سایزها: دو سال-سه سال-چهار تا پنج سال-شش تا هفت سال-هشت تا نه سال

سایزها:
دو سال-سه سال-چهار تا پنج سال-شش تا هفت سال-هشت تا نه سال

وسایل مورد نیاز:
• کاموای قرمز رنگ 100-100-100-150-150 گرم
• کاموای سفید رنگ 50-50-50-50-50 گرم
• میل دوطرفه شماره 3
• میل گرد و دوطرفه شماره 3.5
• میل گرد و دوطرفه شماره 4

کاموا باید به گونه ای باشد که 22 دونه در 25 رج با بافت ساده و میل شماره 4 دارای ابعاد 10*10 سانتیمتر مربع باشد.

نحوه بافت:
ابتدا 156-162-168-174-180 دونه در میل شماره 3.5 با رنگ قرمز سربیاندازید. چهار رج به زیر ببافید. (رج اول از روی کار خواهد بود) سپس دو ر ج با رنگ سفید به زیر ببافید. بعد دو رج با رنگ قرمز به زیر ببافید سپس دو رج با رنگ سفید به زیر ببافید.

بعد با رنگ قرمز سه رج به زیر ببافید. (رج آخر از روی کار خواهد بود) بعد بافت رابه حالت گرد دربیاورید و بافت را با میل شماره 4 ادامه دهید. با رنگ سفید 1-2-1-2-1 دور ساده ببافید.

سپس با رنگ قرمز 1-1-2-2-3 دور ساده ببافید. بعد برای سایز دو سال Chart A برای سایز سه سال Chart B برای سایز چهار تا پنج سال Chart C برای سایز شش تا هفت سال Chart D و برای سایز هشت تا نه سال Chart E را شش تکرار عمودی ببافید.

بعد با پترنی که در شکل پترنها با عنوان CHARTS مشخص شده بافت را ادامه دهید. وقتی یک تکرار عمودی پترن تمام شد در دور بعد برای سایز سه سال یک دونه کم کنید که در نهایت میشود 161 دونه.

با رنگ قرمز 1-1-2-2-3 دور ساده ببافید بعد با رنگ سفید 1-2-1-2-1 دور ساده ببافید. بعد با رنگ قرمز بافت را به شرح زیر ادامه دهید: 4-5-5-5-5 دور ساده ببافید.

دور بعد: *24-21-22-27-28 دونه به زیر ببافید، دو تا یکی از زیر* فاصله بین دو * را تا انتها تکرار کنید. پس در این دور 6-7-7-6-6 دونه کم می شود.

بعد 4-5-5-5-5 دور ساده ببافید.

دور بعد: *23-20-21-26-27 دونه به زیر ببافید، دو تا یکی از زیر* فاصله بین دو * را تا انتهاتکرار کنید. پس در این دور 6-7-7-6-6 دونه کم می شود.

بعد 4-5-5-5-5 دور ساده ببافید

دور بعد: *22-19-20-25-26 دونه به زیر ببافید، دو تا یکی از زیر* فاصله بین دو * را تا انتها تکرار کنید. پس در این دور 6-7-7-6-6 دونه کم می شود.

بعد 4-5-5-5-5 دور ساده ببافید. بعد به نحو توضیح داده شده 6-5-5-7-6 بار دیگر دونه کم کنید. (تعداد دانه ها در نهایت 102-105-112-120-126)

بعد در سایز چهار تا پنج سال ساله دو دور و در سایز هشت تا نه سال چهار دور ساده ببافید و بعد به شرح زیر ادامه دهید:

سایز  سه ساله: 
در دور بعد یک دونه کم کنید. (تعداد دانه ها 104)

سایز هشت تا نه ساله: 
در دور بعد دو دونه اضافه کنید. (تعداد دانه ها 128)

تمامی سایزها: 
یک دور به زیر ببافید، بعد با رنگ سفید یک دور به زیر ببافید، بعد با رنگ قرمز دو دور به زیرببافید، بعد با رنگ سفید یک دور به زیر ببافید، در دور بعد یک دونه با رنگ قرمز و یک دونه با رنگ سفید تا انتهای دور ببافید.

بعد با میل شماره 3 کشباف یکی زیر، یکی رو را 3-3-4-4-5 دور ببافید.

دور بعد: 2-3-3-3-3 دونه اول کشباف، ژوته، دو تا یکی از زیر *4-6-6-6-6 دونه کشباف، ژوته، دو تا یکی از زیر* فاصله بین دو * را تا 2-3-3-3-3 دونه مانده به انتهای دور تکرار کنید و بقیه را کشباف ببافید.

بعد 3-3-4-4-5 دور دیگر کشباف ببافید و بعد شل کور کنید.

بعد با میل شماره 3 یک نوار توپر به اندازه 110-115-115-120-120 سانتیمتر ببافید و از محلژوته های کمر دامن رد کنید، سپس دو عدد پوم پوم یکی به رنگ سفید و یکی به رنگ قرمز درست کنید و به انتهاهای این نوار تو پر مطابق شکل متصل نمائید.


    

آموزش بافت دامن

http://trico.ir/category/آموزش-بافت-دامن-1014

آخرین مطالب و نوشته ها در موضوع آموزش بافت دامن. ... دامن بافتنی · دامن بافتنی · دامن بافتنی · دوخت انـواع دامــن :: دامن بافتنی دخترانه · دامن بافتنی :: دامن بافتنی · دامن ...

دامن بافتنی :: دامن بافتنی

http://trico.ir/دامن-بافتنی-دامن-بافتنی-55

این دامن دون درز در میلهای گرد بافته میشود. ... بافت جلیقه کوتاه دخترانه و دامن تمام فون · دوخت انـواع دامــن :: دامن بافتنی دخترانه · دامن بافتنی · بافت دامن کلوش · دامن ...

بافتنی های مامان اعظم - دامن بافتنی دخترانه چند طبقه

http://baftanymamanazam.blogfa.com/tag/دامن-بافتنی-دخترانه-چند-طبقه

این دامن را هم مثل دامن با کاموای دانتل ؛ از پایین شروع به بافت می کنیم . آموزش این مدل در ادامه: برچسب‌ها: آموزش قلاب بافی, دامن با کاموای نواری, دامن بافتنی دخترانه چند طبقه, بافت ... بافت انواع چند ضلعی (1) ... 63 - دانلود کتاب دوخت: مجموعۀموتیف

بافت دامن برای کودکان - بافتنی

http://baftan.persianblog.ir/page/61

بافت دامن. 132 دانه با میل شماره 3 سرانداخته و 5سانتی متر کشباف یکی رو یکی زیر ببافید. ... زمانی که قد دامن به اندازه دلخواه رسید دیگر نیازی به اضافه کردن ندارید و فقط سه رج رکن ببافید. ... ژیله برای دختر کوچولو ها ... پانچو توری بافی بافت ژ اکت یقه هفت توری بافت ژیله زنانه1 اشنایی با بافت انواع کاموا مدل های بافتنی کار  ...

مجله اینترنتی چارچ

http://www.charch.ir/

اموزش دوخت دامن دخترانه چین چین · آموزش دوخت صندل .... آموزش بافت انواع لباس برای تمام جنسيت ها. درباره : بافت ... خريد دی وی دی آموزش تصويری بافتنی. مجموع :اموزش ...

الگو دامن طبقه ای چین دار - آموزش خیاطی | khayati24.ir

http://khayati24.ir/الگو-دامن-طبقه-ای-چین-دار-945

آموزش دوخت لباس زنانه و دخترانه · آموزش بلوز · آموزش ... در این مدل دامن قد دامن را تقسیم بر تعداد طبقه میکنیم ... برچسب‌ها: انواع دامن, دامن طبقه ای چین دار, اموزش خیاطی.

الگو دامن سنبادی - دراپه - آموزش خیاطی | khayati24.ir

http://khayati24.ir/الگو-دامن-سنبادی---دراپه-860

آموزش دوخت لباس زنانه و دخترانه · آموزش بلوز ... الگو دامن سنبادی - دراپه - تصویر 1. از قطر تا بزنید ... برچسب‌ها: انواع الگو دامن, دامن سنبادی, دامن دراپه, اموزش خیاطی.

برای دوخت دامن دقت کنید - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_11535.html

13 مه 2013 ... این كر برای این هستش كه قسمت پشت دامن از فرم درنیاد و الا اگه تكونش بدیم حتما چون در اریب پارچه قرار میگیره كش میاد و اصلا درست نمیشه. ... مدل جدید بلوز بافتنی زنانه و دخترانه ویژه پاییز و زمستان .... فال مخصوص انواع فصل ها.

گل بانو|مجله خبری زنان|golbano.ir|آموزش آشپزی,خیاطی,مدل لباس - گل ...

http://www.golbano.ir/

آموزش بافت دامن تمام فون در این دامن ؛ 6 ردیف ژته دار داریم که با نخ من 15 سانت شده و با حاشیۀ برگدا. ... آموزش بافت ژاکت جلو باز دخترانه یقه انگلیسی/بافتنی .... عدم آموزش صحیح به کودکان و نوجوانان، معرفی بازی های رایانه ای و انواع آن به طور غیر ...

هنر در خانه،قلاب بافی،بانوی زیبایی،بافتنی،کوک طلایی

http://honar-dar-khaneh.mihanblog.com/

جزوه 42 صفحه ای شما با انواع دوخت دامن (9 مدل)شلوار،بلوز(یقه ترک دلبری،جلوباز یقه گرد،یقه انگلیسی)، اموزش دوخت انواع یقه،مقنعه،چادر،پیراهن دخترانه،روپوش ...

انواع دامن ماهی - هنرستان

http://iranianhandmade.persianblog.ir/tag/انواع_دامن_ماهی

2 دسامبر 2013 ... وبلاگ هنری با محوریت هنر با شکوه و اصیل خیاطی و طراحی دوخت با متد مولر. قالب وبلاگ ... دامن ماهی شماره 3 متد مولر جهت لباس شب و عروس. سلام بیست و ... آموزشهای دخترانه (پریسا جون) · دنیای توان ... بافتنی های مامان اعظم · بافتنی و ...

آموزش قدم به قدم خیاطی و بافتنی و هنرهای دستی

http://steps-of-sewing.rozblog.com/

8 جولای 2014 ... همونطور که میدونید یکی از کارهای مهم برای دوختن یه لباس یا دامن و یا شلوار، ... در مورد دوخت زیپها بهشون نداده باشه،به همین خاطر تو این پست در مورد دوخت انواع .... چند وقتی بود که هستی وقتی می دید دختر های دیگه تو استخر ،از این مدل ...

دوخت دامن مانلی - نازَک

http://nazak.ir/9238/دوخت-دامن-مانلی.html

اگر مایل به آموزش دوخت این دامن هستید حتما ادامه مطلب را ببینید. برای دوخت این .... دختر من ۱سال و ۹ ماهشه و تقریبا ریزنقش هست خواستم بدونم حدود دایره هایی که باید در نظر بگیرم چه قدر هست ؟ یا مثلا برای ... مریم, 3 ماه ago. آموزش بافتنی دوبله فارسی.