خون شما، فقط از بیماری‌ های پنهان‌ تان خبر نمی‌ دهد و شما با یک آزمایش خون، فقط از کم و کاستی‌های بدن تان با خبر نمی‌شوید. بعضی از پژوهشگران می‌گویند که گروه خونی‌تان می‌تواند خلق و خوی شما را هم تحت تاثیر قرار دهد و بعضی‌های دیگر می‌گویند آدم شناسی با توجه به یک آزمایش خون، ادعایی است که باید به درستی‌اش شک کرد. اما در این شماره، ما باورهای گروه اول را در اختیار شما می‌گذاریم و قضاوت در مورد آن را به خود‌تان می‌سپاریم

Description: www.parsnaz.ir - قبل از بله گفتن گروه خونی خواستگارتان را بدانید!!

 

خون شما، فقط از بیماری‌ های پنهان‌ تان خبر نمی‌ دهد و شما با یک آزمایش خون، فقط از کم و کاستی‌های بدن تان با خبر نمی‌شوید. بعضی از پژوهشگران می‌گویند که گروه خونی‌تان می‌تواند خلق و خوی شما را هم تحت تاثیر قرار دهد و بعضی‌های دیگر می‌گویند آدم شناسی با توجه به یک آزمایش خون، ادعایی است که باید به درستی‌اش شک کرد. اما در این شماره، ما باورهای گروه اول را در اختیار شما می‌گذاریم و قضاوت در مورد آن را به خود‌تان می‌سپاریم. شاید برای‌تان جالب باشد که بخشی از خصوصیت‌های آزاردهنده همسرتان، در خونش نهفته‌است و به همین دلیل است که به راحتی قابل اصلاح شدن نیست! A؛ منظم و دلسوز مدیران باهوش اما پر اشتباه اعضای این گروه خونی رهبرانی باهوش و مقتدر هستند اما اشتباهات زیادی را هم مرتکب می‌شوند. لیندن جانسون، ریچارد نیکسون و هیتلر همگی از رهبران بزرگ سیاسی جهان هستند که به دلیل اقتدار‌شان نامشان در تاریخ ماند ولی نتوانستند تا پایان حمایت مردم را به خود جلب کنند و فجایع یا بحران‌هایی را با نام خود در تاریخ ثبت کردند.   اگر گروه خونی همسر شما A باشد، باید بگوییم که او فردی مشکل‌پسند و منظم است. او عاشق هماهنگی و موقعیت‌های شفاف است و بیشتر از صاحبان هر گروه خونی دیگری از قانون پیروی می‌کند. چنین فردی مدام به فکر سر و سامان دادن اوضاع است و حتی لباس پوشیدن و آرایش موهایش هم، همیشه مرتب به نظر می‌رسد. محققان می‌گویند صاحبان گروه خونی A دلسوزترین آدم‌های جهان هستند اما در عین حال، افرادی کمال‌گرا بوده و دوست دارند همیشه در شرایط از پیش تعیین شده و منظم قرار بگیرند. بررسی‌ها روی گروه خونی افراد نشان داده شغل پلیسی، از هر کاری برای آنها مناسب‌تر است زیرا این افراد به جزئیات اهمیت فوق‌العاده‌ای می‌دهند و از بایگانی و نگهداری اسناد هم لذت می‌برند.اگر با یکی از دارندگان این گروه خونی روبه‌رو هستید، خوشحال باشید. زیرا این افراد به راحتی از دست شما عصبانی نمی‌شوند و به شکل عجیب و غریبی خویشتندار هستند. این افراد وظیفه‌شناساند و حتی اگر بی‌قانونی بیداد کند، از زیر مسئولیت‌هایشان شانه خالی نمی‌کنند.

 

با چنین فردی شما می‌توانید یک زندگی آرام و پر از اطمینان داشته باشید. متعلقان به این گروه خونی، به شدت فداکار هستند و می‌توانیم آنها را به عنوان صادق‌ترین افراد جهان معرفی کنیم. البته اگر فرد اجتماعی و برون‌گرایی باشید، باید بدانید این افراد درست برعکس شما هستند. آنها تودار هستند و کمی سخت‌تر از دیگران با جمع خودمانی می‌شوند. درست است که افراد متعلق به گروه خونی A هزار و یک خصوصیت مثبت دارند اما اگر می‌خواهید یکی از آنها را برای یک عمر زندگی انتخاب کنید باید بدانید که فردی انعطاف‌ناپذیر است و هیچ مهارتی در پس‌انداز پول و پیشرفت مالی ندارد. O؛ رقابت‌جو و ریسک‌پذیر مدیران مقتدر یا مافیای مخرب رونالد ریگان، ملکه الیزابت و پسرش پرنس چارلز، همه از اعضای این گروه خونی هستند و نمونه‌های خوبی برای نشان دادن اقتدار افراد این گروه خونی به شمار می‌روند. البته اقتدار آنها همیشه در مسیر درست هدایت نمی‌شود و تاریخ نشان داده که برجسته‌ترین اعضای گروه‌های بزرگ مافیا هم دارندگان گروه خونی O هستند. یکی از معروف‌ترین این افراد، آل‌کاپون است و بوی جورج، ستاره موسیقی ساختارشکن راک هم یکی دیگر از آنهاست که بعد از مشهور شدن با مصرف زیاد مواد مخدر رسوایی برپا کرد. این گروه چه در رشته‌های ورزشی وارد شوند و چه در کسب و کار‌شان، همیشه در خط مقدم هستند. عاشق رقابت هستند و می‌توانند در هر گروهی، مثل یک مدیر خوب و مقتدر عمل کنند.آنها افرادی هدفمند هستند و خوب می‌دانند که برای چه چیزی تلاش می‌کنند؛ البته ریسک‌پذیر بودنشان هم در این مسیر همراهی‌شان می‌کند و چون درک خوبی از سلسله مراتب اجتماعی دارند، بعد از حضور در یک موقعیت، می‌توانند نظر مثبت دیگران را به ‌خود جلب کنند. افراد صاحب این گروه خونی، خوشبین و وفادارند و میانه‌ای هم با عصبانیت ندارند. البته نباید فراموش کرد که بی‌نهایت حسود هستند و مدیریت بحران خوبی هم ندارند و به ‌جای آن ترجیح می‌دهند از موقعیت‌های آشفته فرار کنند. درست است که آنها عاشق قدرت هستند اما همین ویژگی می‌تواند از اعضای این گروه، افرادی طماع بسازد. B؛ ساختارشکن و نوآور عاشق تمرکز و جنگ   جالب اینجاست که اعضای این گروه خونی، سهم زیادی در میان ورزش‌هایی که نیاز به تمرکز زیاد دارد، دارند. در میان موفق‌ترین گلف‌بازان جهان، کسانی مثل جک نیکولاوس و قهرمانان ژاپنی مثل جومبو زاکی و ایسائو را می‌توانیم ببینیم. آنها در جنگ هم می‌توانند فرماند‌هانی خلاق باشند و کسانی مثل ناپلئون بناپارت، مارشکال رومل و ژولیوس سزار همگی از صاحبان این گروه خونی بوده‌اند. جمعیت دارندگان این گروه خونی زیاد نیست اما می‌توانیم آنها را در دسته جالب‌ترین آدم‌های روی زمین جا دهیم. افراد این گروه خونی را هرکسی نمی‌تواند تحمل کند اما خصوصیات جالبی دارند که در اوج پیچیده بودنشان، آنها را زیبا‌تر جلوه می‌دهد. این افراد به شدت رک هستند و دوست دارند زود سر اصل مطلب بروند. آنها کار زیادی با ساختارهای پیچیده اجتماعی ندارند و زیاد هم در قید و بند آداب و تشریفات نیستند. آنها به قوانین اهمیت زیادی نمی‌دهند و گرچه این ویژگی یکی از خصوصیات منفی آنهاست اما باعث می‌شود این افراد در نوآوری و پدید آوردن راه و رسم‌های تازه،‌ همیشه در صف اول باشند.

 آنها بی‌قید و بند هستند و افرادی انعطاف‌پذیر به شمار می‌روند. اما پیچیدگی‌های آنها، چیزی از توانایی خارق‌العاده‌شان در تجسس کم نمی‌کند، بلکه تنها به خلاقیت‌شان می‌افزاید. این افراد تیزهوش هستند اما هرگز نمی‌توانید آنها را کنترل و وادارشان کنید که منظم شوند. این افراد تمایل زیادی به یک شغل مادام‌العمر ندارند و در اوج تکبر، آسان‌گیر هستند. افراد گروه خونی B آشپزهای خارق‌العاده‌ای هستند و به شکم‌شان بیش از حد اهمیت می‌دهند. آنها علاقه‌ای به زرق و برق ندارند و زندگی را راحت‌تر از دیگران می‌بینند. چنین افرادی می‌توانند به راحتی و با سخنانشان شما را شیفته خود کرده و به یک عشق ماجراجویانه دعوت‌تان کنند. اما یادتان نرود که آنها می‌توانند به راحتی بی‌وفایی کنند، گاهی هم افرادی تنبل و حتی دم‌دمی مزاج می‌شوند. AB؛ طناز و منطقی مدیران ماندگار مذهبی کولی‌ها اصلی‌ترین صاحبان این گروه خونی هستند و حساسیت شگفت‌انگیز روحی‌شان هم می‌تواند نشانه‌ای برای عضویت‌شان در این گروه باشد. اما در میان AB‌ها، سرگروه‌های مذهبی را هم مشاهده می‌کنیم. برای مثال بودا، سن فرانسیس و مهاتما گاندی همگی از اعضای این گروه خونی بوده‌اند و آرامش فوق‌العاده‌شان هم گویای تعلق‌شان به این گروه است. آمارهای سال 85 می‌گوید که جمعیت این گروه خونی در ایران تنها 42/7 درصد است اما این گروه کم‌جمعیت را می‌توانیم فرهیخته‌ترین گروه جمعیتی بدانیم. آنها عاشق علم هستند و افراد منطقی، حساس و آرام به حساب می‌آیند. این افراد بسیار خونسرد و خویشتندار هستند اما مراقب باشید که از این خصوصیت‌شان سوء استفاده نکنید و بار زیادی را روی دوش‌شان نیندازید. افراد دارای گروه‌خونی AB می‌توانند آشوب‌‌هایی را آرام کنند.

 آنها می‌توانند دیگران را با روحیه طنزی که دارند نقد کنند و با قهقهه‌های‌شان جمعیت را سرحال بیاورند. آنها تاجران خوبی هستند؛ اگر خواستگاری با گروه خونی AB دارید،‌ می‌توانید امیدوار باشید که با پشتکارش، خیلی زود پیشرفت کند. آنها حسابدارهای خوبی می‌شوند و به این رشته بیشتر از سایر مشاغل علاقه دارند. گرچه صاحبان گروه خونی A افرادی وقت‌شناس هستند، ‌اما AB‌ها نیز در رتبه دوم وقت‌شناسی قرار دارند. اگر با فردی از این گروه خونی روبه‌رو هستید، باید بدانید که نه به گذشته فکر می‌کند و نه به آینده دور؛ برای او حال و آینده نزدیک در اولویت قرار دارد و با تمام وجود در زمان زندگی می‌کند.شناختن فردی از این گروه خونی آسان نیست زیرا او نه فردی خودمانی است و نه محافظه‌کار بودنش می‌گذارد که از حال و هوایش سر در بیاورید. اما این افراد هنرمندان خوبی نیز هستند و از آنجا که محاسبه‌گر خوبی هستند، می‌توانید حساب زندگی را به راحتی به دستشان بسپارید.

 

 

 

 

قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید! - بیتوته

http://www.beytoote.com/wedlock/danestani/khvastgartan2-say-blood.html

متعلقان به این گروه خونی، به شدت فداکار هستند و می‌توانیم آنها را به عنوان صادق‌ترین افراد جهان معرفی کنیم. البته اگر فرد اجتماعی و برون‌گرایی باشید، باید بدانید ...

خواستگاری - ازدواج

http://match24.ir/category/خواستگاری-1010

همه آنچه باید در مورد مراسم خواستگاری بدانید · نکاتي کلیدی براي خرید دسته گل ... قبل از خواستگاری اول انتخاب کنید · قبل از بله گفتن گروه خونی خواستگارتان را ...

‫O positive blood type گروه خونی O + | Facebook‬

https://www.facebook.com/pages/O-positive-blood-type-گروه-خونی-O-/599707536760454?ref=stream&hc_location=timeline

... about this. ‎گروه خونی O + O+ Blood type gorooh khuni o mosbat‎ ... قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید! خون شما، فقط از ... البته اگر فرد اجتماعی و برون‌گرایی باشید، باید بدانید این افراد درست برعکس شما هستند. آنها تودار ...

راهنمای انتخاب بهترین انگشتر نشان - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_25838.html

در کشور ما رسم است که در مجلس بله برون خانواده داماد یک انگشتر را برای عروس آینده‌شان هدیه می‌آورند و به اصطلاح ... قبل از بله گفتن گروه خونی خواستگارتان را بدانید!

زود ازدواج کردن یا دیر ازدواج کردن خوب است؟ - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_7819.html

عضویت در گروه · عکس,گالری .... اگر بدانید ازدواج کاملاً متعهد چیست، هیچوقت برای رسیدن به آن عجله نمی‌کنید. ... قبل از بله گفتن گروه خونی خواستگارتان را بدانید!

سی و سه پل در آستانه فاجعه خرابی + عکس - پارس ناز

http://www.parsnaz.ir/news_detail_3007.html

عضویت در گروه · عکس,گالری عکس,سایت عکس,عکس های خنده دار .... قبل از بله گفتن گروه خونی خواستگارتان را بدانید!! عکس هایی از بهترین دوربین های دیجیتال.

