آموزش بافت پلیور زنانه
برای بافت این پلیور برای قد ۱۵۰ تا ۱۶۵ و وزن ۴۰ تا ۶۰ کیلو به این صورت عمل میکنیم  ( مقدار کاموای این پلیور ۷ کاموای نازک صد گرمی که دولا شده ).
 
آموزش بافت پلیور زنانه
جلوی پلیور :

۱۰۲ دانه سر انداخته و ۹۴ دانه آنرا برای کشبافت لباس که ۲ دانه از زیر و ۲ دانه از رو هست میزاریم و ۸ دانه باقی مانده را بافت ابری برای سجاف جادکمه لباس میبافیم .

دقت کنین که سجاف باید سمت راست بدن باشد .

پس با این تعداد دانه ۱۴ سانت کشبافت میبافیم و بعد ۳۷ سانت بافت مدل که در اینجا بافت جودانه بافته شده ( شما میتونین هر مدلی که دوست داشتین ببافین ) میبافیم تا به زیر بغل لباس برسیم .

در این لباس برای حلقه لباس ما نه دونه ای اضافه میکنیم نه کم فقط حالت حلقه رو به لباس میدیم به این صورت که ۱۰ دانه از بافت لباس رو در قسمتی که سجاف جادکمه نیست در ابتدای بافت ابری میبافیم بعد ۱۷ سانت دیگر بافته و بافتمون رو کور میکنیم .

پشت لباس :

۹۶ دانه سر انداخته که ۸۸ دانه کشبافت و ۸ دانه هم بافت ابری .

دقت کنین که سجاف جادکمه را درست ببافین .

نکته :

در بافت جلوی لباس ما اول بافت کشبافت رو داریم بعد بافت سجاف جادکمه در پشت لباس برعکس میشه اول بافت سجاف و بعد بافت کشبافت .

یقه :

برای یقه لباس هم از جایی که میخاهیم یقه باشد در قسمت جلوی لباس ( در اینجا یقه اسکی بافته شده شما اگر میخاهین یقه شل تر بشه گشادی یقه بیشتر و بلندی یقه هم بیشتر ) ۱۴ دانه کور میکنیم به این ترتیب جلوی لباس ما دو قسمت میشود که بعد از کور کردن ۱۲ تا ۱۴ دانه به این صورت عمل میکنیم :

ابتدا ۵ دانه کور کرده و بافت را بافته م وبرمیگردیم و در رج بعد ۴ دانه و در رج بعد ۳ دانه و در رج بعد ۲ دانه و در رج بعد ۱ دانه و از اینجا به بعد چند رج میبافیم و یک دانه کور میکنیم تا هر چقدر میخاهیم گشادی یقه باشد .

زیاد هم کور نکنین که یقه گردی و زیبایی خودش را از دست ندهد .

در قسمت دیگه یقه هم همین کار را تکرار میکنیم .

این دانه ها برای یقه متغیر هست شما بسته به گشادی و تنگی یقه میتونین کمتر یا بیشتر دانه کور کنین .

در این لباس برای اینکه پشت یقه بالاتر بایسته و باعث بشه جلوی یقه پایین تر باشه در پشت لباس هیچ بافتی برای یقه نشده و بعد از دوختن سرشانه جلو و پشت به هم دانه های دور تا دور یقه را میگیریم و برای اینکه در قسمت راست یقه میخاهیم درزمان باشد از اون قسمت دانه ها را گرفتهو بعد به صورت کشبافت بافت یقه را بافته تا اندازه ای که میخاهیم بلندی یقه باشد که در اینجا ۲۰ سانتی متر هستش و برای اینکه لبه یقه قشنگتر بایسته ۴ رج بافت ابری در انتهای یقه بافته شده و بعد کور شده .

دوخت لباس هم که توضیح نمیخاد .

نکته :

در قسمت جلوی لباس ما در سجاف ، جادکمه میزاریم و در قسمت پشت دکمه .   

برای این که بافت قشنگتر بشه بعد از ۸ دانه بافت ابری که برای سجاف جادکمه میبافیم ۲ دانه از زیر بافته و بعد مدل میبافیم این به دلخواه هستش و همانطوری که در عکسها هم میبینین در قسمت حلقه هم در کنار سجاف حلقه دو دانه از زیر بافته شده .

برای یقه هم در بافت لباس قرمز درز یقه دوخته نشده و در جلو و پشت با دکمه به لباس وصل شده .

بافت جودانه :

رج اول :

یک دانه از زیر + یک دانه از رو تا انتهای بافت .

رج دوم :

دانه ها را همانطوری که هست میبافیم .

رج سوم :

یک دانه از رو + یک دانه از زیر تا انتهای بافت .

رج چهارم :

دانه را همانطوری که هست میبافیم .

رجهای اول تا چهارم در تمام طول بافت تکرار میشود .

 

بافت پليور مردانه (2)

http://trico.ir/بافت-پليور-مردانه-2-1173

بافت پليور مردانه (2) - تصویر 1 ... آموزش کلاه راه راه بافتني مردانه با دو ميل; لباس بافتنی مردانه :: بافت پلیور مردانه; لباس بافتنی مردانه :: کت طرحدار مردانه-يقه ...

پلیور مردانه - تبیان

http://www.tebyan.net/film/116224

آموزش بافت یک مدل پلیور مردانه یا پسرانه در بخش هنری برنامه خانه مهر با حضور خانم کتلی مربی توانای هنربافتنی از شبکه جام جم.

آموزش بافت پلیور زنانه - بانوکده

http://banookade.ir/post/54/آموزش-بافت-پلیور-زنانه.html

22 مه 2013 ... برای بافت این پلیور برای قد ۱۵۰ تا ۱۶۵ و وزن ۴۰ تا ۶۰ کیلو به این صورت عمل میکنیم ( مقدار کاموای این پلیور ۷ کاموای نازک صد گرمی که دولا شده ).

آموزش بافت پلیور یقه هفت پسرانه - بانوکده

http://banookade.ir/post/342/آموزش-بافت-پلیور-یقه-هفت-پسرانه.html

3 سپتامبر 2013 ... وسایل مورد نیاز و آموزش بافت در ادامه مطلب. وسایل مورد ... پلیور بسیار زیبا جهت فرزندان عزیز می‌باشد. امیدوارم .... آموزش بافت پلیور زنانه [ 26214 ].

نیلوفر 27 - آموزش بافتنی

http://nilofarshadab.blogfa.com/cat-2.aspx

نیلوفر 27 - آموزش بافتنی - هنرهای دستی مثل خیاطی قلاب بافی بافتنی گلدوزی و آشپزی. ... در چند پست براتون آموزش چند نوع بافت ساده رو میزارم . ... پلیور زنانه .

مدل لباس بافت 2014 | لباس بافتنی زنانه زمستانی

http://www.amazing.ir/1392/08/02/tissue-couture-2014-womens-winter-knitwear/

عکس هایی از مدل لباس بافت 2014 لباس بافتنی پالتو بافتنی پلیور زنانه جدید مدل لباس بافت جدید,بافت,مدل بافت ... کلیپ آموزش سه مدل بافت مو و بستن مو 2014  ...

آموزش بافتنی

http://www.woolen.ir/

267970679793 29149258788 آموزش بافت کش موی قلاب بافی. سلام دوستای گلم. امروز براتون آموزش بافت کش سر زیبا رو گذاشتم که امیدوارم خوشتون بیاد و ازش ...

آموزش پلیور بافتنی زنانه جلو بسته آرتاکاوا

http://www.artakava.com/tailorshow/37708/آموزش-پلیور-بافتنی-زنانه-جلو-بسته-آرتاکاوا

آموزش پلیور بافتنی زنانه جلو بسته آرتاکاوا درخواستی از کاربران عزیز آرتاکاوا... پلیور بافتنی زنانه جلو بسته آرتاکاوا. وسایل لازم برای بافت: تعداد ۸ کلاف ۱۰۰ ...

آموزش بافت پلیور بچه گانه جیب دار | یاس گروپ

http://www.yasgroup.ir/131590/childish-pullover-texture-with-pocket.html

خانه » خانه داری و آشپزی » آموزش کار هنری » آموزش بافت پلیور بچه گانه جیب دار. انتشار: ۶ مهر ۱۳۹۳; 292 بازدید; ۰ دیدگاه ... جهت رگلان آستین مانند طرز بافت ذکر شده در پشت کار، در جلوی بافت نیز، همان موارد را عمل کنید. .... مدلهای قشنگ کت پاییزه زنانه.

بافت پلیور‬‎ - YouTube

http://www.youtube.com/watch?v=uGqVYnxoMnY

3 ژانويه 2014 ... بافت پلیور ... بافت مردانه by شبکه خبری تبیان ایران 1,267 views · 12:32 ... How To Make Chocolate Ganache - آموزش درست کردن گاناش ...

مدل بافتنی زنانه - آریا بانو

http://www.ariabanoo.com/category/مدل-بافتنی/مدل-بافتنی-زنانه/

آموزش بافت بلوز با ساق دستکشی. مهر 28 ... توسط: تسنیم در مدل بافتنی, مدل بافتنی زنانه, مدل بافتنی کلاه و شال گردن ... پلیور بافتنی زنانه جلو باز با آموزش.

قلاب بافي | مدل هاي شيك و زيباي پليور زنانه قلاب بافي شده | همراه با علم

http://baelm.ir/قلاب-بافي-مدل-هاي-شيك-و-زيباي-پليور-زنا/

27 سپتامبر 2014 ... قلاب بافی | مدل های شیک و زیبای پلیور زنانه قلاب بافی شده. عکس ها و .... قلاب بافی | آموزش بافت کیف دستی زنانه و دخترانه. ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ...