هند، استانی دارد به نام مگالایا Meghalaya که گمان می‌ رود اینجا یکی از پر باران‌ ترین مناطق دنیا باشد. در این منطقه جنگل‌ هایی انبوه و رودهای خروشان بی ‌شمار وجود دارد و گذر از این رودها یکی از دغدغه ‌های همیشگی مردم بوده است.

مشرق: هند، استانی دارد به نام مگالایا Meghalaya که گمان می‌ رود اینجا یکی از پر باران‌ ترین مناطق دنیا باشد. در این منطقه جنگل‌ هایی انبوه و رودهای خروشان بی ‌شمار وجود دارد و گذر از این رودها یکی از دغدغه ‌های همیشگی مردم بوده است.

مردم پل‌ها را نمی ‌سازند، بلکه می ‌رویانند و ریشه‌ ها و شاخه ‌های درختانی را که در دو سوی رودخانه قرار دارند، با دست در راستای افقی قرار می ‌دهند و به تدریح شبکه ‌ای زنده از ریشه ‌ها و شاخه‌ ها ایجاد می ‌کنند. طول بعضی از این پل ‌های زنده به حدود سی متر هم می‌ رسد و می ‌تواند وزن پنجاه نفر و حتی بیشتر را هم تحمل کند.

از آنجا که این پل ‌ها زنده هستند، مقاومت و دوام آنها نسبت به پل‌ های چوبی، بسیار بیشتر است. از آنجا که میزان بارش سالانه در این منطقه از هند، ۱۵ متر است، این پل‌ های زنده به تدریج رشد می‌ کنند و بر مقاومت آنها افزوده می ‌شود.

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

پل‌ های زنده در هند +عکس

تصاویر/ پل‌ های زنده در هند - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/307526/تصاویر-پل‌-های-زنده-در-هند

هند، استانی دارد به نام مگالایا Meghalaya که گمان می‌ رود اینجا یکی از پر باران‌ ترین مناطق دنیا باشد. در این منطقه جنگل‌ هایی انبوه و رودهای خروشان بی ‌شمار وجود دارد و ...

نگاهي به 10 پل زيبا و شگفت انگیز در جهان - بیتوته

http://www.beytoote.com/iran/wonders/beautiful3-bridges2-world.html

پل زیباترین پل های جهان پل شهاراه در یمن,پل موج‌های هندِرسن,پل مارپیچ در سنگاپور, پل جزیره ... نمای جالب قبرستان مسیحیان در هنگ کنگ + عکس ... پل ریشه‌های زنده، هند.

مطالب جالب و خواندنی - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_cats_2.html

چندی از ایده های رنگارنگ برای شب عروسی + عکس · زن هنرمند با ایده ... عکس های تکان دهنده از جراحی پلاستیک صورت سوخته زن ... عجیب ترین موجوداتی که توسط انسان زنده خورده می شود .... عاقبت دختر پولدارترین و مشهورترین هندی که عاشق بالیوود بود.

عکس های دیدنی - ناز وب

http://www.nazweb.ir/news_cats_1.html

عکس دیدنی،عکس های جالب،عکس های گوناگون،عکس های طبیعت،عکس های عجیب،عکس های ترسناک،عکس ... عکس های انتخاب زشت ترین و پرموترین دختران هند ... عمر 4500 ساله این موجود زنده ی زیبا در ایران + عکس ..... معرفی پل های تاریخی ایران + تصاویر.

عصر ايران

http://www.asriran.com/

هدبند«یاحسین(ع)»روی پیشانی کاپیتان پرسپولیس(+عکس) ... با طولانی‌ترین پل‌های معلق جهان آشنا شوید .... زنده کردن پرنده با تنفس مصنوعی (فیلم) .... جشن نور در هند (+عکس) · اسپرت ترین ویلچر دنیا (+عکس) · کودک نابینایی که نابغه موسیقی شد ...

عکس های دیدنی - سایت تفریحی و سرگرمی تک مهر

http://www.takmehr.ir/category/gallery-picture/visual-photos

این بخش ویژه عکس های دیدنی,عکس های کمیاب,تصاویر دیدنی,مطالب و عکس دیدنی ... گزارشی جالب از زنده شدن این زن پس از مردن · عکس باحال از با ارزش ترین دارایی علی دایی ... این نوجوانان ژاپنی با تقلید حرکات این عکس های جالب را برای خنده و اشتراک گذاری ... جذاب ترین تصاویر دیدنی فروردین ماه · عکس های جالب از جشن رنگ ها در هند ...

تصاویر گوناگون - جذاب

http://www.jazzaab.ir/news_cats_7.html

عکس,عکس زیبا,عکسهای دیدنی, زن عکس,دختر عکس,تصاویر دیدنی,عکس های جالب, تصاویر جذاب, عکس ماشین, تصاویر موتور ... تصویر/ نقاشی های زبانی هنرمند هندی.

تاپ ناپ - Top Nop - جنازه های سرگردان در رودخانه هند (22 عکس)

http://topnop.ir/1383-جنازه-های-سرگردان-در-رودخانه-هند-(22-عکس).html

12 آگوست 2014 ... تاپ ناپ - جدیدترین ، عجیب ترین ، جالب ترین و زیبا ترین عکسهای سراسر وب بصورت روزانه. ... وضعیت عجیب پل ها در گوگل ارث سه بعدی (11 عکس) ...... الاغ های به اصطلاح ادم هندی دیوونه فقط وایسن نگاه کنن جای مزخرف تر از هند هم هست اگه راس میگن برن .... دیوانه ها برا زنده خودشون احترام قائل نیستن چه برسه مرده هاشون.