«نقی معمولی» کشتی‌ گیر است؟

بازیگر نقش سرمربی تیم کشتی پیشکسوتان در مجموعه «پایتخت ۳» گفت: وقتی صحنه‌های مربوط به پیروزی نقی و اهتزاز پرچم کشورمان را می‌دیدم، اشک در چشمانم حلقه زده بود و فکر می‌کنم دل چندین میلیون ...105609_782

بازیگر نقش سرمربی تیم کشتی پیشکسوتان در مجموعه «پایتخت ۳» گفت: وقتی صحنه‌های مربوط به پیروزی نقی و اهتزاز پرچم کشورمان را می‌دیدم، اشک در چشمانم حلقه زده بود و فکر می‌کنم دل چندین میلیون ایرانی شاد

«بهرام مشتاقی» عضو شورای فنی کشتی فرنگی که در مجموعه «پایتخت ۳» نقش سرمربی تیم کشتی پیشکسوتان را برعهده داشت، گفت:خیلی اتفاقی به پروژه «پایتخت ۳» پیوستم. روز ۲۷ اسفندماه مشغول خرید بودم که آقای نجف‌زاده دستیار آقای سیروس مقدم با من تماس گرفت و گفت که سری به آنها بزنم.

وی ادامه داد: آن روز بحث بازی کردن من مساله نبود و فقط قرار بود به آنها در بحث مسائل تکنیکی کمک کنم. گفتند خودت را به خانه کشتی برسان تا با هم صحبت کنیم. در حقیقت جامعه هنری از جامعه ورزشی یاری خواست و چون مردم هم این گروه را پسندیده‌اند و دوست دارند، من هم به آنها پیوستم. در حقیقت من وظیفه خودم دانستم که از طرف جامعه ورزشی به آنها کمک کنم. بعد پیشنهاد شد که نقش سرمربی را هم خودم ایفا کنم. ابتدا تست‌هایی انجام شد و تمرین کردیم. دفعه دوم و سوم آقای مقدم رضایت خود را اعلام کردند.

مشتاقی اظهار داشت: من از قبل و سال‌های پیش با آقای خمسه دوست بودم و البته نقش‌هایی که آقای تنابنده ایفا کرده بودند را هم دوست داشتم. در نهایت قسمت این بود که با آنها همکاری کنم و تا ۸ و ۹ فروردین ماه هم به طول انجامید.

وی درباره صحنه‌های مربوط به کشتی‌گیری نقی (محسن تنابنده) نیز توضیح داد: آقای تنابنده از قبل بوکس کار می‌کردند و بدن آماده‌ای داشتند. او خیلی هم خوب یاد می‌گرفت و در هر کشتی حدود ۸۰ درصد یعنی ۳ دقیقه و نیم کشتی می‌گرفت. من فکر نمی‌کردم که صحنه‌های مربوط به کشتی تا این حد طبیعی از کار دربیاید و آقای تنابنده به انداره یک قهرمان واقعا زحمت کشید.

وی افزود: من درود به تنابنده فرستادم که این همه فشار را تحمل کرد آن هم با آن هیجان و با آن کفش‌های لژدار. صحنه‌ای که نقی متوجه شد به کشتی جهانی راه یافته و تا خانه کشتی دوید تا خود را به تمرینات برساند و از فنس‌ها بالا پرید و روی تشک ملق زد، همه نتیجه آمادگی بدنی بالایی بود که داشت. او خیلی ورزیده است و فکر کنم اگر کمی کار کند بتواند واقعا مدال بگیرد. او در این سریال از جان مایه گذاشت.

مشتاقی درباره بازخوردهایی که از این سریال گرفته نیز گفت: خوشبختانه صحنه‌ها خیلی خوب و طبیعی از کار درآمده که مرهون زحمات و خونسردی و دقت آقای مقدم است. وقتی صحنه‌های مربوط به پیروزی نقی و اهتزاز پرچم کشورمان را می‌دیدم اشک در چشمانم حلقه زده بود و فکر می‌کنم دل چندین میلیون ایرانی شاد شد.

"نقی معمولی" کشتی‌گیر است؟ - عصر ایران

http://www.asriran.com/fa/news/329215/نقی-معمولی-کشتی‌گیر-است

"نقی معمولی" کشتی‌گیر است؟ بازیگر نقش سرمربی تیم کشتی پیشکسوتان در مجموعه پایتخت ۳ گفت: وقتی صحنه‌های مربوط به پیروزی نقی و اهتزاز پرچم کشورمان  ...

خبرگزاری ایمنا - آیا مقایسه نقی معمولی با مهران مدیری کار صحیحی است؟

http://www.imna.ir/vdcawen6e49nyu1.k5k4.html

20 آوريل 2014 ... اما امسال برنده اصلی میدان طنز همان نقی معمولی یا محسن تنابنده است. ... او برای بازی در نقش یک کشتی گیر 11کیلو وزن کم می کند و حاضر نمی شود ...

پایتخت3 {کشتی نقی} - آپارات

http://www.aparat.com/v/tT40P/پایتخت3_{کشتی_نقی}

24 مارس 2014 ... M.S.A.A کشتی نقی معمولی با کشتی گیر یزدی در سریال پایتخت3 { کلیپ رو پسندیدی روی اون علامت قلب کلیک کن} پایتخت3 {کشتی نقی} ...

ایران اسلامی - "نقی" مغز متفکر پایتخت است

http://www.iraneslaminews.com/vdcbufb0prhb9.iur.html

حالا خانواده نقی معمولی برای همه مخاطبان تلویزیون نام‌ها و چهره‌های آشنایی هستند و .... یا «پایتخت ۳» بحث کشتی پهلوانی و لوطی‌گری و اینکه یک کشتی گیر با یک ...

"نقی" از شخصیت های سریال محبوب پایتخت می گوید - باشگاه خبرنگاران

http://www.yjc.ir/fa/news/4805864/نقی-از-شخصیت-های-سریال-محبوب-پایتخت-می-گوید

از ماه‌ها پیش، خلق موقعیت‌های تازه برای خانواده معمولی را آغاز کرده و همراه نقی از روزهای ... باید رژیم می‌گرفتم تا فیزیکم برای ظاهرشدن در قالب یک کشتی‌گیر پذیرفتنی باشد. ... برای همین وقتی قرار است نقی کشتی بگیرد، باید 11 کیلو وزن کم کنم.

نقد سریال پایتخت 3 - نقد فیلم

http://moviereview.persianblog.ir/post/74/

2 آوريل 2014 ... نقی معمولی، با وجود این نام فامیل غریب، (اما نه چندان عجیب)، با همین ..... و محل برگزاری کشتی ها و دو بنده ی کشتی گیر، مقداری بیش از اندازه است و از ...

با محسن تنابنده، بازيگر نقش نقي در سريال پايتخت

http://www.magiran.com/npview.asp?ID=2930471

15 آوريل 2014 ... از ماه ها پيش، خلق موقعيت هاي تازه براي خانواده معمولي را آغاز کرده و همراه نقي از ... گرفتم تا فيزيکم براي ظاهرشدن در قالب يک کشتي گير پذيرفتني باشد. ... براي همين وقتي قرار است نقي کشتي بگيرد، بايد 11 کيلو وزن کم کنم.

محسن تنابنده: دیگر کشتی نمی‏گیرم حتی برای نمایش! | آوینی فیلم

http://www.avinyfilm.ir/content/6156

18 آوريل 2014 ... بازیگر نقش «نقی معمولی» در سریال پایتخت 3 گفت: با آسیب‏هایی که به بدنم در ... محسن تنابنده بوکسور خوب و کشتی‌گیر مستعدی است.

مصاحبه با محسن تنابنده درباره ساخت پایتخت 4

http://www.amazing.ir/1393/01/08/interview-with-mohsen-tnabndh-about-making-capital-4/

علاوه بر این نقی معمولی را تبدیل به یکی از ماندگارترین شخصیت های تلویزیونی کرد. ... کرد گفت تا سختی که برای کم کردن وزن خود و کشتی گیر شدن کشیده است.

قله‌‌ای را فتح نکرده‌ام، «پایتخت۳» خود مردم است، خود ... - خبرگزاری تسنیم

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/331272

8 آوريل 2014 ... همین قصه خوردن قرعه شماره 8 به نقی معمولی و استراحت خوردن قصه‌ای واقعی ... وقتی می‌گوییم یک آدم معولی می‌آید و یک کشتی گیر قهرمان می‌شود، اینجا ...

تلویزیون - مجله اینترنتی itupdate | Itupdate.ir

http://www.itupdate.ir/category/تلویزیون-1020

توقف پخش ستایش ۲ شایعه است · کدام سریال‌ ها رمضانی شدند؟ ... نیستیم” را از امشب دنبال کنید · مستند عجایب دنیا در “شبکه تهران” · «نقی معمولی» کشتی‌ گیر است؟

کم‌ فروشی به مخاطب از نوع سیروس مقدم! - پارسینه

http://www.parsine.com/fa/news/193512

28 جولای 2014 ... مقدم بلد است در هر قسمت سه دقیقه تیتراژ پایانی بگذارد و سه دقیقه ... "نقی معمولی" کشتی‌گیر است؟ ... "نقی" در اردوی تیم ملی کشتی +عکس.

گلایه‌ شدید محسن تنابنده از نقدهای نابه‌جا / تکه‌کلام «فدایی داری» از ...

http://www.khabaronline.ir/detail/348004/culture/television

7 آوريل 2014 ... جا دارد توضیح بدهم که این امر طبیعی است که اگر نقی همان نقی سری اول و دوم پایتخت بود ... کردم چراکه وقتی تماشاگر روی تشک کشتی نقی را می‌بیند واقعا شبیه یک کشتی‌گیر ..... اعتراض به ساده لوح و احمق نشان دادن مازندرانیها بود.

حمید سوریان غایب بزرگ کشتی ایران در اینچئون - خبرآنلاین

http://www.khabaronline.ir/detail/366590

23 جولای 2014 ... تیم ملی کشتی فرنگی ایران در وزن 59 کیلوگرم نماینده‌ای در بازی‌های آسیایی اینچئون نخواهد داشت. ... آسیایی کشتی گیر خواهد داشت بر اساس تصمیم شورای فنی کشتی فرنگی، قرار است در وزن ... خوب چرا نقی معمولی رو نمی فرستین؟

روایت مقدم از حذفیات «پایتخت ۳» - مشرق نیوز | mashreghnews.ir

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/302427/روایت-مقدم-از-حذفیات-پایتخت-۳

20 آوريل 2014 ... وی در ادامه با بیان اینکه اگر نقی معمولی توانست غرور ملی را برای ما به ارمغان بیاورد، به واسطه ... بدون مفهوم خانواده برای ما بی‌معنا است و حلقه محوری برای ما همین است، نقی روی تشک کشتی یاد .... کشتی گیر اسراییلی تو خاک ایران؟

خنده دار پایتخت 3 - آشتی کنان نقی و ارسطو در های کلیپ

http://www.hiclip.ir/

25 مارس 2014 ... کمدی- خنده دار پایتخت 3 -ریش سفیدهای فامیل اومدن تا نقی معمولی و ارسطو با هم آشتی بدند. طبق معمول نقی داره مغلطه می کنه.