با حدیثی از امام موسی کاظم و رعایت آن خطرات وسایلی نقلیه را از خود دور کنید.

امام علی علیه السلام: سرکه، خوب خورشتی است. زرداب را می شکند، صفرا را فرو می نشاند و قلب را زنده می کند.

 

به گزارش سرویس خانواده جام نیوز، هرکس به هنگام سوار شدن وسیله ی نقلیه دعا ی زیر را بخواند،جان خویش و وسیله اش هر دو در امان باشند تا وقتی پیاده شود.

 

متن دعا:

«بسم الله و لا حول ولا  قـــــوّة الا بالله ، الحمدالله الّـــــذی هَـــــدانا لِـــــهذا وَ سُبْحان الَّذی سَخّـــــَر لَـــــنا هذا و ما کـــــنّا لَهُ مُـــــقّـــــرِنینَ».

 

« به نام خدا،نیرو  و قـــــوّتی جز خدا نیست.سپاس مخصوص خدایی است که ما را به وسیله ی آن راهنمایی نمود،پاک و منـــــزّه است کسی که این را مسخّر ما ساخت وگرنه ما توانایی تسخیر آن را نداشتیم».

 

شفاخانه/ 2014

ماشین - جام نیوز :: JamNews

http://www.jamnews.ir/Keywords/962/ماشین

این ابتکار عمل بی سابقه با هدف آزمایش دقیق عملکرد خودروهای بدون راننده پیاده می شود تا نواقص موجود در طراحی و ... دور کردن خطرات وسایل نقلیه، با گفتن این ذکر.

جام نیوز :: JamNews - این غذا را به کودکان زیر یک سال ندهید

http://jamnews.ir/detail/News/401123

8 ا کتبر 2014 ... به این مطلب امتیاز دهید ... در تهیه غذای كمكی، ارجحیت با غذای خانگی است یا غذای كمكی تجاری؟ ... دور کردن خطرات وسایل نقلیه، با گفتن این ذکر.

جام نیوز :: JamNews - صابون بی نظیر خانگی

http://jamnews.ir/detail/News/401127

8 ا کتبر 2014 ... درست کردن صابون دارچین و بغلورجو دو سر در خانه با راحت ترین راه. به این مطلب امتیاز دهید ... دور کردن خطرات وسایل نقلیه، با گفتن این ذکر.

معرفی 5 ذکر مجرب و آثارشان - بیتوته

http://www.beytoote.com/religious/bozorgan-din/mentioning-experienced.html

ذکر از بهترین وسایل برقراری ارتباط با حضرت حق جلّ شأنه می باشد. ... سی مرتبه تسبیح ( سبحان الله) بگوید: خداوند هفتاد نوع بلا که کمترین آنها فقر است را از وی دفع می نماید.5 ... و دیگر آن که این ذکر گفتن لطمه ای به سیر طبیعی زندگی ما نزند و ما تنها برای قرب الهی و زنده نگه داشتن ..... حاملگی پرخطر,خطر جنین ناهنجار,سلامت جنین ...

لینکدونی:ازدواج یک زن با خودش!

http://www.tehran98.com/myLDlinker.php?url=187

8 ا کتبر 2014 ... شرط ترکیه برای حمله به داعش/ با شیطان همکاری نمی کنیم! آخرین اخبار جام ... با داعش + عکس · دور کردن خطرات وسایل نقلیه، با گفتن این ذکر.

آمریکایی‌ها با خشونت پلیس بیگانه نیستند/ پلیس آمریکا حتی ...

http://www.yjc.ir/fa/news/4950874/آمریکایی‌ها-با-خشونت-پلیس-بیگانه-نیستند-پلیس-آمریکا-حتی-خطرناکتر-از-جنایتکاران-و-تروریست‌ها

20 آگوست 2014 ... آنهایی که در این مقاله ذکر شده صرفا تازه ترین موارد گزارش شده است. ... پلیس آموزش دیده است که آنها نباید خطر کنند و بر پایه اعتماد با عموم مردم برخورد ... در میامی، 23 افسر پلیس برای دور کردن دو مردی که در یک خودرو اسقاطی گیر افتاده .... این وسایل نقلیه نظامی بطور معمول استفاده می شوند،و یگان ویژه که ناگهان در خانه ...

الف - یک هشدار ! / خطر نابودی علوم انسانی با روند فعلی اسلامی سازی

http://www.alef.ir/vdcfxjd00w6djva.igiw.html?244602

8 ا کتبر 2014 ... این نوشتار از خطری صحبت می کند که می رود هم علم و هم اسلام را با خطر مواجه ... اسلامی کردن علوم در سطوح و موضوعات مربوط باید از سوی دانشگاه والبته .... بعید می دانم نویسنده این یادداشت در حوزه علوم انسانی اسلامی حرفی برای گفتن داشته باشند ..... زماني كه كليسا مي خواست بگه زمين گرد نيست و به دور خودش نمي چرخه !

پورتال شرکت سهامی بیمه ایران:: پرسش و پاسخ ::

http://www.iraninsurance.ir/FAQ/id_cat/28/

با سلام لطفاً در مورد نحوه محاسبه نرخ حق بیمه انواع وسائل نقلیه بارکش اطلاعاتی را برای ... باسلام سوالم ازجنابعالی این است زمانی که طی بازدیدکارشناس از یک خودرو اعلام می ... باسلام خودروی بنده mvm530میباشد که با لوازم جانبی(نصب مانیتور جلو. .... 110 اعلام کردم و گزارش کردن و ماشین رو هرجا که نشون دادم گفتن بین 1تا 1.5 از قیمت ...