چگونه خدمات تعمیر و نگه داری کامپیوتر را انتخاب کنیم

چگونه خدمات تعمیر و نگه داری کامپیوتر را انتخاب کنیم

 

تألیف و ترجمه: حمید وثیق زاده انصاری
منبع :راسخون 
کامپیوترها تقریباً بخشی از همه چیز در اطراف ما هستند. با این حال زمان‌هایی وجود دارد که حتی این ماشین‌های فوق العاده نیز تسلیم برخی مشکلات یا مسائل دیگر می‌شوند. در چنین مواردی، داشتن خدمات تعمیر و نگه داری که در اسرع وقت به طور مؤثر اجرا شوند، از اهمیت زیادی برخوردار است.
چگونه خدمات تعمیر و نگه داری کامپیوتر را انتخاب کنیم - تصویر 2
اکثرکسب و کارهای امروزی بر اساس فن ‌آوری عمل می‌کنند. همه چیز، از مکاتبات گرفته تا جلسات با استفاده از فن ‌آوری اداره می‌شود که می‌تواند یک تلفن ساده باشد یا یک دستگاه پروژکتور دیجیتال پیشرفته‌تر. فن ‌آوری، کل و روح هر خانه و کسب و کار است. اما چه اتفاقی می‌افتد زمانی که کامپیوترتان از کار می‌افتد، زمانی که تمام آن چه انجام می‌دهید خراب می‌شود و زمانی که هیچ راه چاره‌ای نمی‌بینید؟پاسخ؛ خدمات تعمیر و نگه داری کامپیوتر است.
بهتر است خدماتی را انتخاب کنید که به موقع و هنگامی که نیاز به تعمیر تمام مشکلات کامپیوترتان دارید، به کار آید. این خدمات مزایای زیادی دارد؛ نه تنها خدمات خوبی ارائه می‌دهد بلکه شما یک قیمت رقابتی دریافت می‌کنید.
پیشنهادهایی برای انتخاب خدمات تعمیر و نگه داری کامپیوتر
مطمئن شوید که آن چه خدمات یا مشاور به شما می‌گوید را متوجه می‌شوید و با اصطلاحات فنی که به سمت شما پرتاپ می‌کنند، فریب نخورده‌اید. شما کسی را می‌خواهید که بتواند مشکل را با واژگان غیر تخصصی برای شما توضیح دهد. شما هم چنین باید با خدمات و مشاوری که با آن کار می‌کنید، راحت بوده و مطمئن شوید که منافع شما را در نظر می‌گیرند.
خدمات یا مشاوری را انتخاب کنید که به حرف شما گوش می‌کند. همان ‌طور که همه‌ی ما می‌دانیم، گوش دادن یک حسن بسیار نادر است، چرا که بسیاری از افراد فقط می‌خواهند تمام آن چه می‌دانند را به شما بگویند و نمی‌خواهند آن چه شما می‌گویید را بشنوند.
همیشه مرجع خدمات را بررسی کنید. خدمات یا مشاوری که با آن کار می‌کنید ممکن است کارهای مختلفی را برای مشتریان مختلف انجام داده باشند اما حداقل خدمت این است که آیا خدمات و مشاوران می‌توانند رضایت مشتری را فراهم کنند.
به رابطه‌ی بین سازمان و فروشندگان پی ببرید. این امر، مشاور یا نماینده را قادر می‌سازد تا برای انجام پروژه‌ها، دست رسی بهتری به مسائل فنی داشته باشد.
نوع عینیتی که خدمات از آن نگه داری می‌کند را کشف کنید. در مورد متعلقات و انگیزه‌های مالی با توجه به محصولات کامپیوتری، بپرسید.
هنگام انتخاب یک سرویس خدماتی کشف کنید که اگر با نبود مشاور رو به رو شود و نتواند مشاوری برای شما فراهم کند چه راه حلی ارائه می‌کند؟ چه کاری انجام خواهد داد؟ آیا یک برنامه پشتیبانی را پیشنهاد می‌دهد یا یک جای گزین از آژانس دیگر؟ به این جزئیات پی ببرید.
پاسخ گویی باید همیشه حفظ شود. اطمینان حاصل کنید که خدمات می‌تواند گزارش‌ وضعیت، گزارش‌ پیش رفت و هزینه‌های متحمل شده را به شما ارائه کند. در این صورت می‌توانید مطمئن باشید که در تمام مراحل پروژه داخل حلقه هستید.
اطمینان حاصل کنید که خدمات تعمیر کامپیوتر، نرخ کلی به شما می‌دهد نه نرخ ساعتی یا روزانه. یک گزارش کامل دریافت کنید؛ هم چنین سعی کنید یک توافق تعمیر و نگه داری کامپیوتر شامل نرخ‌ها، شرایط و دیگر جزئیات مربوط، امضا کنید. عضویت خدمات در یک انجمن کامپیوتر را بررسی کرده و از مشروعیت آژانس خدماتی مطمئن شوید. ICCA یکی از این انجمن‌های کامپیوتر است که اعضای خود را به آژانس‌ها و مشاوران مستقل ارائه می‌کند. این انجمن‌ها هم چنین منبع خوبی برای مراجع می‌باشند. در پایان این که، شما نیاز به خدماتی دارید که بهترین کمکی که احتیاج دارید و متناسب با نیازهای سازمانتان است را به شما ارائه کند. هوشمندانه انتخاب کنید و مطمئن شوید که تمام شرایط در مورد امضای توافق‌نامه را خوانده‌اید. 

 

چگونه یک قاب عینک مناسب انتخاب کنیم؟ - بیتوته

http://www.beytoote.com/housekeeping/skill/choose2-good-rim.html

نحوه خرید قاب عینک انتخاب قاب عینک , قاب عینک مناسب , راهنمای خرید قاب عینک , نحوه انتخاب قاب ... چگونه لباس پشمی را نگه داری کنیم که فرم خود را از دست ندهد؟

آموزش سخت افزار آرشیو - سایت علمی دانشجویان ایران

http://www.daneshju.ir/forum/sitemap/f-350.html

پی بردن به اطلاعات BIOS از طریق رجیستری; آموزش جزوه تعمیر لپ تاپ و PC ... گرافیک; آموزش توضیحاتی کوتاه در مورد رم ها; آموزش نکاتی برای نگهداری بهتر از مانیتور ... رفع عيب از سخت افزار كامپيوتر · چگونه موس و کیبورد مناسبی را انتخاب کنیم ...

پرسش های متداول - یو پی اس

http://amakups.com/faq/

اخبار; خدمات. درخواست خدمات · درخواست خرید – فروش یو پی اس · درخواست تعمیرات تخصصی · قرارداد سرویس و نگهداری · محصولات · یوپی اس ... چگونه UPS مناسب خود را انتخاب کنیم؟ پارامترهای ... چگونه زمان برق دهی(Back Up) را برای باتری ها محاسبه کنیم؟ زمان Back up .... انواع رابط کامپیوتری و نرم افزار در UPS کدام است؟ یو پی اس های ...

عناوین و خلاصه کارگاه های آموزشی هشتمین همایش بین المللی نگهداری و ...

http://ipamc.org/Default.aspx?tabid=446&articleType=ArticleView&articleId=837

در ادامه، گزینه های مختلف ارایه خدمات بررسی می شود و بر چگونگی توسعه شاخص‌های کلیدی ... پس از انتخاب پیمانکار، گام‌های دیگر در پیاده‌سازی و انتقال فعالیت های درون سازمانی به ... عنوان کارگاه 3: بودجه ریزی و مدیریت مالی نگهداری و تعمیرات ... منابع نادر را چگونه اولویت‌بندی کنیم و چگونه بازده هزینه های این منابع را اندازه گیری کنیم؟

تلفن همراه و تبلت - آنچه باید بدانیم ولی نمی دانیم!

http://masoud0098.rasekhoonblog.com/category/4232/1/

19 آگوست 2013 ... خدمات Screenshot ... اگر از پرداخت پول برای دانلود هر آهنگی بیزارید به شما توصیه می کنیم از Pandora ... دیگر استفاده از درایورهای خارجی کامپیوتر برای نگهداری و انتقال .... بیایید قبل از این‌که بگوییم چگونه می‌توان به راحتی صفحه‌های لمسی را .... سؤالات بسیار زیادی وجود دارند که باید پاسخشان را پیش از انتخاب ...

