آنچه می بینید داستان واقعی رخ داده میان مار 20 سانتی و هزارپای 15 سانتی متری است که توسط محققان در گولیم گراند مقدونیه کشف و ضبط شد!

خبرآنلاین: هزارپای قورت داده شده با پاره کردن شکم مار، بیرون آمد.

آنچه می بینید داستان واقعی رخ داده میان مار 20 سانتی و هزارپای 15 سانتی متری است که توسط محققان در گولیم گراند مقدونیه کشف و ضبط شد!

محققان هر دو موجود را مرده یافتند و متوجه شدند مار ماده ترکیده (مار 4.2 گرم) و هزارپا (4.8 گرم) از بدنش بیرون زده است.

ظاهرا اشتباه محاسباتی که مار مرتکب شده باعث این حادثه در منطقه موسوم به گولیم گراد یا جزیره مارها شده و موضوع در مجله اکولوژیا بوسیله محقق صرب لجیلجانا توماسویچ منتشر شده است.

وقتی مار، هزار پا بخورد همین می‌شود! - تصویر 1

وقتی مار، هزار پا بخورد همین می‌شود! - تصویر 2

وقتی مار، هزار پا بخورد همین می‌شود! - تصویر 3

وقتی مار، هزار پا بخورد همین می‌شود! - تصویر 4

وقتی مار، هزار پا بخورد همین می‌شود! - آکا - عکس های عجیب - آکاایران

http://akafoto.akairan.com/foto-aka/ajib/2014422250.html

وقتی مار، هزار پا بخورد همین می‌شود! - آکا ... محققان هر دو موجود را مرده یافتند و متوجه شدند مار ماده ترکیده (مار 4.2 گرم) و هزارپا (4.8 گرم) از بدنش بیرون زده است.

تصاویری دردناک از نسل‌کشی «رواندا» (18+)

http://itupdate.ir/تصاویری-دردناک-از-نسلکشی-رواندا-18-216

... تاریخ · حشراتی که فقط چند ساعت عمر می‌کنند · وقتی مار، هزار پا بخورد همین می‌شود ! ... علاوه بر 800 هزار کشته این قتل عام بیش از 5/1 میلیون نفر آواره می شوند.

درآمد 5 میلیون تومانی با موتور! +عکس

http://itupdate.ir/درآمد-5-میلیون-تومانی-با-موتور-عکس-6496

... سه شنبه 17 تیر ماه · توفان ریزگردها در زابل +عکس · وقتی مار، هزار پا بخورد همین می‌شود! ... این کار ۲۰ ثانیه طول می‌کشد و صاحب خودرو در ازای فرار از دست دوربین‌ها پنج هزار ... ۱۵۰ هزار تومان می‌گیرد و مابقی هم درآمد فردی است که این شغل را مدیریت می‌کند.

عکس:کاردستی الهام چرخنده!

http://www.hobabnews.com/fa/links/133336

نیمار 4 گل به ژاپن زد · کامرون: رهبران ناتو وحشی‌گری داعش را محکوم می‌کنند · هاشمی ... جسد بن لادن به دریا در کتاب رئیس سابق سیا · وقتی مار، هزار پا بخورد همین می‌شود!

تصاویر تاریخی که هیچ گاه منتشر نشد (18+)

http://joke24.ir/تصاویر-تاریخی-که-هیچ-گاه-منتشر-نشد-18-5995

... +عکس · دیدنی های امروز؛ یکشنبه 20 مهر ماه · وقتی مار، هزار پا بخورد همین می‌شود! ... ایتالیا سال ۱۹۵۹: در حومه شهر مودنا، بچه‌ها با طناب و قرقره از روی رود عبور می‌کنند:.

بی پروا نوشت

http://margazideh.blogsky.com/

وقتی از میون غذا فقط سیب زمینی ها رو سوا میکنه! ... می شود همه درد ها و بدجنسی ها و کم و کاستی ها را مثل یک تکه سنگ در یک جایی از جغرافیای ... و قلوه سنگ بماند و بماند، تا ابد بماند تا روزی که هزارن سنگ دیگر را هم همین طور به امان خدا .... بعد مثل قطره ی آبی که بر زمین بچکد و هر قطره هزار پاره شود، می خزد لای ده انگشت پا و خودش را لا لوهای ...

احکام نجاسات

http://ch3.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=273&Itemid=27

355 – وقتی ما پای مان را آب می کشیم آب به بالای مچ ما ترشح می شود. ... پاسخ – اگر دو جسم خشک که یکی پاک و دیگری نجس باشد بهم بخورد ، جسم پاک نجس می شود . ... برای نماز های بعدی باید لباس پاک بپوشد و یا همین لباس را تطهیر کند ... 694 – اگر در برکه ای که بیش از ده هزار لیتر آب جا می شود ،حیوانی مثل سوسمار ، روباه یا موش ...

Shazde Koochooloo Page 1 From 2

http://www.greenpoems.com/Shamloo/0011A.htm

يک دليل ديگرم هم آن که اين «بزرگ‌تر» همه چيز را می‌تواند بفهمد حتا کتاب‌هايی را که ... نوشته شده بود- تصوير محشری ديدم از يک مار بوآ که داشت حيوانی را می‌بلعيد. ... شب اول را هزار ميل دورتر از هر آبادی مسکونی رو ماسه‌ها به روز آوردم پرت افتاده‌تر از هر ..... -گوسفندی که بُتّه ها را بخورد گل ها را هم می‌خورد؟ .... -اوه، تازه همين حالا از خواب پا شده‌ام.