آقایونی که درروابط خود مشکل دارند ***

- دادن قدرت بیش از اندازه به خانم
10 خطای مسلم آقایان در روابط
اگر مردها در رابطه قدرت بیش از اندازه ای به خانم ها بدهند (البته اگر نخواهیم بگوییم تمام قدرت) خودشان را به دردسر می ا ندازند. اگر خانم تصمیم بگیرد که شما چه زمانی باید بیرون بروید، چه موقع رابطه جنسی داشته باشید، با کدامیک از دوستانتان می توانید ارتباط داشته باشید، و حتی برای رفتن به میهمانی رنگ لباستان را نیز آنها انتخاب کنند، باید بدانید که دچار مشکلات بزرگی خواهید شد.

معمولاً این قبیل مشکلات برای آقایونی پیش می آید که تصور می کنند لیاقت داشتن خانمی، مثل همسرشان را ندارند. به همین دلیل خودشان را در جایگاهی نمی بینند که بخواهند برای رابطه تصمیم گیری نمایند. اگر شما مرد خوبی هستید و شایستگی داشتن یک همسر خوب را دارید پس باید در مورد رابطه تان بازاندیشی کنید. اگر قدرت به صورت 50-50 میان شما تقسیم شود، آنگاه مشکلات به حداقل میزان موجود خواهند رسید. به هر حال 50-50 خیلی بهتر از 20-80 است که شما حتی نتوانید خودتان را در آخرین قسمت 20 نگه دارید.

2- کنترل بیش از اندازه

هر چند پیشنهاد شده که کنترل تمام امور را در اختیار خانم نگذارید، اما در عین حال باید توجه داشته باشید که انجام این کار توسط خودتان نیز گزینه مناسبی به شمار نمی رود. چالش هایی که بر سر مسئله قدرت به وجود می آید می تواند سبب ایجاد جر و بحث و دعوا در محیط خانوادگی شود. در یک رابطه، هیچ جایی برای رقابت وجود ندارد.

زمانی که نوبت به مقوله "قدرت" می رسد هر دو طرف باید با رعایت کامل احترام، و در کمال ادب در این این مسئله با یکدیگر به گفتگو بنشینند. اغلب خانم ها به مردهای کنترل گر علاقه ای ندارند و در کنار آنها احساس ناامنی می کنند.

3- کار خوب امروز فقط تا فردا دوام دارد

خانم ها معمولاً بیشتر از حافظه کوتاه مدت خود استفاده می کنند. گل و شکلات هایی که امروز برایشان هدیه گرفته اید، نشان دهنده ی عشق شما در همین امروز هستند، فردا یک روز جدید است و شما باید به نحوی دیگر عشقتان را به آنها ثابت کنید. آقایون معمولاً اعمال محبت آمیز خود را فراموش نمی کنند و متوجه نمی شوند که خانم دیگر هیچ تمایلی به پوشیدنن لباس زیبایی که همین 3 روز پیش برایشان خریده اید، ندارند.

برای اینکه یک مرد ایده آل باشید نیازی نیست از کارهای روزمره خود فاصله بگیرید، اما به هر حال برای رسیدن به موفقیت باید این امور را در ذهن داشته باید.

4- سلطه جویی و مالکیت بیش از حد

اگر همسرتان به شما بگوید که از مردهای سلطه جو، خود پسند و دیکتاتور خوشش می آید، آنوقت رابطه شما کامل خواهد بود –البته اگر اسمتان جوزف استالین باشد– در حقیقت هیچ خانمی از مردهای حسود خوشش نمی آید و دوست ندارد کسی مرتباً به او تذکر دهد که چه کاری را باید انجام دهد و چه کاری را نباید انجام دهد.

البته اصول ابتدایی موجود در روابط همیشه حاکی از این امر هستند که هدایت روابط بر عهده آقایون است. باید توجه داشت که این امر نیازمند رسیدن به بلوغ کامل فکری و پذیرش حس مسئولیت است. یک مرد هیچ گاه نباید تصور کند که همسرش از نظر روحی و یا احساسی در مکانی پایین تر از حد او قرار دارد و به همسرش مانند یکی از مایملکاتش بنگرد.

5- اجازه به دخالت خانواده یا دوستان در رابطه

در اینجا فقط یک "نه" واقعی لازم است. اگر ازدواج کرده اید و اجازه می دهید خویشاوندان سببی در روابط شما دخالت کنند، باید بگویم که شما در حال راه رفتن بر روی یک لایه ی نازک یخ هستید.

اگر خانم اجازه کنترل امور را به شما داده باشد، باز هم دوست ندارد که حرف های شما دیکته ی حرف های مادر، خواهر برادر یا پسر عموهایتان باشد. خانم ها دوست ندارند کارهایشان به آنها دیکته شود و این امر به ویژه زمانیکه از طرف یک فرد خارجی باشد، آنها را بیش از پیش ناراحت می کند.

