جالب است بدانید که مردها به دنبال خصوصیاتی عمیق‌تر، اساسی‌تر و پایدارتر هستند که بنا به دلایلی زن‌ها تصمیم می‌گیرند در خود نشان ندهند.

حضرت علی (ع) فرموده اند : کسی که نا خوشی خود را از پزشکان پنهان کند به بدن خود خیانت کرده است.

 

به گزارش سرویس خانواده جام نیوز،  لبخند، بوی خوش عطر، هوش و شاید هم اندامی زیبا... فکر می‌کنید کدامیک برای مردان جذاب‌تر است؟


1. شوخ‌طبعی
باید بتوانید با هم دیوانه‌بازی کنید. کار و زندگی فوق‌العاده استرس‌زا است! همسرتان تنها کسی است که در مقابل او باید سلاحتان را زمین بیندازید. چه خانه باشید و چه بیرون، درست وقت‌هایی که کسی نگاهتان نمی‌کند، وقت مسخره رقصیدن‌ها، حرف زدن با صداهای عجیب و غریب و وقت این است که خودتان باشید. اگر می‌خواهید همسرتان احساس کند که می‌تواند با شما تفریح کند، شما هم نباید از تفریح کردن با او بترسید. حتی اگر از اینکه مسخره به نظر برسید نباید بترسید. از اینکه خودتان را رها کنید، از چارچوب همیشگی‌تان بیرون بیایید و بلند بلند بخندید نترسید.

 

2. اعتماد به نفس
زنی که اعتماد به نفس داشته باشد ارزش خود را می‌داند. به خود افتخار می‌کند و این از حرکات و ظاهرش پیداست. او به دنبال تایید گرفتن از مردها نیست. خودش می‌داند که فوق‌العاده است. او می‌داند که مردی که بتواند با او باشد فوق‌العاده خوش‌شانس است چون او این توانایی را دارد که بیشتر از هر زن دیگری او را خوشحال کند.

 

واقعیت این است که مردها دوست دارند فکر کنند که جایزه را برده‌اند. دوست دارند احساس کنند که خوش‌شانس‌ترین مرد هستند. درست همانطور که دوست دارند شما به آنها افتخار کنید، او هم می‌خواهد به شما افتخار کند. اگر شما خودتان به خودتان اعتماد نداشته باشید و از خوب بودن خودتان مطمئن نباشید، چرا او باید چنین حسی داشته باشد؟

 

چه بخاطر ظاهرتان باشد، چه هوشتان، چه موفقیت‌هایتان، چه احترامی که دیگران به شما می‌گذارند، کارتان یا هر خصوصیت خوب دیگر شما، همسرتان دوست دارد به شما پز بدهد. می‌خواهد بداند که می‌تواند با اطمینان شما را به خانه پیش مادرش بیاورد و یا به دوستانش معرفی کند و یا حتی در جلسات کاری خارج از محل کار شما را با خود پیش رئیسش ببرد چون شما باعث می‌شوید که او خوب به نظر برسد.

 

3. استقلال
سرتان شلوغ است، از پس کارهای خودتان برمی‌آیید و خودمختارید. علایق خاص خودتان را دارید، فردی جذاب هستید. برای بحث‌های باکیفیت و جدی حرف‌های زیادی برای گفتن دارید. برای خودتان زندگی دارید و عاشقش هستید. این خصیصه شما او را به چالش می‌کشد اما شما برایش یک چالش نیستید، شما بهترین نوع خودتان هستید و به او انگیزه می‌دهید که او هم بهترین خودش باشد. چه کارتان باشد که عاشقش هستید و چه سرگرمی‌های جالب و خلاقانه‌ای برای خودتان داشته باشید، مهم این است که به او نیازی نداشته باشید. برای اینکه خلائی در زندگی‌تان پر شود یا خوشحال شوید به او نیاز ندارید.

 

خودتان بدون او به اندازه کافی کامل و راضی هستید. بااینکه ممکن است حسابی سرتان شلوغ باشد و درگیر زندگی خودتان باشید، اما نباید برای گذاشتن قرار ملاقات با او هم زیاد سخت بگیرید. در هر حال باید علاقه‌تان به بودن با نامزدتان را نشان دهید. برای دیدن او باید مشتاق به نظر برسید. مردها دوست دارند حس کنند که زن‌ها آنها را می‌خواهند، آن هم زنی خاص مثل شما! پس وقتی او را دیدید، حضور کامل داشته باشید. لبخند بزنید و خود جذاب و فوق‌العاده‌تان باشید.

 

4. قدرت
آیا وقتی دچار ضعف می‌شود، می توانید صاف بایستید؟ یا اینکه شما هم زودتر از او خم شده و می‌شکنید؟ اگر لازم باشد می‌توانید از عهده مخارج خودتان برآیید؟ این قدرت‌ها مقداری از فشار را از روی دوش او برمی‌دارد و باعث می‌شود خودش بخواهد که برای شما قوی باشد نه اینکه مجبور باشد!

 

آیا در ارزش‌ها و اعتقاداتتان قوی هستید؟ یا اینکه خیلی راحت تحت‌تاثیر قرار می‌گیرید؟ کی هستید؟ به چه چیزهایی اعتقاد دارید؟ آیا سر اعتقاداتان هستید؟ آیا او می‌تواند به حرف‌هایی که می‌زنید اعتماد کند؟ آیا اعمال و رفتارتان مطابق با حرف‌هایتان هست؟ زنی که اعتقاداتی پابرجا داشته باشد، باعث امنیت مرد زندگی‌اش است. احساس امنیت یکی از مهمترین عناصر در ایجاد حس اعتماد در مردهاست. این حس باعث می‌شود بتواند دریچه دلش را به طور کامل برایتان باز کند.

 

5. آسیب‌پذیری
منظورمان درمانده بودن نیست. آسیب‌پذیری این است که خود واقعی‌تان باشید. نشان دادن ضعف‌هایتان شاید خلاف قدرت باشد اما قدرت واقعی در توانایی شما برای نشان دادن آسیب‌پذیری‌تان نهفته است. نشان دادن شکنندگی‌تان، نقاط دردتان، ناامنی‌ها و حتی آشکار کردن کارهایی که قبلاً انجام داده‌اید و از‌ آن پشیمانید، قدرت زیادی می‌خواهد.

 

به همسرتان نشان دهید که چقدر دوستش دارید. بگویید که چقدر دیوانه‌اش هستید. اجازه بدهید بفهمد که قبلاً هیچوقت چنین حسی را تجربه نکرده‌اید. آسیب‌پذیری احساسی شما باعث اعتماد بیشتر او نسبت به احساس شما می‌شود و درنتیجه موجب می‌شود خود او هم از نظر احساسی درمقابل شما آسیب‌پذیر باشد.

 

6. زنانگی
زنانگی هم مربوط به ظاهر شماست و هم رفتارتان. زن بودن یعنی زیبایی، ظرافت، لطافت، مهربانی و قسمت شیرین وجودتان که مردها فاقد آنها هستند را در آغوش بکشید. زن باشید! پیراهن‌های زیبا بپوشید، رژلب بزنید و خوشبو باشید. برای زیبا کردن ظاهرتان وقت بگذارید و از آن لذت ببرید. این کار به خودتان هم حسی فوق‌العاده خواهد داد.

 

مهربان باشید. یکی از خصوصیات زنانگی که مردها معمولاً ندارند، میل طبیعی شما به مراقبت کردن است. البته می‌توانید در عین حال آسیب‌پذیر بوده و به همسرتان نشان دهید که به او نیاز دارید اما می‌توانید از او هم مراقبت کنید. هرچقدر هم که قوی، مردانه و مستقل باشد، همه مردها دوست دارند که کسی از‌ آنها مراقبت کند. اینکه نشان دهید چنین توانایی دارید باعث می‌شود سلاح خودش را در کنار شما زمین بیندازد و در کنارتان احساس امنیت کند. وقتی مردی ضعف از خود نشان می‌دهد و اجازه می‌دهد بخش آسیب‌پذیر او را ببینید، به شما قدرت خواهد داد. منظور این نیست که رابطه مثل یک مسابقه یا بازی است، همه اینها برای ایجاد یک رابطه بادوام و ایجاد احساس امنیت و آرامش برای دو طرف است.

 

7. شادی
آیا فرد شادی هستید؟ آیا از زندگیتان، کارتان، اهدافتان و وضعیتتان راضی هستید؟ یا آن فرد ناراضی هستید که مدام در حال شکایت از زندگی‌اش است؟ هیچ مردی قرار نیست شما را خوشحال کند. این کار مردها نیست. زنی که شاد باشد و این شادی را نشان دهد برای مردها بسیار مطلوب است چون مردها دوست دارند در پایان روز خسته‌کننده‌ای که داشته‌اند شما خوشحالشان کنید. آنها دوست دارند بتوانند کنار شما جلو تلویزیون بنشینند و یا شب‌ها که کنارتان می‌خوابند کاملاً شاد و راضی باشند. همسرتان می‌خواهد لبخند شما به او گرمای زندگی دهد و در کنار شما احساس آرامش کند.

 

خبر نو / 2020

مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟ - بورس نیوز

http://www.boursenews.ir/fa/news/135764/مردها-شیفته‌ی-کدام-خصوصیات-زنان-هستند

13 ا کتبر 2014 ... مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟ خبرنو؛لبخند، بوی خوش عطر، هوش و شاید هم اندامی زیبا... فکر می‌کنید کدامیک برای مردان جذاب‌تر است؟ 1.

مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟ غروب شنبه 19 مهر 93 | خبرچه

http://khabarche.ir/خبر/697534/مردها-شیفته-ی-کدام-خصوصیات-زنان-هستند-

11 ا کتبر 2014 ... اخبار خبر غروب شنبه نوزدهم مهر ماه 1393 خبر مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟

لحظه به لحظه | زنان بیش از مردان از استرس آسیب می بینند!

http://www.lahzebelahze.ir/source/2503540/زنان-بیش-از-مردان-از-استرس-آسیب-می-بینند!

14 ا کتبر 2014 ... زنان بیش مردان استرس آسیب می بینند! ... مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟ سوتی وحشتناک کریمی در صفحه شخصی/عکس کشف هوشیاری ...

جام نیوز :: JamNews - خلاقیتی فشن در کافه مد منزلتان

http://www.jamnews.ir/detail/News/402767

12 ا کتبر 2014 ... مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟ خواص بی‌نظیر رب انار · ایده ای فوق ... پربیننده جام. دختر جوانی که اسرار گردان ویژه زنان داعش را بر ملا کرد.

اخبار پارسیک - سرطان روده در کمین این افراد است

http://news.parseek.com/Url/?id=9755380

11 ا کتبر 2014 ... ارتباط نامشروع زن تونسی با 100 تروريست در كمتر از يك ماه · سرشاخ شدن پسر ... مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟ کردها و حامیان داعش در ...

روایت رویترز از رواج «جشن طلاق» در ایران - پایگاه خبری زنان قم

http://www.zananeqom.ir/news/4156

22 ا کتبر 2014 ... زنان قم: خبرگزاری رویترز در گزارشی به رواج یک پدیده جدید به نام " جشن طلاق" .... از رابطه جنسی + عکس · مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟

1 چگونه از زندان خشم رهایی یابیم؟ - پایگاه خبری زنان قم

http://www.zananeqom.ir/news/4069

21 ا کتبر 2014 ... زنان قم: اگر به سادگی از کوره در می‌روید، فریاد می‌کشید و در مواجهه با مسائل ساده ... از رابطه جنسی + عکس · مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟

7 هپاتیت B بیماری مهار شده اما در کمین - پایگاه خبری زنان قم

http://www.zananeqom.ir/news/4193

23 ا کتبر 2014 ... زنان قم: رییس شبکه هپاتیت کشور با بیان اینکه هپاتیت B مهار شده است، هشدار .... از رابطه جنسی + عکس · مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟

1 پالتوی پوست خرگوش، 840هزار تومان+عکس - پایگاه خبری زنان قم

http://www.zananeqom.ir/news/4141

22 ا کتبر 2014 ... زنان قم: هوا که سرد می‌شود، گویی حقوق حیوانات بیشتر از هر زمان از سال پایمال ... تا جایی که پالتویی زنانه با قیمت 840 هزار تومان به صورت پستی به فروش می‌رسد که ... از رابطه جنسی + عکس · مردها شیفته‌ی کدام خصوصیات زنان هستند؟

بررسي تاثير شيفتهاي كاري بر عملكرد جنسي زنان پرستار شهر تهران ...

http://www.civilica.com/Paper-NCFSP02-NCFSP02_144=بررسی-تاثیر-شیفتهای-کاری-بر-عملکرد-جنسی-زنان-پرستار-شهر-تهران-در-سال-1384.html

خلاصه مقاله: بيشتر پرستاران داراي نوبتهاي كاري مختلف مي باشند. كار كردن در ساعات غير از ساعات استاندارد كاري مي تواند مشكلات زيادي از جمله: اختلال در سلامت, ...

پایگاه اطلاع رسانی ثامن - سرباز تازه داماد از شیفت‌های خدمت در ایام محرم ...

http://www.saamen.ir/internal/15814-سرباز-تازه-داماد-از-شیفت‌های-خدمت-در-ایام-محرم-می‌گوید-شنیدن-صدای-کاروان-عزای-حسین-ع-دلخوشی-سربازان-مرزی

1 نوامبر 2014 ... زنان و مردان سالخورده بیشترین درخواست را از پلیس دارند. ... معمولا شیفت‌های سربازانی مثل من ،‌ 11 نهایت 1 بامداد بیشتر طول نمی‌کشد و سپس به خانه می‌رویم. .... مرد شماره یک جهان اسلام فقط یک قبا داشت / رئیس جمهور مشتری ۵۰ ساله ...

داستان های یک زن شاغل - mtirehgol.com

http://www.mtirehgol.com/archive/on-mehrnoosh/nafisim.htm

13 آوريل 2010 ... ... با وجود مهاجر بودن زن/ راوی، به مرور شیفتهی او شده و وی را مظهر لس آنجلس و ستارگان ... سابقاٌ در مقالهای به نام "چهره ی مرد در داستانهای یک زن" که به بررسیی ... طی آن زن و مرد به تدریج خصوصیات فردی خود را از دست داده و هم شکل می شوند.

بخش ششم، «سنبل» خانم، قربانی جنون شاهان قاجار و درعین حال سوگلی شاه

http://www.kalam.se/t-haramsara-06.htm

بيکاري و رفاه در محيط حرمسرا و حسادت و رقابت بين زنان، گاه فاجعه‌هاي فراواني مي‌آفريد. ... همان شب باباخان از آن دختر کام مي‌گيرد و چون شيفته‌ي زيبائيش شده بود او را به ... اين وزير اعظم که مردي مدير و کاردان بوده، در خلال سال‌هاي صدارتش تلاش داشته تا ...

اثیـــر ... سایت جامع مدیریت - ارزيابي اثرات شيفتهاي كاري برعملكرد ...

http://athir.blogfa.com/post-2751.aspx

19 مارس 2010 ... هر چه زنان بيشتر در شيفت شبانه به کار مشغول باشند، به همان ميزان خطر بيماري ... CvTips.com,The advantages of shift work ... جنسيت: زنمرد

اتاق عمل 1 | دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی کردستان

http://www.muk.ac.ir/Muk/Hospitals/BesatHospital/departments/operation/operation1.aspx

وشیفت های عصر به ازای یکونیم اتاق نیروی جراحی وبه ازای دو اتاق نیروی بیهوشی حضور دارند .ودر شیفتهای شب 3 اتاق فعال می باشد که به بیماران جراحی،مغزی ، زنان ...

زنان و کار در ایران (قسمت سوم) - سازمان فدائیان(اقلیت)؛

http://74.91.172.189/?p=66233

زنان هم‌چنین در برخی از واحدهای صنعتی در مشاغل فنی سخت و حتا در شیفت‌های شب ... در این بخش مانند کارگران مرد، زنانی که توسط شرکت‌های پیمانی در کارخانجات .... از بافندگان زن و دختر را در اختیار گرفته و با بهره‌گیری از نیروی کار ارزان قیمت آن‌ها به ...