این دستورات مختص به زوج خاصی نیست؛ اینها ده چیزی است كه تعداد بسیار زیادی از همسران از شوهرانشان می‌خواهند.توجه كنید اینها خواسته‌های آنهاست نه نیاز زوحی شان . از لحاظ فردی هركسی مسئول نیاز‌های عاطفی خویش است و باید آنها را پر كند .ما معتقدیم 4 نیاز روحی اساسی وجود دارد :نیاز به دوست داشتن ودوست داشته شدن ، نیاز به تعلق داشتن ، نیاز به داشتن تصور ذهنی خوب از خود و نیاز به آزادى .و اما خواسته‌های همسرتان از شما:

این دستورات مختص به زوج خاصی نیست؛ اینها ده چیزی است كه تعداد بسیار زیادی از همسران از شوهرانشان می‌خواهند.توجه كنید اینها خواسته‌های آنهاست نه نیاز زوحی شان . از لحاظ فردی هركسی مسئول نیاز‌های عاطفی خویش است و باید آنها را پر كند .ما معتقدیم 4 نیاز روحی اساسی وجود دارد :نیاز به دوست داشتن ودوست داشته شدن ، نیاز به تعلق داشتن ، نیاز به داشتن تصور ذهنی خوب از خود و نیاز به آزادى .و اما خواسته‌های همسرتان از شما:

1.هر روز به او بگویید كه دوستش دارید: هر كسی دوست دارد تایید شود و بداند كه اطرافیان او را دوست دارند .بهترین راه برای تایید همسرتان – كه برایش بسیار مهم است –این است كه خیلی ساده هر روز به او بگویید دوستش دارید . گاهی دستانش را بفشارید و این جمله را زمانی كه شما را بدرقه میكند بگویید .

2. درك كردن و بخشش داشتن: روزهایی هست كه همسرتان اشتباهاتی انجام دهد و یا كمتر به شما رسیدگی كند . همیشه به خاطر داشته باشید كه هیچ كس كامل نیست . در این مواقع خواسته همسرتان این است كه او را درك كنید و او خود را سزاوار بخشش شما می‌داند . بدانید كه هیچ رابطه ای بدون بخشش دوام ندارد.

3. گفتگو كنید: نگذارید كار به جایی برسد كه هیچ حرفی با همسرتان نداشته باشید درباره بچه‌ها كارتان و حتی آب و هوا با هم صحبت كنید.چرا كه گفتگو نكردن اولین جرقه‌های یك رابطه سرد است.

4. وقتی برای همسر و فرزندانتان اختصاص دهید: این زمان به دست شما محقق می‌شود و باید كیفیت با هم بودن را بالا ببرید یعنی تمام طرح‌ها و برنامه‌های آن روز را به میل آنها هماهنگ كنید . فقط خالی كردن برنامه روزانه برای با هم بودن كافی نیست بلكه باید برای این زمان برنامه ریزی كنید و به خود ثابت كنید كه برای عزیزترین‌های زندگی تان عشق و احترام قائلید.

5. بیشتر بگویید بله به جای نه: عادت به منفی نگری و مخلفت شما را از عزیزانتان دور میكند . سعی كنید دربرابر بعضی خواسته‌ها نه نگویید .با گفتن همین كلمه ساده بله همسرتان را متعجب و خوشحال كنید.

6. خوب گوش دهید: همسرتان را با این مهارت میتوانید عاشق تر كنید . همسر شما فقط گوش‌های شما را برای شنیدن نمیخواهد بلكه باید با قلبتان به او گوش دهید و او را بفهمید .

7. دلبستگی و مهربانی: چقدر در طول روز به همسرتان میگویید لطفا یا متشكرم یا اورا میبوسید . متاسفانه بعضی از زوجین فراموش میكنند با هم مهربان باشند و این كلید موفقیت را در زندگی از دست میدهند .

8. بعضی از وظایف خانه و كودك را با هم تقسیم كنید: یكی از مهمترین دعواهای زناشویی بر سر همین مساله جزئی است.خرده كاری‌های خانه و بچه‌ها تنها مسائل همسرتان نیستند چه خوب است كمی غرور و سبقه خانودگی خود را كنار بگذارید و با این كار زندگی شیرین تری داشته باشید . شاید اوائل سخت باشد اما خود كم كم معجزه اندك كمك به همسر را خواهید دید .

9. اوغات فراغت و برنامه ریزی: اگر همسر شما شاغل است ساعات بیكاری او و اگر همسرتان شاغل نیست خود به او مرخصی دهید . این روزها بگذارید او آزاد باشد و نگران بچه‌ها ، شما ؛ خانه ؛ و .. نباشد . بگذارید در این اوغات فراغت به خود و خواسته‌های شخصی اش برسد .

10. به او سفارش كنید و خود نیز مراقب سلامت روحی و جسمی خودتان باشید: بساری از مردان مراقب سلامتی خود نیستند و این برای همسرانشان مشكل بوجود می‌آورد و این افراد به سلامتی طرف مقبل هم اهمیت نمیدهند و لی به خاطر داشته باشد همسرتان نمیتواند مدام دنبال شما باشد. چرا كه او عشق شما و همسر شماست نه مادرتان و خود نیاز به توجه دارد ؛ پس به سلامتی خود و او اهمیت دهید .


خواسته های جهانی زنان از همسرانشان - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/tafahom/womens-world-demands-their-spauses.html

این دستورات مختص به زوج خاصی نیست; اینها ده چیزی است که تعداد بسیار زیادی از همسران از شوهرانشان...

