شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

پیش بینی موفقیت ازدواج ممکن است

ازدواج به قول بعضی از قدیمی ها هندوانه در بسته است. اما واقعیت این است که با مولفه های دنیای امروز، رشد دانش روانشناسی و بیشتر شدن امکان ارتباط افراد، دیگر نمی توان ازدواج را یک مقوله مبهم و غیرقابل پیش بینی و وابسته به شانس دانست.

چه کنیم تا مجرد نمانیم؟

برای این‌که شما هم یکی از آن دخترانی نباشید که به دلایلی هنوز ازدواج نکرده‌اند اما نسبت به آن متمایل هستند، و یا خواستگاری نداشته و نمی‌دانند چطور راه را برای آمدن خواستگاران باز کنند، بهتر است مهارتها و راه‌کارهای زیر را در زندگی تان پیاده کنید، مطمئن باشید چنین پیشنهاداتی مفید و موثر خواهد بود.

آیا شما و نامزدتان تناسب جنسی دارید؟

حتما می دانید که ریشه خیلی از طلاق هایی که در کشور ثبت می شود، به مشکلات و نارضایتی های جنسی زوج ها برمی گردد. نارضایتی هایی که اگر تناسب جنسی بیشتری بین زوج ها بود و بیماری ها و مشکلات رابطه زناشویی شان درمان می شد، هیچ وقت به طلاق نمی رسید.

آیا شما برای ازدواج بالغید؟

انسان بالغ تفاوت بین خود و دیگران را درک می کند. این فرد، بی آنکه به خانواده ی خود متصل باشد، با آنها روابط معنی دار ایجاد می کند. او از لحاظ احساسی و عاطفی آزاد است و می تواند بدون ایجاد خشم و بدون احساس گناه کردن از خانواده فاصله بگیرد.اگر پسر یا دختری دارای این ویژگی بود، می تواند به خود بگوید که برای ازدواج آمادگی دارد.

پیشنهاد هایی برای ازدواج موفق

.شما می‌توانید بحث کنید، اما اجازه ندهید که به جنگ جهانی سوم تبدیل شود.

پیشنهادهای سازنده برای ازدواج

ازدواج تنها راه مشروع و سالم تشکیل خانواده است. همه مکاتب و ادیان الهی به ویژه دین مبین اسلام، ازدواج و تشکیل خانواده را توصیه نموده اند. ازدواج به زن و مرد آرامش می بخشد و آنان را از انحراف و رفتارهای جنسی پرخطر و غیر اخلاقی باز می دارد...

توصیه های مهم به همسران مردان پرخاشگر

بی تردید خشم و عصبانیت زمینه ساز ایجاد حس تنهایی و در نتیجه افسردگی و مختل شدن نظام زندگی خصوصا زندگی زناشویی است. افرادی كه جنبه خود كنترلی آنها تا حدودی كم است می بایست مسئولیت این جبهه گیری ها را بر عهده گرفته و...........

توصیه هایی برای جذاب تر شدن دختر ها و پسرها

می‌‌خواهید خیلی زود جذاب شوید؟ عجله دارید؟ این امر ممکن است و می‌توانید آن را یاد بگیرید.

توصیه هایی در زندگی برای جذابیت بیشتر زنان

راه جذب دیگران دوست داشتن خویشتن است. افراد جذاب به قضاوت در مورد خود و دیگران نمی اندیشند. آنها نشانه های عشق را در میابند. در مورد عشق می اندیشند و با هر عملشان عشقشان را بیان میکنند. دیپاک چوپرا این یک واقعیت است که ما میخواهیم مردم دوستمان داشته باشند و وقتی میگوییم اهمیتی ندارد که مردم در موردمان چه فکر میکنند حقیقت را نگفته ایم.

توصیه هایی مهم برای پسران جویای همسر

ده توصیه‌ی کاربردی به آقا پسرهایی که جویای همسری مطلوب هستند

چگونه پیشنـهاد ازدواج بدهیـم ؟

پيشنهاد ازدواج دادن بي شک يکي از مهم‌ترين و بزرگ‌ترين قدم‌هايي که بايد در زندگي برداريد. قدمي که اگر کمي جا به جا بگذاريد، ممکن است احتمال موفقيتتان را به حداقل برساند.

چگونه پیشنهاد ازدواج بدهیم؟

پيشنهاد ازدواج دادن بي شك يكي از مهمترين و بزرگترين گامهايي ميباشد كه تا به حال برداشته ايد. شما خواهان آن هـستـيد كه در آن لحظه همه چيز عالي و بـه بـهتـريـن نحو پيش رود و از آن مهمتر كه ميخواهيد پاسخ وي مثبت بـاشـد! ايـن نكـات را هــنگام دادن پيشنهاد ازدواج مد نظر قرار دهيد تا شانس موفقيت شما افزايش يابد:

پیشنهاد هایی برای ازدواج مخصوص نامزدها

داشتن ازدواج موفق آرزوی هر دختر وپسری است که پای سفره ی عقد می نشینند. اما همه ی آن ها به این آرزو نمی رسند، اگر می خواهیدازدواج موفقی داشته باشید باید قبل و بعد از ازدواج مطالبی را بدانید. این مقاله را بخوانید و راهکارهای پیشنهادی را بکار ببرید.

بهترین توصیه‌های قبل از ازدواج !!!

داشتن یک انتخاب درست که منجر به زندگی سعادتمندانه می شود، نیاز به دقت و توجه بسیار زیاد دارد. اگر در مرحله ازدواج هستید و می خواهید بهترین توصیه های روانشناسان درباره انتخاب درست را بشنوید، نگاهی به این مطلب بیندازید که به طور خلاصه، تمام نیازهای اطلاعاتی شما را برطرف می کند.

با توصیه‌های زیر دوران نامزدی به یاد ماندنی داشته باشید

کاش زمان برمی‌گشت عقب. کاش یک روز قبل بود، وقتی که هنوز حرفی نزده بودم... .

ایـن نکـات هــنگام دادن پیشنهاد ازدواج

پیشنهاد ازدواج دادن بی شک یکی از مهمترین و بزرگترین گامهایی میباشد که تا به حال برداشته اید. شما خواهان آن هـستـید که در آن لحظه همه چیز عالی و بـه بـهتـریـن نحو پیش رود و از آن مهمتر که میخواهید پاسخ وی مثبت بـاشـد! ایـن نکـات را هــنگام دادن پیشنهاد ازدواج مد نظر قرار دهید تا شانس موفقیت شما افزایش یابد: 1- مطمئن گردید که فرد مناسبی را برگزیده اید

این توصیه ها را یک مشاور روانشناس برایم گفته است

وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد. اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی تواند نگهش دارد. دست از بهانه گیری برای یک مرد و رفتار او بردارید.

40 توصیه کاربردی برای تدام زندگی مشترک

1. کم توقع باشیم؛ از همسرمان آن قدر انتظار داشته باشیم که بتواند به انتظارات پاسخ دهد.

چند نوع ماده غذایی که کاهش میل جنسی می آورد

آیا می‌دانستید مصرف مرتب برخی مواد غذایی می‌تواند میل جنسی را كاهش دهد؟

چند نکته مهم درمورد آمیزش جنسی

رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، ولی با اینحال زوج‌های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی می‌کنند. در این بحث از دیدگاه مرد و زن نحوه صحیح رابطه جنسی را بررسی می‌کنیم .بدون برو برگرد همه می‌دانند که رابطه جنسی حیاتی‌ترین جزء همه‌ی ازدواج‌هاست. پس اگر یکی یا هر دوی زوجین علاقه و رغبت خود را از دست دادند چه می‌شود؟

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه