مردان چاق چگونه لاغر به نظر آیند!

اگر مردی هستید چاق یا درشت هیکل (یا هر دو!) بهترین روش برای تناسب شما، کاهش وزن به کمک رژیم غذایی درست و ورزش کردن است. اما لباس پوشیدن و انتخاب مدل های مناسب، می تواند به شما کمک کند که در بهترین حالت خود ظاهر بشوید. در اینجا ما نکاتی را در مورد مردان چاق و درشت هیکل بیان می کنیم تا بتوانند اندام خود را متناسب تر نشان دهند:
 
1- مطمئن بشوید که لباس های شما خیلی تنگ نیستند: لباس های شما باید کاملا اندازه باشند. لباسی که خیلی تنگ باشد، تمام برآمدگی و برجستگی های بدن شما را که ترجیح می دهید دیده نشود و به آنها توجه نشود، نشان می دهد. از طرف دیگر، هرچند که لباس های خیلی گشاد قسمتهای نامناسب اندام شما را می پوشاند، اما باعث می شود که شما ازآنچه که واقعا هستید، بزرگتر دیده بشوید. پس هنگام خرید به اندازه مناسب لباس دقت کنید.
 
 
2- از پوشیدن لباس هایی که شانه های شیب و کج دارند، خوداری کنید. زیرا این مدل بالاتنه باعث می شود که توجه به قسمت میانی بدن شما جلب بشود؛ در عوض سعی کنید لباس هایی بپوشید که شانه های آن اندکی چهارگوش باشد تا موجب تمرکز دیگران به صورت شما بشود.
 
 
3- مدل هایی که طرح های پررنگ و برجسته دارند، نپوشید. از پوشیدن رنگهای تند و مدل های زرق و برق دار خودداری کنید، زیرا توجه را به نیمه بالایی اندام شما بیشتر جلب می کند. یکی از طرح هایی که پوشیدن آن را به شما توصیه می کنیم، راه های عمودی لباس است که به باریک و لاغر به نظر رسیدن شما کمک می کند. رنگهای یکدست و تیره نیز بهترین یاور شما است و باعث می شود که فورا 4-5 کیلو لاغرتر به نظر برسید.
 
 
4- شلوار مناسب: شلوارهایی را انتخاب کنید که نسبت به شلوارهای معمولی، فاصله بین کمر و محل انشعاب شلوار کمتر باشد. همچنین مطمئن بشوید که کمر شلوارتان به اندازه کافی بزرگ هست تا با بخش میانی بدن شما هماهنگ باشد و شکمتان از کمر شلوارتان جلوتر نیاید. شکمی که از شلوار جلوتر بیاید و برآمده بشود، بالاتنه را بلندتر و پایین تنه را کوتاهتر نشان می دهد که اصلا جالب نیست. افراد چاق و تپل باید از پوشیدن شلوارهای پلیسه دار نیز خودداری کنند، زیرا قسمت ران را بزرگتر نشان می دهد.
 
 
5- جیبهای خود را خالی کنید. در جیبهای خود بار اضافی حمل نکنید. جیبهاتون را از چیزهای غیر ضروری مثل یک موبایل بزرگ یا کیف پول پر و حجیم خالی کنید. می توانید جیبهای روی شلوار خود را ببندید یا کلا حذف کنید.
 
 
6- پیراهن های یقه هفت بپوشید. یقه های هفت روشی عالی برای ایجاد تصور داشتن گردنی لاغرتر است، خصوصا اگر شما غبغب دارید. این نوع یقه توجه را به جای گردن، به سمت قفسه سینه جلب می کند. در مورد پیراهن های مردانه، یک مدل یقه هفت نوکدار تیز انتخاب کنید تا توجه دیگران معطوف چهره شما بشود. از مدل های یقه اسکی و یقه بلند خودداری کنید، زیرا گردن شما را می پوشاند و باعث می شود که کوتاهتر و در نتیجه چاق تر و بزرگتر دیده بشوید.
 
 
7- کتهای سه دگمه بپوشید. از پوشیدن کتهای یک یا دو دگمه خودداری کنید. کتهای سه دگمه به اندازه مدلهای دو دگمه گلاسیک است، اما اندام شما را بلندتر و باریکتر نشان می دهد و در نتیجه لاغتر به نظر می رسید. همیشه دگمه بالای کت خود را باز بگذارید تا از کشیدن لباس شما جلوگیری کند، بنابراین حرکت شما کمتر محدود می شود و بهتر به نظر می رسید.
 
 
8- راست بایستید. این یک نکته اثبات شده و بسیار مهم است. روی حالت ایستادن و وضعیت خود کار کنید. تا جایی که می توانید راست و مستقیم بایستید، این کار به شما کمک می کند تا چندین کیلو لاغرتر به نظر برسید و احساس اعتماد به نفس بیشتری نیز داشته باشید. برای اینکه لاغرتر به نظر برسید، حتی می توانید کفش هایی که پاشنه کوتاهی دارد، بخرید .
 
 
9- کتهای حجیم و بزرگ نپوشید. از پوشیدن لباس های حجیم مانند پلورهای پشمی کلفت و حجیم خودداری کنید. برای اینکه در فصل زمستان گرم بمانید، از پارچه های کشمیر استفاده کنید که در عین حال که شما را گرم نگاه می دارد، مانع افزودن حجم اضافی به اندام شما می شود. یا می توانید از ترکیب یک پیراهن و ژاکت یقه هفت استفاده کنید. در مورد کت شلوار، از پارچه های پشمی نرمتر و سبکتر استفاده کنید. اگر توانایی دارید، کت شلوارهای پشمی سبک با کیفیت عالی تهیه کنید که بهترین نمونه کت شلوار مناسب اندام شما است.
 
 
10- شلوارهای بلند بپوشید. شلوارهای بلند شما را بلندتر ولاغرتر نشان می دهد. حتی پاچه شلوارتان می تواند تا روی زمین باشد تا واقعا شما را بلندتر نشان بدهد.

پایگاه فرهنگی هنری تکناز

تعداد بازدید ۳۵۷۰ بار

چه تفاوتی بین غذا خوردن افراد چاق و افراد لاغر وجود دارد؟

http://www.hidoctor.ir/22394_چه-تفاوتی-بین-غذا-خوردن-افراد-چاق-و-افرا.html/

22 آوريل 2014 ... اگر از گرسنگی وحشت داشته باشید، مدام برای پرهیز از آن به خوردن. ... از مشکلات جسمی این عارضه که بگذریم ، مشکلات روحی بسیاری برای افراد چاق به وجود می آید که ... اندام پرداخته ایم و به شما می گوییم که آنها چگونه رفتار می کنند و شما چگونه .... بنا به نظر محققین، کمبود استراحت با چشمان بسته، با کاهش هورمون های ...

چاق های لاغر یا لاغر های چاق - تغذیه و سلامت

http://behsite.ir/content/articles/fitness/1927/

"چاق های لاغر" شاید اصطلاح عجیبی به نظر بیاید ولی تعجب نکنید حقیقتا ممکن است گروهی ... ولی در بزرگسالان نرمال حداکثر تا 25 درصد وزن بدن مردان و 35 درصد وزن بدن زنان از چربی تشکیل شده است. ... در ناحیه نیمه تحتانی بدن و پاها جمع کرده اید و یا اگر سیبی شکل هستید و بیشتر چربی در ... چگونه از خطرات چربی های نهفته بکاهیم.

تغذیه رژیم درمانی چاقی رژیم لاغری سبحانی

http://www.sobhany.ir/

مرکز تخصصی تفذیه رژیم درمانی چاقی اضافه وزن کاهش وزن لاغرشدن رژیم لاغری کنترل اشتها چربی ... در نگاه اول تغییر عادات آسان به نظر می آید اما تغییر عادات یکی از مهمترین و .... زنان چاق در معرض افزاش خطر هستند و در مردان چاق ميزان خطر كاهش مي‌يابد.

چگونه لاغر شویم،راههای چاق شدن،سایت زیباوب،Thinness, To growfat

http://www.zibaweb.com/laghari.htm

هدف کلی رژیم های چاقی و لاغری ، رسیدن به این وزن ایده آل است که فرد ، با داشتن آن از ... یک زن جوان و سالم روزانه به 2000 کیلو کالری و یک مرد جوان و سالم به 2200 کیلو کالری .... افرادي که کمبود وزن دارند ، ضعيف و نحيف به نظر مي آيند که به دليل کمبود  ...

آقایان : آقایان ،مشکلات مردانه ،بیماری های مقاربتی مردان ... - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/index-aghayan.php?page=11

چگونه یک مرد موفق در زندگی مشترک باشیم؟ .... مردان چاق چگونه لاغر به نظر آیند! ... 16 نکته برای جوان‌تر به نظر رسیدن مردان · 16 نکته برای جوان‌تر به نظر رسیدن مردان  ...

دوشاخ بودن رحم به چه معناست؟ - ایران ناز

http://www.irannaz.com/withdrawal-of-the-uterus-what-does-it-mean.html

در مبتلایان به این اختلال قسمت تحتانی رحم طبیعی و قسمت فوقانی آن ... حدود یک‌دهم تا نیم درصد زنان به این بیماری مبتلا هستند. ... مردان چاق چگونه لاغر به نظر آیند!

بیشتر بجوید، تا لاغر بمانید - رژیم درمانی نوین

http://www.novindiet.com/article/بیشتر-بجوید-تا-لاغر-بمانید

1 ژانويه 2012 ... 16 مرد جوان لاغر و 14 فرد چاق در این تحقیق شرکت کردند.در مطالعه اول تفاوت ... البته به نظر می آید که این مطالعه محدودیت هایی نیز دارد. یک اینکه این ...

لباس برای افراد چاق و این اصول خوش تیپی!-پرشین پرشیا

http://www.persianpersia.com/lifestyle/ldetails.php?articleid=20491&parentid=59&catid=94

14 آوريل 2014 ... چگونه می توان به این خواسته دست یافت؟ ... و بلند حتی بزرگتر از اندازه (سایز) خود می توانند اندام شان را بپوشانند و کمی لاغر تر به نظر برسند. اما این رفتار حتی موجب می شود فرد چاق تر از آنچه که است به نظر برسد. ... از بدن شما بیشتر نمایان شود و به این ترتیب نقص های ناشی از اضافه وزن در آن بیشتر به چشم آیند.

50 سؤال 50 جواب

http://www.shahed.ac.ir/stdservice/test/50 سؤال 50 جواب.docx

لاغر شدن به معناي گرسنگي كشيدن نيست، بلكه به معناي آموختن روش درست خوردن است. ... اين چاقي در چانه، غبغب، پشت گردن، شكم، پشت و سينه ديده مي شود و در زنان، بازوها و ران ... از نظر علم پزشكي و علم تغذيه، كالري يك واحد چاق‌زايي است و هر 7700 كالري ... هرچه از حيوان به‌دست آيد (مثل شير و مشتقات لبني، تخم مرغ، گوشت و مشتقات آن) ...

اگر لاغر شده اید اینها را بخورید تا دوباره چاق نشوید - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_1483.html

به تازگی لاغر شده اید، اینها را بخورید تا دوباره چاق نشوید! به گزارش سرویس دانش و ... این زنان زشت ترین بینی دنیا را دارند +عکس .... چگونه وزن خود را با سالاد تنظیم کنیم؟ آشنایی با .... پردرآمد‌ترین بازیگر تلویزیونی دنیا از نظر مجله فوربس (عکس ).

مردان زن چاق میپسندند یا زن لاغر - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

http://www.tanzimekhanevadeh.com/social-issues/1192-مردان-زن-چاق-میپسندند-یا-زن-لاغر

مردان زن چاق میپسندند یا زن لاغر. ... از طبقات اجتماعي گوناگون به این نقطه نظر نرسیده‌ام که مردهاي ايراني زن‌های چاق را .... اولین قرار ملاقات با همسر آینده چگونه باشد ...

میگنا - فوائد لاغر بودن- جنبه های مثبت استخوانی بودن

http://www.migna.ir/vdcf.jdeiw6devgiaw.html

3 ژانويه 2012 ... گرفتگی رگ چگونه رخ می‌دهد/نشانه‌های سکته قلبی ... البته برخی از مردان و زنان استعداد چاقی دارند که یا ژنتیک است و یا بخاطر ... و زنان هم که در این مسابقه حاضرند جان بدهند ( حتماً شنیده اید از قول خانم ها که می ... بسیاری از زنان تنها بدین علت دوست دارند که لاغر باشند چون فکر می کنند اینگونه زیباتر به نظر می

ازدواج - مسایل جنسی - blogfa.com

http://sarabandi.blogfa.com/page/2.aspx

کلیتوریس :عضو بسیار کوچک نعوظی معادل آلت تناسلی در مردان ... و شل می باشد ولی پس از تحریک شدن بدلیل جمع شدن خون در رگهای آن به حالت نعوظ در می آید. ... لاغر- سبزه- علاقمند به خوردن ترشی ها- عدم تمایل زیاد به خوردن شیرینی ها- موهای درشت و ... به عبارتی هرچقدر هم پرخور باشند٬ چاق نمی شوند - میل جنسی بالایی دارند -ریزش مو در  ...

چاقی ،درمان چاقی،داروهای ضد اشتها - آکاایران - رژیم های لاغری ... - سلامت

http://tandorosti.akairan.com/health/rijim-laghari-chaghi/10792.html

کاهش وزن سریع با رژیم های لاغری نامتعادل از جمله برنامه های غذایی به کار برده شده .... کودکان باید بیاموزند که این عکس العمل چگونه و چطور اتفاق می افتد. .... اگر شخصی متعادل لاغر شود و به وزن مطلوب برسد، با رعایت رژیم نگهدارنده در آینده مشکلی نخواهد داشت. ... در زنان نیز نسبت چاقی بیش از یک نفر در هر پنج نفر است که از سال 1993  ...

مرد,مردان,سوالت جنسی مردان,روانشناسی مردها,مرد عکس , پسر, پسر ... - جذاب

http://www.jazzaab.ir/news_cats_30.html

مردان. این مرد انگلیسی خودش را زیباترین مرد جهان می داند (عکس) ... مجله «پیپل» جذاب ترین مرد سال را معرفی كرد + عكس .... مردان چاق چگونه لاغر به نظر آیند! 5 دروغ‌ عمده‌ ...

قسمت پنجم پرسش و پاسخ های جنسی و زناشویی - انجمن گفتگوهای سلامت

http://anjoman.salamatnews.com/showthread.php?tid=5

هرچی هم بهش میگم چرا اینجوری شدی میگه من عوض نشدم به نظر شما چیکار کنم ... پاسخ پزشک: دستگاه مذبور و داروهائی که نام برده اید، هیچ تاثیری در درمان .... و ورزش منظم، بی دلیل وزنم رو به افزایشه و نسبت به قبلم خیلی چاق شدم. .... میخواهم بدانم از نظر جنسی این زنان توانایی دارند یا خیر و وضعیت جنسی آنها چگونه است ؟