بلوغ جنسی ، عاطفی ، اجتماعی - مرکز مشاوره دانشکده سما اسلامشهر ...

http://mi-sc.ir/index.php/ازدواج/پیش-نیازهای-ازدواج-هر-آنچه-زوجین-باید-بدانند/بلوغ-جنسی-،-عاطفی-،-اجتماعی.html

ویژه کودکانهر آنچه که باید بدانید ... اختلالاتی که قبل از ازدواج باید تشخیص دهید, مدیریت, 132 ... قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید! مدیریت ...

honarmnd

http://amagan.persianblog.ir/

2 آگوست 2014 ... حجامت به دسته های مختلف طبقه بندی می شود و به طور کلی به دو گروه حجامت عام و حجامت خاص ...... قبل از بله گفتن گروه خونی خواستگارتان را بدانید!

20 - پرشین وی

http://www.persianv.com/ravanshenasi/index.php?page=20

پنج نکته‌ای که اگر نامزد هستید حتما باید بدانید · پنج نکته‌ای ... کدام مسائل را قبل از ازدواج مطرح کنیم ؟ ... قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!

ازدواج | مشاور ازدواج و خانواده | دانستنیهای قبل از ازدواج

http://www.peyvand-zendegi.rozblog.com/

این موارد را پیش از ازدواج بدانید - جمعه 20 دی 1392 - 12:28 اشتباه های دخترانه در ..... قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید! - چهارشنبه 18 دی 1392 ...

به سوی دوست

http://www.gapilig.blogfa.com/

/36-گروه ریاضی آذرمت .... امشب ز غمت میان خون خواهم خفت وز بـسـتـر عـافـیـت بـرون خـواهم خفت .... خیلی از دختران قبل از ازدواج به دنبال ایده آل هایشان هستند. ... به همین دلیل، قصد دارید فورا به اولین خواستگارتان بله بگویید، بدانید که دارید دستی دستی ... در این شرایط اگر فرصت دوست داشتن و بله گفتن را از خود بگیرید، خطای بزرگی ...

تازه های روانشناسی

http://jshahsanaey.blogfa.com/

مثلا جایزه او بازی شما با او باشد، گفتن قصه جدیدی باشد، آشپزی در کنارتان، بردنش به ... برای اینکه بزرگ ترین اشتباهات آداب معاشرت را بشناسید و بدانید چه مسایلی باعث ..... هستید یا خیر و آیا خواستگارتان از ویژگی مسئولیت‌پذیری برخوردار است؟ .... من قبل و بعد از یک رقص آیینی از آنها خون گرفتم و فهمیدم که این رقص موجب آزاد ...

مهر 1391 - امید و زندگی

http://z-o.blogfa.com/1391/07

21 ا کتبر 2012 ... شما باید بدانید که کجای این رابطه قرار دارید و همسرتان هم کجا نشسته است. زندگی ..... قبل از «بله» گفتن گروه خونی خواستگارتان را بپرسید!

آموزش مسائل زناشویی

http://amuzeshe-jensi.blogfa.com/

آموزش مسائل زناشویی -

پنهان کاری در نامزدی و ترس از دست دادن - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

http://www.tanzimekhanevadeh.com/marriage/1425-پنهان-کاری-نامزدی-ترس-از-دست-دادن

21 ژوئن 2014 ... گاهي مي‌توانيد گفتن حرف‌هايي كه در دل‌تان انباشته شده را به تعويق بيندازيد و در ... اگر در سال‌هاي قبل رفتاري را بدون اطلاع همسرتان انجام داده‌ايد و اين روزها عذاب وجدان ... موضوع را تا مدتي از خواستگارتان پنهان كنيد اما نمي‌توانيد از كنار آن ساده بگذريد. ... در مورد ایدز بیشتر بدانیم ... تاثیر گروه خونی در رفتار زناشوئی ...

آموزش خانواده ها ،نیازهاوضرورت ها

http://safaeirad2011.blogfa.com/

با زبان سبز،راز گفتن است .... فکر کرده اید که به عنوان یک زن چه چیزهایی باید در مورد ویژگی های جنسیتی همسرتان بدانید؟ .... گروه اینترنتی پرشین استار | www. ...... و خشم اشتهايمان كور مي شود و دستگاه تنفسي و گردش خون ما دچار مشكل شده و حالت ... زمينه نشويد و قبل از گفتن كلمه ( بله) خصوصيات اخلاقي ، رفتاري، شخصيتي و.