شما همچنین نباید به خانواده همسرتان هم اجازه بدهید که در روابط شما دخالت کنند. شاید هر کس به شخصه نظری داشته باشد، اما این نظر خود زوجین است که باید مورد توجه قرار بگیرد. نباید اجازه دهید که عقاید خارجی بر روی رابطه شما تاثیر بگذارند.

6- احترام گذاشتن

او ملکه زیبای شماست، گوله نمک است، عسل، شکلات، آبنات.... بله همه این ها هست، اما در عین حال او یک انسان هم هست. به این معنا که اگر به شما احترام می گذارد، دوست دارد شما هم به او احترام بگذارید.

گاهی اوقات باید به انسان ها تنها به دلیل بودنشان احترام بگذاریم:

الف) مادر – چرا که او خانمی است که شما را به دنیا آورده و بزرگتان کرده.

ب) همه خانم ها – چرا که آنها انسان هستند و خداوند به ما گفته که با جنس مؤنث مهربان باشیم و به آنها احترام بگذاریم.

البته در کنار این احترام گذاشتن، در عذر خواهی نباید زیاده روی کنید (مگر اینکه واقعاً اشتباه از جانب شما بوده باشد) تصور نکنید که او همیشه همه ی کارها را درست انجام می دهد و همیشه شما مقصر هستید. هیچ گاه تقصیر امری که اشتباهش از جانب شما سر نزده را به گردن نگیرید.

هیچ گاه او را بر روی سکوی بلندی قرار ندهید که فراموش کند زمین کجاست. یک خانم هیچ گاه دوست ندارد با یک مرد سطحی نگر ارتباط برقرار کند.

7- کمال گرایی

اگر شما در آن موقعیتی نیستید که دلتان می خواسته (حال چه از نظر اقتصادی، علمی، یا عاطفی) مسئله ای نیست. خانم ها اغلب به آینده فکر می کنند، به همین دلیل لازم نیست که در زمان برقراری ارتباط با یک خانم، کل دنیا در دست هایتان باشد.

خانم ها به تدریج انتظار دارند که شما پیشرفت کرده و نتایج مطلوبی را بدست آورید. سعی کنید همیشه در همان جایگاه اولیه باقی نمانید؛ حتی اگر بهترین نیستید، باز هم سعی کنید به آرزوهای خود بچسبید و برای رسیدن به آنها تلاش کنید.

8- انتخاب همسر تنها از روی ظاهر

این کار بسیار خطرناک است؛ اما متاسفانه بیشتر آقایون نمی توانند از آن بگذرند.

جذابیت ظاهری یکی از موارد قابل توجه است؛ به همین دلیل گاهی اوقات آقایون فراموش می کنند که مسائل مهم دیگری نیز وجود دارند. از آنجایی که آقایون تعلق به سرزمین " تصویرگرایی" دارند، قضاوت اولیه شان بیشتر از روی شمای کلی خانم ها شکل می گیرد. پس از اینکه از نظر ظاهری به خانمی علاقمند شدند، آنوقت تازه به فکر مسائل عمیق تر می افتند که متاسفانه دیگر خیلی دیر شده.

هیچ گاه مسائل مهمی مانند: احساس متقابل، میزان سازگاری، و تفهیم دو جانبه را فراموش نکنید.

9- ارجحیت دادن دیگران نسبت به خانم

این دیگران شامل دوستان، اقوام، همکاران، حیوانات خانگی، اتومبیل شخصی و سرگرمی هایتان می شود.

کاملاً معقول است اگر بخواهید گاهی با دوستانتان بیرون بروید، و یا شاید کارهای بسیار زیادی برای انجام دادن داشته باشید؛ اما هیچ یک از این موارد نباید نسبت به مسائل خانوادگی ارجحیت داشته باشند. زمانیکه یک خانم احساس کند کسی و یا چیزی برای شما از او اهمیت بیشتری دارد، به سختی می تواند ارتبط خوبی با شماو برقرار کند.

10- مجذوب خانم های دیگر شدن

هیچ دلیل مشخصی وجود ندارد که چرا خانم ها بیشتر جذب آقایونی می شوند که نامزد دارند یا ازدواج کرده اند. اگر تصمیم به برقراری یک رابطه جدی را می گیرید، باید هر گونه شهوتی نسبت به سایر خانم ها را کنار بگذارید. نامزد و یا همسر شما نادان نیست و به خوبی متوجه می شود که چشم های شما همواره به دنبال خانم های دیگر است.

اگر خانم کم تحملی باشد و بداند که شما جذب خانم دیگری شده اید، به سرعت رابطه اش را با شما قطع می کند.

در زمان بروز چنین اتفاقی باید گوش به زنگ باشید و در مقابل آن کاملاً صبور باشید.

این هم از 10 نکته ای که به شما قولش را داده بودیم. امیدواریم این موارد به آقایونی که در رابطه خود با مشکل مواجهه هستند، کمک کند.

فقط به خاطر داشته باشید – هر مردی می تواند برای یک مرتبه دچار اشتباه شود. اگر تعداد اشتباهات او از 1 بار بیشتر شود، آنوقت از کلوپ خارج می شود.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تعداد بازدید ۲۸۴۱ بار

بهترین حالات جنسی: 5 اشتباهی که اکثر آقایون مرتکب میشوند - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/learn/mistakes1-most-men.html

یکی از چالش های متعدد آقایون این است که در روابط جنسی خود با همسرشان چه حالتی را ... مشکل اینجاست که آن دسته فیلم ها تلاش می کنند که صحنه خوبی را برای بیننده بسازند ... اما واقعیت این است که اکثر خانم ها دوست دارند که طی رابطه جنسی کمی از وزن ...

تغییر رفتار آقایان قبل و بعد از ازدواج

http://www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/69-1389-02-20-07-09-18

تا کنون بارها دیده شده که رفتارهای آقایون قبل از ازدواج با بعد از ازدواج تغییر ... با معیارهای خود فرق عمده ای دارد این یک مشکل بزرگ است که باعث سردی در روابط می شود  ...

آموزش كامل مسائل جنسي و روابط زناشويي

http://masaelejensie2010.blogfa.com/

اچ‌آی‌وی در بسیاری از مایعات بدن وجود دارد از جمله مایع مترشحه از غدد کوپر که مایعی ..... اکثر آقایون به لذت جنسی خود در عمل نزدکی فکر میکنند آنها از ترسی که در ذهن خانمها از ... از زناشویی ممکن است مشکلات زیادی برای زوجین در روابط حسی آن‌ها پیش آید.

به ارگاسم رساندن زن / مقاله و خبر - ایران سلامت

http://forum.iransalamat.com/سلامت-جنسی-زنان-826/به-ارگاسم-رساندن-زن-مقاله-و-خبر-51367/

18 ژوئن 2013 ... زوج‌هایی که تنفس منظم دارند، رسیدن به ارگاسم را دیرتر کرده و ارگاسم ... اگر برای رسیدن به ارگاسم مشکل دارید، توصیه‌های متخصصین می‌تواند برایتان کارساز باشد. .... یکی از چالش های متعدد آقایون این است که در روابط جنسی خود با ...

مهرداد رضایی - متخصص جراحی عمومی - نقش عشق بازی در روابط زناشوئی

http://www.drmehrdadrezaie.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=9047

1- مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی میکنند ( آقایونی که به سرعت میروند سراغ ... خود به همسرشان نشان میدهند اورا دوست دارند و به او عشق می ورزند ( این را بدانید که ... مشکلات بیمار، به مسائل روحی و عاطفی آنها هم بپردازد و حس اعتماد بیماران خود را  ...

روانشناسی رفتار با آقایان - ایران ناز

http://www.irannaz.com/news_detail_19144.html

فقط بهتره خانومها این شکاف رو پر کنند و مطمئن باشند که آقایون پشتشون هستند و به فکرشون ... مرد ها جذب زنهایی که مشکلات زیادی دارند نمی شوند. ... ۳- او را در روابط با دوست های پسرش راحت بگذارید ... آنها نیاز دارند که حتیّ برای چند ساعت، آزاد از مسئولیّت های زندگی، با دوستان خود تفریح کنند، بنابراین تحمّل داشته باشید، با غر زدن و ...

سایت تفریحی و سرگرمی اصفهان پاتوق - تفریحی و سرگرمی و کسب ...

http://esfahanpatogh.com/

یکی از مشکلات اصلی آقایون در روابط جنسی خود با همسرشون اینکه در چه حالتی رابطه ... بزرگترین نرس مردان این است که مبادا حالت های جنسی که با همسرشان دارند و ...

ارتباط ناتوانی در نعوظ و افسردگی در آقایون - مردمان

http://www.mardoman.net/family/depdys/

فواید بوسه در روابط زناشویی • خصوصیاتی که شعله تمایلات جنسی . ... این مشکل دلایل مختلفی دارد مثل بیماری های قلبی و دیابت اما می تواند مشکلات مختلف روانی ... جذابیت، قدرت احساسی و انگیزه برخی از عواملی هستند که در زندگی جنسی نقش دارند. ... اگر فرد خیلی به این مشکل خود فکر کند، اضطراب و استرس ناشی از آن بقیه مسائل  ...

آموزشهایی برای زوجین - مسایل جنسی

http://3exeducation.blogfa.com/category/9

زنانی که در معرض منی شوهران خود قرار دارند (رابطه جنسی بدون کاندوم) شادتر می‌باشند. .... بدتر اینکه، مشکلات خواب موجب تشدید مشکل در روابط احساسی می‌شود و یک چرخه ..... ۱- مردهایی که به آرامی و با ملایمت عشق ورزی می‌کنند ( آقایونی که به سرعت می‌روند  ...

رازهای جذب دیگران,چگونه جذاب باشیم

http://bose-va-eshgh2.blogfa.com/

مطالعات متعدد در اين‌باره نشان مي‌دهد افرادي که در روابط بين‌فردي بيانات عاطفي و عاشقانه دريافت مي‌کنند، تمايل زيادي دارند که پاسخ‌هاي مشابهي به طرف مقابل خود دهند. در يک چرخه سالم، .... باور داشته باشیم که مشکل خیلی از ماها ناشی از ندونستن یا نتونستن نیست. ..... همه خانم ها درمورد رفتار و اعمال آقایون سلیقه خاص خودشان را دارند. بعضی ...

لذت زندگی

http://lazatezendegi.persianblog.ir/

مشکل دیگر درد در زمان رابطه این است که زنان با وجود درد از تحریک جنسی عقب می مانند و ... چراکه به هر حال هرچیزی که باعث این درد میشود درمان خود را دارد. .... ایجاد می شود : بیشتر آقایون عادت دارند در لحظه ای که ارگاسم می شوند نفس خود را حبس کرده و ..... نکات فوق الذکر به اختلالات پیدار و عمیقی در روابط زوجین منتهی می شود که می

کلبه عشق

http://sar110.blogfa.com/

راه حل هایی وجود دارد که بعد از مشاجره میتوانید برای آرام کردن همسر خود از آن استفاده کنید ... زنان به دلیل آنکه نسبت به مردان جزئی نگر و ریزبین هستند، احتمال آنکه مشکل ..... های اجتماعی فعالیت می کنند برای مردها قابل قبول تر هستند چرا که آقایون تصور .... در روابط زناشویی مسائلی وجود دارندکه یـک زن هیچگـاه نباید درمورد شوهرش مطرح ...

سوء استفاده های جنسی از زنان در محيط های کاری ايران

http://www.sonycard20.com/news/news_item.asp?NewsID=148

7 ا کتبر 2006 ... ايشان تاکيد بر آگاهي زنان از شرايط کار خود دارند و مي گويد که هرچه زنان به حقوق خود .... سعید : راست میگن مشکل از اقایونه خانومها هزار جور . .... منصور : به نظر من اگر خامها در روابط اجتماعی خود یه مقدار جدی باشند هیچ احد الناسی نمی تونه ...

مسائل جنسی - روابط زناشوئی

http://www.mjensi.blogfa.com/tag/روابط-زناشوئی

بیماران بعد از سکته قلبی ، رابطه جنسی خود را قطع میکنند که میتواند دلایل متفاوتی داشته باشد ... نگفته ايم همه می دانند كه ارگاسم شدن براي خانم ها خيلی سختتر از آقايون است ... بيشتر وقت ها واقعيت ناراحت كننده تر اين است كه مشكل شيوه ی شريكتان ... اگر همسر شما هميشه عطش جنسی دارد ، رد كردن منبع اصلی لذت او، راضيتان می كند ...

روانشناسی و مشاوره

http://man-psychology.blogfa.com/

سوالات و مشکلات خود را در بخش نظر خواهی مطرح کنید تا با کمک همدیگر آن را حل کنیم. ... چرا که پسرها از نظر عاطفی به مادر خود و دختر ها به پدر خود وابستگی دارند. .... مورد ازدواج نگفت باید اصطلاحا منگنه اش کنی مثلا: یه ترفندی که اکثر خانم ها برای اجبار کردن آقایون و ..... و در کوتاه مدت اعتماد بنفس اونها در روابط جنسی کاهش پیدا بکنه.

میگنا - از خیانت همسرتان جلو گیری کنید!

http://www.migna.ir/vdcdkz0f.yt0x96a22y.html

22 ژوئن 2012 ... از نظر آنان عوامل بسیاری در بروز خیانت در یک خانواده دخالت دارد ولی موارد فوق ... در روابط جنسی را ندارند و حتی ممکن است شرایطی برای آنها پیش آید که نتوانند در .... درباره مشکلات خود با کسی که خارج از خانواده است به بحث و تبادل نظر ننشینید. ..... میشه برای بقیه ی آقایون که هنگام ازدواج خیالشون راحت نباشه که بعدنم ...