طلاق گرفته ها - کلوب

http://www.cloob.com/talaghgerefteha/طلاق_گرفته_ها

سعی میکنند خصوصیات اخلاقی که برای همسرشان آزاردهنده است را تغییر داده و اصلاح کنند. 36. سعی نمیکنند بیش از .... ده خواسته جهانى زنان از همسرانشان؟... 2 سال پیش.

کلوب ازدواج

http://www.cloob.com/married

ده خواسته جهانى زنان از همسران خود این دستورات مختص. ... دستورات مختص به زوج خاصی نیست؛ اینها ده چیزی است كه تعداد بسیار زیادی از همسران از شوهرانشان می‌خواهند.

مباحث علوم تربیتی(h.a)

http://www.hossen1362.blogfa.com/

ده خواسته جهانى زنان از همسرانشان !! خانومها بخوانند ... شارحان آثار افلاطون, وقتی از جایگاه زن از نظر وی سخن می گویند, دو صورت متفاوت را نشان می دهند. نخستین و شایع  ...

زنان(۱۱) - تفکر مثبت راهی به سوی زندگی بهتر و آرامتر...

http://psych.persianblog.ir/tag/زنان

ده خواسته جهانى زنان از همسرانشان؟ این دستورات مختص به زوج خاصی نیست ؛ اینها ده چیزی است که تعداد بسیار زیادی از همسران از شوهرانشان می‌خواهند.توجه کنید اینها ...

مسائل جنسی خانه و خانواده - یادداشتها و برداشتها

http://sakhi54.parsiblog.com/Archive/مسائل جنسي خانه و خانواده/

زن و شوهر هایی که در زندگی زناشویی شان موفق هستند بعد از ازدواج نیز درباره انتظارات و توقعاتشان گفت وگو می کنند و اگر درباره ..... ده خواسته جهانى زنان از همسرانشان.

آذر 1388 - اشک برفی

http://pedar88.blogfa.com/8809.aspx

جمعه سیزدهم آذر 1388. ده خواسته. ده خواسته جهانى زنان از همسرانشان. http://i36.tinypic. com/9po0f5.jpg. این دستورات مختص به زوج خاصی نیست؛ اینها ده چیزی است كه.

خواستگاری - ازدواج

http://match24.ir/category/خواستگاری-1010

زیاد خواستگاری نروید، بدبخت می شوید !! راه پی بردن به عصبی بودن یا نبودن خواستگارتان · ده خواسته جهانى زنان از همسرانشان · دست خواستگار دروغگو را رو کنید !

دانستنی های موفقیت | زندگی | زنان - آفتاب

http://www.aftabir.com/lifestyle/subcategory/46/دانستنی-های-زندگی-زنان?subject=99

ده خواسته جهانی زنان از همسرانشان؟ ین دستورات مختص به زوج خاصی نیست ؛ اینها ده چیزی است که تعداد بسیار زیادی از همسران از شوهرانشان می‌خواهند.توجه کنید اینها ...

اردیبهشت ٩٠ - مشاوره خانواده

http://zendegiirani.persianblog.ir/1390/2/

کودک، زن یا مرد تفاوتی نمی‌کند، همه این افراد در موقعیت‌هایی که با ناکامی مواجه می‌شوند یا به نیازهای مطلوب خود دست پیدا نمی‌کنند، .... ده خواسته جهانى زنان از همسرانشان:.

سبک زندگی : مردان ، زنان ، کودکان ، زندگی امروز - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/hamechiz/archives/2011_09.php

ده برتری جالب زنان بر مردان · ده برتری جالب زنان بر مردان ... ده عادت مردها که زن ها را عصبی می کند · ده عادت مردها که زن ها را عصبی می .... ده خواسته جهانى زنان از همسرانشان  ...

سبک زندگی : مردان ، زنان ، کودکان ، زندگی امروز - نیک صالحی

http://www.niksalehi.com/hamechiz/archives/2011_01.php

ده جمله کلیدی برای جذب زنان · خوراکی‌های فوق‌العاده برای ... 10 خواسته جهاني زنان از همسرانشان · ۶ راه ساده جهت ... وقتی آقایان از همسران خود زیباتر باشند · راز جالب در رابطه ...

نکات خواندنی قبل وبعدازازدواج

http://ezdevaj120.blogfa.com/

اصل بر اين نيست كه رابطه قلبي همه پسرها و دختر ها همزمان بنابر خواسته و ميل يك طرف با ميل و خواسته طرف ديگر هماهنگ و همراه باشد ..... ده خواسته جهانى زنان از همسرانشان؟

مجلات : روز جهانی خانواده

http://www.hawzah.net/fa/magazine/magart/3872/5957/61515

تبادلات عاطفی میان همسران، تعادل روحی و آرامش روانی به ارمغان می آورد. ... خورده ای به ما گفت: ده سال اول زندگی مشترک، دوران مردسالاری است و ده سال دوم، دوره زن ذلیلی! ... چه بسیارند زنان نمونه ای که در راه پیشرفت و تحول همسران خویش، خالصانه بر خواسته های  ...

آموزش،آموزش کامپیوتر،داستان ایرانی،اس ام اس جدید و عاشقانه،فال روز

http://writing.2khati.com/page/139

خواسته های جهانی زنان از همسرانشان. این دستورات مختص به زوج خاصی نیست; اینها ده چیزی است که تعداد بسیار زیادی از همسران از شوهرانشان می خواهند. توجه کنید اینها ...

دوستی با حق

http://amirjado.blogfa.com/

28 نوامبر 2011 ... این باعث می‌شود زن خودش را به رقابت با زن‌های دیگر نیندازد. معلوم است که اگر زنی بخواهد با ..... ده خواسته جهانى زنان از همسرانشان؟ آقايان پاسخ مي دهند :