«کلاه قرمزی» عیدفطر می‌آید

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو به پخش یک قسمت تازه از ماجراهای «کلاه قرمزی» در روز عید فطر و احتمال آغاز سری جدید «فیتیله» اشاره کرد و به سحر اولی‌ها نوید یک غافلگیری در روز عید را داد.
مهر: علی زارعان مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو ویژه‌برنامه‌های عیدفطر این شبکه را اینگونه تشریح کرد: در این روز یک قسمت از «کلاه قرمزی» ویژه عید فطر روی آنتن می‌رود. این مجموعه در این قسمت هم قصه‌های خاص خود را دارد و اتفاقات جدیدی برای شخصیت‌هایش رخ می‌دهد. همچنین آخرین قسمت سریال «فاخته» نیز روی آنتن می رود.
wt3464
وی افزود: ما یک جشن کوچک هم در روز عید فطر برای روزه اولی ها خواهیم داشت. دوستان «سحر اولی ها» هر روز برای سحر یک ساعت و نیم برنامه داشتند که کار خوب و دیدنی از آب در آمد.

یک جشن کوچک برای روزه اولی‌ها با یک مهمان ویژه

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو تأکید کرد: عید فطر، بیشتر برای کودکانی است که سال اولی است که روزه کامل می‌گیرند. ما آن روز بعد از ظهر یک جشن کوچک خواهیم داشت که با یک غافلگیری همراه خواهد بود و روی آنتن زنده به بچه‌ها خبر خوبی خواهیم داد. آن روز یک مهمان ویژه هم خواهیم داشت.

زارعان یادآور شد: احتمالا اگر دکور برنامه «فیتیله» آماده شود، سری جدید این برنامه نیز در عید فطر آغاز خواهد شد. این اتفاق قریب به یقین رخ خواهد داد.

هنوز از عمو پورنگ خبری نیست

وی که در حاشیه نشست سریال «فاخته» با مهر گفتگو می‌کرد در پاسخ به اینکه آیا خبر تازه‌ای از عمو پورنگ هست یا خیر، گفت: نه هنوز.

بازگشت خاله شادونه و دونه‌ها

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو درباره برنامه «خاله شادونه» هم گفت: برای این برنامه، برنامه ریزی می‌کنیم تا به زودی سری جدید آن آماده شود. دکور سری جدید در حال طراحی است. احتمال دارد دونه‌ها هم به این برنامه برگردند.

Lahzehname.ir | عید فطر چند شنبه است؟ - لحظه نما

http://lahzehnama.ir/fa/news/10539/عید-فطر-چند-شنبه-است

26 جولای 2014 ... ... رویت هلال ماه شوال در غروب یکشنبه نزدیک به صفر است، بنابراین به احتمال قوی روز سه‌شنبه عید فطر خواهد بود. ... «کلاه قرمزی» عیدفطر می‌آید.

کلاه قرمزی - جام نیوز :: JamNews

http://jamnews.ir/Keywords/5418/کلاه قرمزی

شايد اين تنها تصوير اغلب گويندگان عروسکهاي برنامه کلاه قرمزي در پشت صحنه آن ... شبکه دو به پخش یک قسمت تازه از ماجراهای «کلاه قرمزی» در روز عید فطر و احتمال آغاز سری ... پخش سری جدید مجموعه نمایشی «کلاه قرمزی» نوروز 93 به تلویزیون می‌آید.

تلویزیون - مجله اینترنتی itupdate | Itupdate.ir

http://www.itupdate.ir/category/تلویزیون-1020

... ۳» در راه است · تصاویر جدید سریال فاخته · پایان تصویربرداری «رسم رفاقت» در سیمون بولیوار · «کلاه قرمزی» عیدفطر می‌آید · چگونه در سریال مدینه برف می بارد ؟

پخش سریال «کیفر» از شبکه دو - مجله اینترنتی itupdate | Itupdate.ir

http://itupdate.ir/پخش-سریال-کیفر-از-شبکه-دو-6726

زمان پخش سری جدید کلاه قرمزی (ویژه جام جهانی ) مشخص شد · چه کسی “کارآگاه ... پایان تصویربرداری «رسم رفاقت» در سیمون بولیوار · «کلاه قرمزی» عیدفطر می‌آید ...

وضعیت اعلام عید فطر در دیگر کشورها - Econews.ir

http://www.econews.ir/fa/c1_241351/جهان/اجتماعی/وضعیت_اعلام_عید_فطر_در_دیگر_کشورها

27 جولای 2014 ... ... روز عید فطر براساس اظهارات ستاره شناسان روز دوشنبه ۲۸ ژوئیه خواهد بود. ... سه شنبه عید سعید فطر است · "کلاه قرمزی" عیدفطر می آید · مترو روز ...

خبرهای صفحه هنر و سینما 04-05-93 - روزنامه اسرار

http://www.asrarnews.ir/index.php/هنر-و-سینما/634-خبرهای-صفحه-هنر-و-سینما-04-05-93

25 جولای 2014 ... «کلاه قرمزی» عیدفطر می‌آید مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو به پخش یک قسمت تازه از ماجراهای «کلاه قرمزی» در روز عید فطر و احتمال آغاز سری جدید ...

امرداد ٩۱ - کلاه قرمزی

http://redcap.persianblog.ir/1391/5/

21 آگوست 2012 ... تازه‌ترین آمار اکران فطر: کلاه قرمزی 370 میلیون در 5 روز! کلاه قرمزی و بچه ننه. فروش فیلم .... کلاه قرمزی عید فطر به تلوزیون می آید · کلاه قرمزی 91.

اس ام اس سرکاری و خنده دار عید فطر 93 - اس ام اس و خنده

http://jok20.blogsky.com/1393/05/05/post-1667/

آماده به حمله باش در این شب عید / وقتی که صدای ربنا می آید ... حکایت رفتن ماه رمضون و اومدن عید فطر درست مث اینه که مادر زنت از طبقه چهارم بیفته رو سقف .... شهریور 93 · اس ام اس جملات دکتر شریعتی 93 · جوک و دیالوگ های خنده دار کلاه قرمزی و آقای مجری ...