شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

وقتی یک مرد شما را بخواهد!!! (قابل توجه دختر خانمها)

وقتی مردی شما را بخواهد، هیچ چیز نمی تواند جلوی او را بگیرد. اگر شما را نخواهد، هیچ چیز نمی تواند نگهش دارد.

وقتی شما دو نفر به هم نمی رسید ...

عشق میان شما دو نفر به جایی رسیده که بدون یکدیگر نمی توانید زندگی کنید اما می دانید به هزار و یک دلیل، مثل مخالفت خانواده ها نمی توانید زندگی مشترک را با یکدیگر شروع کنید. باید فراموشش کنید و به دنبال کس دیگری باشید تا بتواند نیمه گمشده شما لقب بگیرد. در این وضعیت چه طور باید با عشق بی فرجام تان کنار بیایید؟

واقعیاتی مهم درباره ازدواج که نمی دانستید!

1 - شما نمی توانید فردی را مجبور کنید تا شما را دوست داشته باشد یا این دوست داشتن همیشه به یک شدت و یک کیفیت باشد.

همه ی اشتباهات نامزدها!

گوش کردن و رعایت اصول اخلاقی یکی از مهم ترین علل اصلی داشتن دوران نامزدی خوب و شاد است.

همایش چگونه با همسر خود عاشقانه زندگی کنید

یه همایشی برای زنها به اسم چگونه با همسر خود عاشقانه زندگی کنید برگزار شده بود

هفت علت اشتباه در انتخاب همسر

1- تصمیم عجولانه برای ازدواج تحقیقات زیادی در مورد رابطه بین مدت آشنایی و میزان موفقیت در زندگی زناشویی انجام شده است و اکثر این تحقیقات نشان داده اند که هر قدر مدت آشنایی بیشتر باشد احتمال موفقیت زناشویی بیشتر می‌باشد.

هفت خوان ازدواج

ازدواج به شرط چاقو! شکاک‌ها با لحن بازجویانه با شما صحبت می‌کنند و همیشه در حال چک کردنتان هستند.شکاک‌ها به صورت پیش فرض شما را مجرم می‌دانند، منتها مجرمی که هنوز جرمش ثابت نشده.

نکاتی مهم برای دختران و پسران قبل از خواستگاری

طرح شما برای اولین جلسه خواستگاری چیست؟ می خواهید با گل بروید یا بدون گل و خودتان نقش گل را ایفا خواهید کرد؟ چه کسانی را با خودتان می برید؟ تک و تنها می روید یا با کل اقوام تان؟

نکاتی در مورد شناخت همسر

بسیاری از افراد بدون هیچ شناختی با یکدیگر پیوند زناشویی می‌بندند، درحالیکه حتی از شیوه ارتباط با یکدیگر و خصوصیت عمومی مردان و زنان نیز آگاهی ندارند. نکات زیر به ما کمک می‌کند تا شناخت بهتری از همسرمان داشته باشیم و از تنش های احتمالی در روابط پیچیده امروزی در خانواده پیشگیری کنیم.

نامزدها بخوانند

زندگی، شخصیت، رفتار و گفتار، خانواده و فرهنگ خانوادگی هر كدام از ما با دیگری متفاوت است و درست به همین دلیل انتخاب و ارتباط ما با طرف موردنظرمان نیز با دیگران فرق می‌كند. درست به دلیل همین تفاوت‌ها، مقایسه كردن، یكی از رفتارهای اشتباهی است كه بشدت به رابطه دو نفر آسیب می‌رساند. اگر به این رفتار، حس انتقامجویی هم اضافه شود، پایان ماجرا معلوم است.

مطرح کردن این سوالات در خواستگاری خطرناک است

یک هفته است که منتظرید! به همه چیز فکر کرده اید. حتی به رنگ لباس و جورابتان هم اندیشیده اید. یک دوره کامل مشاوره از افراد خانواده اعم از عمه، خاله، عمو و دایی‌جان گرفته اید

قلب مادرشوهر هم مهریه شد!

۱۰ کیلو بال مگس، حفظ تمام دیوان حافظ یا کل شاهنامه فردوسی، سفر به ۱۲۰ کشور دنیا، ۱۰ هزار لیتر بنزین، ۱۰ رأس آهوی وحشی، چندین کیلو پوست پیاز و دست و پا یا قلب آقای داماد

قبل از اولین ملاقات با همسر آینده تان حتما این مطلب را بخوانید

اثری که همان اول بر طرف می گذارید تا آخر عمر یادش می ماند. در حالت اغراق آمیزش این است که این برخورد اول تعیین کننده نوع و ادامه یا عدم ادامه و شکل گیری رابطه خواهد بود. به هر حال این واقعیتی است که ذهن در طول برخورد اول، مدام مشغول ارزیابی و بررسی طرف برای تصمیم گیری درباره ادامه ارتباط است. پس مراقب همه چیز باشید.

قبل از ازدواج تكليف اين مسائل را روشن كنيد

زندگي زير يك سقف فقط به يك احساس وابسته نيست؛ اين تصميم خيلي سخت‌تر از آن است كه فكرش را مي‌كنيد. اگر بي‌پروا پيش برويد و واقعيت را ناديده بگيريد، خيلي زود با مشكلاتي

قابل توجه دختر خانم هایی که شوهر پیدا نمی کنند

شاید هنوز آمادگی ازدواج ندارید و نتوانسته‌اید آنطور که باید برای ساختن یک زندگی مشترک آماده شوید. ازدواج کردن موضوعی نیست که بتوان برایش الگو و راه حل ارائه کرد اما شاید با خواندن مراحل زیر بتوانید برای ازدواج‌تان آماده‌تر شوید و دست از این نگرانی‌ها هم بردارید.

عشقی که به سرعت به خیانت تبدیل شد

خانمی در دادگاه خانواده شماره 1 در حالی که ابتدا از پاسخ دادن طفره می رفت، با اصرار درباره وضعیت خود این طور گفت: 4 سال است با همسرم زندگی می کنم و او از مهرماه سال گذشته خانه را ترک کرده و قصد ادامه زندگی با من را ندارد.

زنـدگی ایـده آل با زن و مـرد ایـده آل

هسته مرکزی هر جامعه ای، خانواده است و خانواده بدون زوجی متشکل از زن و مرد معنا ندارد. زن و مردی که با یکدیگر پیوند ازدواج می بندند، عهد می کنند تا ضمن تشکیل خانواده ای سعادتمند، به یکدیگر کمک کنند تا به کمال مطلوب نزدیک تر شوند. به این ترتیب سلامت خانواده در درجه اول اهمیت قرار دارد و آن چه آن را ضمانت می کند، انتخاب صحیح همسر است.

روابطی که احتمال شکست در آنها بیش از 50 درصد است

شاید یکی از آرزوهای بزرگ هر کس در آستانه انتخاب همسر و ازدواج این باشد که پیشگو یا فالگیری را پیدا کند که بتواند آینده ازدواجش را پیشگویی کند. برای اینکه بدانید رابطه تان تا چه حد در معرض خطر است، با علایم خطر آشنا شوید :

راه حل هایی برای پایان دادن دعواهای دوران نامزدی

مهارت در مشاجره، چیزی است که شما پیش از وارد شدن به زندگی مشترک باید بیاموزید. چون عدم آگاهی از این مهارت باعث ایجاد مشاجره های متعدد و حتی دعوا و قهرهای بزرگی میان دختر و پسر در دوران نامزدی می شود

راه حل ازدواج با عشق های یک طرفه

سه،‌ چهار ماهی است كه به اصرار پدر و مادرم با دختر همكار پدرم، عقد كرده ام. دختر خوبی است. با محبت و مهربان.اما من از همان اول كه دیدمش به دلم ننشست با این حال همه گفتند كه علاقه بعد از عقد بوجود می آید. الان بعد از چند ماه می بینم كه هیچ اتفاقی نیفتاده و نگرانم که نتوانم با این وضعیت وارد زندگی مشترك شوم.

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه