فقط پسران سياه‌پوست از ظاهرشان راضي‌اند!

چرا برخی از نوجوانان با این‌که ظاهرشان را نمی‌پسندند ا از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند اما دیگران این احساس را ندارند؟ مطالعات جدید در انگلستان نشان داده است نوجوانان هر اندازه از ظاهر خود راضی باشند، به همان اندازه از خودشان راضی‌تر خواهند بود؛ البته این قضیه در مورد هیچ‌کدام از پسران سیاه‌پوست شرکت‌کننده در این پژوهش، صدق نكرده و هیچ رابطه‌ای بین ظاهر و اعتماد به نفس این نوجوانان وجود ندارد! همین نکته باعث تعجب دانشمندان شده ‌است. دکتر الیانا میلر پرین، سرپرست پژوهشگران این گروه تحقیقاتی از دانشکده پزشکی کارولینای شمالی و همکارانش با تحقیق بر روی هزار و 17 نفر از دانش‌آموزان پایه 7 و 8 ، میزان تاثیر جنسیت و نژاد شرکت‌کنندگان بر رضایت از ظاهر و اعتماد به نفس این افراد را اندازه گرفتند؛ آنها در نهایت متوجه شدند در تمام نوجوانان، به‌جز پسران سیاه‌پوست، مقدار بالای رضایت از ظاهر به معنی اعتماد به نفس زیاد این گروه است. همچنین در این آزمایش مشخص شد دختران سفید‌پوستی که از ظاهر خود راضیند، ۷ برابر دیگران احتمال برخورداری از اعتماد به نفس قوی در آنها وجود دارد، در صورتی که این مقدار در دختران سیاه‌پوست با همین شرایط (که از ظاهر خود راضیند) به سه برابر کاهش می‌یابد. از دیگر نکاتی که در این مطالعه مشخص شده این بوده که تمام نوجوانانی که اقرار کردند باید وزن‌شان را کاهش دهند، کمتر از ظاهر خود راضی بودند و همین رابطه در مورد دخترهای سفید‌پوست کاملاً صادق بود. در حالی‌ که پسران سیاه‌پوستی که چاق بودند یا در معرض خطر چاقی قرار داشتند، با این‌که از ظاهر خود ناراضی بودند اما به هیچ‌وجه این موضوع در اعتماد به نفسشان تاثیری نداشت! دکتر پرین علت این امر را چنین ذکر می‌کند: احتمالاً این مردان جوان نسبت به اصرار رسانه‌ها بر اهمیت ظاهری افراد، افکار منحصر به فردی دارند؛ البته ممکن است جواب علت این تفاوت به همین سادگی باشد که پسران سیاه‌پوست هدف این پیام‌های کذایی نیستند و برای همین هم تحت تاثیر این پیام‌ها قرار نمی‌گیرند! پرین همچنین معتقد است: اگر تحقیقات ما ثابت کند که هیچ نوع ارتباطی بین ظاهر و اعتماد به نفس گروهی از شرکت‌کنندگان وجود نداشته باشد، نتیجه بسیار جالبی به‌دست آمده و باید تحقیقات بیشتری در این مورد صورت گیرد.البته هنوز برای نتیجه‌گیری قطعی زود است و دانشمندان به تحقیقات بیشتری نیازمندند. به عقیده دکتر پرین این موضوع باید مورد بررسی‌های بیشتری قرار گیرد و مشخص شود که چرا برخی از نوجوانان با این‌که ظاهرشان را نمی‌پسندند اما از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند اما دیگران این احساس را ندارند. مرحله بعدی این تحقیقات، در مطب پزشک صورت خواهد گرفت و با نوجوانان در مورد تغذیه سالم و روش‌های صحیح خوردن صحبت خواهد شد.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تعداد بازدید ۲۲۴۴ بار

سبک زندگی : مردان ، زنان ، کودکان ، زندگی امروز - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/hamechiz/archives/2012_03.php

آقایان ،مشکلات مردانه ،بیماری های مقاربتی مردان، بیماری مردانه،پسر ،مرد ، مشکلات جنسی ... چه زناني صاحب پسر نمی‌شوند؟ .... فقط پسران سياه‌پوست از ظاهرشان راضي‌اند  ...

درباره بیماری مردانه بالینیت چه می دانید؟ - ایران ناز

http://www.irannaz.com/what-s-disease-balanitis-about-don.html

بالیتیت در پسران جوان، اغلب با تنگی پوست ختنه گاه و عدم توانایی در عقب کشیدن آن (فیموز) همراه است. فیموز می تواند ... فقط پسران سیاه‌پوست از ظاهرشان راضی‌اند!

نکته های مهم در خرید کت و شلوار برای مردان - تکناز

http://www.taknaz.ir/news_detail_29406.html

كت‌های تك‌د‌‌‌كمه هم خیلی رسمی هستند‌‌‌ و اگر قرار است فقط یك د‌‌‌ست كت و شلوار د‌‌‌ر كمد‌‌‌ لباستان د‌‌‌اشته باشید‌‌‌، بی‌خیال این كت‌ها .... فقط پسران سياه‌پوست از ظاهرشان راضي‌اند!

روش شاد کردن خانم ها - تکناز

http://www.taknaz.ir/news_detail_3346.html

فقط پسران سياه‌پوست از ظاهرشان راضي‌اند! تست مرد شناسی · مشکل پروستات و .... بدست آوردن درآمد 6500 یورویی با فقط غذا خوردن !+ عکس · زیباترین دختر لبنان در ...

روان شناسی آقایان در مشکلات زندگی - تکناز

http://www.taknaz.ir/news_detail_6266.html

فقط پسران سياه‌پوست از ظاهرشان راضي‌اند! 30 واقعیت جالب و پنهان در مورد آقایان .... ازدواج و بچه دار شدن پسر ۱۳ساله با معلم ۴۳ساله اش !+ عکس · نام های واقعی افراد معروف ...

مردان - تکناز

http://www.taknaz.ir/news_cats_69.html

فقط آقایان بخوانند:روش های جذب همسر ... فقط پسران سياه‌پوست از ظاهرشان راضي‌اند! ايراد پسرها ... فقط آقایان مجازند ، بخوانند بخش اول مرد سالاري · هدیه مناسب برای آقایان .

جذاب‌ترین مردان دنیا - تکناز

http://www.taknaz.ir/news_detail_1403.html

مخصوص آقایان · جذاب‌ترین مردان دنیا · جملات مشهور در مورد آقایون · هدیه مناسب برای آقایان · فقط پسران سياه‌پوست از ظاهرشان راضي‌اند! 10 نكته ی مهم برای آراستگی آقایان.

WWW.ghadeer.Org

http://www.ghadeer.org/site/abasaleh/zohoor/zhr3/neshan04.htm

... خدا صلى الله عليه و آله فرمود: بر امت من زمانى بيايد كه باطن آنها پليد و ظاهرشان به جهت طمع در ... محتوى و حقايق حياتبخش قرآن ، متروك و فقط اسمى از آن مى ماند. .... بچه هاى آنها با ناز و نخوت زندگى مى كنند و جوانانشان بى باك و از خود راضى اند چندان كه ..... منادى از آسمان ندا سر مى دهد كه مهدى آل محمد (فلان پسر فلان است ) كه نام مبارك اصلى حضرت ...

ﻫﻤﻪ ﭼﻴﺰ ﺁﺭﺍﻡ ﺍﺳﺖ ﺑﺠﺰ ﺭﻧﺞ ﺑﻴﻤﺎﺭﻱ

http://www.magiran.com/ppdf/nppdf/2835/p0283539940141.pdf

11 ژوئن 2014 ... ﺣﺴﻦ ﺍﻫﺮﻱ ﻛﻪ ﻓﻘﻂ 48 ﺳﺎﻝ ﻋﻤﺮ ﻛﺮﺩ ﻭ ﺳﺎﻝ 49 ﺍﺯ ﺩﻧﻴﺎ ﺭﻓﺖ ﻭ ... ﺩﻳــﺪ، ﻣــﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﻛﺎﺩﺭ ﺩﺭﻣﺎﻧﻲ ﺭﺍﺿﻲ ﺍﻧﺪ؛ ﺍﺯ ﺍﺧــﻼﻕ ﻛﺎﺭﻛﻨﺎﻥ ﻭ ﺍﺯ .... ﻇﺎﻫﺮﺷــﺎﻥ ﺑﻪ ﻣﺴــﺎﻓﺮﺍﻥ ﺷﺒﻴﻪ ﺍﺳــﺖ، ﺍﻣﺎ ﺁﻧﻬﺎ ﻫﻤﺮﺍﻫﺎﻥ.