شغل هایی که در وب سایت نشونه درج می شوند در بیش از 160 وب سایت تبلیغات آنها نمایش داده می شود.

برکه ای مرموز و مرگبار در ایران +عکس

درایران، مناطقی وجود دارد که مرموز و ترسناک به شمار می روند. در دل این مناطق، رازها و اسراری وجود دارد که سفر به آنها را، برای دیگران، همراه با ترس و وحشت می سازد.

صورت بچه‌تان قبل از تولد در دست شماست

زوج‌های که منتظر به دنیا آمدن بچه‌شان هستند برای دیدن او لحظه شماری می‌کنند و می‌خواهند هر چه بیشتر از پزشکان درباره او بشوند. شرکتی در ژاپن حالا کاری کرده است که شما می‌توانید صورت بچه‌تان را قبل از به دنیا آمدن در دست‌تان بگیرید.

اقدام خطرناک این زن برای جلب توجه همسر!

یک خانم 33 ساله پنسیلوانیایی برای اینکه توجه همسرش را به خود جلب کند به مدت سه سال او را با قطره چشمی مسموم کرد و همین امر باعث می شود او مجبور باشد باقی عمرش را در زندان بگذراند.

عجیب ترین مرگ های تاریخ بشر

گاهی اتفاقات بسیار کوچک و ساده می توانند باعث شوند یک نفر به عجیب ترین شکل ممکن جان خود را از دست بدهد. این افراد از آن دسته کسانی هستند که شاید در زمان زندگی انسان های مشهوری نبودند اما به خاطره نحوه مرگشان در دنیا به شهرت رسیده اند.

مادربزرگ 112 ساله هنوز روزه می‌گیرد+عکس

خدیجه جابری ساکن دشتستان بوشهر با 112 سال سن در ماه مبارک رمضان امسال نیز همچون رمضان های سپری شده زندگی اش، روزه دار است.

تصاویر وهم آور «مرد نصفه»!

اگر ناگهان در خیابان تصویر مرد نصفه ای را که پاهایش را زیر بغلش زده ببینید، چکار می کنید؟

مشهورترین جنایتکاران فراری تاریخ +عکس

در میان تبهکاران حرفه ای جهان تعدادی از آنها ناگهان برای همیشه ناپدید شده اند و هیچ ردی از خودشان باقی نگذاشته اند. بعضی از آنها پس از یک درگیری مسلحانه انگار دود شده و به هوا رفته اند و تعدادی هم پس از خارج شدن از خانه دیگر بازنگشتند.

رسم انداختن جسد مقابل کرکس ها! +عکس

بازدید کنندگان از این مراسم مراتب اعتراضشان را به این عمل غیر انسانی ابراز داشته اند با این حال هنوز هم مطمئن نیستند که آیا کل جسد به کرکس ها داده می شود یا خیر؟

سرنوشت جهنمی ناهید در انتظار زمین!

محققان معتقدند، روند صعودی انتشار گازهای گلخانه ای می تواند زمین را به سیاره ای غیر قابل سکونت مانند ناهید مبدل کند.

نوجوان 17 ساله آمریکایی 23 زبان بلد است!

"تیموتی دانر" در مصاحبه اخیر خود با یک شبکه تلویزیونی در استرالیا در پاسخ به سوال مجری برنامه بدون درنگ گفت که زبان فارسی را در بین زبان هایی که آموخته بیش از همه دوست دارد.وی در این مصاحبه با خواندن اشعاری از حافظ تسلط خود را به زبان فارسی نشان داد.

پرتقال، دانه‌ای 100,000 تومان!

یک بیماری کشنده تمام باغ‌های پرتقال را در سراسر جهان را تهدید می‌کند. آیا برای مقابله با این تهدید، باید به مهندسی ژنتیکی رو کرد یا برای همیشه با این میوه خداحافظی کرد؟

شغل عجیب و کم نظیر این مرد +عکس

در حالیکه هیچ کس به توپ های به هدف نرسیده گلف فکر نمیکند شخصی بوسیله این توپ ها عجیب ترین شغل دنیا را تجربه میکند.

بیماری نادر و دردناک نوزاد آمریکایی +عکس

نوزاد 12 هفته‌ای آمریکایی از وجود نوعی تومور در دهانش رنج می‌برد که مشابه آن خیلی به ندرت اتفاق می‌افتد.

عجیب ترین بیماری های پوستی +عکس

پوست از اعضای داخلی بدن محافظت می کند به همین علت باید همیشه سالم و سرحال باشد در غیر این صورت می تواند مشکلات برزگی را برای ما ایجاد کند. با این حال بیماری های مختلف و عجیبی در دنیا هستند که روی پوست انسان تاثیر می گذارند.

عکسی دلخراش از یک جنایت چینی

محموله ای شامل پوست 645 راس گرگ در فرودگاه بین المللی پکن (چین) کشف شد.

انسان هایی که سنگ شدند! +عکس

«قلبش مثل سنگ شده است»، این مثل را برای آدم هایی به کار می بریم که سنگدل هستند اما باورش خیلی سخت است که آدم هایی باشندکه واقعا بدنشان مثل سنگ شده باشد. گذر زمان آنها را تبدیل به سنگ می کند. کافی است یک ضربه کوچک به بدنشان وارد شود تا استخوان هایشان به شکلی عجیب و غریب در بدنشان شروع به رشد کند.

انسان هایی که غذا نمی خورند! +عکس

آنها مدعی هستند که انرژی لازم برای ادامه حیات را نه از غذا که از منابع دیگر طبیعت مثل باد و خورشید دریافت می کنند. ادعای این افراد آنها را تبدیل به افراد مشهوری در جهان کرده است اما آیا آنها راست می گویند؟

بهترین شغل های جهان +عکس

اقامت در یک جزیره زیبا و لذت بردن از هوای پاک، خوردن شکلات هایی که هنوز هیچ مشتری طعم آنها را تجربه نکرده است، از صبح تا شب دراز کشیدن روی تختخواب و ... همگی اینها بهترین شغل های جهان به شمار می روند. شغل هایی که فقط یک نفر شانس به دست آوردن آنها را داشته است.

مضحک ترین موارد فروش کلیه!

آدم ممکن است برای خرید وسیله ای که به آن علاقه دارد و ... دست به هر کاری بزند، حتی گاهی ممکن است زیر بار قرض برود تا به خواسته اش برسد اما اینکه کسی برای خرید این وسایل، اعضای بدنش را بفروشد و درد و رنجی شدید را به جان بخرد، از موارد بسیار نادر است.

وقتی طبیعت با مغز انسان بازی می کند

در این مطلب 8 پدیده طبیعی را معرفی کرده ایم که ظاهر گول زننده دارند. یا شاید بتوان گفت تا حدی مغز انسان را گول می زنند و مثلا هنگام تماشای کوه، به جای دیدن کوه، یک سرخپوست را می بینید که دراز به دراز خوابیده و به آسمان چشم دوخته است!

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه