علامت علاقه مندی يک مرد ( غير ارادي )

مردان زمانیكه نسبت بچیزی یا كسی علاقه داشته باشند بصورت غیر ارادی و ناخداگاه حركات جسمانی بخصوصی از خود نشان میدهند كه نشانگر وجـود اشتیاق نسبت به آن چیز یا فرد است. در این قسمت برخی از این علائم را یادآور میشویم.

نزدیك آمدن


اگر مردی علاقمند باشد، به شـما نزدیـك می شود، شكمكش را تو و سینه اش را جلو میدهد، صاف می ایستد و سپس ژست گرفتن شروع میشود...!


ژست :
دستش را به طرف گلویش برده و كراوات خود را صاف میكند

یقه اش را میزان میكند

گرد و غبار فرضی روش شانه هایش را میتكاند

آستین، پیراهن و لباسهای دیگر خود را مرتب و صاف میكند

موهایش را مرتب میكند.

قلاب كردن شست در كمربند : این عمل به معنای ابراز و بیان قدرت و صلابت مردانگی بوده و فرد سعی در نشان دادن قدرت و توانگری خود میكند.

حالت بدن وضعیت بدن یك نشانه است، اگر او علاقمند باشد، به سمت شما قرار خواهد گرفت. اگر در حال نشستن پایش به سـمت شما اشاره نماید، این یك علامت خوب خواهد بود.

خیره شدن خیره شدن به شما حتی چند ثانیه بیشتر از حد لزوم، همراه گشاد كردن چشم ها به معنای نشان دادن چراغ سبز است.

نگاه معنی دار به حالت نظاره سه ضلعی او توجه كنید:


- چشم در چشم


- سپس بسوی دهان و چانه


- بسمت قسمت های دیگر بدن

- برگشت دوباره بسمت چشم ها بفرمی سه ضلعی


-دست به كمر ایستادن این حالت ایستادن برای بزرگتر جلوه نمودن و ابراز آمادگی برای گرفتاری و درگیری است!

نشانه های دیگر


بالا بردن ابروها

جدا شدن لب ها از یكدیگر

تكان خوردن لبه های بینی

بازی كردن با جوراب و بالا كشیدن آن

برانداز كردن طرف مقابل

باز و بستن دكمه ژاكت

لمس نمودن صورت خود هنگام صحبت

فشردن دسته عینك

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تعداد بازدید ۱۳۰۲۷ بار

سبک زندگی : مردان ، زنان ، کودکان ، زندگی امروز - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/hamechiz/archives/2012_02.php

آقایان ،مشکلات مردانه ،بیماری های مقاربتی مردان، بیماری مردانه،پسر ،مرد ، مشکلات جنسی ... دردسر و مشکلات زنان زیبا برای مردان ..... علامت علاقه مندی يک مرد ( غير ارادي ) ...

سبک زندگی : مردان ، زنان ، کودکان ، زندگی امروز - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/hamechiz/archives/2011_04.php

آقایان ،مشکلات مردانه ،بیماری های مقاربتی مردان، بیماری مردانه،پسر ،مرد ، مشکلات ... نيمي از مردان این بیماری جنسی را دارند .... علامت علاقه مندی يک مرد ( غير ارادي ) ...

psychology

http://avinamour.blogfa.com/

علائم علاقه مندي مردان مردان زمانيكه نسبت بچيزي يا کسي علاقه داشته باشند بصورت غير ارادي و ناخداگاه حرکات جسماني بخصوصي از خود نشان ميدهند که نشانگر وجود اشتياق ... اگر در حال نشستن پايش به سمت شما شاره نمايد، اين يك علامت خوب خواهد بود.

نشانه های عشق شدید مردان به زنان - پارسینه

http://www.parsine.com/fa/news/137770/نشانه-های-عشق-شدید-مردان-به-زنان

4 آگوست 2013 ... در اين قسمت نشانه‌هايي را به شما معرفي مي‌كنيم كه با آنها به ميزان علاقه همسرتان نسبت به خودتان پي خواهيد ... يكي از ويژگي‌هاي مرد عاشق اين است كه در هر شرايطي دوست دارد وقت خودش را با شما سپري كند حتي .... پارسینه را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید ... آزادی زندانیان سیاسی در آبان 1357 ... غیر قابل انتشار: ۰.

خروج زیاد منی - ایران سلامت

http://forum.iransalamat.com/انجمن-های-عمومی-و-اختصاصی-1088/خروج-زیاد-منی-41371/

29 جولای 2011 ... Mark Forums Read ... يک چرخه کامل فعاليت جنسي در مردان از 5 مرحله تشکيل مي‌شود ، اين ... سيلان مني عبارت است از خروج خود‌به‌خودي و غيرارادي مني بدون برقراري رابطه زناشويي يا رسيدن به حالت ارگاسم. ... علاقه مندي ها (Bookmarks) ...

مشاوره - روان درمانی

http://moshaverehkashan.blogfa.com/cat-2.aspx

هرچه یک مرد از این جوانب با عدم موفقیت های بیشتری روبرو گردد مقاطع زمانبندی زودتر فرا رسیده و مدت ... دکتر Levinson می تويسد: مردی که دچار اين بحران است، غالباٌ غير منطقی است، ممکن است ..... همدلی صمیمیت و علاقه مندی در ارتباط زناشویی را افزایش می دهد. ...... استرس یک واکنش جسمانی غیر ارادی نسبت به خطر یا یک خواسته است.

رابطه جنسی معقدی،خواسته غیر طبیعی مردان از همسرشان - آکا - کاندوم ...

http://aroosi.akairan.com/marriage/zanashooi/201491122152.html

یکی از دلایلی که مرد را به سوی نزدیکی از پشت می کشاند ، عدم موفقیت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش می باشد. ... بنا به طبیعت خود منقبض می گردند تا از ورود جلوگیری کنند، این عمل کاملا غیر ارادی می باشد و ..... نشانه های علاقه مندی دختران را بشناسید.

زندگی مشترک یک میز چهارپایه است - مریم لطفی - مگاموتور

http://lotfimegamotor.persianblog.ir/post/435/

12 مارس 2014 ... ... زندگی مشترک یک میز چهارپایه است · کمپین آزادی مرزبانان کشورمان در سایت موزه صلح ... زندگی مشترک مثل یک میز است که 4 پایه اصلی دارد. .... آن هم نه عمده به وجود آورد در غیر این صورت، پافشاری روی خواسته هر کدام، نتیجه نمی‌دهد. ... نمی‌تواند دقیقا نشانه علاقه‌مندی یا بی‌علاقگی یک مرد به زندگی و همسرش باشد بلکه ...

مجلات : خانواده، عشق، استواری(7) - پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

http://www.hawzah.net/fa/magazine/magart/3992/4165/26109

آزادی؟! اولین مطلبی که باید روشن شود تعیین مهریه است. حاضران چندان توجهی به معنای مهریه، ... یکی از محترمین مجلس از خانواده عروس خانم که سنّی از او گذشته و پا به دوران پیری .... «صداق» و «مهریه»، نشانه صداقت مرد در ادعای عشق و علاقه مندی نسبت به زنی است که می خواهد .... در غیر این صورت از سردفتر خاطی سلب صلاحیت به عمل خواهد آمد.

زبان بدن

http://www.ibtc.ir/global/mainseminar_download,mainseminarid_12.htm

اين حركتي متفكرانه است كه معمولا توسط مردي كه ريش ندارد انجام مي شود. مالش چانه: اين ژست اندكي ... كج كردن سر به سمت راست يا چپ نشان دهنده دوستي و علاقه مندي براي برقراري ارتباط است. ... البته اين موضوع صد در صد نيست بلكه يك علامت است. از آن جايي كه ... اين حركت غير ارادي نشانگر آن است كه فرد دارد دروغ مي گويد. چشمان بسته:  ...

مردمان - پورتال جوانان ایرانی  | وقتی مردی شما را بخواهد...

http://www.mardoman.net/family/ifmenwant/

6 کلید یک رابطه موفق: دوستی، آزادی، صداقت، اعتماد، درک و گفتگو. .... دست از بهانه گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید. ... ارسال مقاله; چاپ · آرشیو مقالات ازدواج و خانواده. امتیاز. افزودن به علاقه‌مندی‌ها علاقه مندی ..... چرا بعضی از پسرا به آدم ابراز علاقه می کنن میگن دوستت داریم عاشقتیم شیفته اخلاقت .... زیاد ایرانی و غیر ایرانی نداره.

My English Notebook

http://englishfever.blogfa.com/

پیتر: سال 1958 وقتی 16 سالم بود یک شب که توی پیست اسکیت بودم این دختر جوان .... خوشبخت ترین ازدواجی که در خیال من می گنجد ازدواج مردی است ناشنوا با زنی نابینا. .... فصل دوم به انتخاب موضوع، تعیین حوزه های کلی علاقه مندی محقق، بررسی و ... ی بازنویسی و ویرایش نسخه ی اولیه به همراه قوانین مربوط به علامت گذاری، استفاده از ...

علائم ظاهری علاقه مندي آقایان | جوان پاتوق

http://javanpatogh.com/1391/04/07/علائم-ظاهری-علاقه-مندي-آقایان/

16 ژوئن 2013 ... نزديك آمدن اگر مردي علاقمند باشد، به شـما نزديـك مي شود، شكمكش را تو و سينه اش ... اگر در حال نشستن پایش به سـمت شما اشاره نماید، این یک علامت خوب ...

رازهای جذب دیگران,چگونه جذاب باشیم

http://bose-va-eshgh2.blogfa.com/

اين مساله مي‌تواند يکي از مهم‌ترين عوامل در شکل‌گيري عشق و علاقه به يکديگر شود. ... نتايج برخي مطالعات در اين زمينه نشان داده است در يک رابطه طولاني‌مدت مردان .... این کیفیت ، عمدتا احساسی از علاقه مندی و لطف است . .... حرکات غیر کلامی از خود نشان می دهد که نشانه جذابیت یا عدم جذابیت او می باشد. .... با این کار به او حس آزادی دست می دهد.

علامت علاقه مندی يک مرد ( غير ارادي ) - تکناز

http://www.taknaz.ir/news_detail_1396.html

مردان زمانیكه نسبت بچیزی یا كسی علاقه داشته باشند بصورت غیر ارادی و ناخداگاه حركات جسمانی بخصوصی از خود نشان میدهند كه نشانگر وجـود اشتیاق نسبت ب.

بهترین راه برای فراموش کردن یک مقطع زمانی از زندگی با همه خاطرات ...

http://www.soalcity.ir/node/318

12 آوريل 2013 ... ... با اختیار و اراده این افکار اتوماتیک و غیر ارادی را وارد ذهنتان کنید و به آن بخندید .... توجه داشته باشید که رویکرد یک مرد با یک زن در ایجاد ارتباط با ..... هر انسانی غیر معصوم ممکن است در دوره ای از زندگی به دلایلی دچار لغزش هایی ..... اما آیا مهربانی ، دلسوزی و ایمان برای علاقه مندی و وابسته شدن و بعد ازدواج کافی است؟