شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

داروهای افزایش قد آیا واقعیت دارند؟

دکتر مریم رزاقی آذر با بیان این مطلب گفت: قرص‌ها، شربت‌ها، کفش‌ها، گوشواره و انواع و اقسام مواردی که برای افزایش قد تبلیغ می‌شوند، کذب بوده و فقط جنبه تجاری دارد.

آیا یخ گذاشتن روی محل جراحت و درد تاثیر دارد؟

گذاشتن یخ بر روی محل جراحت چه تاثیری دارد ؟ تاثیر مثبت یا منفی؟

آیا ناگهان در دلتان دردی را احساس میکنید؟

سیستم گوارشی بدن بسیار پیچیده تر از آن است که بتوان راحت آن را درک کرد و مشکلاتی که در آن به وجود می آید نیز بسیار پیچیده هستند ولی می توان از آن ها پیشگیری کرد.

آیا میدانید بیماری واژینیسموس‌ چیست؟

واژینیسموس‌ عبارت‌ است‌ از اسپاسم‌ عضلات‌ اطراف‌ مدخل‌ مهبل‌؛ اگر شدید باشد، ممكن‌ است‌ مانع‌ از مقاربت‌ گردد. می‌تواند زنان‌ را در تمامی‌ سنین‌ مبتلا كند.

آیا میدانید اشک مصنوعی چیست؟!

کراتیت التهاب قرنیه است. قرنیه در سطح چشم واقع شده است. و در اِسکلر (سفیدی چشم) شناور است. قرنیه عضوی محدب و شفاف است که اجازه می‌دهد نور وارد چشم شود. ضخامتش چیزی حدود 500 میکرون (نیم میلی متر) است.

آیا میخواهید خواب بهتری داشته باشید؟

به شما توصیه میکنیم که قبل از مصرف قرص خواب ، ملافه های خود را بشوئید و تشکهای ناصاف را دور بیندازید.

آیا می دانید یوگا برای چه بیمارانی خطرناک است و به چه دلیل ؟

یوگا برای زانو خطر دارد شاید یوگا برای سلامت بدن و آرامش ذهنی شما مفید باشد، اما این ورزش اثرات بسیار بدی روی زانوها خواهد داشت. گروهی از پزشکان هندی در مورد ورزش یوگا هشدار داده و اعلام کردند

آیا می دانید چه کسانی نمی توانند خون بدهند ؟

عضو هیات علمی سازمان انتقال خون ایران گفت: افرادی كه رفتارهای پرخطر جنسی داشته‌اند یا در سابقه پزشكی آنها هپاتیت وجود دارد یا مشكوك به HIV هستند و افرادی كه اخیرا مبادرت به تزریق واكسن كرده‌اند تا زمانی كه نسبت به آلوده نبودن‌شان اطمینان حاصل نشده نباید اقدام به اهدای خون كنند.

آیا می دانید چگونه به زخم معده مبتلا می شوید؟

دستگاه گوارش انسان از قسمت‌های مختلفی تشكیل شده است.معده و قسمت ابتدایی روده باریك كه دوازدهه نامیده می‌شود، همواره در معرض غلظت زیاد اسید مترشحه از معده هستند.

آیا می دانید تعریف «غده درون ریز» چیست؟ و چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

نام «غدد درون ریز» را شما هم شنیده اید اما آیا می دانید تعریف «غده درون ریز» چیست؟ و چه وظیفه ای بر عهده دارد؟

آیا من بیماری سینوزیت دارم؟

سینوزیت یکی از بیماری هایی می باشد که افراد زیادی را دچار مشکل می کند بخصوص در فصول سرما،اما از کجا بفهمیم که بیماری سینوزیت داریم یا نه ؟

آیا مصرف برنج، افراد را مستعد ابتلا به سرطان می‌کند؟

محققان بهداشتی دانمارک ادعا کردند از آنجا که برنج، حاوی آرسنیک است، مصرف زیاد برنج می‌تواند خطر بروز سرطان را در افراد افزایش دهد.

آیا مدام احساس خارش در تن تان دارید؟

برخی از مبتلایان برای رفع این مشکل به سدر، گل سرشور و از این قبیل مواد روی می‌آورند. دلایل متعددی برای خارش پوست وجود دارد که برخی از آنها مربوط به بیماری‌‌های پوستی و برخی مربوط به بیمار‌ی‌های عمومی است. شاید تا به حال به مشکل خارش مبتلا نشده باشید اما قطعا این دانستنی‌ها روزی به کارتان می‌آید.

آیا ماست برای گوارش خوب است؟

تخمیر باکتری‌ها در ماست چگونه است؟ماست تهیه شده از شیر (شیر گاو، بز، میش، شتر، الاغ... ) پاستوریزه است که باکتری‌هایی برای تخمیر به آن اضافه شده اند.

آیا مادر تمام بیماری ها را می شناسید؟

آیا می دانید چه بیماری به ام الامراض یا مادر بیماری های مشهور است و به چه دلیل این نام را گرفته است؟

آیا فلفل لاغر می کند؟

از خیلی‌ها شنیده‌ام که مصرف فلفل می‌تواند باعث افزایش متابولیسم بدن و پایین‌ آمدن سریع‌تر وزن بشود. می‌خواستم بدانم آیا خوردن غذاهای تند در کنار رژیم‌درمانی، تاثیر چشمگیری در روند کاهش وزن دارد؟ آیا مصرف فراوان غذاهای تند، بی‌ضرر است؟ لطفا كمی هم در مورد قرص‌های فلفل توضیح دهید.»

آیا فرزندتان برای نوشتن روی دفترش خم می‌شود

طی مدتی که منتظرید تا روز مراجعه به چشم پزشک تان فرا برسد، چند نشانه به شما معرفی می‌کنیم تا بفهمید که مشکل بینایی فرزندتان چیست، آیا نزدیک بین است یا دوربین، شاید هم مشکل او آستیگماتیسم است...

آیا شما هم زانو درد دارید؟

گاهی درد زانو ناشی از بیماری آرتروز است که در این حالت، درد زانو با فعالیت، بد‌تر می‌شود و با استراحت بهبود می‌یابد که این بیماران معمولا از صدای خرت و خرت مانند در زانوی خود شکایت دارند.

آیا سی تی اسکن خطرناک است؟!

سی تی‌اسکن، لطفا با احتیاط تجویز شود! از جمله این پیشرفت‌ ها میتوان به سی‌تی‌اسکن یا توموگرافی کامپیوتری اشاره کرد که خدمات ارزنده‌ای در تشخیص بیماری‌ها ارائه می‌دهد و از این رو کاربری آن هم به طور قابل‌ملاحظه‌ای رو به افزایش است. ایران ناز، بدیهی است این تکنولوژی از لحاظ به کارگیری پرتوهای یونیزاسیون ایکس روی بدن، ممکن است آسیب‌ها و خطرهایی را هم در پی داشته باشد.

آیا سوراخ شدن آپاندیس باعث مرگ می شود؟

یك فوق تخصص گوارش و كبد عنوان كرد: به دلیل جابه‌جا شدن محل زائده آپاندیس در زنان باردار معمولا دیر تشخیص داده می‌شود و ممكن است عوارضی را برای مادر باردار و جنین داشته باشد بنابراین با احتمال 50 درصدی در تشخیص بیماری باید جراحی صورت گیرد.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه