شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

توقع های به جای کودکان

شاید این جمله را بارها شنیده باشید که کودکان آیینه رفتاری پدر و مادرشان هستند. آنها از ریزترین جزئیات رفتاری والدین‌شان الگوبرداری می‌کنند. از این لحاظ بحث رفتار والدین با فرزندان، در مباحث روان‌شناسی کودک از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. همانگونه که فرزندان نمی‌توانند هرگونه رفتاری با والدینشان داشته باشند، والدین هم نمی‌توانند هر گونه رفتاری داشته باشند.

چرا بعضی زندگی ها به 2سال نمیکشد؟

سن پایین در زمان ازدواج ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد. برای ازدواج چندین بلوغ لازم است، بلوغ جنسی، عاطفی و عقلی. بلوغ جنسی معمولا در سنین زیر ۱۸ سال اتفاق می افتد ولی برای رسیدن به بلوغ عقلی و عاطفی به زمان بیشتری نیاز است

چرا همسرم به من خیانت می کند ؟

دختر و پسری كه برای رفتن زیر یك سقف روزشماری می كنند آمال و آرزوهای مختلفی دارند. عروسی بگیرند، بچه‌دار شوند، خانه‌شان را بزرگ‌تر كنند، ماشین دلخواهشان را بخرند، به سفرهای مختلف بروند و ... خب در بهترین حالت، این شادیها با خاطراتی خوش می آیند و برای زوجین به‌یادماندنی می شوند.

چشم غره همسرتان به چه معناست؟

آیا چشم غره نشانه وجود مشکلات در روابط زناشویی است؟ تاکنون چشم غره رفتن را دیده اید. این حرکت اغلب با نفسی عمیق همراه است. تقریبا بیشتر مردم با دیدن چشم غره خشمگین شده یا حالت تدافعی به خود می گیرند.

چگونه با همسرمان بهتر برخورد کنیم

کسی نمی‏تواند ادعا کند که تا به حال با همسرش مشاجره نداشته و از همسرش نرنجیده است. بعضی‏ها به خاطر جر و بحث‏هایی که پیش می‏آید

چگونه به همسرمان نشان دهیم که دوستش داریم ؟

در زندگی متاهلی ، گاهی کار زیاد ، فرزندان و یا حتی فعالیتهای روزمره باعث می شوند که شما زمان بسیار کمی برای نشان دادن عشق خود نسبت به همسرتان داشته باشید . اما لازم نیست کار زیادی انجام دهید و وقت زیادی صرف کنید ، چند روش ساده وجود دارد که با استفاده از آنها می توانید به همسرتان نشان دهید که دوستش دارید.

چگونه محبت قلبی خود را به همسرمان ابراز کنیم

1- در فواصل روز و شرایط مناسب، با الفاظی عاطفی محبت خود را به همسرتان ابراز کنید.

چگونه می توانم به حرف های دیگران فکر نکنم

چگونه می توانم به حرف های دیگران فکر نکنم و روحیه ای شاد داشته باشم؟ اما آن چه باعث شده روحیة شاد و با نشاط خود را از دست داده و تنها و دوری از مردم گرایش پیدا کنید، مرور گذشته و خاطرات تلخ به جای مانده از دیگران و یا برخورد غیر منطقی اطرافیان

چگونه و چرا گاهی زنان تمایلی به روابط جنسی ندارند

چرا بايد سرد كنندهاي جنسي را بشناسيم ؟

چگونه و چرا یک زن به شوهرش خیانت می کند؟

متاسفانه امروزه به دلایل مختلف و برخی ناهنجاری های فرهنگی شنیده می شود که در مواردی جزئی شاهد روابط بین زنان متاهل با پسران و یا مردان متاهل هستیم که این روابط بسیار آسیب زا و مخرب است. خیانت‌ های زنانه عوامل مختلفی دارد که می‌ توان به آنها اشاره کرد :

چگونه یكدیگررا بهتر بفهمیم؟

تا به حال به این موضوع فكر كرده اید كه چرا بعضى افراد مجذوب شما نمى شوند؟ و گاهى احساس تنهایى مى كنید؟

چه چیزهایی تیشه به ریشه سلامت جنسی می زند

از واگویه درونی خیلی ها حرف می زنیم، همهمه ای که ناخواسته در درون خیلی از زنان و مردان از کنج سینه ها بیرون نمی آید، سال ها در حبس می ماند، وقتی حرفش پیش کشیده می شود، بعضی از آنها تا بناگوش سرخ می شوند. آنها بیمار نیستند

چه مسائلی را نباید به همسرتان بگویید؟!

افرادی كه در تعاریف خود ، صحبتهای شان اغراق میكنند و حتی گاهی وقتها به دروغ نیز متوسل میشوند ، افرادی هستند كه اعتماد به نفس كمی به خود دارند ، با این كار قصد دارند تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهند .

حرفهایی که اصلا نباید به همسرتان بگویید!

1- واقعا فکر می کنی... اگر اهل بکار بردن چنین جملات دوپهلویی به قصد اشاره ظریف به یک مشکل هستید، آن را کنار بگذارید. وقتی به شوهرتان می گویید: واقعا فکر میکنی این موقع شب کباب می چسبد، او هیچ نکته قابل درکی دریافت نمی کند. شاید منظور شما این باشد

حمله به عروس و داماد با قمه! (عکس)

صحنه ای بسیار جالب و واقعی در یک عروسی در کشور ایرلند که طی یک رسم و آیین قدیمی دوستان داماد

حواستان به همه چیز هست؟

اگر گمان می‌کنید مناسبات مالی که از ابتدا در زندگی مشترکتان در نظر گرفته‌اید اشتباه است و اگر آرزوی شرایط بهتری را دارید، نگاهی به ادامه این مطلب بیندازید. شاید شما با باورهای نادرستی درگیر شده‌اید که ادامه دادن را برایتان دشوار می‌کند.

خصوصیات و معیارهای بهترین مرد و ایده آل ترین زن

هسته مرکزی هر جامعه ای، خانواده است و خانواده بدون زوجی متشکل از زن و مرد معنا ندارد. زن و مردی که با یکدیگر پیوند ازدواج می بندند، عهد می کنند تا ضمن تشکیل خانواده ای سعادتمند، به یکدیگر کمک کنند تا به کمال مطلوب نزدیک تر شوند. به این ترتیب سلامت خانواده در درجه اول اهمیت قرار دارد و آن چه آن را ضمانت می کند، انتخاب صحیح همسر است.

خوش بینی را به فرزندانتان آموزش دهید

خوش بینی برای سلامتی مفید است.

در و تخته اگر بهم نیایند چکار کنیم؟

وقتی روزهای پرهیجان شروع زندگی می گذرد و زندگی روال منطقی را پیش می گیرد، خیلی ها به خیال اینکه همه چیز برای همیشه روی روال است، عملا فراموش می کنند که برای حفظ رابطه حداقل کارهایی لازم است یا حتی حداقل ملاحظاتی.

دروغ های عمده زنان به مردان !

فكر می كنید همسرتان به هیچ وجه اهل دروغ نیست؟ بهتر نیست كه درباره این موضوع دقیق تر بیندیشید؟

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه