفریح آمده بیشتر تصور می کند که در یک جلسه مناقشه است. به همین دلیل به لاک دفاعی فرو رفته و آسیب پذیر می شود.
چرا او جذاب نیست: قرار ملاقات باید یک تجربه دلپذیر باشد. اگر او مجبور باشد که تمام مدت با شما سر و کله بزند دیگر وقتی برای لذت بردن باقی نخواهد ماند. جر و بحث بیش از اندازه باعث ایجاد استرس می شود و شما هم به طور یقین هر گز نمی خواهید که همسرتان از شما خاطره های استرس زایی را در ذهنش ثبت کند.
اگر چنین فردی هستید چه بکنید: مهمترین کار این است که آرامش خود را در هر شرایطی حفظ کنید. شما به این دلیل جر و بحث راه می اندازید که در مورد موضوعی عصبی و نا مطمئن هستید. بنابر این قبل از قرار ملاقات تمام چیزهایی که در ذهن دارید بر روی کاغذ بیاورید و سوالات مناسب را از بین آنها انتخاب کنید. با این کار نه تنها کار شما به جر و بحث کشیده نخواهد شد بلکه گفتگو آرام و دلنیشی نیز دارید.
۷- عقل کل
این گونه افراد فقط در پی قضاوت رفتار سایرین هستند. او احتمالا نه سیگار می شکد و نه از مشروبات الکلی استفاده می کند. او از همان روز اول شروع می کند به گفتن چیزهایی از این قبیل “شما اصلا نباید لب به مشروب بزنید”، ” دسر باعث ایجاد چاقی می شود ” و …
چرا او جذاب نیست: هیچ کس دوست ندارد مورد قضاوت دیگران قرار بگیرد به ویژه در روز ملاقات. انسان ها این کار را آزار دهنده و بی ادبی قلمداد می کنند.
اگر چنین فردی هستید چه بکنید: شما می توانید نطق های خود را برای زمانی نگه دارید که رابطه اندکی صمیمی تر شد. اما تا قبل از زمان سیگار کشیدن، مشروب خوردن و سفارش دسر او به شما ارتباطی پیدا نمی کند.
۸- مردهای زن گریز
این تیپ مردها با تلخکامی تمام با خانم ها برخورد می کنند. آنها در روز ملاقات نمی توانند خود را نگه دارند و مرتبا از جنس مونث ایراد گرفته، دشنام می دهند و از او انتقاد می کنند.
چرا او جذاب نیست: در این لیست این خصوصیت تنها رفتاری است که مطمئنا باعث بر هم خوردن ارتباط خواهد شد. و اصلا هم جای تعجب وجود ندارد. آیا شما به شخصه خانمی را سراغ دارید که از بودن در یک چنین رابطه ای لذت ببرد؟
اگر چنین فردی هستید چه بکنید: شما نیاز دارید که مجددا نگاهی به طرز برخورد خود بیندازید. این رفتار نه تنها بی ادبانه و کثیف است بلکه تنها تیری است که باعث از بین رفتن علاقه می شود.
مرد شگفت آوری باشیداگر دارای هر یک از خصوصیات ذکر شده هستید لازم نیست بیش از اندازه بترسید؛ اما همیشه به خاطر داشته باشید که: اینها نکاتی هستند که خانم ها معمولا در اولین قرار ملاقات بر روی آن بسیار دقیق می شوند. پس اگر می خواهید از ملاقات خود بهترین نتیجه را کسب کنید لیست بالا را مطالعه کنید و تا آنجا که می توانید از این رفتارهیی که باعث رنجش خانمها می شود اجتناب کنید .

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تعداد بازدید ۷۴۰۷ بار

زنان - پرشین وی

http://www.persianv.com/zanan/2008_10.php

در گوشی با آقایان :چگونه محبوب خانمها باشیم ... هدف ما این است كه شخصی آرامتر و با محبت شویم ... ارتباط مصرف دائمی "کوکاکولا"با پوکی استخوان در زنان ...

چگونه مردان را برای خود نگه داریم...! - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

http://www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/103-1389-02-20-07-46-54

چگونه مردان را برای خود نگه داریم. ... از ازدواج است پس یک زن می تواند با استفاده از این ابزار و حالت زنانه خود براحتی همسر خود را مجذوب و تشنه ... رفتاهای را انجام دهند چرا که همه ما نسبت به هم مسئولیم و باید برای یکدیگر ارزش اخلاقی قائل باشیم . ... این مطلب را به اشتراک بگذارید و ما را در گوگل محبوب کنید ... 10 تصور غلط آقایان از خانم ها ...

مردها چطور انتخاب می کنند؟ زن زیبا یا باهوش - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/danestani/how-men-choose-beautiful-woman-or-intelligent.html

و با هرچه برابر شدن نقش زن و مرد، آنچه مردها از زن زندگیشان می خواهند به آنچه زنها از شوهرانشان توقع دارند شبیه شده است ، یعنی محبوب و معشوقی که همه ی نیازهای احساسی و فکری آنها را برآورده کند. ..... چگونه بدون عمل جراحی زیباترین بینی را داشته باشیم؟

12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/movafaghiat-raz/love2-women-s-husbands.html

چگونه یک مرد موفق در زندگی مشترک باشیم؟ ازدواج شاد, توانایی ... مرد‌ها هم در مورد احساسات‌شان حرف مي‌زنند و هم با زبان بي‌زباني آن را به ما نشان مي‌دهند. فقط كافي است،  ...

چگونه محبوب قلب همسرمان شویم؟ - سیمرغ

http://www.seemorgh.com/lifestyle/2296/152005.html

چگونه محبوب قلب همسرمان شویم؟ ... _ خودتان را جای همسرتان بگذارید و ببینید او می‌تواند زن یا شوهری با ویژگی‌های شما را دوست ... خانم ها، در زندگی زناشویی تان حسود باشید! .... چگونه در رابطه جنسی اضطراب نداشته باشیم؟ ... آقایان، اینگونه همسرتان را سرشار از عشق کنید .... ورود متفاوت ZTE به بازار گوشی های هوشمند با Nubia Z5s Mini.

چگونه با همسرمان رابطه جنسی صمیمانه ای داشته باشیم؟ - سیمرغ

http://www.seemorgh.com/lifestyle/2296/78316.html

چگونه میتوان آقایان را به اوج لذت جنسی رساند؟ نقاط تحریک پذیر آقایان کجاست؟ چگونه باید با شوهر تان برخورد رفتاری موثر جنسی داشته باشید؟ هدف از ثبت و درج ... این مسئله برای خانم ها نیز صادق است . *زمان آمیزش .... اینگونه محبوب قلب همسرتان می شوید · رازهایی که به .... ورود متفاوت ZTE به بازار گوشی های هوشمند با Nubia Z5s Mini.

مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی

http://www.bartarinha.ir/

لیزر موهای زائد، بدون درد با موثرترین دستگاه ها - بانوان و آقایان توسط دکتر ... bolet غذاهای محبوب گیاهخواران (2) ... bolet «آتش‌بس 3» درباره دختران مجرد 40 ساله! ... عکاسی: چگونه پرتره های زیبا بگیریم؟ .... پيگريني: بايد نگران وضعيتمان باشيم.

۲۰ راه تحریک کنندهء جنسی زنان به همراه لیست تحریک - تیپ تاپ

http://tiptap.ir/6040/۲۰-راه-تحریک-کنندهء-جنسی-زنان-به-همراه-ل.html

24 ژانويه 2014 ... 83 views; تحریک جنسی مردان- آقایان با کدام قسمتهای بدن زنان تحریک میشوند؟ ... ۱- مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میکنند ( آقایونی که به ... امنیت میدهد، احساسی که همسرتان را به وزیری محبوب در دربار شما تبدیل خواهد کرد. ... ۱۰- مردانی که می دانند چگونه بدن زنانه و موئث همسرشان را ارضاء کنند. .... داشته باشیم؟

99 صفتی که مرد دوست دارد آنرا در همسر خود ببیند | پایگاه اطلاع رسانی ...

http://vaislamah.com/811.html

۲۷- در همبستر شدن با همسرش با هر کیفیت که خواست ممانعت نکند مگر از پشت که حرام است . ... جابر رضی الله عنه می فرمایند : با دختر ازدواج نما که با او بازی کنی و او با تو بازی کند . .... خطر sms،هشداری به دختران و پسران جوان و قربانیان تلفن… چگونه فرزندانمان را برای نماز صبح تشویق کنیم؟ .... به ناموس دیگران چشم نداشته باشیم و

زنان زیبا ازنظر مردان | دانستنیهای قبل از ازدواج | زناشویی - پرشین فال

http://www.persianfal.com/blog637-زنان-زیبا-ازنظر-مردان.html

26 جولای 2012 ... ارسال روزانه فال به گوشی شما ... دانشمندان برای اینکه دریابند زوج‌ها چگونه یکدیگر را انتخاب می‌کنند و ظاهر همدیگر را طبق چه ... بدن انسان از هنگام لقاح، با تقسیم شدن منظم سلول‌ها رشد پیدا می‌کند و اگر تقسیم سلولی به ... در نظر مردان,مردان جذاب در نظر خانم ها, پسران جذاب از نظر دخترها,چه زنانی جذابند,چگونه جذاب باشیم,.

گالری عکس بازیگران - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_cats_16.html

پکیج عظیم 28 مجموعه طلایی ویژه خانم ها. عکس اس ام اس .... دوست دختر جدید رابرت پتینسون با ظاهری عجیب (عکس) · تیپی که از .... چگونه موهای زیبایی داشته باشیم؟

رژیم و تغذیه - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_cats_18.html

رژیم و تغذیه,رژیم لاغری,کوچک کردن شکم,چگونه لاغر شویم,ورزش شکم,چگونه چاق ... کاهش وزن 102 کیلویی این خانم با اراده + عکس ... چه بخوریم تا رشد جسمی و فکری خوبی داشته باشیم؟ ... بررسی یک رژیم محبوب ... پکیج وِیژه آقایان .... قیمت گوشی.

دانستنی های ازدواج - سایت تفریحی و سرگرمی تک مهر

http://www.takmehr.ir/category/life-style/marriage

از گروه عاشقان رؤیایی یا کسانی که می‌خواهند معشوق‌شان را با غل و زنجیر به خود… ... و شوهرها · نشانه های مردی که که شما را دوست ندارد · عادت هایی که خانم ها هرگز ترک نمی کنند ... را عاشق کنیم؟۲ · گفته و ناگفته های دوران عقد · آیا چک کردن گوشی همسر درست است؟ ... چگونه یک ازدواج موفق داشته باشیم؟ ... چگونه یک ماه عسل رویایی داشته باشیم؟

5 روش عاشق کردن کسی که دوستش دارید - آکا - عشق - راهنمای ازدواج

http://aroosi.akairan.com/marriage/eshgh1/20133311519.html

فرد خاصی ماهها,شـخصـی کـه هنوز,بیشتر با شخصی ارتباط,شخصی صورت,به ... درست زمانی که مطمئن شدید که او را مجذوب خود کرده و محبوب گشته اید به تدریج ... علاقمند بودن و دوست داشتن کسی بسیار مهم تر از آن است که ما عاشق آن فرد باشیم. .... رازهایی که به شما می گوید چگونه زندگی عاشقانه ای داشته باشید .... ژل زناشويي ويژه آقايان ...

دانلود کتاب راهنمای همسران – کتاب جامع زناشویی

http://www.takbook.com/2964-success-ebook/دانلود-کتاب-راهنمای-همسران-کتاب-جا/

10 ژانويه 2012 ... كتاب گوشي موبايل ... آقایان و خانم ها اگر خوشبختی پایدار می خواهید بدانید • آقایان و خانم‌ها، .... چگونه احساسات ناخوشایند خود را با همسرمان در میان بگذاریم • چگونه ... چگونه عاشق شریک زندگی خود باشیم؟ • چگونه ..... محبوب ترين کتاب ها.

عشق جوان

http://www.shayan-shangool.blogfa.com/

برچسب‌ها: همسر داری, شناخت جنس مخالف, رفتار با خانم ها, خوش تیپ شدن, آسیب شناسی روابط .... شناخت زن مردادي يه چيز بين عشقو دخترو پسر ايا دخترها از تيپ پسرها خوششان ايد ... چگونه علاقه دختررابه خود بفهميم چگونه مرد متولد دي را جذب كنيم اموزش کامل ..... دارن و چطور حرفهاي شما رو پردازش مي کنن براي محبوب بودن مثل نون شب مي مونه!