ﻧﮕﻬﺪﺍﺭی و ﺗﻌﻤﯿﺮﺍﺕ ﻫﺎی ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻋﻤﻠﮑﺮﺩ ﻃﺮﺍﺣﯽ ﻣﺪﻝ ﮐﺎﺭﺑ

http://www.betsaonline.com/Net/faBSC4NET.pdf

ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ. ﻧﻤﻮﺩ . ﭘﺲ. ﺍﺯ. ﻣﺮوﺭی. ﺑﺮ. ﺻﻨﺎﯾﻊ. ﺩﺭ. ﭼﻨﺪ. ﺩﻫﻪ. ﮔﺬﺷﺘﻪ. وﻫﻤﭽﻨﯿﻦ. ﺑﺎ. ﺑﺮﺭﺳﯽ. ﺍﺟﻤﺎﻟﯽ. ﺑﺮ. ﺭوی ... ﺧﺪﻣﺎﺕ. ﺭﺳﺎﻧﯽ. ﺑﻪ. ﺑﺤﺚ. ﻧﮕﻬﺪﺍﺭی و ﺗﻌﻤﯿﺮﺍﺕ. ﺑﻪ. ﺻﻮﺭﺕ. ﯾﮏ. ﻣﺴﺌﻠﻪ. ﻣﻬﻢ. و. ﺍﺳﺎﺳﯽ. ﻧﮕﺮﯾﺴﺘﻪ. ﻧﺸﺪﻩ ..... ﮐﻨﯿﻢ. [. 13. ] 2-2 -1 -. ﻣﻔﺎﻫﯿﻢ ﺍﺳﺘﺮﺍﺗﮋﯾﮏ. ﯾﮏ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﺍﺯ ﻣﻔﺎﻫﯿﻢ ﺩﺭ. ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺩﺭﺳﺘﯽ ﻣﻮﺭﺩ ﺷﻨﺎﺳﺎﯾﯽ ﻗﺮﺍﺭ ﻧﮕﺮﻓﺘﻪ و ﺑﺨﻮﺑﯽ ... ﭼﮕﻮﻧﻪ ﻣﯽ. ﺧﻮﺍﻫﯿﻢ ﺍﺯ ﻣﻮﻗﻌﯿﺖ ﺣ. ﺎﺿﺮ ﺑﻪ ﻣﻘﺼﺪ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮ ﺑﺮﺳﯿﻢ؟ ﺑﺮﺗـﺮی ﻫـﺎ ﺩﺭ.

مقالات نرم افزار - فناوری اطلاعات جنوب

http://www.jonoub.ir/Page/Fa/1011

اما چگونه بهترین آنتی ویروس را از بین تنوع برنامه‌های امنیتی انتخاب کرد؟ آیا شما از آنتی ... کامپیوتری. PM (سيستم نگهداري و تعميرات پيشگيرانه ) چیست؟

ايران پژوهان - پايگاه پژوهشگران ايران | ايران پژوهش

http://www.iranresearches.ir/

خدمات پژوهشي · طراحي وب و SEO ..... دانلود مقالات ISI مديريت نگهداري وتعميرات (2010 -2013) ... به گزارش خبرنگار مهر، فرایند انتخاب 20 رشته محل در مقطع کارشناسی ارشد ... برق(الكترونيك، قدرت، كنترل و مخابرات) و مهندسي كامپيوتر(نرم‌افزار سخت‌افزار) ... اصلی ورود مجلات به نمايه های سه گانه ISI · چگونه سوالات پژوهشی را طرح کنیم؟

مبانی پیشرفته کارآفرینی

http://www.khorasan.ir/LinkClick.aspx?fileticket=xZ_841yXEE4=&tabid=4239&mid=3826

2) از نظر ميزان خطرپذيري و ريسكپذيري خود را چگونه ارزيابي ميكنيد. الف. ... فروشندگي كامپيوتر ... 1) هنگام تعيين هدف براي فعاليتهاي خود، ترجيح ميدهم اهداف سخت را انتخاب كنم. ...... 3- خدمات رايانه ، خدمات تعمير و نگه داري موبايل و خدمات برق صنعتي.

پشتیبانی ال جی ایران: خدمات مشتریان و پشتیبانی تکنیکی

http://www.lg.com/ir/support

درباره LG | ازکجا خریداری کنم ... انتخاب محصول. previous. next. سیستم‌های صوتی و تصویری; موبایل‌ها; لوازم خانگی; محصولات کامپیوتری; سیستم‌های تهویه مطبوع ... با کمک خودتان نحوه نصب دستگاه، عملکرد، نگهداری و پشتیبانی و عیب یابی مرحله به  ...

ادامه مطلب - خدمات شبكه

http://www.tadbirpoya.ir/ups.aspx

راهنمای خرید یو پی اس ::: چگونه یک یو پی اس مناسب انتخاب کنیم؟ ... طراحی و پیاده سازی شبکه, فروش تجهیزات شبکه, تعمیر و نگهداری و پشتیبانی مراکز کامپیوتر  ...

تارال | طراحی سایت | پرتال | نرم افزار حسابداری | پنل اس ام اس ...

http://www.taral.ir/

چگونه یک سامانه خوب انتخاب کنیم؟بهترین انتخاب در سامانه ... خدمات وب سایت را از ما بخواهید ... تعمیرات، پشتیبانی و فروش تجهیزات سخت افزاری با خرید .... چون ما از روش های خاص استفاده می کنیم و راهکارهای برجسته ای ارائه می دهیم . ما تیمی از ... خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر. مشاوره و ... تعمیر و نگهداری تجهیزات جانبی رایانه ای.

کامپیوتر - دانلود مقاله, پروژه,طرح توجیهی,پایان نامه

http://downloadepayanname.persianblog.ir/tag/کامپیوتر

15 دسامبر 2013 ... چکیده مقاله : انتخاب موضوع جاوااسکریپت، به معنی ورودبه دنیای طراحی و ...... خدمات آن; ۶ – ارائه خدمات تعمیرات ونگهداری تجهیزات کامپیوتری برای .... چگونه کارتریج پرینترهای Inkjet را نگهداری کنیم; پلتفرم PLATFORM چیست؟

آشنایی با مجله تعمیر وسائل خانگی - همشهری آنلاین

http://hamshahrionline.ir/details/197396

9 ژانويه 2013 ... همشهری آنلاین: تعمیر و تعویض وسائل، کارهای خدماتی منزل، نگه‌داری و استفاده درست ... چطور صفحه کلید کامپیوتر را تمیز کنیم؟ ... انتخاب سردبیر ...

چگونه یک سالن ورزشی مناسب انتخاب کنیم؟ -آکا - بدنسازی بانوان

http://varzeshkar.akairan.com/sport/badansazi-banovan/2013913203616.html

مشکل اصلی این است که افراد پیش از انتخاب سالنی که واقعا مناسب آنها باشد، ... برای سالنی بپردازید که خدمات مراقبت از کودکان هنگام ورزش والدین را هم عرضه می کند . ۳. ... اگر به تجهیزاتی برخوردید که خراب شده اند، درباره مدت زمان معمول برای تعمیرات ... ها پاره و ترک خورده باشند، معلوم است که وسایل ورزشی به خوبی نگهداری نمی شوند.

آموزشگاه فنی حرفه ای پایتخت جوان

http://www.yti.ir/

در تصویر زیر فقط ۲ لایه که در آنها دو شکل ساده رسم شدن وجود داره، و تمامی افکت هایی که ... چگونه به درستی اشیاء را در یک تصویر قرار دهیم (فتومونتاژ صحیح) ... آشنا با صنعت خودرو، مجرب و توانا براي تعمير و نگهداري اصولي آن ضروري است. ... Marquee یاد گرفتیم که چطور شکلهای مربعی و مستطیلی را انتخاب کنیم. ... خدمات آنلاین ...